Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım arkadasım aminn ...
ben de seni öpüyorum herşey geçecek inşaAllah.

ebrarım bizde seni öpüyoruz canımm inş. hersey yoluna girer

ıyıgeceler ıyı senelr kızlar nasılsınız dıcem ama cvp bellı bende cok mutsuzum halabendede durumlar hıc ıc acıcı degıl butun gun yorgunluktan bıtap dusuyorum kaynanam sagolsun bırakıp gıttı kocasını ozlemıs annem desen hasta kadın gelemıyor su gurbet elde yapayalnız kaldık yetemıyorum bakamıyorum onlar aglayınca oturup bende aglıyorum eskı yerımde komsum arkadasım coktu bırda kımse yok kapısını calıcagım bı allahın kulu yok kızlar komsuluk ılıskılerı sıfır hıc boyle beklemıyordum buraları esımde yok bgn herzamnkı gıbı bende nobet tutuyorum hafıf bı yer sallandı urktum van depremı geldı aklıma sabahlarım sanırım bgn kendınıze cok ıyı bakın kızlar opuyorum hepınızı allaha emanet olun

slm kızlar herkese hayırlı seneler dili,yorum umarım tüm dileklerin gerçekleşecegi saglıgın mutlulugun oldugu bi yıl geçiririz bol bebişli bi sene olsun inşallah..
kızlar bende elazıgdaydım gitttim ogluşun ayagındaki alçıyı çıkardılar yerine bi ortasında demir olan ayakkabı taktılar inş düzelir kontrolu bi ay sonra gökcede diş çıkardı gene:) mızmız bu aralar bide çok sinirli:) benimde misafirim vardı gitti evime döndüm gene kib öptm hepinizi

canım Allah kolaylık versin zordur elbet ikisine birden bakmak ama sabır.Allah verir kolaylıgını merak etme...

sanada hayırlı seneler canodemek alçıyı aldılar inşşş düzelcek cnm sıkma canını...gökçosuda öpüyom görüşmek üzere

yaa SELİNAAAAMM nerelerdesin be cnm

Kizlar herkese iyi gunler iyi seneler ALLAHIM ÎNŞALLAH bu yılı bize hayirli mutlu ve her istediyimizin gercekleseceyi bi sene nasip eder ÎNŞALLAH

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günün hürmetine gönlünüzden geçen dileklerinizi dualarınızı kabul buyursun inşallah.kardelenime sabır versin toparlanma gücü versin inşallah.kardelenim canım arkadaşım hiç aklımdan çıkmıyorsun.umarım zaman biraz olsun alışabilmeyi sağlamıştır.içindeki acını hafifletmiştir iyi olduğunu duymak ümidiyle dualarımla bekliyorum canım.
ebrar ablam bende seni öpüyorum.
derinim merak etme canım buralardayım ama yazacak bişey bulamıyorum sende iyisindir inşallah.geçmiş olsun bu arada dr a gitmiştin şimdi ne durumdasın o sıra belli değildi sanırım dr ameliyat fln demişti?
boncuğum Allah kolaylık versin canım yaa yardımsız tabiki çok zordur.Rabbim kolaylık versin bebişler uslu olsunlar bari.kendinize iyi bakın bebişleri öptüm.
aleynacım seninde yeni yılın hayırlara vesile olsun inşallah canım.sen nasılsın ne durumdasın?
nvbhr sen napıyon cano bebişle iyi geçiniyonuz dimi.kendinize iyi bakın öptüm sizide.
kardelenim evine döndün sende geçen konuştuk gerçi.ahmetide senide öptüm canım.
birsenim sen napıyorsun nasılsın?çocuklar fln hepinizi öptüm canım.

kızlar girmesemde hepiniz her an aklımda ve dualarımdasınız.inşallah bu günlerde geçicek Rabbim güzel haberler duymayı sağlıklı huzurlu mutlu yaşamayı cümlemize nasib etsin inşallah.Allaha emanetsinizz.

Merhaba arkadaşlar.Dualarınız temennileriniz için teşekkür ederim, Allah razı olsun.İlk günlerdeki gibi değilim çok şükür daha iyiyim.Kabullenmek hala oldukça zor benim için ama yinede daha iyiyim.Eşim sürekli şunu söylüyo ve beni rahatlatıyo bu."O direk cennete gitti hiç bu dünyaya bulaşmadan, o yüzden onun için üzülmeyelim.İnşallah bizede faydası olur ahirette bunu düşünelim.Sadece bu dünyadaki sevgisinden mahrum kaldık, nefsimizin hoşuna gitmeyen bişey yaşıyoruz.Bu da bir kayıp değil kazanç inşallah".Bu düşünce banada kendimi iyi hissettiriyo.Bugün dr a gittim.Dikişlerim kızarıyodu iltihaplanmıştı hafif.Krem verdi ciddi bişey yok dedi çok şükür.Dr a sorucam çok şey vardı ama orayada gidince yine ağladığım için herşey silindi kafamdan konuşcak halim de kalmadı.Çok üzülmemem gerektiğini, bağışıklık sistemim zayıflarsa iyileşme süreciminde uzayacağını söyledi.Elimde olsa bende toparlanıcam ama olmuyo işte.Yaşadığım duyguları kelimelere dökmek çok zor.Rabbim kimseye yaşatmasın, yaşayanlarada bi daha göstermesin.Acımın içinde boğulmak da istemiyorum, bende bir an önce iyileşmek istiyorum, bu yüzden kafamı dağıtacak şeylerle ilgilenmeye çalışıyorum.Rabbim bu süreci kolaylaştırsın bize ve bu durumu yaşayan herkese

