Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyi gecti sükürr canım evet soğudu baya ama ben doğum sırasında üşütmüşüm galiba çok terliyorumm ben kısı seviyorum ya :)

Aman dikkat et soğukta içme bebeğin göbeği geç düşüyomuş anne soğuk yiyip içerse diye duymuştum ılık şeyler iç.Kışı bende çok seviyorum battaniyenin altında ohh miss gibi.Sen bu yaz çok da zorlandın canım kışın tadını çıkar bencede:)Ama Ankaranın soğuğu İzmirin soğuğuna benzemez baya sert geçer.Geçen sene Siirt ten bi arkadaş gelmişti buraya.Bizim evide bulamamışlar yürümüşler biraz kız geldiğinde uyuşmuştu hiç sevmemişti ANkara yı o yüzden:)

ebosum derınım pelınım kardelosum saolun canlarım annem geldı ve sukur kı rahatladım beren yuzume bakmıyor cok mutlu anane ve dedesıyle ama olsun mutlu olsun da cocugun havası degstı resmen emeklemeye basladık bu arada teyzelerı kafamızı habıre bıryerlere vurup duruyoruz
ebosum hayırlı yolculuklar ve ıyı eglenceler cnm bu arada evet karısık buralar gercekten ınsallah daha kotu olmaz
derınım cnm ınsallah hamıssındır
pelınım sen nasılsın kuzusum
kardelosum bızde kullandık ventolın ıyı gelıyor gercekten ama bıraz balgamını atması lazım cnm gercı ıyılesmıstır sımdı mınık kus
kardelenım bak hayatım 30lara geldın masallah benım guzel arkadasıma ve tosun pasamıza
selınam bırsencım nasılsınız sızler hepınızı opuyoruz teyzelerı

amin inş canım benim
canım hakkınızda hayırlısı olsun..sagol bu arada inş vardır bişiler
inş canom saoglasın..hadi iyi yolculuklar öpüyorum kuzum
canım yaa bencede bi kanda baktır artık belli mi olurr insallah vhayırlı haberlerini alırız.aynen canım cok biliyorlar insanı sinir ediyorlarr .insallah canımm hersey yolunda gider inş.
baktırıcam yakında canım.agrım varda olcak gibiyim hayırlısı.beklşyom işte...

amin inş cnm..annecigin geldi dinlenirsin azıcık.öptüm cnm

selam canım hoşgeldin evine.oğluşun ismi çok güzel Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin canım.inşallah ayağındaki sorun düzelmiştir Rabbim şifa versin.benim yerimede kokla gıdıştan kendine iyi bak canım.
canım yaa baya stresli geçmiş inşallah Rabbim bundan sonrasını hep güzel geçmesini nasib eder.sağlıkla büyütmek nasib etsin canım.
saol pelinim Allah razı olsun.biraz daha iyiyim artık.zaten en sinir olduğum şeyde 1 aydır koca karı gibi kat kat giyiniyorum ama yine hasta oluyorum Rabbim beterinden korusun canım napalım bunada şükür.bu arada tedavi kararın hakkında hayırlısı nasılsa öyle nasib etsin Rabbim neticesi güzel haberler olsun inşallah canım.dualarım seninle.öptm kendine iyi bak canım.
saolasın canım Allah razı olsun.bugun daha iyiyim çok şükür.alternatif tıp mecbur araştırıyoruz canım biliyosun korunmayınca bide adet öncesi ilaca gerek duyunca doğal çözümler arıyoruz.hastaneye gittim çarşamba günü adet olmuştum iğne fln ne vurcaksa vursun diye dr da ağrın ateşin yoksa iğneye gerek yok antibiotik yazayım ama hemoglam bakalım bi kanın yüksekse ona da gerek kalmaz dedi.bende boşuna bakma 13 çıkar dedim,güldü olsun ben baktırayım dedi.dediğim gibi 12.8 çıktı.doğru kan iyi antibiotik gerek yok dedi grip hapıyla şurup verip yolladı.canım bu arada komşun kendince destek olmak gibi sık sık uğruyormuş ama sen sakındıkça hep terslikler denk gelir zaten.öbürüde çocuk işte düşünemezki korkutunca karşındakine zarar verebileceğini.bence iyi yönünden düşün en azından hal hatır soran birileri var.öptm canım.
geçmiş olsun canım ya sonuçları göstermişsinizdir merakta bırakma bizi.inşallah önemsiz bişeydir canım.Rabbim acil şifalar versin öptüm sizi.
canım cok gecmiş olsunn dikkat et kendinee
Allah razı olsun canım saolasın.
oyy canım baya zorlu geçmiş.bebişi kucağına aldığında herşey geçmiştir canım ya.Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin canım.sezeryan yasak olunca para kaynakları kesildi o yüzden böyle azarlarcasına davranıyorlar.öptm canım.gelmiş geçmiş olsun.
canım ya inşallah istediğimiz gibidir durum.adetin gecikmesi bebiştendir..ama sen kaç gündür adet geliyo gibi sancım var diyosun.adet 1-2 gün sancı yapar sökülür gelir.bu kadar uzun sürmez ki canım.Allahım inşallah güzel haberler getirirsin derinim merakla bekliyorum.öptm canım.
Saolasın ablam Allah razı olsun.çok şükür bugun daha iyiyim.
güle güle git güle güle gel abla sende Allaha emanetsin hayırlı yolculuklar.iyi eğlenceler.
gözün aydın canım annen geldi senin keyfin yerinde berende iyiymiş maşallah demek emekliyo tosluyo heryere.yinede dikkat edin zarar göreceği şeylere toslamasın kuzum.öptüm seni ve bereni.

