Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ilk günaydın benden olsun bugün
selinoş selam canım,kahvaltı yaptın mı?gerçi senin öğle yemeği vaktin gelmiştir artık,ben daha çay içmedim.
kardelencim Ahmet in hırıltısı gitmemişti canım,pazartesi dr a gittik yeniden,röntgen falan çektiler her ihtimale karşı,çok şükür ciğerlik bişey değilmiş,reflüden olabilirmiş,kusuyodu ya bide,çocuk onu dışarı atamaz,hırlamasına yol açabilirmiş,iki ilaç verdiler,eczaneye gittim,kadın da bana neden kusmayı baskılıyosun,kussun ki atsın balgamı dedi,daha mantıklı geldiği için ilaçları almadan geldim,evde annemle oynarken bissürü balgam kustu o akşam ve hırıltı gitti şimdilik,zaten genel durumu önceden de iyiydi elhamdülillah.
şu ara cozuttu yalnız,gündüz fazla uyumaya başladı,gece mız mız mız mız
inşallah tekrar geceye döner çünkü böyle daha sersem oluyomuş insan.

canım daha iyi olmana sevindim ilaçlarda iyi gelcek şimdi inş:KK16:
valla canım bugünde soguktan mıdır nedir sancının neyden oldugunu da karıştırır oldum artık..çok sancım olmaz benim zaten adet öncesi..dedigin gibi 1-2 gün bişiler olur gelir.ama ortada gelen giden yok:26:inş hayırlısı selinoşum bu sefer pozitif haberler veririm inş kıss:KK1:bekliyom işte daha 3 aya bile uzanıyo benim adet bazen:KK31:

herkese hayırlı akşamlar canlarım...hepinizi sevgiyle öpüyorum :KK16:
saolasın canım.inşallah sende biran önce test yaptırabilirsinde müjdeli haberler duyarız daha da iyi oluruz canım.öptm canım.
selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz dilaranın sonucunu aldık Allaha şükür temiz çıktı dr migren sinüzit gibi şeylerden olabilir dedi bide göze götürecem bakalım onlar ne diyecekler bide psikolojik olabilirmiş şimdilik rahatlaması için ilaç verdi 2 ay kullanıp bakalım emrede aynı nefroloji kontrolumuz hala devam ediyo 1 dk oturmuyo sürekli geziyo zıplıyo atlıyo bende en son ağustosta adet görmüştüm hala beklemedeyim alet düzgün yerinde duruyomuş ama heralde tembelim adet olamıyom şimdilik durumlar böyle berrincim kendini sıcak tut sen soğuk sevebilirsin ama bebişin dayanamaz havalar soğudu kızlar herkesi ayrıca yazmıyorum kendinize iyi bakın her okuyan kendi üstüne alınsın ona yazılmış sansın hepinizi öpüyoruz..:KK16::KK16:
çok şükür canım ya Rabbim dert verip derman aratmasın hiçbirimizee.o kadar zamandır adet olmaman garip değilmi canım alete baktırdında kd doktoruna da baktıraydın herşey yolundamı.en azından söktürücü verirdi.öptm canım sizide.
Offf bu ne yaa kaç kere yazdım hepsi gitti,giriş yapmadınız diyor saftrik kk...
Eboşş Ankara'ya gidiyormuşsun bende bu gece döndüm gitmez olaydım ayrı meselee,kardelenimle görüşmeyi bende düşünümştm ama iyi ki gitmeden önce bişe dememişim kıza yoksa çok mahçup olacaktım:KK43:
Nvbr doğum yapmıssın cnm Rabbim bağışlasın,bnm için mis kokusunu uzun uzun içine çek annesi...
Gökçem,boncugum sizin tatlışlarada maşallah Rabbim analı babalı büyütsün...
Kardeloş ahmet paşam nasıl,sen nasılsın?
Derinim cnm sen nasılsın,eşin yanında mı?
Selinam,banum,derdam,garibim,derdam sizler nasılsınız iyisiniz inşaallah fazla geçmişe bakamadım...
Pelinim aşılama düşünüyorsun galiba inşaallah miniğin gelir cnm Rabbim yardımcınız olsun...
Birseniz emre rahatsız galiba çok geçmiş olsun cnm sen de iyisin inşaallahhh...
Bizi sorarsanız kızlar oğlumla şifayı kaptık,srayla ritmik bi şekilde hapşırıp öksürüyorum bi haftadır perişan oldu cocuk en sonunda da hasta oldu maallesef çok keyifsiz,son kez yazdım inşaallah bu sefer gelir Allah'a emanet olun canlarım...
Hee bar kopyalıyımda bişe olursa onu gönderirimm:KK16::KK16::KK16:
çok şükür canım ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın berat nasıl?öpüyorum onuda ,acil şifalar inşallah.
ben geldim arkadaşlar nasılsınız hepiniz iyisiniz gördüğüm kadarıyla
anatolişim geçmiş olsun kuzum beretımda hastaymış kıyamam ona ben allahım şifalar versin
birsenim diloşun sonuçlar iyi çıkmış gözünaydın canım çok sevindim bence stresle alakalıdır .
derinim sen nasıl oldun canım herşey yolunda inşalah
ben gittiğimden beri pek yazan olmamış nerelerdesiniz bakıyım
selinoşum sen nasılsın kuzum düzeldin dimi
kardeleoşda gelmemiş ahmet nasıl oldu acaba inşalah iyileşmiştir kuzucuk
bana gelicek olursak çok şükür evime kavuştum güzel 3 gün geçirdim tek üzüldüğüm kardelenimle görüşemedik hava fena soğuktu o dışarı çıkamadı ben ona gidemedim malesef olmadı nasip belki bebiş doğduğunda bir düğün daha olursa görüşürüz belki .onun hricinde güzeldi doğup büyüdüğüm yerlerde olmak mutlu etti beni .dün akşam geldim evime .sizlere selam veriyim dedim işlere başlamadan hepinizi öpüyorum görüşmek üzere .
düzeldim abla çok şükür.sende hoşgeldin evine.herşeye el atmışken geçende beyincerrahına gittim belim ve sırtım çok ağrıyordu.tomografi çekti çok şükür ters bişey yokmuş ama sinirler kaslar harekete geçmiş ondandır ağrın dedi kremleri hapları verdi gönderdi işte.Rabbim beterinden korusun çok şükür halimize.
slmmmm
anatoliacım .ok geçmiş olsun canım ogluşla sana allah şifa versin inş daha iyi durumdasınızdır kib
selinacım öperim canım sende kib umarım keyfin yerindedir?
ebroşum oo gittinde geldinde demek hadi hoşgeldin evineeee :) bide buralarda dügün olsada buraya gelsen canım yada ben istanbula gelsem :) ablamı görmeye gelirsem inş seni,razişi diger kızlarıda görmek isterim ayy ne güzel olur yaaa herkes bana bişeyler ısmarlar bende ohh gel keyfim gel birileride bebişlerle ilginelir :) ay ne pis insanım yaa aklım yemede içmede:):nazar:neyse o günler gelir inş
diger güzeller sizler nasılsınız
derinim adet oldun mu canım geçmişe yazmamışsın galiba görmedim ben
birsencim sonucunuziyi çıkmış sevindim canım
çok şükür gökçem iyiyim allah razı olsun.sizlerde iyisiniz inşallah.
herkese slmlar canlarr size bi bakayım dedim ama sansıma kimseler yok yinee biz evde oturuyoruz geceleri ayakta gündüz de uyuyo küçük beyy göbeğimizde düştü salı gunu ama bi acayip kızlar canımı sıkıyo bide gelen giden öpüyo yanakları sivilce doldu kıpkırmızı insan bişey diyemiyo bizden bu kadarcık öpüyorum sizi
göbüş düşmüş hadi gözün aydın ama enfeksiyon kapmış sanırım göbüşü inşallah düzelir canım zaten dr bişeyler demiştir pek bilgim yok.ama o öpenleri bana gönder hangi akılsızdır onlar söylenmeye gerek yok öpülmemesi gerektiğini bilmiyomu bu odunlarr.sinir oldum hee....bir anne bile yavrusunu koklar sadece öpmekten çekinir.sen öpemezken onlara ne oluyo.kızlar haklı valla darılan darılsın ki karakterini bu şekilde göstersin.anlamıyosa söyle sende yasak büyüsün o sizin elinizi öper de...kendini sıkacağına onların canını sık daha iyi.öptm canım
selam kızlaaaaaar
sabah beri pc açık ama şu saatde anca vakit bulabildim yazmaya,kk da hemen niye atar insanı anlamadım.
sabah bi okumuştum geçmişi ama unutttum be yaaaaaaaaaaa
berrincim malesef bende bişey diyemiyorum,kimse inanmaz ama diyemiyorum öpmeyin diye.
inşallah göbeği çabucak geçer canım,batikonla silmedinmiydi,gerçi bizde nerdeyse enfeksiyonun köşesinden döndük ya,akıl veriyom şimdi.
on günü aşkındır uğraştığımız hastalığımız,hastane maceralarımız,aşılarımız ve mevlüdümüzden sonra(öncesinde ve sonrasında hala da bitiremediğim temizliklerden sonra)yeniden aranızdayım kızlar.gözlerimden uyku akıyo artık,oturduğum yerden uyuklamışım bugün,Ahmet mızıldanıyo,ben o sesleri rüyalara katmışım sanırım.okuduklarım yavaş yavaş aklıma geliyo ama yazmaya enercim tükendi,inşallah yarına daha az işim olur ve sabah gelebilirim,özledim sizi.
selam canım demek ahmet hastaydı Rabbim acil şifalar verisin inşallah canım yaa..mevlüdünüzde hayırlı olsun Rabbim nice mevlüdler görmek nasib etsin sizlere.sağlıkla inşallah..bizde seni özledikkk...

