Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canımın içi birtanem canım kardelenim çok iyi yapmışsın bebeğini koklamakla inan bana bende yapmıstım aynısını hala da pısman degılım bılırım ne zordur helede bu kadar yaklasmısken hıckırıklar bogazımda dugumlenıyor bagıra bagıra aglamak ıstıyorum ısyan etmekten korkuyorum senı cok sevıyorum rabbım bır daha yasatmasın bu acıyı hıcbırımıze yavrun kucagına sag salım alacagın yavrularının habercısı olsun ınsallah rabbım kucagını bos bırakmayacak ınsallah canım dostum

herkese selamlar...benimde hiç aklımdan çıkmıyosun kardelenim..nette dolanıp kafamı dagıtmaya çalışıyorum en çokta gece yattıgımda uyuyana kdr hep aklımdasın duamdasın...inş biraz daha iyisindir 3 günde ne kdr iyi olcaksan tabi rabbim sabırların en büyügünü versin...

kardelenim canımn arkadasımm aklımdan cıkmıyorsun moralim cok bozuk inş. biraz daha iyisindir inş.meleğin cennette karsılayacak seni iyi yapmıssın canım iyiki görmuşşun bebeğini hep dualarımdasın

kardelen tekrar basin sagolsun bu dunya yalan yaş ilerledikce insan daha iyi anliyor öbür dunyada yavrun yaninda olcak İNŞALLAH yavrunun yuzunu gormeklede cok iyi yapmissin hep icinde kalirdi ALLAHIM bol sabır versin dayanma gucu versin kendine cok iyi bak canim

Daha iyimiyim bilmiyorum arkadaşlar gerçekten.Bazen toparlanıyorum gibi geliyor ama bakıyorum aslında hiçbi değişiklik yok.Sabahları uyanmak facia benim için.Gözümü açtığım an ağlamaya başlıyorum bu anlamsız dünyaya gözlerimi açtığım için.Dün kayınvalidem ve kayınpederim geldiler.Eşim babamı hiç böyle görmemiştim diyo.Geldiğinden beri hiç konuşmadı ağlıyo diyo.Akşamda odama geldi biraz konuştuk onlarda benim gibi yıkılmış durumda.Kendi babamı sordum eşime.Çünkü annem hep yanımda ağlıyoruz ediyoruz falan ama babamla gözgöze bile gelmedik.Ayıp olmasa giricem kızımın yanına sarılıp bağıra bağıra ağlıycam diyomuş.Sigarayı iyice artırdı farkediyorum girip çıkıp sigara içiyo.Bende bir evladım farkındayım onlar için iyi olmak istiyorum ama belki zamanla bilmiyorum.Hiçbir anne babanın hakkı ödenmez ama benim anne babamın hakkıda hiç ödenmez.Aylardır öyle çırpındılarki bizim için onların emeklerinede ayrı bi üzülüyorum.Bu sefer eşimde çok farklı .Dünyaya azıcık bi meyilim vardı bu olaydan sonra oda gitti diyo.8 aydır yaptığın fedakarlıkları çektiğin zahmetleri,doğum anındaki halini ömrüm boyu unutmuycam diyo.Rabbim bizi birbirimize bağışlasın diliyorum, sevdiklerimizin acısını göstermesin, bu acının yanında hafif kaldığı acılar vermesin.
Nvbr cim ne geldi aklıma.Sana demiştim ya sanki benim oğlum hep emicek uyuycak gibi geliyo diye.İçime doğmuş demek diyorum şimdi.Gece beni hiç uyandırmayacağı, peşinden koşturmayacağı, beni hiç uykusuz bırakmayacağı...
Hayatın bütün lezzetleride gitti sanki onunla beraber.Herşey anlamsız ve boş.Eşim, Allah yüzümüzü sürekli ahirete çeviriyo bu dünyaya meyletmemize izin vermiyo diyo.Gerçekten de öyle.
Bebeğini kaybedenleri okuyorum bu ara.benim gibi çok örnekler var bakıyorum.Bi tanesi çok güzel bi cümle kurmuş."Doğumunu beklediğim gibi ölümü bekliyorum şu an sana kavuşmak için."İnşallah öbür dünyada görebilirim oğlumu.Doyasıya öpüp sevebilirim.

Pasam sağolasın duaların için.Bu kadar duanın içinden mutlaka birisi kabul olcak diyodum ama belki başka türlü kabul oldu bilemiyoruz.Bebeğini görmeye gelince dr lar niye öyle yapıyo anlamıyorum.Onlar bizim canımızda candı görmek en doğal hakkımız.Bakmayın bakmayın diyip daha kötü olmamızı sağlıyolar.Bence bakılmalı bana çok iyi geldi en azından.Sürekli onu gözümün önüne getirmeye çalışıyorum.Son kez kucağıma almak öpmek konuşmak çok iyi geldi.Rabbim bunu yaşayan herkese sabır versin.Başka evlat hayali kurmuyorum kurmıycam artık.Rabbim dilerse kısmette varsa olurmu bilmiyorum ama bu bebeğimin yeri ve boşluğu hep kalbimde olucak.

