Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hepinize iyi bayramlar kv kök söktürdüğü için arada sadece okuyorum temizlik yemek uğraşıyoruz Allah var oda uğraşıyo emre durmadığı için beraber koşturuyoruz biz iyiyiz eltimler burda olduğu için ve işlerden fırsat bulamadım hepinizin bayramı mübarek olsun öpüldünüz.tek tek cevap yazamadım kusuruma bakmayın :18::KK16:

Canım bende umutlanmıştım yaa:KK43:Hayırlısı hakkında.inşaallah gerçek olucak en yakın zamanda:KK19:
inş canım hayırlı olsun artık napalım rabbim dualarımızı kabul eder inş seni ve bebişini öpüyorum...
peloşum bende umutlanmıştım yaa
aşılamayı es geçip direk tüp mü deniceniz?
rabbim nelere kadir,bugün öğrendim,daha önce üç defa tüp deneyen ve tutmayan arkadaşım hamileymiş çok şükür(en doğalından hemde)
rabbim tüm isteyenleri sevindirsen inşallah
kardeloşum aslında aşılamadan umudum yok o yüzden direk tüpe gecmek istiyorum ama haenüz tam karar vermiş degilim hayırlısı neyse o olsun öpüyorum seni yakışıklı ogluşunu canım...
slm kızlar nasılsınız gökcem doğum yapmssın ve bebıs küvezden cıkmıs cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün inşallah...
kızlar sizlere haber veremedım özürdılerım ama çok zorlu bı dönemden gectım amelıyat olduktan sonra hemen ayaklanmak zorunda kaldm bebişler tam 11 gün kaldıla küvezde günde 3 kez gıdıyordum görmeye ve aglayarak dönüyordum herseferınde kım nederse desın küvezde pek ılgılenmylardı bebıslerle bende sınırlendım bıkac kez tarıstım hatta bbegım aglıyor bakmıyorlar bıneronla beslensın demıs doktor ama onların kolayına geldıgı ıcın verıyorular hortumla mıdelerıne dırek kusuyor kusmugun üztünde yatıyor bebek hatta bıkeresınde kızımın boynuna serumun kaplosu dolanmıstı gıttıgımde hakkıyla ısını yapandan allah razı olsun ama yapmyanıda allaha havale ettım neyse beıslerle cktık 11 gün sonra cok mınıklerdı tutamadım bıle bı süre sonra ver elını evım evde bı ton ıs yerlestırme olayı falan cocuklar benı çok yordy gecem gündüzüm yok zombı gıbı gezıyorum premuture dogdukları ıcın hersey dıkkat doktordan ayagımız cıkmadı zaten evıme geldıgımden berı süreklı stres süt yetmıyor ıkısı bır emmıyor aynı anda uyandıkları zaman kaynanam süreklı laf cakar bıyandan sütün yetmıyor acıyor dıyemı emzırmıyon falan dıye benden böyle kızlar kendınıze cok ıyı bakın fırsat buldukca gelcem ınsallah bundan sonra:KK16:
canım ya baya zor zamanlar gecirmişsin ama şimdi her şeyin yolunda olmasına sevindim seni ve ikiz bebeişlerini öpüyorum...
offff offf arkadasımm.merak etme yanlız degilsin..ben de 7 yıldır bekliyorum...12-13 yıldrı bekleyen arkadsslarımızda var..15 yıl da dilekolay yaa.Allahım hepimize sabırlar versin çok zor...umarım en yakın zamanda anne olursun hayırlısıyla...:KK49:

merhaba tatlım:KK16:topiclere arastır istersen cnm..ama progestan düzenli adet görmeyi sagladıgı için hormonlarıda düzenledigi için kalanları duymuştum.

canım benim kırkladın demek evini güle güle kirlet canoom:KK16:ecet kuzum başladım yarın son ayy öldüm yorguluktan yaaa.:KK31:

kuzucum yaa ne dicegimi bilmiyorum gerçekten..rabbim yardımcın olsun..ama gerçekten niye önce aşılama denemiyorsun ?

kıyamam yaaa Allah kolaylık versin fıstıgım..rayına oturur herşey merak etme..kv yide takma amann tümü karışıyo öyle zaten boşverrr.rabbim saglık versin sanada evlatlarınada cnm güle güle büyüsünler.

