Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ilk günaydın benden olsun bugün
selinoş selam canım,kahvaltı yaptın mı?gerçi senin öğle yemeği vaktin gelmiştir artık,ben daha çay içmedim.
kardelencim Ahmet in hırıltısı gitmemişti canım,pazartesi dr a gittik yeniden,röntgen falan çektiler her ihtimale karşı,çok şükür ciğerlik bişey değilmiş,reflüden olabilirmiş,kusuyodu ya bide,çocuk onu dışarı atamaz,hırlamasına yol açabilirmiş,iki ilaç verdiler,eczaneye gittim,kadın da bana neden kusmayı baskılıyosun,kussun ki atsın balgamı dedi,daha mantıklı geldiği için ilaçları almadan geldim,evde annemle oynarken bissürü balgam kustu o akşam ve hırıltı gitti şimdilik,zaten genel durumu önceden de iyiydi elhamdülillah.
şu ara cozuttu yalnız,gündüz fazla uyumaya başladı,gece mız mız mız mız
inşallah tekrar geceye döner çünkü böyle daha sersem oluyomuş insan.

saolasın canım.inşallah sende biran önce test yaptırabilirsinde müjdeli haberler duyarız daha da iyi oluruz canım.öptm canım.
çok şükür canım ya Rabbim dert verip derman aratmasın hiçbirimizee.o kadar zamandır adet olmaman garip değilmi canım alete baktırdında kd doktoruna da baktıraydın herşey yolundamı.en azından söktürücü verirdi.öptm canım sizide.
çok şükür canım ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın berat nasıl?öpüyorum onuda ,acil şifalar inşallah.
düzeldim abla çok şükür.sende hoşgeldin evine.herşeye el atmışken geçende beyincerrahına gittim belim ve sırtım çok ağrıyordu.tomografi çekti çok şükür ters bişey yokmuş ama sinirler kaslar harekete geçmiş ondandır ağrın dedi kremleri hapları verdi gönderdi işte.Rabbim beterinden korusun çok şükür halimize.
çok şükür gökçem iyiyim allah razı olsun.sizlerde iyisiniz inşallah.
göbüş düşmüş hadi gözün aydın ama enfeksiyon kapmış sanırım göbüşü inşallah düzelir canım zaten dr bişeyler demiştir pek bilgim yok.ama o öpenleri bana gönder hangi akılsızdır onlar söylenmeye gerek yok öpülmemesi gerektiğini bilmiyomu bu odunlarr.sinir oldum hee....bir anne bile yavrusunu koklar sadece öpmekten çekinir.sen öpemezken onlara ne oluyo.kızlar haklı valla darılan darılsın ki karakterini bu şekilde göstersin.anlamıyosa söyle sende yasak büyüsün o sizin elinizi öper de...kendini sıkacağına onların canını sık daha iyi.öptm canım
selam canım demek ahmet hastaydı Rabbim acil şifalar verisin inşallah canım yaa..mevlüdünüzde hayırlı olsun Rabbim nice mevlüdler görmek nasib etsin sizlere.sağlıkla inşallah..bizde seni özledikkk...

selam kızlar hayırlı sabahlar.mutlu haftasonları inşallah.geç oldu ama hepimizin hicri yeni yılımız mübarek olsun sağlıkla bereketle hoşgelsin yeni yılımız.tüm dileklerimizi hayırlısıyla getirsin inşallah bizlere bu yıll.hımm bide kk doğum günüde kutlu olsun onun sayesinde kaderimizin vesilesiyle sizlerle tanışmış olmaktan ve arkadaşlığımızın sürmesinden çok mutluyum.her an konuşamasakta birbirimizin aklından geçiyor olmak,yeri geliyor dualarda buluşuyor olmaktanda mutluyum.Allah hepinizden razı olsun hepinizin dualarını kabul etsin inşallah..en güzel şeyler hep bizlerle olsun arkadaşlarım...

günaydınnn canım.evet kardelenim öğle yemek saatim geliyorr :) az önce kahvemide içmiştim.Rabbim sağlık versin ahmete daha da iyi olsun inşallah.bebişlerin hastalığına dayanamıyorum süzülmüştür kuzum hemen çok gezdin yaa hasta ettin çocuğu nerde oklava azcık sana kızalım nazara geldi yavrum.maşallahh Allah nazarlardan saklasınn.