selam hanımlar hayırlı sabahlar,mutlu haftasonları olsun inşallah hepimize.ben biraz toparlandım çok şükür.

canım daha iyi olmana sevindim ilaçlarda iyi gelcek şimdi inş
valla canım bugünde soguktan mıdır nedir sancının neyden oldugunu da karıştırır oldum artık..çok sancım olmaz benim zaten adet öncesi..dedigin gibi 1-2 gün bişiler olur gelir.ama ortada gelen giden yok:26:inş hayırlısı selinoşum bu sefer pozitif haberler veririm inş kıssbekliyom işte daha 3 aya bile uzanıyo benim adet bazen

herkese hayırlı akşamlar canlarım...hepinizi sevgiyle öpüyorum

selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz dilaranın sonucunu aldık Allaha şükür temiz çıktı dr migren sinüzit gibi şeylerden olabilir dedi bide göze götürecem bakalım onlar ne diyecekler bide psikolojik olabilirmiş şimdilik rahatlaması için ilaç verdi 2 ay kullanıp bakalım emrede aynı nefroloji kontrolumuz hala devam ediyo 1 dk oturmuyo sürekli geziyo zıplıyo atlıyo bende en son ağustosta adet görmüştüm hala beklemedeyim alet düzgün yerinde duruyomuş ama heralde tembelim adet olamıyom şimdilik durumlar böyle berrincim kendini sıcak tut sen soğuk sevebilirsin ama bebişin dayanamaz havalar soğudu kızlar herkesi ayrıca yazmıyorum kendinize iyi bakın her okuyan kendi üstüne alınsın ona yazılmış sansın hepinizi öpüyoruz..

valla canım içirmiyolar zaten soğuk su filan kv yanımda kalıyo kızıyo kalın giyin diye .bizimkinin de göbeği şişti biraz cok aglıyo gece uykusu yok bana :)evet benimde arkadasım var ankarada bu sene oraya evlendi diyo parmaklarımı hissetmiyorum dısarı cıkınca ama deddiğin gibi caraesi var sogugun yaa ohh mis gibi

çok sükür canım bişey cıkmamış için rahatlamıştır .desene emrecik baya hareketli annesi öp ikisinide yerimize .canım sıcak tutmaya calışıyorumm ama bazen öyle bi sıcak basıyo ki anlatamam

Offf bu ne yaa kaç kere yazdım hepsi gitti,giriş yapmadınız diyor saftrik kk...
Eboşş Ankara'ya gidiyormuşsun bende bu gece döndüm gitmez olaydım ayrı meselee,kardelenimle görüşmeyi bende düşünümştm ama iyi ki gitmeden önce bişe dememişim kıza yoksa çok mahçup olacaktım
Nvbr doğum yapmıssın cnm Rabbim bağışlasın,bnm için mis kokusunu uzun uzun içine çek annesi...
Gökçem,boncugum sizin tatlışlarada maşallah Rabbim analı babalı büyütsün...
Kardeloş ahmet paşam nasıl,sen nasılsın?
Derinim cnm sen nasılsın,eşin yanında mı?
Selinam,banum,derdam,garibim,derdam sizler nasılsınız iyisiniz inşaallah fazla geçmişe bakamadım...
Pelinim aşılama düşünüyorsun galiba inşaallah miniğin gelir cnm Rabbim yardımcınız olsun...
Birseniz emre rahatsız galiba çok geçmiş olsun cnm sen de iyisin inşaallahhh...
Bizi sorarsanız kızlar oğlumla şifayı kaptık,srayla ritmik bi şekilde hapşırıp öksürüyorum bi haftadır perişan oldu cocuk en sonunda da hasta oldu maallesef çok keyifsiz,son kez yazdım inşaallah bu sefer gelir Allah'a emanet olun canlarım...
Hee bar kopyalıyımda bişe olursa onu gönderirimm