selam canım arkadaslarımmm.bu gecede geç geldik eve.yemegi yedik oturdum biraz.hiççç bişy yapasım yokkk aşırı derecede yorgunum ayaklarım belim parmak uçlarıma kadar kopuyor acıyor resmen..gecenin 11inden sonra bile millet nasıl gziyor yaa offff.yarın son neyse...size bi bakayım dedim çok öpüyorum yorgunluk dısında iyim merak etmeyin.bu arada adetim 20 gün geçti gene yaaaa.3-4 kere test yaptım 20 günde.en son dün yaptım ama yok malesef...bi olsamda rahatlasam yawww.:KK31:neyse kaçtım canlarım ALLAHA emanet olun.yarın girebilirmiyim bilmiyorum daha geç gleiriz ve benim işlerde bitmez eve gelince.:KK31:bayramda girer yazarım inşşş.:KK55:
amin canım...henüz tam karar vermedim derinim ama ben tüp bebek denemek istiyorum bakalıım hayırlısı...sanada kolay gelsin derinim cok yorma kendini öpüyorum cok...
arefe gunu herkesler ısınde gucunde herhalde offf yaaa bız gurbette hıcbıryere gıdemedık valla ne dıyım kı yapayalnız bır bayram gecırcez olsun ama allah saglık sıhhat versın de herkesın sımdıden bayramını kutluyorum yarın esım evde gıremeyebılırım opuyorum hepınızı rabbım dualarımızı kabul buyursun ınsallah
canım ya kıyamam sana dedigin gibi saglık olsun inş en kısa zamanda gidersin aileni görmeye seni ve prensesimi cok öpüyorum...
Canım gerçekten çok üzüldüm nediyim yaa artık kelimeler tükendi allahım mübarek gün hürmetine yardımcımız olsun hakkında hayırlısı neyse o olsun peloşum

Aa negüzel ya allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alsın arkadaşın darısıda bize olsun demekki neymiş herşeyin zamanı varmış tüm bu uğraşlar boş aslında nasip olmadımı olmuyo allahım hepimize hYorlısınınasip etsin
Seni ve ahmeti öptüm canım

Boncuğum bizde seni merak etmiştik canım bikere aradım açamadın galiba rahatsızda etmek istemedim açıkcası yoğun olduğunu düşündüm
Allah kolaylık versin canım bişeyi takma kafana evlatlarınla geçireceğin güzel günler var artık allahım bağışlasın öpüyorum sizi canım

Derinim yoruluyosun tabi allah kolaylık versin ben bu insanları anlıyamıyorum çılgın gibi alışveriş yapıyolar lafa gelincede para olmuyo ama neyse :)))görüşürüz canom