selam kızlar hayırlı sabahlar.mutlu haftasonları inşallah.geç oldu ama hepimizin hicri yeni yılımız mübarek olsun sağlıkla bereketle hoşgelsin yeni yılımız.tüm dileklerimizi hayırlısıyla getirsin inşallah bizlere bu yıll.hımm bide kk doğum günüde kutlu olsun onun sayesinde kaderimizin vesilesiyle sizlerle tanışmış olmaktan ve arkadaşlığımızın sürmesinden çok mutluyum.her an konuşamasakta birbirimizin aklından geçiyor olmak,yeri geliyor dualarda buluşuyor olmaktanda mutluyum.Allah hepinizden razı olsun hepinizin dualarını kabul etsin inşallah..en güzel şeyler hep bizlerle olsun arkadaşlarım...

selinoş selam canım,kahvaltı yaptın mı?gerçi senin öğle yemeği vaktin gelmiştir artık,ben daha çay içmedim.
kardelencim Ahmet in hırıltısı gitmemişti canım,pazartesi dr a gittik yeniden,röntgen falan çektiler her ihtimale karşı,çok şükür ciğerlik bişey değilmiş,reflüden olabilirmiş,kusuyodu ya bide,çocuk onu dışarı atamaz,hırlamasına yol açabilirmiş,iki ilaç verdiler,eczaneye gittim,kadın da bana neden kusmayı baskılıyosun,kussun ki atsın balgamı dedi,daha mantıklı geldiği için ilaçları almadan geldim,evde annemle oynarken bissürü balgam kustu o akşam ve hırıltı gitti şimdilik,zaten genel durumu önceden de iyiydi elhamdülillah.

günaydınnn canım.evet kardelenim öğle yemek saatim geliyorr :) az önce kahvemide içmiştim.Rabbim sağlık versin ahmete daha da iyi olsun inşallah.bebişlerin hastalığına dayanamıyorum süzülmüştür kuzum hemen :KK43: çok gezdin yaa hasta ettin çocuğu nerde oklava azcık sana kızalım nazara geldi yavrum.maşallahh Allah nazarlardan saklasınn.:nazar:

slm
ebroşum demek bebik bakaman heee öle bi baktırırım kiiii :) neyse şimdiden öle deyip gözünü korkutmayım canım :) inş o günleride yaşarız demek bugün kk nın dogum günü iyiki açılmış bu site yaa sizleri tanıdım en büyük kk :)En Buyuk Kadinlar Kulubu
delüüü :))inşallah canım inşallah
evet bende çok mutluyum iyki tanımışım sizleri
merhaba arkadaşlar hayırlı günler hepinize