delüüü :))inşallah canım inşallah
evet bende çok mutluyum iyki tanımışım sizleri
canım nasip olmayınca olmuyo ya hayırlısı olsun inşallah birdahaki sefere bebişide görürüm senide .
doktorlar öyle oluyolar hemen vururlar insanın yüzüne gitmen iyi olur aslında içinde rahat eder canım
buarada seninde hicri yılın hayırlı olsun inşallah
sağolasın teyzesi allah razı olsun teyzeleri görsün dedim :)
küçükde olsa gördük saol canım benim için öpme kokla gıdışından :))
canom geçmiş olsun yaa valla okuynca benimde dişlerim sızladı feci bişey allahım şifa versin şimdi daha iyisindir inşallah
garibim doğumgünün kutlu olsun hiç haberim olmadı burda olmayınca bi kutlama yapardık yaa .nice güzel senelere sevdiklerinle ve ençok istediğin bebişlerinle kuzum
o tuhaflık galiba hepimizde var inşallah geçer canım allah yardımcımız olsun
slm arkadaslarr benim canımm cok sıkkın b u gün oğlusun göbeği enfeksiyon kapmış yanakları zaten malumm inş. cabucak gecer cok moralim bozuluyo ya
kıyamam yaa geçmiş olsun canım geçer korkma biçok bebekte oluyo diye biliyorum ilaçlarını düzgün kullan
öpenlerede bööö diyorum daha onun teni neyki hassas yazık yani düşünemiyolarmı bunu ya .önlükler varya öpme beni diye onlardan tak bence :))
oooo sonunda meraklanmıştım baya ama yoğunmuşsun neyse hadi geçmiş olsun canım allah kabul etsin nasıl geçti güzeldir eminim .
ahmetimde iyileşmiş çok şükür öpüyorum sizi

selinoşum hoşbuldum canım şükür ben iyiyim sende iyiymişsin sevindim canım demek doktora gittin eniyisini yapıyosun ihmal etmemek gerekiyo bişey çıkmamasına sevindim canım .seninde hicri yılın hayırlı olsun allahım gönlüne göre versin .

selamlar canım arkadaşlarım ikigündür bilerek girmedim özleyin beni diye :)))şaka byana baya yoğundum giremedim perşembe gezmelerdeydik dünde anacığımın günü vardı ona yardıma gittim bugün evdeyim ama işler beni bekliyor .neyse hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

buarada birsenim sendende alıntı almıştım çıkmamış burdan yazıyım
millet dökülmüş sen neler yapıyosun diloşun başı nasıl emrecik napıyo ?

kardeloşum geçmiş olsun
selinam sgl kız benimki dr dan korkuyo alete baktırmaya gittiğim gün zaten kanda verdim gebelikle hormonlara baksın diye temiz çıktı alette yerinde duruyo inşallah kayma yapmaz dr korkusundan ertesi gün adet oldum şimdi baya sökülüyom hayırlısı olsun sende iyisin hadi öptüm.
buarada birsenim sendende alıntı almıştım çıkmamış burdan yazıyım
millet dökülmüş sen neler yapıyosun diloşun başı nasıl emrecik napıyo ?
iyiyim ebuşum 2 gün kv kp eltimgile gittiler rahatım dilara iyi sayılır arada gene ağrıyo genelde hergün dr rahatlatıcı ilaç verdi bakalım etkisi 3 haftada olurmuş hayırlısı sen nasılsın senin kurs nasıl gidiyo hani nerde kaldı bizim hediyeler

canım aman çok şükür cigerlerle ilgisi yokumş geçmiş olsun cnm..
amin inş sevinçli haberler veririz hepimiz cnm benim...sende doktora gitmişsin en iyisini yapmışın selinam dedigin gibi ihmal etmemek gerek hiçbişeyi..

sagol kuzummmiyim şimdi...şişti sadece sag yanakbikaç gün içinde dişçiye gidicem inş canım..gidecektim ama ben diş konusunda çok hassasım heryere gidemiyorumçok agrı çektim manyak gibi illa kendi dişçimiz olacak ona alışmışım bi kere o da çok pahalı yapıor herşeyi bakalım ne dicek gidince.

herkese hayırlı günler canlarrrımmm

evett kkmızın dogum günüsünü atlamışım ben..bizi böyle buluşturan,senelerdir bu güzel dostlugumuzu sürdürmemizi saglayan kk iyi ki varsın..hep ol hayatımızda...hepinizi çok seviyorum kızlarr çokkkk

valla ben inanırım bende diyemiyorum cunku :)canım hastanede bize alkolle silin dediler kv yapıyordu zaten ama fazla sürmemiş galiba bide göbek daha düşmeden şişti zaten hastanede oldu ne olduysa cunku benim dikişlerde hastanede kaldığımız aksam apse yapmıstı.canım cok gecmişş olsun ahmet mi hasta yerim ben onu