Canım sanada şimdiden hayırlı bayramlar bereni ve seni öpüyorum kuzum
amin eboşum gercekten kelimeler tükeniyo canım duadan başka elimizden bişey gelmiyo hepimizin hakkında hayırlısı olsun öpüyorum cok...
canım ne olur üzülmee herseyin hayırlısı olsun ne kadar üzüldüğü tahmin edebiliyorum insallah rabbim kucagına alacagın günleri de nasip edecek duamdasın her zaman
amin canım benim allah razı olsun sizlerde benim dualarımdasınız seni ve bebişini öpüyorum...
selam kızlar hayırlı geceler hepinize.Rabbim bu mübarek gün öncesi arifemizi hayırlı kılsın nice afife ve bayramlara sağlıkla ulaşmak nasib etsin inşallah.
tam kendimi bayrama hazırladım derken bugun annem geldi kadın evi tertemiz bırakıp gitmişti ama malesef abim o evden eser bırakmamış bu saat oldu yenice oturabildim başım felaket ağrıyor :KK43: hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.sevdiklerinizle güzel bayramlar geçirmeniz dileklerimle.Kurban bayramımız mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah.iyi bayramlar canlarım..
canım ya insan ne sinir oluyo dimi erkekler hep öyle benim annemde bana geliyo eve bir gidiyo baştan aşşagı temizlik tabii ben yakında olamadıgım icin yardım edemiyorum...senide cok öpüyorum selinacım...
Merhaba arkadaşlar.
Hepinizin bayramı mübarek olsun.Rabbim nice bayramlara erişmeyi nasip etsin.Gelecek bayrama hepimiz çocuklarımızla gireriz inşallah.
Boncuğum çıkmışsınız sevindim.İlk başlarda zor olur muhakkak ama zamanla alışırsın nasılsa.Bebekleri ve seni öpüyorum canım
Banucum nerelerdesin canım iyisin umarım öpüyorum
Eboşum bu gözyaşları dinecek inanıyorum.Yaşanan hiçbişey boşuna değil Rabbim görüyo.Bugün Arafatta edilen dualara dahil etsin Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah gelecek bayrama bebeği olmayan kalmasın topiğimizde
Nvbr cim iyi temizlik falan yapıyosun anacım sen maşallah.Benim yemek yapana kadar belim kopuyo.Dün akşam biraz dolaştık buralarda eşimle şeker falan alalım dedik eve zor attım kendimi belim ikiye ayrıldı sanki.Dahada zaman var şimdiden böyleyim ben hayırlısı
Garibim nerelerdesin balım Almanyada bayram nasıl iyi bayramlar canım sanada
Derinim dün çok kalabalıktı buralar herkes sokaktaydı sanki sen naaptın tahmin edemiyorum çok yorulduğun kesin neyseki bitti öpüyorum iyi bayramlar canım
Kardeloş bana yazcak bişey bulamadınmı hatun.Selam versen borçlu çıkıyosun sende haklısın:)Her selamında başka bi kuruntumla şişiriyorum kafanı sende haklısın
Birsen yoğun herhalde görünmüyo inşallah iyisindir canım iyi bayramlar
Selinoşum kardeloşa katılıyorum zayıflığının sırrı çözüldü senin öpüyorum canım senide
Pelin sen nasılsın canım öpüyorum senide.

Ben evdeyim kızlar ööle oturuyorum.Eşim kurbana gitti.Zaten fazla dolaşmayı düşünmüyorum bayramda belki bikaç yer.Annemlere giderek misafirdende kaytarmak niyetindeyim ayıptır söylemesi:)Çünkü gerçekten belim izin vermiyo fazla ayakta dolanmaya benden böyle hepinizi öpüyorum güzel bi bayram olsun inşallah herkes için
daha iyiyim kardelenim sagol...aman canım cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et...

selam kızlar hepinize iyi bayramlar kv kök söktürdüğü için arada sadece okuyorum temizlik yemek uğraşıyoruz Allah var oda uğraşıyo emre durmadığı için beraber koşturuyoruz biz iyiyiz eltimler burda olduğu için ve işlerden fırsat bulamadım hepinizin bayramı mübarek olsun öpüldünüz.tek tek cevap yazamadım kusuruma bakmayın :18::KK16:

kolay gelsin canım bende seni kızını ve ogluşunu öpüyorum...

selam kızlar...bayramınız mubarek olsun... dualarımız kabul olsun inş...bidaki bayrama hamişler bebişleri kucagında... hamiş kalmak isteyenlerde hamile olarak gireriz inş...kızlar ben yarın anneme gidiyorum bir hafta kadar kalacam geldigimdede istanbula gidip tüp yada aşılama yaptırmayı düşünüyorum...biraz moral depolayım hepiniz allaha emanet olun her zaman dualarımdasınız:KK16::KK16::KK19:

hepimizin kurban bayramı mübarek olsun inşallah
banuşum seni göremiyorum,iyisindir inşallah
berrincim inşallah kirlenmez evin,zor oluyo temizlik,puffffffffffffffff
eboşum sana kolay gelsin kalabalıklarınla beraber
duygusallığın birazcık dinmiştir inşallah,rabbim yarın kendisine yakınlık için akacak kanlar hürmetine,hasretleri dindirsin inşallah
berencim sizde iyisiniz inşallah,bayramda insan sevdikleriyle olmak istiyo,tanıdıklarla olmak istiyo ama bazen de istemedikleriyle aynı ortamda olabiliyo
ha bayram küskünlüklerin gitmesi gereken gün ama karşı taraf sana istediği gibi davranıp,sende küskünlük gitmesini bekleyenler oluyo,ayyyyyy dertliyim ya,yer arıyom
selinoş,senin niye ipincecik kaldığını anladım canı,o ev senin,bu ev annenin,paso temizlik modundasın
derincim bitmiştir yoğunluğun heralde,gerçi burda mağazalar 01 e kadar açığız falan yazmışlardı
birsen gene gene gene yoksun ya,sanada selam olsun
başka muhakkak var ama aklımda bu kadar kaldı
dualarınızda yer almak dileğiyle tekrardan hayırlı bayramlar