Alıntı alamıyorum çünkü pc inad ediyo son sayfayı göstermiyo en son girdiğim sayfayı gösteriyo sadece.Öncelikle Hicri yılbaşımız mübarek olsun hayırlar getirsin hayatımıza inşallah
KK nın doğum günüde kutlu olsun tanışmamıza vesile oldu iyiki kurulmuş.Bide Garibimin doğum günüydü pazartesi burdanda tekrar kutluyorum seneye bebişiyle kutlar inşallah.
Anatolıacım nasip olsaydı senlede tanışsaydık keşke seninde fırsatın olmamış galiba ebrarım gibi.Anacım ateş almayamı geliyosunuz azcık kalın gelincede görüşelim.Şansımıza hava hafta sonu kapalıydı çıkamadım pazartesiden beride açık ebrarla benim şansıma:KK25:
Nvbr cim helal sana kız topiği ihmal etmiyosun örnek üyemiz:KK71:
Selinam doğru diyosun da işte sinirim bozuldu yaa hassasım malum
Ay kızlar endokrin dr umu ben arada arayıp soruyodum değerlerimi iyimi dozu artırıyımmı falan diye.Bugün yine aradım adam dediki böyle teldenmi takip edelim en son ne zaman gelmiştiniz siz bana dedi.Ay ben bir utandım bir utandım kem dedim küm dedim geliyim o zaman dedim.Adama en son gideli 4 ayı geçmiş:KK1:Neyse sağolsun yine yardımcı oldu.Gelin bi görüşelim falan deseydi daha iyiydi.Benim amacımda uyanıklık yapmak değildi aslında ama neyse bi gideyim en iyisi adama:KK30:
canım nasip olmayınca olmuyo ya hayırlısı olsun inşallah birdahaki sefere bebişide görürüm senide .
doktorlar öyle oluyolar hemen vururlar insanın yüzüne gitmen iyi olur aslında içinde rahat eder canım
buarada seninde hicri yılın hayırlı olsun inşallah
sağolasın teyzesi allah razı olsun teyzeleri görsün dedim :)
küçükde olsa gördük saol canım benim için öpme kokla gıdışından :))
sagol cnm iyi degilim yaa çok fena dişim agrıyor 2 gündür şuanda zor duruyorum :KK43:((

holgeldin cnm..valla dedigim gibi fenayım kuzum yaa :KK43:((

olmadım özgülüm.olacak gibi acıyo sol kasıgım arada...kandada baktıramaım daha offf.

kızlar uzun uzadıya yazamıyom kaç gündür yoktum kontürüm bitikti.ablam almış bugün yüklemiş sagolsun cnm ablam.yoksa daha girecegim yoktu biraz daha..şuanda felaket ötesi bi diş agrım var yazamıyom bilenerdeyse o drece kaçtım ben :KK43:((
canom geçmiş olsun yaa valla okuynca benimde dişlerim sızladı feci bişey allahım şifa versin şimdi daha iyisindir inşallah
hayirli aksamlar kiymetli arkadaslarim,:KK3:öncelikle hepinizin hicri yeni yili mubarek olsun,rabbim bu yilin sonuna hepimizi saglikli, sihhatli,iki dunya saadeti olacak evlatlarimiza kavustursun insallah:KK14::KK14:ayrica kk dogum gunude kutlu olsun insallah,vesilesi ile guzel dost ve arkadaslarimiz oldu...bana gelicek olursak iyi diyeyim iyi olayim kizlar,tuhafim bu aralar gerci uzun süredir böyleyim nötr'üm firtina öncesi sessizligimdeyim sanki,halim tuhafim anlayacaginiz:KK50::KK50:onun disinda kursa gidip geliyorum iste,birde gunlere vs vs ama hicbirseyin tadi yok,gerci hicbirseyin degil benim tadim yok galiba:KK50::KK50::KK50:neyse karartmayayim ben icinizi:KK25::KK25:

kardelenim duygulandirdin beni:KK14:cok sagolasin canim benim:KK14::KK14:
nvbhr'cim yusuf bera cok tatli masallah,hayirli evlat olsun insallah.
ebrarim,selinam,derinim,pelinim,kardelenim,anatoliacim,birsencim,gökcecim, ve ismini sayamadigim tum arkadaslarim hepinize selm olsun..
garibim doğumgünün kutlu olsun hiç haberim olmadı burda olmayınca bi kutlama yapardık yaa .nice güzel senelere sevdiklerinle ve ençok istediğin bebişlerinle kuzum
o tuhaflık galiba hepimizde var inşallah geçer canım allah yardımcımız olsun
slm arkadaslarr benim canımm cok sıkkın b u gün oğlusun göbeği enfeksiyon kapmış yanakları zaten malumm inş. cabucak gecer cok moralim bozuluyo ya
kıyamam yaa geçmiş olsun canım geçer korkma biçok bebekte oluyo diye biliyorum ilaçlarını düzgün kullan
öpenlerede bööö diyorum daha onun teni neyki hassas yazık yani düşünemiyolarmı bunu ya .önlükler varya öpme beni diye onlardan tak bence :))
selam kızlaaaaaar
sabah beri pc açık ama şu saatde anca vakit bulabildim yazmaya,kk da hemen niye atar insanı anlamadım.
berrincim malesef bende bişey diyemiyorum,kimse inanmaz ama diyemiyorum öpmeyin diye.
inşallah göbeği çabucak geçer canım,batikonla silmedinmiydi,gerçi bizde nerdeyse enfeksiyonun köşesinden döndük ya,akıl veriyom şimdi.
on günü aşkındır uğraştığımız hastalığımız,hastane maceralarımız,aşılarımız ve mevlüdümüzden sonra(öncesinde ve sonrasında hala da bitiremediğim temizliklerden sonra)yeniden aranızdayım kızlar.gözlerimden uyku akıyo artık,oturduğum yerden uyuklamışım bugün,Ahmet mızıldanıyo,ben o sesleri rüyalara katmışım sanırım.okuduklarım yavaş yavaş aklıma geliyo ama yazmaya enercim tükendi,inşallah yarına daha az işim olur ve sabah gelebilirim,özledim sizi.
oooo sonunda meraklanmıştım baya ama yoğunmuşsun neyse hadi geçmiş olsun canım allah kabul etsin nasıl geçti güzeldir eminim .
ahmetimde iyileşmiş çok şükür öpüyorum sizi
saolasın canım.inşallah sende biran önce test yaptırabilirsinde müjdeli haberler duyarız daha da iyi oluruz canım.öptm canım.

çok şükür canım ya Rabbim dert verip derman aratmasın hiçbirimizee.o kadar zamandır adet olmaman garip değilmi canım alete baktırdında kd doktoruna da baktıraydın herşey yolundamı.en azından söktürücü verirdi.öptm canım sizide.

çok şükür canım ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın berat nasıl?öpüyorum onuda ,acil şifalar inşallah.

düzeldim abla çok şükür.sende hoşgeldin evine.herşeye el atmışken geçende beyincerrahına gittim belim ve sırtım çok ağrıyordu.tomografi çekti çok şükür ters bişey yokmuş ama sinirler kaslar harekete geçmiş ondandır ağrın dedi kremleri hapları verdi gönderdi işte.Rabbim beterinden korusun çok şükür halimize.

göbüş düşmüş hadi gözün aydın ama enfeksiyon kapmış sanırım göbüşü inşallah düzelir canım zaten dr bişeyler demiştir pek bilgim yok.ama o öpenleri bana gönder hangi akılsızdır onlar söylenmeye gerek yok öpülmemesi gerektiğini bilmiyomu bu odunlarr.sinir oldum hee....bir anne bile yavrusunu koklar sadece öpmekten çekinir.sen öpemezken onlara ne oluyo.kızlar haklı valla darılan darılsın ki karakterini bu şekilde göstersin.anlamıyosa söyle sende yasak büyüsün o sizin elinizi öper de...kendini sıkacağına onların canını sık daha iyi.öptm canım

selam canım demek ahmet hastaydı Rabbim acil şifalar verisin inşallah canım yaa..mevlüdünüzde hayırlı olsun Rabbim nice mevlüdler görmek nasib etsin sizlere.sağlıkla inşallah..bizde seni özledikkk...

selam kızlar hayırlı sabahlar.mutlu haftasonları inşallah.geç oldu ama hepimizin hicri yeni yılımız mübarek olsun sağlıkla bereketle hoşgelsin yeni yılımız.tüm dileklerimizi hayırlısıyla getirsin inşallah bizlere bu yıll.hımm bide kk doğum günüde kutlu olsun onun sayesinde kaderimizin vesilesiyle sizlerle tanışmış olmaktan ve arkadaşlığımızın sürmesinden çok mutluyum.her an konuşamasakta birbirimizin aklından geçiyor olmak,yeri geliyor dualarda buluşuyor olmaktanda mutluyum.Allah hepinizden razı olsun hepinizin dualarını kabul etsin inşallah..en güzel şeyler hep bizlerle olsun arkadaşlarım...

selinoşum hoşbuldum canım şükür ben iyiyim sende iyiymişsin sevindim canım demek doktora gittin eniyisini yapıyosun ihmal etmemek gerekiyo bişey çıkmamasına sevindim canım .seninde hicri yılın hayırlı olsun allahım gönlüne göre versin .

