Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah herkesde bayram telaşı vardır benim gibi
Dün temizlik vardı evde bugünde kursum vardı ordanda alışverişe filan gittik kocişimle yeni eve geldim
Geçmişe bakamadım doğru düzgün kusura bakmayın
Berrinim hasta olmuşsun geçmişler olsun mevlam şifa versin
Derinim işe başlamışsın hadi hayırlı olsun geçicide olsa sevindim canım
Kardeloşum senle konuştuk zaten haberde vermişsin saol :))evi kırkladık çok doğru demişsin
Kardelenim senlede konuştuk herşey yolunda çok şükür hepde öyle olucak inşallah
Peloşum inşallah adetin gelmemiştir müjde verirsin canım
Hanımlar yarında kursta geziye gidicez aslında ebru sergilerini dolaşıcaz
Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

Bu arada gökçemin bebiş küvezden çıktı artık evlerindeler çok şükür hepinize çok çok selamı var

selam kızlar hayırlı günler hepinize....gecmişe bakamadım kusura bakmayın moralim bozuk biraz... adet oldum bu ay umutlanmıştım ama yine olmadı hayırlısı dıyorum...umudum tüp bebek de inş rabbim nasip eder...hakkımızda hayırlısı olsun artk rüyalarımda degil gercekte görmek istiyorum bebegimin oldugunu(neyse kızlar sizinde canınızı sıkmıyım allaha emanet olun öpüyorum hepinizi...

Canım bende umutlanmıştım yaaHayırlısı hakkında.inşaallah gerçek olucak en yakın zamanda

peloşum bende umutlanmıştım yaa
aşılamayı es geçip direk tüp mü deniceniz?
rabbim nelere kadir,bugün öğrendim,daha önce üç defa tüp deneyen ve tutmayan arkadaşım hamileymiş çok şükür(en doğalından hemde)
rabbim tüm isteyenleri sevindirsen inşallah

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız gökcem doğum yapmssın ve bebıs küvezden cıkmıs cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün inşallah...
kızlar sizlere haber veremedım özürdılerım ama çok zorlu bı dönemden gectım amelıyat olduktan sonra hemen ayaklanmak zorunda kaldm bebişler tam 11 gün kaldıla küvezde günde 3 kez gıdıyordum görmeye ve aglayarak dönüyordum herseferınde kım nederse desın küvezde pek ılgılenmylardı bebıslerle bende sınırlendım bıkac kez tarıstım hatta bbegım aglıyor bakmıyorlar bıneronla beslensın demıs doktor ama onların kolayına geldıgı ıcın verıyorular hortumla mıdelerıne dırek kusuyor kusmugun üztünde yatıyor bebek hatta bıkeresınde kızımın boynuna serumun kaplosu dolanmıstı gıttıgımde hakkıyla ısını yapandan allah razı olsun ama yapmyanıda allaha havale ettım neyse beıslerle cktık 11 gün sonra cok mınıklerdı tutamadım bıle bı süre sonra ver elını evım evde bı ton ıs yerlestırme olayı falan cocuklar benı çok yordy gecem gündüzüm yok zombı gıbı gezıyorum premuture dogdukları ıcın hersey dıkkat doktordan ayagımız cıkmadı zaten evıme geldıgımden berı süreklı stres süt yetmıyor ıkısı bır emmıyor aynı anda uyandıkları zaman kaynanam süreklı laf cakar bıyandan sütün yetmıyor acıyor dıyemı emzırmıyon falan dıye benden böyle kızlar kendınıze cok ıyı bakın fırsat buldukca gelcem ınsallah bundan sonra

Son düzenleme:
offff offf arkadasımm.merak etme yanlız degilsin..ben de 7 yıldır bekliyorum...12-13 yıldrı bekleyen arkadsslarımızda var..15 yıl da dilekolay yaa.Allahım hepimize sabırlar versin çok zor...umarım en yakın zamanda anne olursun hayırlısıyla...
merhaba tatlımtopiclere arastır istersen cnm..ama progestan düzenli adet görmeyi sagladıgı için hormonlarıda düzenledigi için kalanları duymuştum.
canım benim kırkladın demek evini güle güle kirlet canoomecet kuzum başladım yarın son ayy öldüm yorguluktan yaaa.
kuzucum yaa ne dicegimi bilmiyorum gerçekten..rabbim yardımcın olsun..ama gerçekten niye önce aşılama denemiyorsun ?
kıyamam yaaa Allah kolaylık versin fıstıgım..rayına oturur herşey merak etme..kv yide takma amann tümü karışıyo öyle zaten boşverrr.rabbim saglık versin sanada evlatlarınada cnm güle güle büyüsünler.