valla insallah kirlenmezz canım ya artık sayılı günler kaldı uğrasmak istemiyorumm

seninde bayramın mübarek olsun canımm çok çok kolay gelsin emreyi de kızını da öp yerime annesi

Merhaba arkadaşlar.
Hepinizin bayramı mübarek olsun.Rabbim nice bayramlara erişmeyi nasip etsin.Gelecek bayrama hepimiz çocuklarımızla gireriz inşallah.
Boncuğum çıkmışsınız sevindim.İlk başlarda zor olur muhakkak ama zamanla alışırsın nasılsa.Bebekleri ve seni öpüyorum canım
Eboşum bu gözyaşları dinecek inanıyorum.Yaşanan hiçbişey boşuna değil Rabbim görüyo.Bugün Arafatta edilen dualara dahil etsin Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah gelecek bayrama bebeği olmayan kalmasın topiğimizde
Nvbr cim iyi temizlik falan yapıyosun anacım sen maşallah.Benim yemek yapana kadar belim kopuyo.Dün akşam biraz dolaştık buralarda eşimle şeker falan alalım dedik eve zor attım kendimi belim ikiye ayrıldı sanki.Dahada zaman var şimdiden böyleyim ben hayırlısı
Derinim dün çok kalabalıktı buralar herkes sokaktaydı sanki sen naaptın tahmin edemiyorum çok yorulduğun kesin neyseki bitti öpüyorum iyi bayramlar canım
Kardeloş bana yazcak bişey bulamadınmı hatun.Selam versen borçlu çıkıyosun sende haklısın:)Her selamında başka bi kuruntumla şişiriyorum kafanı sende haklısın
Selinoşum kardeloşa katılıyorum zayıflığının sırrı çözüldü senin öpüyorum canım senide

Ben evdeyim kızlar ööle oturuyorum.Eşim kurbana gitti.Zaten fazla dolaşmayı düşünmüyorum bayramda belki bikaç yer.Annemlere giderek misafirdende kaytarmak niyetindeyim ayıptır söylemesi:)Çünkü gerçekten belim izin vermiyo fazla ayakta dolanmaya benden böyle hepinizi öpüyorum güzel bi bayram olsun inşallah herkes için

canımm valla mecburum bende gündüz zorla yapıyorum aksam yattığım yerden kalkamıyorum ama gelip yapacak kimse olmadığından iş bana düşüyo bide ben bastan beri hep hareketli olmaya calıştım onun da faydası var galiba :)

herkese hayırlı bayramlar arkadaslrrr rabbim nice bayramları agız tadıyla gecirmemizi nasip etsin inş. bu mubarek günlerde rabbim gönlümünzdeki bütün güzel dilekleri gerceklestirsinn hepinizi öpüyorum a.e.o

nasılsınız kızlar inş iyisinizdir geçmişe baktım ama hızlı geçtim bişey anlayamadım dilerim herşey yolundadır
benim internetim yok sölemiştim şmdi anneme bayram ziyaretine geldik size bakıyım dedim
özledim hepinizi ama biraz daha zaman var net gelmesine
inş bu bayram tüm güzel dualar kabul olur rabbim yar ve yardımcınız olsun
bayramınız mübarek olsun çok güzle geçsin inş
hepinizi öptüm sevdiklerinizle dolu bir bayram diliyorum

selamlar canlarımm canım arkadaslarım..bir mübarek kurban bayramına daha eriştik rabbimizin izini ile:KK16:çok şükürrr...hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.saglıkla huzurla nice bayramlrda buluşmak dilegiyle inşaAllah...geçmişi okudum alıntısız yazmak istedim sizlerinde bayramı mübarek olsun canlarım. öpüyorum.yarın köye gidiyoruz kısmetse hoşçakalın:KK16:

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olur:KK43:cok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sanki:KK43:ama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylenceleri:KK43:keske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........:KK43:neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibi:KK43:neyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olur:KK43:cok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sanki:KK43:ama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylenceleri:KK43:keske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........:KK43:neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibi:KK43:neyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..hepiniz allah'a emanet olun insallah.

