Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar derinsu ebrar gökçe bilmem beni hatırlarmısınız çünkü yaklaşık 2 senedir topiğe girmiyorum.tesadüfen bu topikte olduğunuzu gördüm.öncelikle şunu söylemek 7 aylık bir oğlum var Allah bağışlarsa.Tam umudumun bittiği anda hatta Allah bana anne olmayı nasip etmiycek dediğim anda geldi meleğim.Yine de arada sohbetinize katılmak isterim bir sakıncası yoksa.Bu arada mesajını okumadım ama yazılanlardan acı kaybını anladım başın sağolsun kardelencim.

cnm nasılsın demıyorum yazını okudugum gunden berı yavrunu kucaına aldıgın anı zıhnımde canlandırıp duruyorum.gozumun onunden gıtmıyor...rabbım sana sabırların en buyugunu versın.aılenın esının senın boyle hıssetmenız cok normal.allahım bırdaha yasatmasın ınşallah...yanında olup sarılıp aglamak ısterdım sana.bogazım hep dugum dugum...güldüğüm zamanlar cocuklarımla oynadıgım zamanlar sen gelıyorsun aklıma duraklıyorum.face de yazdıgım gıbı BIRILERI BIR YERLERDE AGLARKEN BIZIM MUTLU OLMAYA GÜLMEYE NE HAKKIMIZ var dıyesım gelıyor...o hastaneden yasadıkların sancıların dogumun hepsını yasadım beynımde.ve su ankı durumunuzu.ne desem boş.ben yavrumu kaybettıgımde senın gıbı gun dogmasın ısterdım.telefonumu kapattım uzun sure.ınsanların evıme geldıgınde bıle yanlarına gıtmedım ama ısyan etmedım sabrettım dua ettım asla unutmam o yasadıklarımı.esımle sabahlara dek sarılıp aglamalarımızı...gece uykudan uyanıp aglamlarımı.sen bunların daha buyugunu yasıyorsun...ağla sıkma kendını sakın canım.ınanclısın zaten ısyan etmezsın bunu soylemıyorum o yuzden.rabbım sabır ıhsan eylesın sadece...

selam kızlar...ben adet oldum hayırlısı buymuş inş 2013 te rabbim rabbim hepimize anne olmayı nasip eder...
cnm hayırlısı buymus hayırlısı ne zamansa yavrunu verecek rabbım ınsallah

hepınıze selamlar arkdşlar ...hayırlı geceler

slm kızlar herkes iyidir inş
pelincim adet olmuşsun umarım yeni yıl size güzelikler getirir hepiniz anne olursunuz canım üzülme olurmu rabbim büyük umarım sizlerde bigün bu duyguyu tadarsınız inşallah

selamalr herkese canlarım...

Kardelenim canımm,umarım biraz daha iyisindir arkadasım benim...öpüyorum çok seni...

Pelincim..gerçekten ne desek boş...kardelenime katılıyorum...inş hayırlı zaman ne zamansa rabbim nasip edicek birgün hepimize anneligi...

Esenseda evet ismini anımsadım..o kdr kişi geldi geçti ki herkesi aklında tutamıyo insan.çok kişi bişy demeden gittigi için...rabbim evladınızı size bagışlasın cnm.

Herkese selam kizlar

Kardelenim ÎNSALLAH daha iyisindir yakin olsaydin ziyaretine gelmek isterdim. Ama dualarla yanindayiz canim ALLAHIM acini unutturacak yavrular nasip etsin insallah sanada bizede insallah

Pelin hayirlisi olsun biliyosun zaten asilamanin normal iliskiden cokda farki yok bende 3 kere yaptirdim

Insallah hepimiz en kisa zamnda hamile kaliriz

Kizlar herkes iyidir INSALLAH bende kursa basladim gidip geliyorum iste vakit geciriyorum insallah yavrularimiz oluda onlarla vakit geciririm artik yoklugu iyice beni sarsmaya basladi

sedacım selam canım hoşgeldin allah bağışlasın evladını maşallah
sen galiba diğer topikteydin değilmi ben öyle hatırlıyorum .sohbet etmek istediğinde inşallah görüşürüz canım bekleriz yani
selam kızlar...ben adet oldum hayırlısı buymuş inş 2013 te rabbim rabbim hepimize anne olmayı nasip eder...

peloşum hayırlısı olsun canım kardelenim çok doğru söylemiş herşey rabbimin elinde biz vesilelere sarılıyoruz sadece .

selamlar arkadaşlarım nasılsınız ?
dün kardeloş aradı hepinize selamı var yakın zamanda dönmeyi umut ediyorum dedi
KARDELENİM sanada çok çok selam söyledi ve acını paylaştığını söylememi istedi
benden bukadar hepinize hayırlı akşamlar

selamlar kızlarr...