selam canım arkadaslarımmm.bu gecede geç geldik eve.yemegi yedik oturdum biraz.hiççç bişy yapasım yokkk aşırı derecede yorgunum ayaklarım belim parmak uçlarıma kadar kopuyor acıyor resmen..gecenin 11inden sonra bile millet nasıl gziyor yaa offff.yarın son neyse...size bi bakayım dedim çok öpüyorum yorgunluk dısında iyim merak etmeyin.bu arada adetim 20 gün geçti gene yaaaa.3-4 kere test yaptım 20 günde.en son dün yaptım ama yok malesef...bi olsamda rahatlasam yawww.neyse kaçtım canlarım ALLAHA emanet olun.yarın girebilirmiyim bilmiyorum daha geç gleiriz ve benim işlerde bitmez eve gelince.bayramda girer yazarım inşşş.

canım benım yaaa cok zor gunler gecırmıssın ama gecmıs cok sukur artık bebıslerınle uzun uzun vakıt gecırme zamanı ben tekıyle ugrasamıyorum zor oluyordur cok haklısın ama gunlerının tadını cıkar kv konusunu da bosver agzımı acarsam kotu seyler solucem cunku optum senı ve mınıklerını
canım benım allah kolaylıklar versın yardımcın olsun

arefe gunu herkesler ısınde gucunde herhalde offf yaaa bız gurbette hıcbıryere gıdemedık valla ne dıyım kı yapayalnız bır bayram gecırcez olsun ama allah saglık sıhhat versın de herkesın sımdıden bayramını kutluyorum yarın esım evde gıremeyebılırım opuyorum hepınızı rabbım dualarımızı kabul buyursun ınsallah

Canım gerçekten çok üzüldüm nediyim yaa artık kelimeler tükendi allahım mübarek gün hürmetine yardımcımız olsun hakkında hayırlısı neyse o olsun peloşum

Aa negüzel ya allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alsın arkadaşın darısıda bize olsun demekki neymiş herşeyin zamanı varmış tüm bu uğraşlar boş aslında nasip olmadımı olmuyo allahım hepimize hYorlısınınasip etsin
Seni ve ahmeti öptüm canım
Boncuğum bizde seni merak etmiştik canım bikere aradım açamadın galiba rahatsızda etmek istemedim açıkcası yoğun olduğunu düşündüm
Allah kolaylık versin canım bişeyi takma kafana evlatlarınla geçireceğin güzel günler var artık allahım bağışlasın öpüyorum sizi canım
Derinim yoruluyosun tabi allah kolaylık versin ben bu insanları anlıyamıyorum çılgın gibi alışveriş yapıyolar lafa gelincede para olmuyo ama neyse :)))görüşürüz canom
Canım sanada şimdiden hayırlı bayramlar bereni ve seni öpüyorum kuzum

Canım arkadaşlarım nasılsınız herkes iş güç yapıyo galiba bende bugün şöyle bi süpürüp sildim yarın evim kalabalık olcak aslında hiç iş yapmasam daha iyi ama içim rahat etmiyor
Bugün mübarek arefe hepimizin arefesi mübarek olsun allahım nice arefelere nice bayramlara ulaştırsın sağlıkla huzurla inşallah
Nedense bugün çok duygusalm yaşlar süzülcek yer arıyo neyse hepinizi çok öptüm
Dualarınızda beni unutmayın benim duamdasınız

canım allah kolaylık versinn gercekten cok zor olsa gerek kimseyi de takma kafana insan yavrusunu doyurmak istemez mı bosver biras daha toparlandıklarında rahatlarsın insallah

canım ne olur üzülmee herseyin hayırlısı olsun ne kadar üzüldüğü tahmin edebiliyorum insallah rabbim kucagına alacagın günleri de nasip edecek duamdasın her zaman

aminn canım insallah ama ne olur üzülme ebrarım yaa sen her zaman duamızdasın rabbim hiçbir zaman dara düşürmesin sıkıntı vermesin insallah

herkse iyi aksamlarr kızlarr bu gün halılarımı serdim eşimle son temizlik işleri ni de yaptık bide dısarı cıktık felakat yoruldumm insallah yarın bayramlasırız hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun insallah

selam kızlar hayırlı geceler hepinize.Rabbim bu mübarek gün öncesi arifemizi hayırlı kılsın nice afife ve bayramlara sağlıkla ulaşmak nasib etsin inşallah.
tam kendimi bayrama hazırladım derken bugun annem geldi kadın evi tertemiz bırakıp gitmişti ama malesef abim o evden eser bırakmamış bu saat oldu yenice oturabildim başım felaket ağrıyor hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.sevdiklerinizle güzel bayramlar geçirmeniz dileklerimle.Kurban bayramımız mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah.iyi bayramlar canlarım..