canım kendilerine laf söyletmiyorl rki bide özele gittim düşün yani .valla kolaylarına geliyo canım kendi aralarında konusuyolar biri diğerini diyo ki senin normal doğum hastan yok mu o da diyoki benim normalle işim olmaz szeryan diyo gülüyo.cok sukur darısı basına canım inş. sag salim zorluk cekmeden kavusursun bebeğine.canım kan söyle oldu bebeği sıkıştırdılar mosmor olmuştu telaş oldu ne oldu bitti anlayamadım her yere kan sıcradı ebenin eli yüzü battı korkma canım bana eziyet ettiler sancım daha gelmeden doğum yaptrdılar zaten günüm değildi

sağol canım allah razı olsunn cekerim tabi teyzesi kocaman öperiz senide sizede cokk gcemişş olsun canımm tez zamanda iyileşir insallahh

ben geldim arkadaşlar nasılsınız hepiniz iyisiniz gördüğüm kadarıyla
anatolişim geçmiş olsun kuzum beretımda hastaymış kıyamam ona ben allahım şifalar versin
birsenim diloşun sonuçlar iyi çıkmış gözünaydın canım çok sevindim bence stresle alakalıdır .
derinim sen nasıl oldun canım herşey yolunda inşalah
ben gittiğimden beri pek yazan olmamış nerelerdesiniz bakıyım
selinoşum sen nasılsın kuzum düzeldin dimi
kardeleoşda gelmemiş ahmet nasıl oldu acaba inşalah iyileşmiştir kuzucuk
bana gelicek olursak çok şükür evime kavuştum güzel 3 gün geçirdim tek üzüldüğüm kardelenimle görüşemedik hava fena soğuktu o dışarı çıkamadı ben ona gidemedim malesef olmadı nasip belki bebiş doğduğunda bir düğün daha olursa görüşürüz belki .onun hricinde güzeldi doğup büyüdüğüm yerlerde olmak mutlu etti beni .dün akşam geldim evime .sizlere selam veriyim dedim işlere başlamadan hepinizi öpüyorum görüşmek üzere .

ay çok şükür ya sürekli bağlantı kopuyo ensonunda gönderebildim yoksa delircektim
neyse görüşmek üzere hanımlar

slmmmm
anatoliacım .ok geçmiş olsun canım ogluşla sana allah şifa versin inş daha iyi durumdasınızdır kib
selinacım öperim canım sende kib umarım keyfin yerindedir?
ebroşum oo gittinde geldinde demek hadi hoşgeldin evineeee :) bide buralarda dügün olsada buraya gelsen canım yada ben istanbula gelsem :) ablamı görmeye gelirsem inş seni,razişi diger kızlarıda görmek isterim ayy ne güzel olur yaaa herkes bana bişeyler ısmarlar bende ohh gel keyfim gel birileride bebişlerle ilginelir :) ay ne pis insanım yaa aklım yemede içmede:)neyse o günler gelir inş
diger güzeller sizler nasılsınız
derinim adet oldun mu canım geçmişe yazmamışsın galiba görmedim ben
birsencim sonucunuziyi çıkmış sevindim canım

Oho ben hızlı hatunumdur canım giderde gelirim :))
Ya kanka valla güldürdün beni allahda seni güldürsün nedemek tabiki ısmarlarız ne istersen hemde ama çocuk bakma işine sıcak bakmıyorum haberin ola onları başka birine satarsın ben acemiyim beceremem :)))
Canım şaka biyanada inşallah nasip olurda görüşürüz
Alpkaanı ve gökcemi öptümm tabi senide

Herkesler nerde yahu dünden beri kaç kez girdim neyse görüşmek ümİdiyle diyim bari

bugün kknın doğum günü nice mutlu yıllara :))
bizi birARAYA getirdiği için teşekkürler

Eklentiler

• $cake97po.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…