Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Ya kızlar ben yetişemeyeceğim galiba 2 topikte varım beni listeden çıkartın olur mu kusura bakmayın

anladım canım bende ankaradayım herkesin bi sınavı var bu hayata bizim sinavimiZda evlat rabbim insalah nasip etsin bizlerede en kısa zamanxa
Amin amin insallah Rabbim yardim etsin inşallah herkesin gönlune göre olani versin Rabbim inşallah Rabbim yüzünü güldürur ve Rabbim sana tez zamanda salih evlat versin insallah

Kızlar Meryem suresi topiğimizi bilen vardır aramızda toplanıp 41 okuyorduk ama şuan ki arkadaşımız her kişiden 1 istedi haklı olarak daha etkili o yüzden aramızda dağıtamadık
Yarın akşama kadar 1 tane okumak isteyen var mı
Emin’e kıZı Esra için niyet ederek
Olursa çok makbule geçer arkadaşlar

Biiznillah ben okurum canım

Secilcim hergun 2 kisiye ayetel kürsi okunursa daha iyi olur canim insanlar yetişemeyebilir.misal bugun bizler için niyetlenmisiniz Rabbim razi olsun ama yarin 2 kişinin icinde olsaydik daha iyi olurdu insanlar bunalip çikmasinlar.bugun tam 4 kisi icin okuma yapilmiş herkes hakkini helal etsin.bir de okumaları olur herkesin onlara öncelik tani canim sonra yetisemeyenler siteden ayrilmak zorunda kalir kims3nin hakki kimseye gecmesin

Amin canim allah gonlun gore versin seninde kalbinizde ne varsa herkesin kabul olur insallah
Amin cumlemizden insallah.

Kizlar nolur kusura bakmayin bugun gercekten halim yok aglamaktan duramiyom yarin ama nasipse girerim hergun 2 kisiye okunursa cabuk biter benim okumalarimda var onları yapayim biraz kendime geleyim hakkinizi helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…