Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................8 YIL
ALEYNA................4 YIL
PELİN...................3 YIL
GARİP...................3 YIL
SELİNA ................3 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49 (OĞLUŞ GELİYOR )

CİCİLİ (İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)(ALPKAAN)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

BERENİM (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

KARDELOŞ (AHMET )

BONCUK(ÖYKÜ NAZ)(YAĞIZ UTKU)

BERRİN (YUSUF BERA)

HADİ BAKALIM LİSTE ENKISA ZAMANDA DEĞİŞİR İNŞALLAH[/COLOR]

slm
ebroşum demek bebik bakaman heee öle bi baktırırım kiiii :) neyse şimdiden öle deyip gözünü korkutmayım canım :) inş o günleride yaşarız demek bugün kk nın dogum günü iyiki açılmış bu site yaa sizleri tanıdım en büyük kk :)En Buyuk Kadinlar Kulubu

umarım o listedeki 7 kişi tez vakit hamiş kalır iki hamişte saglıkla kucagına bebişlerini alırlar inşşş

merhaba arkadaşlar hayırlı günler hepinize

Alıntı alamıyorum çünkü pc inad ediyo son sayfayı göstermiyo en son girdiğim sayfayı gösteriyo sadece.Öncelikle Hicri yılbaşımız mübarek olsun hayırlar getirsin hayatımıza inşallah
KK nın doğum günüde kutlu olsun tanışmamıza vesile oldu iyiki kurulmuş.Bide Garibimin doğum günüydü pazartesi burdanda tekrar kutluyorum seneye bebişiyle kutlar inşallah.
Anatolıacım nasip olsaydı senlede tanışsaydık keşke seninde fırsatın olmamış galiba ebrarım gibi.Anacım ateş almayamı geliyosunuz azcık kalın gelincede görüşelim.Şansımıza hava hafta sonu kapalıydı çıkamadım pazartesiden beride açık ebrarla benim şansıma
Nvbr cim helal sana kız topiği ihmal etmiyosun örnek üyemiz
Selinam doğru diyosun da işte sinirim bozuldu yaa hassasım malum
Ay kızlar endokrin dr umu ben arada arayıp soruyodum değerlerimi iyimi dozu artırıyımmı falan diye.Bugün yine aradım adam dediki böyle teldenmi takip edelim en son ne zaman gelmiştiniz siz bana dedi.Ay ben bir utandım bir utandım kem dedim küm dedim geliyim o zaman dedim.Adama en son gideli 4 ayı geçmişNeyse sağolsun yine yardımcı oldu.Gelin bi görüşelim falan deseydi daha iyiydi.Benim amacımda uyanıklık yapmak değildi aslında ama neyse bi gideyim en iyisi adama

insallah bu listenin tamammını anniş bölümüne tasırız rabbim bütün arkadaslarıma nasip etsin inş..

valla canımm ben sizleri cok sevdimm hem arkadaslık yarı yolda bırakmak için değil dimi inş. hep böyle devam ederiz tabbii ihmal etmedenn valla güzelmiş canım yaa adam haklı sankii :)

herkese slmlar canlarr size bi bakayım dedim ama sansıma kimseler yok yinee biz evde oturuyoruz geceleri ayakta gündüz de uyuyo küçük beyy göbeğimizde düştü salı gunu ama bi acayip kızlar canımı sıkıyo bide gelen giden öpüyo yanakları sivilce doldu kıpkırmızı insan bişey diyemiyo bizden bu kadarcık öpüyorum sizi

sagol cnm iyi degilim yaa çok fena dişim agrıyor 2 gündür şuanda zor duruyorum ((
holgeldin cnm..valla dedigim gibi fenayım kuzum yaa ((

olmadım özgülüm.olacak gibi acıyo sol kasıgım arada...kandada baktıramaım daha offf.

kızlar uzun uzadıya yazamıyom kaç gündür yoktum kontürüm bitikti.ablam almış bugün yüklemiş sagolsun cnm ablam.yoksa daha girecegim yoktu biraz daha..şuanda felaket ötesi bi diş agrım var yazamıyom bilenerdeyse o drece kaçtım ben ((

hayirli aksamlar kiymetli arkadaslarim,öncelikle hepinizin hicri yeni yili mubarek olsun,rabbim bu yilin sonuna hepimizi saglikli, sihhatli,iki dunya saadeti olacak evlatlarimiza kavustursun insallahayrica kk dogum gunude kutlu olsun insallah,vesilesi ile guzel dost ve arkadaslarimiz oldu...bana gelicek olursak iyi diyeyim iyi olayim kizlar,tuhafim bu aralar gerci uzun süredir böyleyim nötr'üm firtina öncesi sessizligimdeyim sanki,halim tuhafim anlayacaginizonun disinda kursa gidip geliyorum iste,birde gunlere vs vs ama hicbirseyin tadi yok,gerci hicbirseyin degil benim tadim yok galibaneyse karartmayayim ben icinizi

kardelenim duygulandirdin benicok sagolasin canim benim
nvbhr'cim yusuf bera cok tatli masallah,hayirli evlat olsun insallah.
ebrarim,selinam,derinim,pelinim,kardelenim,anatoliacim,birsencim,gökcecim, ve ismini sayamadigim tum arkadaslarim hepinize selm olsun..