Merhaba arkadaşlar.

canımsın çok saol inşallah bitecek bu gözyaşları napalım allahın sevgili kullarıyızki imtihanımız azcık ağır geçiyo allahım beterlerinden korusun inşallah
bayramın mübarek olsun seninde evde yanlız kalmışsın kıyamam inşallah diğer bayrada oğluşun olcak yanında :))
canım bayramın mübarek olsun allah kolaylıklar nasip etsin öptümmm
inş canım hayırlı olsun artık napalım rabbim dualarımızı kabul eder inş seni ve bebişini öpüyorum...

kardeloşum aslında aşılamadan umudum yok o yüzden direk tüpe gecmek istiyorum ama haenüz tam karar vermiş degilim hayırlısı neyse o olsun öpüyorum seni yakışıklı ogluşunu canım...

canım ya baya zor zamanlar gecirmişsin ama şimdi her şeyin yolunda olmasına sevindim seni ve ikiz bebeişlerini öpüyorum...

amin canım...henüz tam karar vermedim derinim ama ben tüp bebek denemek istiyorum bakalıım hayırlısı...sanada kolay gelsin derinim cok yorma kendini öpüyorum cok...

canım ya kıyamam sana dedigin gibi saglık olsun inş en kısa zamanda gidersin aileni görmeye seni ve prensesimi cok öpüyorum...

amin eboşum gercekten kelimeler tükeniyo canım duadan başka elimizden bişey gelmiyo hepimizin hakkında hayırlısı olsun öpüyorum cok...

amin canım benim allah razı olsun sizlerde benim dualarımdasınız seni ve bebişini öpüyorum...

canım ya insan ne sinir oluyo dimi erkekler hep öyle benim annemde bana geliyo eve bir gidiyo baştan aşşagı temizlik tabii ben yakında olamadıgım icin yardım edemiyorum...senide cok öpüyorum selinacım...

daha iyiyim kardelenim sagol...aman canım cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et...

selam kızlar...bayramınız mubarek olsun... dualarımız kabul olsun inş...bidaki bayrama hamişler bebişleri kucagında... hamiş kalmak isteyenlerde hamile olarak gireriz inş...kızlar ben yarın anneme gidiyorum bir hafta kadar kalacam geldigimdede istanbula gidip tüp yada aşılama yaptırmayı düşünüyorum...biraz moral depolayım hepiniz allaha emanet olun her zaman dualarımdasınız:KK16::KK16::KK19:
peloşum hakkında hayırlısı neyse o olsun canım bayramında mübarek olsun anneciğine gitmişsn tadını çıkar öpüyorum seni
herkese hayırlı bayramlar arkadaslrrr rabbim nice bayramları agız tadıyla gecirmemizi nasip etsin inş. bu mubarek günlerde rabbim gönlümünzdeki bütün güzel dilekleri gerceklestirsinn hepinizi öpüyorum a.e.o
canım hayırlı bayramlar dualarına amin diyorum allahım seninde gönlüne göre versin .
nasılsınız kızlar inş iyisinizdir geçmişe baktım ama hızlı geçtim bişey anlayamadım dilerim herşey yolundadır
benim internetim yok sölemiştim şmdi anneme bayram ziyaretine geldik size bakıyım dedim
derdam seninde bayramın mübarek olsun inşallah enkısa zamanda netin bağlanır esmayı ve seni öpüm canım
selamlar canlarımm canım arkadaslarım..bir mübarek kurban bayramına daha eriştik rabbimizin izini ile:KK16:çok şükürrr...hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.saglıkla huzurla nice bayramlrda buluşmak dilegiyle inşaAllah...geçmişi okudum alıntısız yazmak istedim sizlerinde bayramı mübarek olsun canlarım. öpüyorum.yarın köye gidiyoruz kısmetse hoşçakalın:KK16:
derinim seninde bayramın mübare olsun canım allahım gönlüne göre versin öpüyrum seni
selam kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun paşamda öper ellerinizden :KK16::KK16::KK16:
canım seninde bayramın mübarek olsun mert beyi bende çok öptüm tabi senide
herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olur:KK43:cok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sanki:KK43:ama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylenceleri:KK43:keske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........:KK43:neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibi:KK43:neyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..