selamlar canım arkadaşlarım ikigündür bilerek girmedim özleyin beni diye :)))şaka byana baya yoğundum giremedim perşembe gezmelerdeydik dünde anacığımın günü vardı ona yardıma gittim bugün evdeyim ama işler beni bekliyor .neyse hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

buarada birsenim sendende alıntı almıştım çıkmamış burdan yazıyım
millet dökülmüş :KK1:sen neler yapıyosun diloşun başı nasıl emrecik napıyo ?

kardeloşum geçmiş olsun

selinam sgl kız benimki dr dan korkuyo alete baktırmaya gittiğim gün zaten kanda verdim gebelikle hormonlara baksın diye temiz çıktı alette yerinde duruyo inşallah kayma yapmaz dr korkusundan ertesi gün adet oldum şimdi baya sökülüyom hayırlısı olsun sende iyisin hadi öptüm.
buarada birsenim sendende alıntı almıştım çıkmamış burdan yazıyım
millet dökülmüş :KK1:sen neler yapıyosun diloşun başı nasıl emrecik napıyo ?
iyiyim ebuşum 2 gün kv kp eltimgile gittiler rahatım dilara iyi sayılır arada gene ağrıyo genelde hergün dr rahatlatıcı ilaç verdi bakalım etkisi 3 haftada olurmuş hayırlısı sen nasılsın senin kurs nasıl gidiyo hani nerde kaldı bizim hediyeler :KK9::KK47:

canım aman çok şükür cigerlerle ilgisi yokumş geçmiş olsun cnm..

amin inş sevinçli haberler veririz hepimiz cnm benim...sende doktora gitmişsin en iyisini yapmışın selinam dedigin gibi ihmal etmemek gerek hiçbişeyi..:KK34:

canım nasip olmayınca olmuyo ya hayırlısı olsun inşallah birdahaki sefere bebişide görürüm senide .
doktorlar öyle oluyolar hemen vururlar insanın yüzüne gitmen iyi olur aslında içinde rahat eder canım

canom geçmiş olsun yaa valla okuynca benimde dişlerim sızladı feci bişey allahım şifa versin şimdi daha iyisindir inşallah

garibim doğumgünün kutlu olsun hiç haberim olmadı burda olmayınca bi kutlama yapardık yaa .nice güzel senelere sevdiklerinle ve ençok istediğin bebişlerinle kuzum

kıyamam yaa geçmiş olsun canım geçer korkma biçok bebekte oluyo diye biliyorum ilaçlarını düzgün kullan
öpenlerede bööö diyorum daha onun teni neyki hassas yazık yani düşünemiyolarmı bunu ya .önlükler varya öpme beni diye onlardan tak bence :))

oooo sonunda meraklanmıştım baya ama yoğunmuşsun neyse hadi geçmiş olsun canım allah kabul etsin nasıl geçti güzeldir eminim .

selinoşum hoşbuldum canım şükür ben iyiyim sende iyiymişsin sevindim canım demek doktora gittin eniyisini yapıyosun ihmal etmemek gerekiyo bişey çıkmamasına sevindim canım .seninde hicri yılın hayırlı olsun allahım gönlüne göre versin .

selamlar canım arkadaşlarım ikigündür bilerek girmedim özleyin beni diye :)))şaka byana baya yoğundum giremedim perşembe gezmelerdeydik dünde anacığımın günü vardı ona yardıma gittim bugün evdeyim ama işler beni bekliyor .neyse hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

sagol kuzummm:KK16:iyim şimdi...şişti sadece sag yanak:KK31:bikaç gün içinde dişçiye gidicem inş canım..gidecektim ama ben diş konusunda çok hassasım heryere gidemiyorum:KK5:çok agrı çektim manyak gibi illa kendi dişçimiz olacak ona alışmışım bi kere o da çok pahalı yapıor herşeyi bakalım ne dicek gidince.

herkese hayırlı günler canlarrrımmm:KK16:

evett kkmızın dogum günüsünü atlamışım ben..bizi böyle buluşturan,senelerdir bu güzel dostlugumuzu sürdürmemizi saglayan kk iyi ki varsın..hep ol hayatımızda...hepinizi çok seviyorum kızlarr çokkkkEn Büyük KK:KK16:

selam kızlaaaaaar

valla ben inanırım bende diyemiyorum cunku :)canım hastanede bize alkolle silin dediler kv yapıyordu zaten ama fazla sürmemiş galiba bide göbek daha düşmeden şişti zaten hastanede oldu ne olduysa cunku benim dikişlerde hastanede kaldığımız aksam apse yapmıstı.canım cok gecmişş olsun ahmet mi hasta yerim ben onu