Rabbim ferahlık versin canım fırtına öncesi değil, güzel haberler öncesi sessizlik olsun
Geçmiş olsun canım diş ağrısı fena

Valla adam haklı bende bişey diyemedim canım.Ben şimdiden söylüyorum çevreme benim çocuğum öpmelik değil uzaktan sevmelik şimdiden söyleyim diye.Hiç sevmiyorum el kadar bebeği öyle öpenleri bende hiç öpmem kimsenin bebeğini.Kırılan kırılsın valla söylemek lazım bence.

canım sagol sennide hicri yılın kutlu olsun hayırlar getirsin hepimize.
sıkma canını bişeye kuzum y inş herşey güzel olsun hayırlı olsun senin için.
sagol canım
evet keinlikle öpme konusuna katılıyorum asla öptürmeee

sagolasınn canım benim allah razı olsunn .hayırdır canım neden keyfin yokk canın mı sıkkın

canımm valla kusuru bakmayın öpecem diyen öpüyo berbat oldu kuzumun yanakları ah bende sednın gibi yapabilsem insanların düşünmesi lazım cok anlayışsızlarr

slm arkadaslarr benim canımm cok sıkkın b u gün oğlusun göbeği enfeksiyon kapmış yanakları zaten malumm inş. cabucak gecer cok moralim bozuluyo ya

slm arkadaslarr benim canımm cok sıkkın b u gün oğlusun göbeği enfeksiyon kapmış yanakları zaten malumm inş. cabucak gecer cok moralim bozuluyo ya

slm kızlar nerde bu devlet bu millet kimsecikler yok
berrincim oğluşunun büyük bi resmini koyda bakalım tabii mümkünse gelenlerede şöyle de alerji olmuş öpülmekten kortizonlu krem kullanıyorum dr öptürme dedi kusura bakmayın bakanda baksın de kesin konuş emrenin yüzünde beyaz tenli olduğu için atopik dermatit var ben kimseye öptürmüyom kendim bile öpemiyom çoğalacak diye sen çekecen sakın öptürme boşver darılanda dost değildir göbeğinede dikkat et suya fazla değdirme antibiyotikli kremle geçer kafana takma sütün azalır kendine iyi bak.

canım haklısın ama diyemiyorum eşim ben derim diyo çok savunmasız insanın morali bozuluy resim koyarım canım size göstermeyecem de kime gösterecem ama büyük foto koymayı bilmiyorum ben teyzeleri

selam kızlaaaaaar
sabah beri pc açık ama şu saatde anca vakit bulabildim yazmaya,kk da hemen niye atar insanı anlamadım.
sabah bi okumuştum geçmişi ama unutttum be yaaaaaaaaaaa
berrincim malesef bende bişey diyemiyorum,kimse inanmaz ama diyemiyorum öpmeyin diye.
inşallah göbeği çabucak geçer canım,batikonla silmedinmiydi,gerçi bizde nerdeyse enfeksiyonun köşesinden döndük ya,akıl veriyom şimdi.
on günü aşkındır uğraştığımız hastalığımız,hastane maceralarımız,aşılarımız ve mevlüdümüzden sonra(öncesinde ve sonrasında hala da bitiremediğim temizliklerden sonra)yeniden aranızdayım kızlar.gözlerimden uyku akıyo artık,oturduğum yerden uyuklamışım bugün,Ahmet mızıldanıyo,ben o sesleri rüyalara katmışım sanırım.okuduklarım yavaş yavaş aklıma geliyo ama yazmaya enercim tükendi,inşallah yarına daha az işim olur ve sabah gelebilirim,özledim sizi.

Canım geçmiş olsun az önce bi topikte okudum yıkarken göbeğine mümkün olduğunca su değdirmemek gerekiyomuş deneyimli anneler daha iyi bilir gerçi.Yanakları içinde söyle millete yaa bebeğinin sağlığı önemli olan

Bende diyorum bu hatun nerelerde.Allah kabul etsin mevlidinizi.Ahmetçikte iyileşmiştir artık inşallah.

oy kıyamam sana sıkma canını kuzucum herşeyin bi çaresi var..kızlarda bişiler demiş onları uygula inş geçer hemencik.o da onun nazarı olsun..

kızlarr nerelerde herkessss özledim hepiniziiii.

bu arada berrincim sen bi ara çoklu alıntıyı yapabiliyordun şimdi neden olmuyo canım:26:yok ugraşma tek tek onca şeyin arasında diye diyorum bebemm.unuttuysan ögretek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…