Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

SoLeiL12 NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

SoLeiL12 duası
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdülillahi Rabbil-alemiyn Allâhümme salli ala seyyidina Muhammed (s.a.v)
Ya Rabbim! Rahime kuluna, eşine, 3 kızına dünya ve ahiret saadeti bahşet. Razı olduğun ameller, sağlıklı ömürler nasip et. Bilerek bilmeyerek işlemiş oldukları günahlarını affet. Kendisine hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle. Duasına amin diyen arkadaşlarına salih ve salihalardan evlatlar nasip et, gönüllerindeki dualarını kabul et. Amin el-Fatiha

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Okudum arkadaşım Allah kabul etsin dualarını

İçin okudum Rabbim kabul etsin inşallah

M Morlale8 için okudum Rabbim kabul etsin inşallah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin annelik duygusunu yaşatsın Rabbim inşallah

M Morlale8 okudum canım Allah kabul etsin

M Morlale8 için okudum..Rabbim Niyetini kabul etsin inşallah

M Morlale8 canım geç bildirim için çok özür dilerim okudum Allah dualarını kabul etsin inşallah

M Morlale8 için okudum cnm Allah kabul etsin insAllah

M Morlale8 canım okudum Rabbim hayırlı tez vakitte kabul etsin

M Morlale8 senin için okudum rabbim kabul etsin inşallah canım

M Morlale8 için okudum Rabbim kabul etsin inşallah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin annelik duygusunu yaşatsın Rabbim inşallah

Okudum canım Allah kabul etsin inşaAllah
Dilinize sağlık can arkadaşlarım rabbim sizlerinde gönlünüzdeki bütün isteklerinizi kabul etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…