selam kızlar hayırlı geceler hepinize.Rabbim bu mübarek gün öncesi arifemizi hayırlı kılsın nice afife ve bayramlara sağlıkla ulaşmak nasib etsin inşallah.
tam kendimi bayrama hazırladım derken bugun annem geldi kadın evi tertemiz bırakıp gitmişti ama malesef abim o evden eser bırakmamış bu saat oldu yenice oturabildim başım felaket ağrıyor hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.sevdiklerinizle güzel bayramlar geçirmeniz dileklerimle.Kurban bayramımız mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah.iyi bayramlar canlarım..

hepimizin kurban bayramı mübarek olsun inşallah
banuşum seni göremiyorum,iyisindir inşallah
berrincim inşallah kirlenmez evin,zor oluyo temizlik,puffffffffffffffff
eboşum sana kolay gelsin kalabalıklarınla beraber
duygusallığın birazcık dinmiştir inşallah,rabbim yarın kendisine yakınlık için akacak kanlar hürmetine,hasretleri dindirsin inşallah
berencim sizde iyisiniz inşallah,bayramda insan sevdikleriyle olmak istiyo,tanıdıklarla olmak istiyo ama bazen de istemedikleriyle aynı ortamda olabiliyo
ha bayram küskünlüklerin gitmesi gereken gün ama karşı taraf sana istediği gibi davranıp,sende küskünlük gitmesini bekleyenler oluyo,ayyyyyy dertliyim ya,yer arıyom
selinoş,senin niye ipincecik kaldığını anladım canı,o ev senin,bu ev annenin,paso temizlik modundasın
derincim bitmiştir yoğunluğun heralde,gerçi burda mağazalar 01 e kadar açığız falan yazmışlardı
birsen gene gene gene yoksun ya,sanada selam olsun
başka muhakkak var ama aklımda bu kadar kaldı
dualarınızda yer almak dileğiyle tekrardan hayırlı bayramlar

Canım arkadaşarım bayramımız mübarek olsun Rabbim nice güzel bayramlara sağlıkla huzurla ve sevdiklerimizle ulaşmayı nasip etsin herşey dilediğimizce olsun inşallah hepinizi öpüyorum

Merhaba arkadaşlar.
Hepinizin bayramı mübarek olsun.Rabbim nice bayramlara erişmeyi nasip etsin.Gelecek bayrama hepimiz çocuklarımızla gireriz inşallah.
Boncuğum çıkmışsınız sevindim.İlk başlarda zor olur muhakkak ama zamanla alışırsın nasılsa.Bebekleri ve seni öpüyorum canım
Banucum nerelerdesin canım iyisin umarım öpüyorum
Eboşum bu gözyaşları dinecek inanıyorum.Yaşanan hiçbişey boşuna değil Rabbim görüyo.Bugün Arafatta edilen dualara dahil etsin Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah gelecek bayrama bebeği olmayan kalmasın topiğimizde
Nvbr cim iyi temizlik falan yapıyosun anacım sen maşallah.Benim yemek yapana kadar belim kopuyo.Dün akşam biraz dolaştık buralarda eşimle şeker falan alalım dedik eve zor attım kendimi belim ikiye ayrıldı sanki.Dahada zaman var şimdiden böyleyim ben hayırlısı
Garibim nerelerdesin balım Almanyada bayram nasıl iyi bayramlar canım sanada
Derinim dün çok kalabalıktı buralar herkes sokaktaydı sanki sen naaptın tahmin edemiyorum çok yorulduğun kesin neyseki bitti öpüyorum iyi bayramlar canım
Kardeloş bana yazcak bişey bulamadınmı hatun.Selam versen borçlu çıkıyosun sende haklısın:)Her selamında başka bi kuruntumla şişiriyorum kafanı sende haklısın
Birsen yoğun herhalde görünmüyo inşallah iyisindir canım iyi bayramlar
Selinoşum kardeloşa katılıyorum zayıflığının sırrı çözüldü senin öpüyorum canım senide
Pelin sen nasılsın canım öpüyorum senide.

Ben evdeyim kızlar ööle oturuyorum.Eşim kurbana gitti.Zaten fazla dolaşmayı düşünmüyorum bayramda belki bikaç yer.Annemlere giderek misafirdende kaytarmak niyetindeyim ayıptır söylemesi:)Çünkü gerçekten belim izin vermiyo fazla ayakta dolanmaya benden böyle hepinizi öpüyorum güzel bi bayram olsun inşallah herkes için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…