Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

KIzlar Pelinle facete konuştum.Dr dan geliyomuş aşılama deniycekmiş.İğne kullancakmış Pazartesi kontrole gidecekmiş kızlara haber verirmisin merak etmesinler dedi.Dua edelim inşallah gelsin bu vesileyle melek yada melekleri

selam kızlar hayırlı günler hepinize epeydir giremiyodum int gitmişti bide moralimde pek iyi degil bu aralar kardelen 49umunda yazdıgı gibi ikinci aşılama icin doktora gittim igne kullanmaya başlıycam ama nedense hic umudum yok yine olmıycakmış gibi geliyo bana ama aşılamada ikinci şansımıda denemek istedim hepimizin hakkında hayırlısı olsun dualarınızı bekliyorum canlarım...gecmişe bakamadım hepiniz iyisinizdir inş...eboşum,derinim,berrinim,kardeloşum,kardelen49um,birsenim,boncugum,sevcanım,rana buglemim,gökceranam,berenim,selinam,garipim,tutişim,cicilim,inş unuttugum yoktur hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun ...

Pelincim orda misin ? Uzun zamandır görüşemedik merak ettim seni. Iyisindir inşallah

canım umutsuz luk yok ama içini rahat tut hersey güzel olsunn dualrımız seninle canımm inş. hayırlı haberlerini alırızz çok öpüyoruz seni

herkese slmlar teyzeleri bizim biras canımız sıkkın göbeğimiz düzelmedi doktora gittik pazartesi enfeksiyon oluşmamış henüz ama olmayacak anlamına gelmez dediler takip ediyoruz sürekli atesinin filan göbeğinden kültür aldılar eger enfeksiyon olusrsa hastaneye yatıp damardan antibiyotk vereceklermiş dua edin neolurr düzelsinn hepinizi cok öpüyorum a.e.o

canım 2 kere denemen daha iyi olmuş dualarımızda olacaksın emin olama lütfen karamsar düşünme daha hiç başlamadan kendini olumsuza kaptırmışsın bile.. umutlu yaklaşmaya calış birazda peloşumhayırlısı inş...

oyy cnmm yaa inş gerek kalmıcak cnm ameliyata falan inş düzelir kuzucuk geçmiş olsun berrinim.

selam canlarımmm denk gelemedim gene kimseyleeegrip oluyom ben galiba yaa.kolay kolay olmam dedigim zamanlarda mutlaka yakalanıyom gribedemesene işte manyakkkkdişim için iaç içiyorum iyiyim baya o konuda ama grip ilerlemez inş..faranjitre var bogazım nasıll kaşınıyo anlatamam hele geceleri...neyse annemle pazara çıkıcaz biraz kafa dagıtayım..öpüyorum hepinizi canlarım Allahıma emanetsiniz

sağol canım allah razı olsun insallah gerek kalmazz canım sana da gecmiş olsun bende olmam dediğim zaman mutlaka basıma gelir büyük konuşmamak gerek galiba :) öpüyorum seni

sağol canım allah razı olsun insallah gerek kalmazz canım sana da gecmiş olsun bende olmam dediğim zaman mutlaka basıma gelir büyük konuşmamak gerek galiba :) öpüyorum seni

aynen öyle cnm...yani dirençliyim gribe karşı onu demek istiyom aslında olmam ben anlamında deigl ama işte tesdüfmüdür nedir oluyooo:)

sevgili kk,sevgili kk,doğum günün kutlu olsun ama senden mi,yoksa benim bozuk pc den mi kaynaklı çözemediğim bi durum var,bi giriyorum giriş yapılmamış,beni hatırla diyorum,gene yok,bi sonra giriş yapmıyorum,beni hatırlıyosun,bu nasıl iştir gardaşşşşş
selam kızlar sizler nazılsınız?
pelincim ümitsiz olma canım,olur belki,inşallah.her şey rabbimin ol demesiyle.
berrincim,inşallah hastaneye falan gerek kalmadan iyileşsin canım.uygular mısın bilmem ama ne zararı olcak ki,oraya süt damlat,sonra silersin,biliyosun süt en iyi antibiyotik.
biz o kadar göz damlası kullandık,çapaklanma geçmemişti,kk da okudum,süt damlattım,ertesi gün bitti göz akması.
kardelencim seninde kont güzel geçmiş canım,inşallah hayırlı ve sağlıklı bi doğumla kucağına alcaksın yavrunu.
derincim çok geçmiş olsun sanada,ah o dişler varya,çok zor,tüm ağız baktırmam lazım da,ne ara bilmiyorum.
eboşum yaaaa,kaçtır bekliyorum güyü tlf kuruş alcam da,seni arıcam,olmadı bi türlü,iyisin inşallah sende.
aha şu yazıyı iki postada yazdım,arada süt molası verdik,az sonra da bez molası veririz,ben çıkayım.
hadi ısrar edin kalayım dicem,altta kimse yok,misafir bilem yok.

