Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar selam tekrardan...uzun zaman adet olamayınca doktora gittim bugün,rahimin tam ortasında polip var dedi et parçası varmış.histereskopi olman gerek dedi.ama ilk önce adeti getirelim adetle büyük bölümü atılabiliyo ona göre bakarız dedi...ondan sonrada laparoskopi istiyo.ben tedviyi şimdi istemiyorum dediysemde dinlemiyo off.hem biraz moralim bozuldu hemde bakılması iyi olacak..hayırlısı artık kızlar.haber edim dedim:KK31:

selam kızlar...ben adet oldum hayırlısı buymuş inş 2013 te rabbim rabbim hepimize anne olmayı nasip eder...
Canım kısmet bu işler rabbim hayırlısını yazsın.
kızlar selam tekrardan...uzun zaman adet olamayınca doktora gittim bugün,rahimin tam ortasında polip var dedi et parçası varmış.histereskopi olman gerek dedi.ama ilk önce adeti getirelim adetle büyük bölümü atılabiliyo ona göre bakarız dedi...ondan sonrada laparoskopi istiyo.ben tedviyi şimdi istemiyorum dediysemde dinlemiyo off.hem biraz moralim bozuldu hemde bakılması iyi olacak..hayırlısı artık kızlar.haber edim dedim:KK31:
Canım neden haber vermedin çok geçmiş olsun yarın arıycam seni.

slm hanımlar herkes nasıl benim bu aralar misafirim var ondan dolayı yogunum hepinizi çok çok öpüyorum :)
derinim çok çok geçmiş olsun canım allah şifa versin ama neden histeraskopi ile laparaskopiyi birlikte yapmıyor benim dr um ikisini bir kerede yapmıştı göbekten yapıldı rahimde pperde vardı alındı çok şükür ondan bikaç ay sonra hamile kalmıştım inş seninde öyle olur canım

derininm cok gecmiş olsun canımm neden şimdi istemiyorsun ki ihmal etme inş. hersey yoluna girer

herkese slmlarr herkes iyiyidr umarım hiçbirimizin keyfi yok yazmak istemiyo biliyorum.kardelenim canım inş. rabbim sabrını verir inan çok sey yazmak istiyorum ama olmuyo .

benimde 2013'ten beklentim,ilk dileğim sağlıklı bi hamilelik.. :KK49: Allah isteyen herkese nasip etsin kızlaaaaar

slm hanımlar herkes nasıl benim bu aralar misafirim var ondan dolayı yogunum hepinizi çok çok öpüyorum :)
derinim çok çok geçmiş olsun canım allah şifa versin ama neden histeraskopi ile laparaskopiyi birlikte yapmıyor benim dr um ikisini bir kerede yapmıştı göbekten yapıldı rahimde pperde vardı alındı çok şükür ondan bikaç ay sonra hamile kalmıştım inş seninde öyle olur canım
selam canım,misafirler var dmek kolay gelsin:KK34:
sagol özgülüm,bakalım bi adetleneyim de gidicek mi adetle:KK31:bilmiyorum ki cnm belkide bi arada demek istedi :26:iş ciddiye binsin de bakıcaz artık.amin cnm hayırlısı inş.
derininm cok gecmiş olsun canımm neden şimdi istemiyorsun ki ihmal etme inş. hersey yoluna girer

sagol berrinim.şimdi istememe nedenim;kociş asker biliyosun ve sigortadan yararlanamıyoruz şuanda.yaptıramam asla.eşime kalsa düşünme ben hallederim diyo ama işte.normalde bunları yaptırmayı istiyorum ben zaten çoktandır ama doktor önceden gerek görmemişti.şimdi kendisi istiyo ama ben hazır degilim.hayırlısı cnm.hatta dedim doktora,ben sizden daha önce bunları istemiştim yaptırsak mı demiştim hatırlarsanız dedim,evet ama dedi artık zamanı geldi dedi:KK31:

slm kızlar
kimse bişey yazamıyo şu ara moral bozukluğundan
rabbim tüm acı çekenlerin acılarına su serpsin inşallah

mrb kk nın güzelleri herkes iyimi moraller düzelsin rabbim herkesin gönlüne göre versin artık gelmiyosunuz bakın bende bırakırım burayı:KK43:

kardeloş aynen cnm topice bişiler yazasımız yok malesef...kardelenimiz iyi olsun biz de iyi olucaz inş...rabbim güç versin kardelenime...

özgülüm deme öyle yaa canım...