insallah gecer canımm ya insanın canı sıkılıyo .valla aslında o önlüklerden var evde ama baya buyuk gelir yutar bizimkini :)valla basardınn özledik canımm yaaa seviyoruz seni :)

valla göndenreyimm canımm ver derslerini gecen gece eşimin dedesi geldi kızıyo niye öpüyolar diye sonra yine kendisi öpüyo :)ne diyeyim şimdi valla bizde seninle olmaktan cokk mutluyuz canımm inş. her zzaman görüşmeye devam ederiz

heeehhehh :)canım benimki hep gece ayakta sarhoş gibi oldum artık tek bi işe yarıyo kilolar gitttiiii :)bu gece emzirirken gözüm dalmış bi baktım cocugun agzı bomboş öyle bekliyoo :)

kardeloşum geçmiş olsun

selinam sgl kız benimki dr dan korkuyo alete baktırmaya gittiğim gün zaten kanda verdim gebelikle hormonlara baksın diye temiz çıktı alette yerinde duruyo inşallah kayma yapmaz dr korkusundan ertesi gün adet oldum şimdi baya sökülüyom hayırlısı olsun sende iyisin hadi öptüm.

iyiyim ebuşum 2 gün kv kp eltimgile gittiler rahatım dilara iyi sayılır arada gene ağrıyo genelde hergün dr rahatlatıcı ilaç verdi bakalım etkisi 3 haftada olurmuş hayırlısı sen nasılsın senin kurs nasıl gidiyo hani nerde kaldı bizim hediyeler :KK9::KK47:
canım daha iyi olmasına sevindim ilaçlar şifa olsun diloşa
demek 2 gün rahattın aman negüzel azcık kalsınlar orda :))
canım aman çok şükür cigerlerle ilgisi yokumş geçmiş olsun cnm..

amin inş sevinçli haberler veririz hepimiz cnm benim...sende doktora gitmişsin en iyisini yapmışın selinam dedigin gibi ihmal etmemek gerek hiçbişeyi..:KK34:

sagol kuzummm:KK16:iyim şimdi...şişti sadece sag yanak:KK31:bikaç gün içinde dişçiye gidicem inş canım..gidecektim ama ben diş konusunda çok hassasım heryere gidemiyorum:KK5:çok agrı çektim manyak gibi illa kendi dişçimiz olacak ona alışmışım bi kere o da çok pahalı yapıor herşeyi bakalım ne dicek gidince.

herkese hayırlı günler canlarrrımmm:KK16:

evett kkmızın dogum günüsünü atlamışım ben..bizi böyle buluşturan,senelerdir bu güzel dostlugumuzu sürdürmemizi saglayan kk iyi ki varsın..hep ol hayatımızda...hepinizi çok seviyorum kızlarr çokkkkEn Büyük KK:KK16:
canım iyi olmana sevindim valla diş olayı fena yani bende heryere gidemem insanın para pulgözüne gelmiyoya bu konuda :))
bizde seni seviyoruz canım iyki bizi biraraya getirmiş kk
insallah gecer canımm ya insanın canı sıkılıyo .valla aslında o önlüklerden var evde ama baya buyuk gelir yutar bizimkini :)valla basardınn özledik canımm yaaa seviyoruz seni :)

oyyy kıyamam daha çok küçük tabi önlüklük değilki :))

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ben bugün çok keyifsizim başımda feci ağrıyo aptal gibiyim
hepinizi çok öptümm

canım daha iyi olmasına sevindim ilaçlar şifa olsun diloşa
demek 2 gün rahattın aman negüzel azcık kalsınlar orda :))

canım iyi olmana sevindim valla diş olayı fena yani bende heryere gidemem insanın para pulgözüne gelmiyoya bu konuda :))
bizde seni seviyoruz canım iyki bizi biraraya getirmiş kk

oyyy kıyamam daha çok küçük tabi önlüklük değilki :))

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ben bugün çok keyifsizim başımda feci ağrıyo aptal gibiyim
hepinizi çok öptümm

canım benim.:KK19:ya inş başın geçmiştir biraz yaa kıyamam:KK5:

valla cano bakcam işte dedigin gibi parayı düşünmüyo insan yaa gidicem inş.:KK31:

Hepinizegüzel bir gün diliyorum canım arkadaşlarımkursa gitmeden selam veriyim istedim :))
Kardelenim doktora gideceksin bugün hayırlı haberlerle dön canım arkadaşım