Canım Allah analı babalı büyütsün yeni gördüm kokla benim için minişini...

Selam canlar çok özledim inanın sizi sohpetlerimizi ama hiç o gücü bulamadım kendimde buraya girince aklıma bebek düşüyordu inşallah hepiniz iyisinizdir pelincim lütfen ümitsizliğe kapılma canım bırak herşeyi hep güzel düşün en azından bu süreyi mutlu geçir inşallah tutar canım sakın negatif düşünme lütfen
Derin ebuşşş kardeloş kardelen selina garip kızlar çok özledim sizi..

Pelincim orda misin ? Uzun zamandır görüşemedik merak ettim seni. Iyisindir inşallah
iyiyim canım cok şükür evet uzun zamandır görüşemedik seninde dogumuna az kalmış rabbım hayırlısıyla saglıkllı kolay bir dogum nasip eder inş öpüyorum seni...
canım umutsuz luk yok ama içini rahat tut hersey güzel olsunn dualrımız seninle canımm inş. hayırlı haberlerini alırızz çok öpüyoruz seni
canım haklısında insan bazı şeyler yaşıyınca umutsuzlaşıyo amin inş rabbım bu sefer hayırlısıyla yüzümü güldürür bende minik paşayı ve seni öpüyorum...
canım benım ya kıyamam ben kuzuma cok gecmış olsun inş bir an once iyileşirde hicbişeye gerek kalmaz...
derinim inan umutla yaklaşamıyorum artık hep icimden yine olmıycak gibi geliyo ama tabi rabbım nasip edince olur hakkımızda hayırlısı olsun...canım ya gecmiş olsun dikkat et kendine bu havalar insanı kandırıyo sıkı giyin ohh anneylede gezmelere gidiyosun ha annem yanımda olsaydıda bende cıkabilseydim neyse öpüyorum cok...
amin kardeloşum inş umutsuz oldugum zamanda gelir bebişim hayırlısıyla seni ve ogluşunu öpüyorum...
banucum senı cok iyi anlıyorum canım inş şimdi daha iyisindir rabbbım hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin ...haklısın canım inan umutlu olmaya calışıyorum ama icimden bi ses hep olmıycak diyo aslında iki duyguyu bir arada yaşıyorum inş hayırlısı olur öpüyorum seni cok...

eboşum selinam da ugramamış iyilerdir inş özledim hepinizi kızlar

selam kızlar hayırlı günler hepinize... bende igneleri olmaya başladım inş rabbım bu sefer yüzümü güldürür hayırlısıyla...a.e.o hepinizi öpüyorum...

sagol canımşimdide grip oldum faranjitte azdı hofffff
Banumm cnm benim ben de çokk özledim yaaaa hoşgelmişsin...konusmadıkta kaç günlerdir

hayırlısı inş pelinim ya inş gelir bebiş

herkese hayırlı günler kızlar...

demekki seninki dr u görmek istiyormuş valla sevindim senin adına aylarca adet olmamak çok zordur.çok şükür iyiyim canım kendi içimdeki savaş haricinde :)
dede dediğini unutup öpüyodur.valla söyleyemiyosanız evde yokuz diyin daha iyi.zaten en yakın akraba bile olsa 40 ı çıkmadan gelmelerini de onaylamıyorum.neyse hayırlısı olsun canım.
geçmiş olsun ablacım yaa o halsizlik keyifsizlik arkasından gribi getiriyor sen dikkat et şimdiden kendine.acil şifalar inşallah.öptm
maşallah canım herşey yolunda çok şükür.Rabbim hayırlısıyla ikiniz için en sağlıklısı nasılsa öyle nasib etsin inşallah.kontroller sıklaşınca sende biraz rahatlarsın uzun zaman olunca sevmiyordun.öptm canım kendinize iyi bakın.

