Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Okuyan dua eden herkesden Allah razi olsun ben yeni hastaneden geldim ve gozlerim yasli ağliyorum neti az önce açtim kimin ne duasi varsa Rabbim kabul etsin evlatlarinız kucaklarinizda rahimlerinizde çifter çifter olsun. Ben çok kötüyüm şuan. Dua eden etmeyen herkesden Rabbim razi olsun saolun

Okuyan dua eden herkesden Allah razi olsun ben yeni hastaneden geldim ve gozlerim yasli ağliyorum neti az önce açtim kimin ne duasi varsa Rabbim kabul etsin evlatlarinız kucaklarinizda rahimlerinizde çifter çifter olsun. Ben çok kötüyüm şuan. Dua eden etmeyen herkesden Rabbim razi olsun saolun
Aminnnnn insss bendr bugun doktordan sonra cokk agladim sorun mu var sende cnm

Yumurta gelişmiyormuş daha ne yapacagımi şasirdim gozümden yas eksik degil Kurban olayim Rabbim yardim et her kuluna anne olmak isteyen kullarıni sen biliyon nolur Rabbim Rabbim Rabbim nolur tükendim

Salı günü de ben çok ağladım:KK43:

Yumurta gelişmiyormuş daha ne yapacagımi şasirdim gozümden yas eksik degil Kurban olayim Rabbim yardim et her kuluna anne olmak isteyen kullarıni sen biliyon nolur Rabbim Rabbim Rabbim nolur tükendim
Benimde rahmimde et varmis alicaz falan dedi inss hepimze allhim.en kisa zamanda versin evlat dua etmeye devam baska caremiz.yok

Kızlar yemek telasindayim yemekten sonra rahat yazacağım sıra K Kerime97 de ismini de ekleyeceğim okuyan arkadaşım düşsün karışmasın akşam rahat rahat yazacağım hepsini

Rabbim sana hr kuluna şafi ismiyle şifa verlsin.
Sabah ezanindan sonra ve aksam ezanindan sonra 7 defa tevbe suresinin son ayetini oku istersen çok faydasini görursun benim hacetlerim hep oldu bi bebek işi işte olmadi onuda Rabbim biliyo

Hasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil aziym kibleye yonel ve dua et Rabbim Rabbim Rabbim diye yalvar o veriyo o yardim eder

X