Görüşmek üzere canlar

Son düzenleme:
Hepinizegüzel bir gün diliyorum canım arkadaşlarımkursa gitmeden selam veriyim istedim :))
Kardelenim doktora gideceksin bugün hayırlı haberlerle dön canım arkadaşım

Görüşmek üzere canlar

Aleykümselam canımmmm:KK16:hadi kolay gelsinn ebrulim benim:KK1:

kıslar peloş nerelerde yaa yine kara kayıp oldu :26:merak ettim:KK31:

bende bugün kocişi geçici işine ugurladım:KK1:ayy alışmışım evde olmasına,sabah gönderirken duygulandım askere gitti sankim :KK60:yanlız kaldımmm..kardeşçigime gidicem kısmetse biraz dertleşelim ayoll diiimiii:KK9:

Hayırlı haftalar arkadaşlar herkese
Ebrarım sağolasın gittim dr a bugün.Çok şükür iyi geçti.Kontroller 15 güne indi artık.36.haftadan sonrada haftada bir.38 veya 39.haftada doğumu başlatmayı düşünüyorum dedi.ÇÜnkü ondan sonra artık plasenta yaşlanıyo dedi.Sezaryanmı olucam dedim.Ben kafadan sezaryan yapmak istemiyorum dedi sancın falan olmazsa suni sancıyla bi deneriz dedi balon yöntemi falan varmış rahim ağzını açmak içinde.Sende denemek istersen tabi dedi bende isterim dedim.Bakalım nasip nolucak.
Nvbr cim avatardanda olsa fotolarını görüyoruz pıtırcığın maşallah ona.Daha iyi oldu inşallah yanacıklarıyla göbüşü

selam kızlar nasılsınız
ben yıne gececıyım esım yok 5gün kv yıde yolladım ama cok pişman oldum başa cıkamıyorum ıkısıyle cok huysuzlar uyumuyolar bılmıyorum ne yapcam gözler kıpkırmızı gezıyorum bıde kusma sorunları var agız dolusu burundan agızdan ksuuyorlar baslarından ayrılamıyorum.. kv yı tekrar cagırdm mecburen tek olmuyor cok zayıfladım hala kanamam kesılmedı normalmı bılmıorum onada taktım ıkı ay olcak nerdeyse benden böyle kızlar hepınızı öpüyorum kendınıze ıyı bakın:KK16:

Hayırlı haftalar arkadaşlar herkese
Ebrarım sağolasın gittim dr a bugün.Çok şükür iyi geçti.Kontroller 15 güne indi artık.36.haftadan sonrada haftada bir.38 veya 39.haftada doğumu başlatmayı düşünüyorum dedi.ÇÜnkü ondan sonra artık plasenta yaşlanıyo dedi.Sezaryanmı olucam dedim.Ben kafadan sezaryan yapmak istemiyorum dedi sancın falan olmazsa suni sancıyla bi deneriz dedi balon yöntemi falan varmış rahim ağzını açmak içinde.Sende denemek istersen tabi dedi bende isterim dedim.Bakalım nasip nolucak.
Nvbr cim avatardanda olsa fotolarını görüyoruz pıtırcığın maşallah ona.Daha iyi oldu inşallah yanacıklarıyla göbüşü
canım MAŞAALLAH:nazar::emir_bebek:SENİN İÇİN HANGİSİ DAHA İYİ OLACAKSA ÖYLE OLUR İNŞ Kuzum.ay büyük yazmışım üşendim silmeye :KK1:
selam kızlar nasılsınız
ben yıne gececıyım esım yok 5gün kv yıde yolladım ama cok pişman oldum başa cıkamıyorum ıkısıyle cok huysuzlar uyumuyolar bılmıyorum ne yapcam gözler kıpkırmızı gezıyorum bıde kusma sorunları var agız dolusu burundan agızdan ksuuyorlar baslarından ayrılamıyorum.. kv yı tekrar cagırdm mecburen tek olmuyor cok zayıfladım hala kanamam kesılmedı normalmı bılmıorum onada taktım ıkı ay olcak nerdeyse benden böyle kızlar hepınızı öpüyorum kendınıze ıyı bakın:KK16:

ikiz bebegin zorlukları işte cnm ya Allah kolaylık versin...kolay degil elbette çocuk bakmak büyütmek...geçmiş olsun kuzucuklara inş kusmaları kesilir:KK31:

X