kardelen canım okudum basına gelenleri çok üzüldüm göz yaşlarımı tutamıyorum allah sabır versin ağlamaktan yazamıyorum çok üzüldüm allah dayanma gücü versin inşallah

kızlar uzun zamandır gelemiyorum biliyorum bana kızgınsız ama inanın evimde değildim kayın pederim çok ağırlaştı uzun zaman hastanede yattı ve vefat etti onun için uzun zamandır evimde değildim gelemedim k.i.b

kardelenim canım kaç dk yazdıklarını okuyp duruyorum ama bişey yazamıyorum çok kötüyüm rabbim inş. sabrını verir unutman mümkün değil ama inş. öbür tarafta kat kat mükafatını alırsın canımm

Kardelenim canım arkadaşım şuanda o gelgitleri yaşaman çok normal bugünler geçicek canım yaran tamamen kapanmaz ama azda olsa kabuk bağlıycak .
Bizler nedesek boş teselli sözleri söylemek istemiyorum nekadar teselli edebilirimki sadece dua edebiliyorum senin için Rabbim bol bol sabır versin .içinden ağlamak geliyor ağla tutma kendini ama şuna inan bu acı böyle devam etmiycek rabbim bi ferahlık bahşedicek
Dünde girdim birsürü şey yazdım ama saolsun kk izin vermedi yollamama . Seni çok seviyorum canım arkadaşım dualarım hep seninle aklım hep sende .
Allahım yar ve yRdımcın olsun

kardelencim bir kez daha başın sağolsun inanki acını birlikte yasıyoruz
sözün bittiği yerdeyiz rabbim ssana sabırlar versin inşallah

Kardelenim...şun yaşadıgın duyguları tahmin ediyorum ve okurken ben yaşadım sanki ...ama geçecek bu günler canım benim inan bana...acın çok ama çok taze...evlat acısı bi anne için en büyük acıdır biliyorum ama dahada beterlerinden saklasın Rabbim...nolur hayata küsme,eşin sana sen de eşine destek olun...bu bitmeyecek ömür boyu hatırlanacak ama şuanki verdigi hüznü acıyı boşlugu vermeyecek canım azalacak elbet..bol sabır diliyorum..dualarımdasın hep herdaim...

Ece basınız saoglsun cnm ya geirde kalanlara bol sabır (

kardelencim yeni yazılarını okudum canım benim inan acını içimde hissettim senin için aglamak çare olsa inan gene aglarım her okudugumda aglıyorum ama çare olmuyor sana acını dindirecek laf bile gelmiyor aklıma o acıyı yaşamadım evlat acısı başka olsa gerek babamı kaybettigimizde sanki dünya başımıza yıkıldı 3 gün dizlerim tutmadı sende suan öylesin ama takdiri ilahi rabbim tekrar yaşatmasın sana ve kimseyede umarım rabbim acını dindirir içine ferahlık verir ilerde yeniden bi evlat nasip eder onun kokusuyla avunursun inşallah canım rabbimden sana sabır diliyorum
ececim başınız sagolsun rabbim geride kalanlarına sabır versin allah rahmet eylesin

kardelenim yazdıklarını okurken aglamamak icin kendimi zor tuttum canım...acını paylaşıyoruz rabbim sabır versin keşke yanında olabilseydim ama kalbım ve dualarım seninle allaha emanet ol..

ececim başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin

duydum duyalı ınan her sanıye aklımdasın...durup durup aglamak gelıyor ıcımden...bız ne desek de senı tesellı etmez bılıyorum ama elbet acın hafıflıcek...yavrunu gormekle bencede ıyı yapmıssın...RABBIM bıdaha boylesı zor bı sınavla sınamasın ınsss...elımızden gelen tek sey bol bol dua etmek...ve hep dualarımızdasın...hakkınızda hayırlısı olsun ıns RABBIM tekrar bı evlat nasıp eder...dıyecek baska bısı bulamıyorum cunku ne desem ıcımdekı duyguları ıfade etmeye yetersz gelıyor...SENI COK SEVIYORUZZZZ...ALLAHıma emanetsın...!!!

ECEcım,
sızınde basınız saolsun mekanı cennet olsun ....

KIZLAR,,,,
uzun zamandır yazmamıstım ama kardelenımı duyunca yazmak ıstedım...hepınızı opuyorum...her zaman dualarımdasınız...!!!

NE DİYİCEMİ BİLMİYORUM RABİM SABRINIDA VERİR İNŞ
öbür dünyada şefaatcin olsun canım benim tez zamanda güzel haberlerle unuttursun rabbim
unutulmaz ama acınnı hafifletsin
duam seninle gülüm

sağolun kızlar allah razı olsun hepinizden
sizleri unuttum sanmayın ama inanın evime gelemiyordum ve hiçbir yerde internet yoktu yazamadım sizlere ama hergün aklımdasınız evime geldikçe girmeye çalışıyorum şuan nasılsınız neler yapıyorsunuz çok merak ettim sizleri umarım iyisinizdir hepinizi öpüyorum k.i.b a.e.o bay

selam kızlar...ben adet oldum hayırlısı buymuş inş 2013 te rabbim rabbim hepimize anne olmayı nasip eder...

Sizinde başınız sağolsun canım Allah geride kalanlara ömür versin

Ne olmasına gücümüz yetiyo ne durmasına Pelincim.Rabbim en iyisini bilendir hakkımızda hayırlısı olsun canım

evet kardelencim nasip kismet rabbim ol diycek olcak inş...amin canım inş bundan sonra hamiş kalıp hayırlısıyla saglıklı bebişlerimizi kucaklarımıza alırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…