Selam millet nasılsınız.inşallah keyifler düzeliyordur yeni bir yıla giriyoruz umarım hepimizin gönlündekiler gerçek olur.
Kardelencim yeni yaşın sana ve eşine sağlık huzur mutluluk getirsin...
Kızlar faceden hiçbir işlrem yapamıyorum hesabım güvenlik nedeniyle dondurulmuş derincim mesajını gördüm amam yazamadım kuzu öptüm seni.

Selam millet nasılsınız.inşallah keyifler düzeliyordur yeni bir yıla giriyoruz umarım hepimizin gönlündekiler gerçek olur.
Kardelencim yeni yaşın sana ve eşine sağlık huzur mutluluk getirsin...
Kızlar faceden hiçbir işlrem yapamıyorum hesabım güvenlik nedeniyle dondurulmuş derincim mesajını gördüm amam yazamadım kuzu öptüm seni.

selam banummm:KK16:amin canımm inş hepimiz hep saglıklı mutlu olalım.hmm anladım bende diyom bu kız nerelerde...özledim cnm msn aç bari arada:KK34:

Selinam nerelerdesin kaç gündür:KK31:

slm hepinize
dün yazcaktım da vakit olmadı,hep ediyorum zaten ama dün cuma diye özellikle dua ettim,ben seslice isimleri söyledim,Ahmet her teyzesinini isminde gülümsedi,bende amin dediğini düşündüm,inşallah ta öyledir,rabbim sabilerin aminleri hürmetine dindirsin tüm acıları ve hasretleri.

slm hepinize
dün yazcaktım da vakit olmadı,hep ediyorum zaten ama dün cuma diye özellikle dua ettim,ben seslice isimleri söyledim,Ahmet her teyzesinini isminde gülümsedi,bende amin dediğini düşündüm,inşallah ta öyledir,rabbim sabilerin aminleri hürmetine dindirsin tüm acıları ve hasretleri.

Allah razı olsun canımm kabul olsun duaların inş hayırlısıyla:KK19:Ahmeti de öperim:KK34:

Merhaba arkadaşlar,ne yazsam bilemedim nasılsınız desem kimsenin topiğe girmemesinden belli...
Rabbim kardelenimin acısını hafifletsin, hep aklımdasın cnm merak ediyorum ama sormaya da çekiniyorum inan ki ne diyim Allah yardımcın olsun...
Bugünlerde geçecek inşaallah dualarım seninle canım...
Kızlar sizlerde Allah'a emanet olun,hepinizi öptüm...Safer ayını bol dua ile geçirin inşaallah...

meraba kızlar hepiniz iyisininizdir inşallah inanın bende buraya tekrar eski dostlarla sohbet ederiz ümidiyle girmiştim ama daha ilk günden beri o kadar moralim bozulduki içimden birşey yazmak gelmiyor.zaten arkadaşımın kuzeninden de böyle kötü bir haber alınca daha da moralim bozuldu.gerçi onlarınki biraz da cahilliktenmiş şimdi uzun uzadıya anlatmak istemiyorum.morallerimiz yeterince bozuk.çok şükür sağlıklı bir oğlum var ama ben hala o hamilelikte yaşadığım sıkıntıları unutamıyorum.hatta ne zaman böyle bir haber alsam benim çocuğum yaşıyor ama ya ölseydi diyorum.çevremdeki herkes hadi Seda bekletmeden ikinciyi yap diyolar ama bende ne bedenen ne ruhen hal var.hatta o zaman bana birde psikolog bulun diyorum...neyse canlarım inşallah kardelenimiz düzelir de o güzel sohbetlerimizi yaparız.

Selam canlarım canım arkadaslarım...acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geçti gitti...Allahın izniyle yeni yılımızda saglık,mutluluk ve huzur dolu olalım...hepinze iyi seneler...:KK16:

Uzun bir aradan sonra hepinize selam arkadaşlarım
Giremedim daha doğrusu girmedim çünkü yazıcak çok bişey yoktu tahmin edersinizki
Konuşucak yazıcak şeyler olmayınca anlamsızlaşıyor herşey . Biliyorumki sizlerde aynı benim gibisiniz bugünler yaanıcakmış demekki . Umarım bu başladığımız yeni yıl hayırlar getirir hepimiz için .
Esensedacım uğramışsın saolasın inşallah karşılaşırız muhabbet ederiz canım . İnsan yaşadıklarını kolay unutamıyor unuttuğumuzu sansakda birgün geliyor o yara tekrardan kanıyor .allahım evladını sana bağışlasın inşallah
Derinim,selinam,peloşum, kardeloşum. Birsoşum,garibim,banuşum , ececim,aleynacım,ranam,cicilim, sevcanım, gökçem,tutişim,berrinim,berenim ve kardelenim öpüyorum sizleri .

Son düzenleme:
X