garibim yaa kıyaam gurbet elde bayramlar zordur allah yardımcınız olsun
sağlık olsun kuzum sıkma canını inşallah vatanınızdada bayramlar yaşarsınız evlatlarınızla ailenizle öpüyorum seni hayırlı ayramlar canım

selam canım arkadaşlarım bayramınız güzel geçiyordur inşallah
ben biraz rahatsızım bugün kocişimde çalışıyo evdeyim yani bayram bitti bizde :))
hepinizi öpüyorum alllaha emnet olun

Ebrarcım geçmiş olsun soğuk algınlığı falan mı dikkat et kendine canım
Garibim ordaki türklerle falan bayramlaşmıyomusunuz gidip gelme yok mu?Yakınlar uzakta olunca biraz buruk olur bayram tabi ama herkes yerinde sağlıklı iyi olsun napıcaksın herkes doyduğu yerde.Buralardada eskisi gibi değil zaten pek bayramlar
Pelincim hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah bizi de habersiz bırakma merak ederiz dualarımız seninle canım

Bayramda bitiyo ekim ayıda..Günlerde iyice kısalıyo yaşasınnn:))Geçiver 2 ay geçiveeeer sağlıkla:KK24:

pelinim Allah hayırlısını versin ama tüp düşünüyosan lütfen şu gebelik aşısınıda düşün araştır onunla hamile kalan çokmuş kendine iyi bak

seninde bayramın mübarek olsun canımm çok çok kolay gelsin emreyi de kızını da öp yerime annesi
hadi berrincim az kaldı artık ayakta dolanmaya başla bolca hurma ye kolay gelsin senin bebiş
kız dünür nerelerdesin el öpmye gelinide getirmedin aşk olsun emre öpüyo haberin olsun
derinim köye gidiyon demek sağlıcakla git gez gel ama mümkünse hamiş gel belki değişik yer hava su temiz gelir

garibim garip olma biz orda olmasakta yanındayız bayramın kutlu olsun

Garibim ordaki türklerle falan bayramlaşmıyomusunuz gidip gelme yok mu?Yakınlar uzakta olunca biraz buruk olur bayram tabi ama herkes yerinde sağlıklı iyi olsun napıcaksın herkes doyduğu yerde.Buralardada eskisi gibi değil zaten pek bayramlar
Pelincim hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah bizi de habersiz bırakma merak ederiz dualarımız seninle canım

Bayramda bitiyo ekim ayıda..Günlerde iyice kısalıyo yaşasınnn:))Geçiver 2 ay geçiveeeer sağlıkla:KK24:
kardelencim gün sayıyon hayırlıısyla geçsin zaman sağlıcakla gelsin oğluşun
canımsın çok saol inşallah bitecek bu gözyaşları napalım allahın sevgili kullarıyızki imtihanımız azcık ağır geçiyo allahım beterlerinden korusun inşallah
bayramın mübarek olsun seninde evde yanlız kalmışsın kıyamam inşallah diğer bayrada oğluşun olcak yanında :))

peloşum hakkında hayırlısı neyse o olsun canım bayramında mübarek olsun anneciğine gitmişsn tadını çıkar öpüyorum seni

canım hayırlı bayramlar dualarına amin diyorum allahım seninde gönlüne göre versin .