insallah gecer canımm ya insanın canı sıkılıyo .valla aslında o önlüklerden var evde ama baya buyuk gelir yutar bizimkini :)valla basardınn özledik canımm yaaa seviyoruz seni :)

valla göndenreyimm canımm ver derslerini gecen gece eşimin dedesi geldi kızıyo niye öpüyolar diye sonra yine kendisi öpüyo :)ne diyeyim şimdi valla bizde seninle olmaktan cokk mutluyuz canımm inş. her zzaman görüşmeye devam ederiz

heeehhehh :)canım benimki hep gece ayakta sarhoş gibi oldum artık tek bi işe yarıyo kilolar gitttiiii :)bu gece emzirirken gözüm dalmış bi baktım cocugun agzı bomboş öyle bekliyoo :)

canım daha iyi olmasına sevindim ilaçlar şifa olsun diloşa
demek 2 gün rahattın aman negüzel azcık kalsınlar orda :))
canım iyi olmana sevindim valla diş olayı fena yani bende heryere gidemem insanın para pulgözüne gelmiyoya bu konuda :))
bizde seni seviyoruz canım iyki bizi biraraya getirmiş kk
insallah gecer canımm ya insanın canı sıkılıyo .valla aslında o önlüklerden var evde ama baya buyuk gelir yutar bizimkini :)valla basardınn özledik canımm yaaa seviyoruz seni :)

oyyy kıyamam daha çok küçük tabi önlüklük değilki :))

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ben bugün çok keyifsizim başımda feci ağrıyo aptal gibiyim
hepinizi çok öptümm

canım benim.ya inş başın geçmiştir biraz yaa kıyamam

valla cano bakcam işte dedigin gibi parayı düşünmüyo insan yaa gidicem inş.

Hepinizegüzel bir gün diliyorum canım arkadaşlarımkursa gitmeden selam veriyim istedim :))
Kardelenim doktora gideceksin bugün hayırlı haberlerle dön canım arkadaşım

Görüşmek üzere canlar

Son düzenleme:
Hepinizegüzel bir gün diliyorum canım arkadaşlarımkursa gitmeden selam veriyim istedim :))
Kardelenim doktora gideceksin bugün hayırlı haberlerle dön canım arkadaşım

Görüşmek üzere canlar

Aleykümselam canımmmmhadi kolay gelsinn ebrulim benim

kıslar peloş nerelerde yaa yine kara kayıp oldu :26:merak ettim

bende bugün kocişi geçici işine ugurladımayy alışmışım evde olmasına,sabah gönderirken duygulandım askere gitti sankim yanlız kaldımmm..kardeşçigime gidicem kısmetse biraz dertleşelim ayoll diiimiii

Hayırlı haftalar arkadaşlar herkese
Ebrarım sağolasın gittim dr a bugün.Çok şükür iyi geçti.Kontroller 15 güne indi artık.36.haftadan sonrada haftada bir.38 veya 39.haftada doğumu başlatmayı düşünüyorum dedi.ÇÜnkü ondan sonra artık plasenta yaşlanıyo dedi.Sezaryanmı olucam dedim.Ben kafadan sezaryan yapmak istemiyorum dedi sancın falan olmazsa suni sancıyla bi deneriz dedi balon yöntemi falan varmış rahim ağzını açmak içinde.Sende denemek istersen tabi dedi bende isterim dedim.Bakalım nasip nolucak.
Nvbr cim avatardanda olsa fotolarını görüyoruz pıtırcığın maşallah ona.Daha iyi oldu inşallah yanacıklarıyla göbüşü

selam kızlar nasılsınız
ben yıne gececıyım esım yok 5gün kv yıde yolladım ama cok pişman oldum başa cıkamıyorum ıkısıyle cok huysuzlar uyumuyolar bılmıyorum ne yapcam gözler kıpkırmızı gezıyorum bıde kusma sorunları var agız dolusu burundan agızdan ksuuyorlar baslarından ayrılamıyorum.. kv yı tekrar cagırdm mecburen tek olmuyor cok zayıfladım hala kanamam kesılmedı normalmı bılmıorum onada taktım ıkı ay olcak nerdeyse benden böyle kızlar hepınızı öpüyorum kendınıze ıyı bakın

canım MAŞAALLAHSENİN İÇİN HANGİSİ DAHA İYİ OLACAKSA ÖYLE OLUR İNŞ Kuzum.ay büyük yazmışım üşendim silmeye

ikiz bebegin zorlukları işte cnm ya Allah kolaylık versin...kolay degil elbette çocuk bakmak büyütmek...geçmiş olsun kuzucuklara inş kusmaları kesilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…