Ebuşum kardleoşla konustun demek .a.selam cnm konusursan benden de söyle öpüyorum.

Alena kursa başlamışın iyi gelir inş cnm.

Selinam görünmüyo kaç gündür

hepinizi çokkk öpyorum.beni her amanki gibi uyku tutmadı bakınıyorum dişim gene başladı kaç gündür..çrşamba günü gidiyorum kısmetse dişçiye:18:

slm kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz umarım herkes iyidir ben iyiyim ravzamda iyi allaha çok şükür bizde babamın kırkını yapacağız yakında onun için biraz biraz hazırlık yapıyoruz neyse fazla vaktım yok k.i.b a.e.o öpüldünüz bay

mrb güzeler bende arada bakıyorum kimseler gelimiyo galiba umarım hepiniz iyisinizdir
derinim bende seni öpüyorum canım :)

herkese slm arkadaslar kaç gundır giririyorum bakıp cıkıyorum kardelene cok canım sıkıldı içimden yazmak gelmedi umarım herkes iyidir kardelen canım inş. kendini toparlamıssındr biraz da olsa.hepinizi cok öpüyorumm a.e.o

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize.Rabbim hepimizin dualarını kabul buyursun inşallah.
kardelenim nasılsın canım.inşallah toparlanmışsındır.her an aklım sendeydi.bu durumu hala kabullenemiyorum keyfim olmadığı içinde girip bişey yazmak gelemedi içimden.biliyorum hepimiz aynı durumdayız ama.Rabbim sabrını verir inşallah kardelenime.hepinizi öptüm Allaha emanetsiniz..

Hayırlı cumalar arkadaşlar.
Bu sefer toparlanamıycam sanki yada çok uzun sürecek toparlanmak.Sürekli uyumak istiyorum hiç uyanmayım istiyorum.Yataktan çıkmak istemiyorum.Selinam dediğin gibi kabullenmek öyle zor ki.Nolurdu bu sefer bağışlasaydın Rabbim diyorum.Nolurdu bu sefer gözü yaşlı bırakmasaydın.Senin hazinen geniş ama ben çok acizim zayıfım.Ben bu acıyla nasıl devam edicem hayatıma diyorum.Çok özlüyorum oğlumu ama çok.Bu haftalarda doğacaktı belkide diyorum.Ne hayaller kuruyodum neler oldu.Bıktım artık ağlama, hayırlısı böyleymiş yine olur gençsiniz vs. laflardan.Hiçbiride kulağıma girmiyo zaten.İçim yanıyor dayanamıyorum.Dünyayla bağlantım kopmuş durumda.Eşim de aynı şekilde.Sanki bu dünyada yaşamıyorum başka bi aleme geçtim.Toparlanıyım diyorum normal hayata geçmeye çalışıyorum ama bakıyorum ki kendimi kandırmaktan başka bişey değil.Gülümserken birden katıla katıla ağlamaya başlıyorum.Dahada içinizi karartmayım.Uzun bi süre kendime gelemiycem ben öyle görünüyor