derdam seninde bayramın mübarek olsun inşallah enkısa zamanda netin bağlanır esmayı ve seni öpüm canım

derinim seninde bayramın mübare olsun canım allahım gönlüne göre versin öpüyrum seni

sağlık olsun kuzum sıkma canını inşallah vatanınızdada bayramlar yaşarsınız evlatlarınızla ailenizle öpüyorum seni hayırlı ayramlar canım

ben biraz rahatsızım bugün kocişimde çalışıyo evdeyim yani bayram bitti bizde :))

ebuşum gerçi geçen aramıştım ama olsun seninde bayramın mübarek olsun öptüm kendini yorma

ah cnm ya kıyamam haklısın valla.oralarda kimbilir noel bilmemne nasıl kutlanıyor üzüme kendini cnm gurbet işte.senin de bayramın mübarek olsun kuzum:KK16:
pelinim Allah hayırlısını versin ama tüp düşünüyosan lütfen şu gebelik aşısınıda düşün araştır onunla hamile kalan çokmuş kendine iyi bak

hadi berrincim az kaldı artık ayakta dolanmaya başla bolca hurma ye kolay gelsin senin bebiş

kız dünür nerelerdesin el öpmye gelinide getirmedin aşk olsun emre öpüyo haberin olsun

derinim köye gidiyon demek sağlıcakla git gez gel ama mümkünse hamiş gel belki değişik yer hava su temiz gelir

aman yok kıss 1 gece kaldık delü :KK1:ben daha adet bile olmadım yaww 2 ay dolcak gene galiba:KK31:

Ebuşum alıntı çıkmamış kuzum çok geçmiş olsun bebem yaa.dikkat ol seviyom seni:KK16:sagol bu arada.Allahım senni de gönlüne göre versin herrrşeyiii:KK34:

kıslarr.köyden bugün döndük akşam 8 gibi...anneme gittik yemek fln yedik oturduk geldik.ama ben yine yollarda fenalaştıgım için oturdugumdan da köyden de bişy anlamadım...anneme geldim direk istifraaaaa:KK5:köyde de aynıııı offff.otobüse bindigim gibi başlıyo çok fena bişy bu yaaaa...bide köyde misafir bastırdı şansımaaa kv demişti kimse glemez degiş üstünü anammmm bi baktık gelen gelene :KK9:zaten iyi degildim bide hizmett offf neyse bayramın da tadı orada tabi...bu gecede kalıp kalmama konusunda yaşadıgımız kaoslardan sonra nihayet evimizdeyiz:KK31:hepinizi öpüyorum canlarım.Allaha emanet olun...

ah cnm ya kıyamam haklısın valla.oralarda kimbilir noel bilmemne nasıl kutlanıyor üzüme kendini cnm gurbet işte.senin de bayramın mübarek olsun kuzum:KK16:

aman yok kıss 1 gece kaldık delü :KK1:ben daha adet bile olmadım yaww 2 ay dolcak gene galiba:KK31:

Ebuşum alıntı çıkmamış kuzum çok geçmiş olsun bebem yaa.dikkat ol seviyom seni:KK16:sagol bu arada.Allahım senni de gönlüne göre versin herrrşeyiii:KK34:

kıslarr.köyden bugün döndük akşam 8 gibi...anneme gittik yemek fln yedik oturduk geldik.ama ben yine yollarda fenalaştıgım için oturdugumdan da köyden de bişy anlamadım...anneme geldim direk istifraaaaa:KK5:köyde de aynıııı offff.otobüse bindigim gibi başlıyo çok fena bişy bu yaaaa...bide köyde misafir bastırdı şansımaaa kv demişti kimse glemez degiş üstünü anammmm bi baktık gelen gelene :KK9:zaten iyi degildim bide hizmett offf neyse bayramın da tadı orada tabi...bu gecede kalıp kalmama konusunda yaşadıgımız kaoslardan sonra nihayet evimizdeyiz:KK31:hepinizi öpüyorum canlarım.Allaha emanet olun...

gecmiş olsun derinim otobüs mü tutuyo senii valla çok zor allah yardım etsinn .nasipliymişsin derinim bak bi süsü kişi gelmiş :)

canım benim hiç oturdun mu desene :)hep ayaktayım zaten ama bu gün baya halsizim dua edin bana

hadi inş. cabucak gecer canımm az kaldı inş. benim de son 10 günn hayırlısıyla sag salim atlatmayı nasip etsin rabbim inşallah

hayırdır canım neyin var cok gecmiş olsunn

X