selam canım hoşgeldin.Allah yardımcın olsun doğrusu tabiki zordur.Rabbim kolaylığını da versin inşallah.zaten zayıftın daha ne kadar zayıflayabildinkii.dikkat et kendine halsiz düşersin sonra yemene içmene özen göster canım.bebişleri de öpüyorum uzaktan öpmekle bişe olmaz herhalde :)kendinize iyi bakın.
selam canım.Hakkında hayırlısı olsun inşallah pelinim Rabbim inşallah bu seferki aşılamanı vesile kılmıştır yavrunun gelmesine.dualarım seninle bu mübarek ay sana evladını getirsin inşallah.öptm canım.
oyy kuzum yaa inşallah gerek kalmaz el kadar bebeğe antibiotik verilmez inşallah kendiliğinden geçer.kardelenime katılıyorum kendi sütünden damlat sonra pamukla silersin.bebelerde en ufak bişeyde anne sütünü önerirler.biçok şeydede faydasını görenler vardır.öptm canım acil şifalar inşallahh..
banumm canım yaa şimdi daha iyisindir inşallah.bizde seni özledik canım ya yaşadıklarında kolay değildi.Rabbim ferah kapılarını açsın inşallah canım.ara verme bu kadar gel sık sık biz her şekilde dinleriz seni canım.öptm
hayırlı cumalar hepinize kızlar.
selam canım hayırlı cumalar sanada.ahmet nasıl oldu ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.bugun aşure gecesi Rabbim bizlere en çok istediklerimizi hayırlısıyla nasib etsin inşallah.hayırlı günler herkesee..

hayırlı cumalar hepinize kızlar.
sagol cnm sanada hayırlu cumalar

Selinoşş amin canım inş dualarımız kabul olur sagol kuzum

Canım arkadaslarımm,yoldaşlarım hepinize hayırlarla dolu bir CUMA diliyorum...dualarımız birleşsin ve hepimze önce SAGLIK sonra HUZURveMUTLULUK ve deeee saglıklı bir şekilde bebişlerimizin gelmesine vesile olsun inşaAllahevladı olanlara onlara bakmak için güç kudret ve evlatlarına saglık,hamile olanlara hayırlı dogumlar olsun...hepinizi çokk öpüyorum

canım geç oldu ama cevap gözünaydın çok şükür herşey yolundaymış valla yazdıklarını okuyunca helecanlandım yaa allahım ogünleride sağlıkla nasip etsin inşallah .normal doğum gibisi yok inşallah olur canım hakkınzda hayırlısı neyse o olsun
boncuğum allah kolaylık versin canım kolay değil tabi ama öyle böyle büyüycekler inşallah bugünlerin hayalini kurardık hep çok şükür geldi bak .çocuk büyütmek zor iş ama keyiflidir .bıdıkları benim için öp canım
pelinim hayırlı olsun tedavin canım inşallah busefer gelir bebişin allahım emeklerini boşa çıkarmasın iğneler şifa olsun koca koca yumoşların olsun :))
canım inşallah hastaneye filan gerek kalmaz kardeloşun dediği mantıklı geldi kulak ağrısına bile süt damlatırlar allahım şifa versin güzel haberlerini bekliyoruz .yusuf berayı kokla canım
canım geçmiş olsun nasıl oldun daha iyisindir inşallah öpüyorum çokk
bende arıyamadım seni canım dakikam yok .hamdolsun iyiyim işte .sen nasılsın paşam nasıl oldu ?
banuşum bizde seni özledik inşallah daha iyi hissediyorsundur kendini öptümm canım
selinoşum saol kuzum hastalık değilde ruhi anlamda sıkıntılıyım oda böyle yapıyo işte .sen nasılsın galiba sende keyifsizsin öpüyorum iyi bak kendine canım

aminn amin negüzel dua etmişsin canım allahım bu mübarek günler hürmetine dualarımızı kabul etsin .

selamlar hanımlar nasılsınız haliniz keyfiniz nasıl ?hepinizi öpüyorum

ayy can topicde karşılaşmak negüzel
msn muhabbeti yapıyoruz emme topicde denk gelemiyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…