seni okadar iyi anlıyourmki bilemezsin benimde 2 bebegimde oglumda dogumm ettigimde yavrum canlıydı dogum ettim kaynnama dedim anne canlımı banamı öle geliyor kaynanam elinde bir selpak mendili agzına götürdü yavrum can çekişiyor dedi nasıl aglıyorum cehemmen oldu ban o gün yalvardım doktor yokmu dedim geldiler dedim ne olur canlı çabuk dediler ama ne çare gerek kalmadı dediler oda gitti pataloji raporunda bogularak öldü yazıyordu eşim getirdi patoloji raporunu bakma paşa dedi bakıcam dedim yazmışlar öle o günü hiç unutamam ne bagırarak aglamıştım allahım dedim neden ben eşime dedim bir daha bebek isteme benden sonra gene istedim annelik işte bu sefer rahim dikilicek durucaktı ömürüm adını ömür koydumki ömürlü olsun diye kızım oda canlıydı kocaman bir bebekti sebebi rahim agzı açıklıgından zannettim ama degilmiş hem gene rahimim dikilicek hemde igne olucem kanda bırtılaşma çıktı malesefanlıcagın bir allahın kulu demediki test yaptır çapaya cerrahpaşaya gittim hiç birşey bulamadılar en son çapadan genetik raporlarını aldım hiç birşey yok dedi doktor eşimle yürüyoruz allahım gene başladı aglama dedim allahım neden ben çokmu gördün bana kızımı oysa ben ne hayaller kurmuştum ömürüme dedim eşim önde ben arkada okadar aglamışımki yolu göremedim öyle çöktüm köşeye ne aglıyorum dışardan gören demiştirki kesin biri öldü eşim geldi çok yalvardı paşa dedi ne olur dedim canım sebebbi yok bebeklerim neden gidiyor eve geldik hiç unutmuyorum yatak odasına girdim eşim odaya geçti başladım aglamaya kızıma aldıgım baddaniyeyi aldım başladım aglamaya koklamaya eşim sesime geldi sarıldı nasıl aglıyoruz dedim hamile kalıyorum çok şükür 5 ayına kadar getri bebegi sonra dogum başlasın birde canlı dogmaları allahım elimden brişey gelmiyor çıldırıyorum dedim agladım sonra eşime dedim bebek isteme benden dedim sonra araştırlıdı özel bir doktor buldu pırtılaşmayı sonra eşim dedi bebek düşünüyoruz degilmi dedim istemiyorum 3 kayıp canım yanıyor dedim ömürüm öldü öleli mayısta 1 sene oldu düşün artık yavruma kavuşmek için dünyanın kilosunu verdim dahada veriyorum şubatta ablamın kızı evlenicek memelekete gidicem sonra bebeg vesile olucek işşallah korkunun ecele faydası yok seni okadar iyi anlıyourmki yaran çok taze bende derdim ödlükten sonra bu ayda dogucaktı şu zaman 40 çıkıcek 1 yaşında olucaktı hem olucaktı dedim durdum sen biraz dinleniceksin acını içine atma agla ama sabırlı bir şekilde birdaha hamile kalmadan ne var ne yoksa testlerini yaptır istersen benim yaptırdıklarım testleri yazarım sana ama sabırlı ol ben bile şuan korkuyourm ya buda giderse diye korkunun ecele fayası yok canım bunu bil eşime diyorum ya gene gdierse diyorum eşim de diyorki ya bu seferki durusa alırsan kucagına emzirisen koklarsan yavrumuzu yapma paşa dedi eşimlede konuştum bir sefer daha denerim oldu yoksa sayfayı kaparım olmazsa kızıam gelince doktorlar çok agladın diye vermediler pişman degilim kızımı görmem ama ogullarımı görmedimya çok pişmanın tekrardan başımız sagolsun kardeşim ben faceyi yeni açtım eskisini iptan ettim istersen konuşmak için beni ebrardan bulabilirsin acın benim acım bunu bil

sagol canım benim sanada...sen de Allaha emanet ol cnm.

cnm benim..elbette toparlayacaksın günü gleince.hep bu acıyla bu halde yaşanmaz rabbim verecek kolaylıgını inş ..ALLAHIM bol ferahlık versin sana ve eşine...herkes der işte bişyler canım acını hafifletmek adına ama işte yasayan bilir içindeki fırtınaları...Allahımdan sana sürekli bolll sabır metanet diliyorum...ne kadar "anlıyorum" desek de böyle bişeyi yaşamayn bilemez.RABBİM bir daha yaşatmasın inş canım benim...

canım kayıplarına çok üzüldüm demek bile yetersiz ne yazsam bilemedim.anladığım kadarıyla sende de kan pıhtılaşması var.benim de 3 kaybım var ama benimkiler çok küçüktüler daha gebeliğimin başında kaybettim onları.yani bunu söylemekten bile utanıyorum sizinkilerin yanında benimkiler hiçbirşeymiş.işte en sonunda çok iyi bir doktora gittik o akıl etti gen testlerini bende mthfr çıktı.gerçi ondan sonrada baya uğraştık.yine hamile kalınca 9 ay clexane iğne kullandım.doktorumda çok ilgilendi pamuklara sardı adeta.hergün calexane 7 hap haftada 1 kalçadan iğneyle 9 ayı geçirdim.Rabbime şükürler olsun emeğimiz boşuna gitmedi.Doktorum güngören kolan hastanesinden murat öztürk kan pıhtlaşması gibi konularda çok uzman.Tavsiye ederim canım üstelik çok güleryüzlü pozitif enerji veren biri.Sizi sizden daha çok düşünür.Kardelenciğim sana daha birşey demek istemiyorum kendini toplayıp gitmek istersen her türlü yardımcı olurum.hatta benim yakınlarım bile olduğunuzu söylerim.

ne kadar üzgün olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez,rabbimin vardır bi bildiği elbette ama insanız,aciziz,canımız yanıyo,,yazdıklarını okuyunca daha da bi yandı yüreğim,rabbim şefaatlerine nail eylesin yavrunun.ne desek boş,teselliye kelime yok,KAYITSIZ Bİ RAZI OLUŞ hepimizinki.

selam canlarım....

kardelenim bugün konustuk zaten cnm yavas yavas iyi olcan inanıyorum Allah büyük herşey hafifleyecek inş...

hepinizi çok çok öpüyorum kızlar...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…