canım allah kolaylık versin gercekten cok zorr benimde annem gelemedi henuz kv evi yakın sagolsun o yardımcı oluyo ama onunda basında misafirleri var

aminn canım inşallah .oglusun da düzelir inşallah hiçbirseyi kalmaz

aminn insallah canımm .iyiyiz valla canım ugrasıp duruyoruzz bizde seni kocaman öpüyoruyz

selam kızlar hayırlı seneler hepinize...rabbım inş bu sene hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder...uzun zamandır yazamıyodum topige icimden gelmiyodu... kardelencim inş zamanla daha iyi olcaksın canım dualarım senınle hep aklımdasın...kardeloşum,eboşum,derinim,berrinim,selinam,gökceranam,boncugum,garipim,sevcanım,ranam,aleynam,hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun

slm kızlar
kardelencim ugramışsın ggiderek daha da iyi olursun inş canım rabbim acını hafifletsin inşallah
kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim bu aralar inanın moral olarak bende fazla iyi degilim etrafa yansıtmak istemiyorum sadece ogluma çok üzülüyorum o kadar acı çekiyoki rabbim şifa versin inş daha beterinden korusun ne kötü hastalıklar var tabi bizimkisi hiç kalır hastanede yanımızda yatan coocuk 3 yaşındaydı ve kemik kırılması vardı onda çaresiz bi dert bi yere düşse hemen ırılıveriyo kemikleriof neyse sizleri daha çok üzmeyim kib aeo

İyi geceler arkadaşlar,
Gökçecim Rabbim şifa versin oğluna inşaallah ve de tüm çocuklara...
Kardelenm Rabbim yardımcınız olsun,eşin çok güzel söylemiş aslında zaman geçtikçe sizde daha iyi olursunuz inşaallah...
Topiğe pek kimseler gelmz olmuş,hepiniz iyisiniz inşaallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun çok öpüyorum Allah'a emanet ol
Bu arada bizde iyiyiz şükür, oğlum hastaydı bugun biraz kendine gelebildi şükür inşaallah bi ara rastlaşırız kızlar msn açık belki görürüm diye ama ç.dışıyım yarım saat daha falan buralarda olurum grşrz inşaallah...

sagol Selinam.bende seni merak etmiştim gelmene sevindim...benim ameliyat olup olmayacagı belli degil daha..kontrole gidicem yakında o zaman belli olcak canım..kendine iyi bak cnmm öpüyorum
canım arkadasım...eşin ne kadar da haklı ve gerçekten ben de okurken içime bi rahatlama çöktü..bu dünyalık olan herşeye çok üzülüyoruz elde olmadan...hele candan can gidince...Allahım en yakın zamanda yaralarını sarsın canım ondan baska sıgınak yok...öpüyorum kardelenim
cnm ben de çok öpüyorum seni
kıyamam cnm ya içim burkuldu sen de sıkıntıdasın farkındayım kolay degil özgülüm minicik bebe daha.o acıyı kaldırması kolay mı (inş en yakın zamanda iyileşcek Allaha emanet hepsi rabbim şifalar versin.

canım çokkk geçmiş olsun çocuklar hasta olunca en çok üzülüyorum.rabbim şifalar versin.şimdi daha iyimiş şükür..seni de öpüyom cnm

SELAMINALEYKÜM kızlar...az önce canım kocişimi ANKARAya ugurladım...çok aglamamak için hemen size koştum canlarım benim...Allahım geçici ayrılıklar versin,kimseler eşinden ayrılmak zorunda kalmasın...buna şükür herşeye sonsuz şükürler olsun,5 ay boyunca yanımdaydı herşey çok güzeldi...şimdi gene hasret rüzgarları başladı...ordaki GATADA kontrolleri olacak bu hafta...umarım iyi çıkar sonucları..Allahım dermansız hastalıklardan korusun en azından tiroid ilaçla düzelebilen birşey çok şükür...hepinizi çok öpüyorummm çok seviyorummm Allaha emanet olun..karşılaşmak dilegiyle...

selam kızlar forumda yeniyim hamile kalmak için 2 aydır deneme yapıyoduk dun eşimin dogum gununde test yaptım silik cızgı cıktı
emin olamadım bugun tekrar test yaptım dunkunden daha belirgin pempe çizgi çıktı dun adet olmam gerekiyordu sizce hamile miyim?

selam
kardelencim eşin çok doğru ve çok güzel şeyler söylemiş canım,tabiki söylemeyle bitmiyo bazı şeyler bunu biliyorum,inşallah bu sınavı da atlatırsınız canım,hep yanındayız emin ol.
kızlar kafam pek bi ambale durumda,yazdıklarınızı okudum ama toparlayamıyorum şu an,hepinize sevgilerimi gönderiyorum
geçen gün öyle bi hastalandım ki evde ne halı kaldı ne bişey,lavabolara yetişemedim,kusma ve akabinde de ishal afedersiniz.hala da sersemliği üzerimde,su kaybından içerim su istiyo,içiyorum anında geri çıkıyo her iki yoldan,o derece oldu ki iki bacağıma bide kramp girdi,sanırım birden magnezyumun tamamı tükendi vucutta.
bide dün bugün sınavım vardı,git gel dinlenme yapamadım malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…