Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

mavikelebek34 için okudum Allah kabul etsin inşallah M Morlale8

ohbb (Hanife) NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2000 toplam bi kişiye okunan Esma 40.000

ohbb (Hanife) duası
Allahım sen herşeyin ey hayırlısını en doğrusunu en güzelini bilensin. Biz aciz kulların olarak senden hep istiyoruz ya rabbim. Ey Allah'ım hanife kulun yine elini açtı kapına geldi bu aciz kulunu geri çevirme. Girmiş olduğu kpss sınavından yüksek puan alarak bu yıl öğretmen olarak atanmayı ona nasip et. Bu duami hayırlı şekilde kabul et ve nasip et yarabbim. Benim duama amin diyen bütün dua kardeşlerimin duasını da kabul et amin amin amin

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb (Hanife)

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Pembeyuvam

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

ohbb (Hanife) NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma 40.000

ohbb (Hanife) duası
Allahım sen herşeyin ey hayırlısını en doğrusunu en güzelini bilensin. Biz aciz kulların olarak senden hep istiyoruz ya rabbim. Ey Allah'ım hanife kulun yine elini açtı kapına geldi bu aciz kulunu geri çevirme. Girmiş olduğu kpss sınavından yüksek puan alarak bu yıl öğretmen olarak atanmayı ona nasip et. Bu duami hayırlı şekilde kabul et ve nasip et yarabbim. Benim duama amin diyen bütün dua kardeşlerimin duasını da kabul et amin amin amin

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb (Hanife)

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Kızlar sayımız değişti kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak Pembeyuvam cenazesi olmuş çıkmak durumunda kaldı

Okudum canım ben de

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…