Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar ben sizlere sordum cevap gelmeyince bir arkadaşımız geçelim dedi ve geçtik 3. Kişiye şimdi tekrar soruyorum bi günde kaç kişiye okuyalım arkadaslar

Herkes fikrini söylesin arkadaşlar hangisi kolay olursa öyle yapalım amacım sizleri sık boğaz etmek değil sordum cevap gelmeyince 3.kişiye geçmiştik standart bir şey olsun lütfen herkes yazsın isteğini bekliyorum kizlar

Sizden gelen cevaplara göre artık Kesin ve değişmeyecek kural koyacağım kızlar çünkü hep karışıklık oluyor duruma göre katılamayacağım diyen olursa da saygı duyarım listeyi yenilerim

@glmserser(isim Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@compeng ( isim Gökçe istek hayırlı sağlıklı evlat)
Gullbahcemm Gullbahcemm (isim Tülay ve İsmail istek hayırlı sağlıklı evlat )
K Kerime97 (Isım Ayça istek hayırlı sağlıklı evlat)
C cansu_tr
tugce0640 tugce0640 (isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@ Mirac46
GlySn GlySn (Mazaretli) (işim Gülay istek hayırlı sağlıklı evlat)
@blondgunes
@yelsem( işim Elif istek hayırlı sağlıklı evlat)
@Esseteacher(İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklı evlat )
@tuce_tuce (mazaretli)
@Tazegelin33

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdir boyle devam etsin evet daha degismesin iyice karisiyor canim buraya sadece okuyan okudum sukadar kaldi yazsin bitince listeden alttakine geceriz

Dönüş olmazsa kimseden böyle devam ederiz çıkmak isteyen olursa burdan yazar zaten

Bir sayfa oncesinde son aciklama yapildi zaten bittikce devam edilsin diye kisa suruypr hemen bitiyor zatn devamina yarin baslanir

Kimse bir şey demiyor sonra sorun oluşuyor kızlar sormadan hareket etmek istemiyorum ama böyle de olmuyor sonra ben çıkmak istiyorum listeden diyen oluyor hakka girilmiş olur

X