Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inşallah selinoşum inşallah senin doğumundada yaparız bu duayı inşallah mevla ogünleride göstercek bize inanıyorum

herzaman beraberiz canım gönüller bir
amin ablacım inşallah bu duayı hepimize yapmak nasib olsun.

saoalsın canım seninde yüreğine sağlık.Allah kabul etsin canım görüşürz kendine iyi bak.öptm.

neyse bende kaçayım birazdan damlarlar enazından yatak yorgan toplayım :))
hepinizi öpüorum terardan allahım kabul etsin inşallah görüşmek üzere allaha emanetsiniz dostlar

sende allaha emanet ol canımm bende kaçayım artıkkk malum işler beni bekler

canımsın nedemek allahım kabul etsin inşallah

off cano yine bişeyemi sıkıldın yapma böyle yaa kendini düşün allahım ferakhlık versin öpüyorum çok seni

canım arkadaslarım çok sagolun hepinizi çok ama çok seviyorum güzel kalpli arkadaslarımşuanda biraz daha iyiyim.ben kabul etmek istemesemde galiba panik atak bu.neyse öptüm hepiniz Allaha emanet olun.

merhabalar canlarım
banucugumun haberını okudum ılk yanı kelımelrımın tukendıgı ve duygularımın tıkandıgı yerdeyım resmen bogazıma dugumlendı uzulme demek sadece olayı gecıstırmektır ama o kadar uzuldum kı ne dıyecegımı bılemıyorum banum sadece ve sadece pes etme dıyorum bır daha bır daha yepyenı umutlarla ınanarak dene bıtanem emınım kı bu yolda muvaffak olacaksın canım allhın ıznı ıle herkes olacak
selınam gecmıs olsun bebegım ananen ıcın
nevcım duana canı gonulden amin dıyorum tatlım saglıkla al kucagına ınsallah bol bol da uyu sımıden cunku ılerde uyumucaksın ıstesende
ablacım bıtanem kolay gelsın sana ev ısı gercekten nankor bıde mısafırın var sanırım kendıne cok ıyı bak
kardelosum yaaaa osledım senı
kardelenım 28lerı gormusuz bıtanem hayrlısıyla ınsallah bundan sonrası daha kolay gececek hayatım opuyoruz senı de
pelınım gecmıs olsun canım hayrdır neyın var
derıncım senı de altta goruyorum nasılsın bıtanem

selam
banucum,inşallah beklediğimiz mucize gerçek olur,diyebilecek kelime yok ama rabbimden ümit kesilmez,bu son üzüldüğün testtir inşallah canım

berrincim inşallah çok çok kolay doğum yaparsın canım,rabbim yardımcın olsun.
ben senin için bi dua bakcaktım değil mi?unuttumdu ama yarın bi bakayım inşallah
ebroşum,ne bitmez misafir bunlar yaaa,ama sürüyle çocuk olunca,torun tombalakta bi o kadar oluyo tabiki
kardelencim çocuğu uykuya alıştırcan kız,o kadar ne uyuyon,bi ayda o kadar kiloyu nasıl aldığın anlaşıldı
derincim üzülme demek en kolayı ama ne edersek kendimize ediyoz,başkalarına hiççç bişey olmuyo canım,bunu çok yakinen tecrübe ettim ben
peloşum hayırdır,senin neyin var canım?
garip gene gelmemiş,kız nerelerdesin huuuuuuuuuuuuuu
selinoş adet mi oldun yaaa,hayırlısı ne diyelim,inşallah köprüden önceki son çıkışdır canım
berencim,karşılaşamıyoz ki bi türlü,geçen geldim,baktım konu kötü,ben bi açılırsam pir açılırım,hiççç girişmim yazmaya dedim,bi kaç gündür de bişey yazmıyorum o yüzden ve banuşun haberini yeni gördüm malesef
ben gece gelebiliyorum,gündüz açsam bile başında kalamıyorum ki,kk de atıyo beni o zaman
acaba gökçenin bebek kuvözden çıktı mı kızlar,bileniniz var mı?
birsen de yok,okumadım hiç yazdığını,nerde kaldı ki?gene sorunlar sorunlar değildir inşallah
benimde bugün misafirim vardı,ahmet de biraz uyudu,accık hazırlık yaptımdı,o gitti,epey bişey arttı,başkasını çağırdım,yarın akşama müsaitmiş,daha başkasını çağırdım,müsait değilmiş,yetinmedim,erinmedim dahada başkasını çağırdım,o da müsait değilmiş,yani yeniden hazırlanmam gerekcek onlar kendiliğinden gelmeye kalktıklarında

Yok be selinacım aradım hastahaneyi tamam kes ilaçlarını dediler bitti yani...
Ne yazıkki kardelencim gene herşey bitti...
hayırdır canom noldu yaaa neye canını sıktın yine allahım ferahlıklar versin
bende dün banumun haberinden beri iyi değilim onun teldeki ağlayışı mahvetti beni offfffffffffffff
Canım arkadaşım seni mahvettim tellerden iyi olucam inanki şimdi ilk günler yaa
Bu sefer girmek istemiyorum bunalıma Allahım izin vermesin inşallah.
Amin inşallah arkadaşımız hayırlısı ile alsın bebecini kucana...
Sağol canım inan dediğin gibi sözün bittiği yer ağlamak istiyorum ama inan gözümde artık yaş kalmadı inşallah bir daha denicem ama nasıl denicem gücüm varmı bilemiyorummm.
selam
banucum,inşallah beklediğimiz mucize gerçek olur,diyebilecek kelime yok ama rabbimden ümit kesilmez,bu son üzüldüğün testtir inşallah canım
İnşallah kardeloş inşallah mucize insanlar içindir dualarını eksik etme canım.

Kızlar hepinize çok teşekkürler desteğinize dualarınıza evet daha iyiyim inşallah daha iyi olucam zamanla Rabbim böyle istedi...

Merhaba arkadaslar ben 35 yasinda avusturyada yasamaktayim 7senedir evliyim 4asilama 5tüp bebek ama sonuc hep negatif tabiki bu tedavilerimi avusturyada hep yaptim trde hic denememistim.bende ve esimde sorun yoktu sebepsiz kisirlik deniliyordu.internette dolasirken tabiki her zaman oldugu gibi gene tüp bebek arastirmasi icerisindeydim ve cok degerli hocam timur gurgani buldum randevu aldim ve bu 7.ayda ankaraya timur beye gittim tüm raporlarimi götürdüm buna esiminkilerde dahil hepsini inceledi tekrardan beni bastan asagiya ne gerekiyorsa muayene etti kan aldi anlayacaginiz hepsini sil bastan yapti oda problem bulmadi gebelik asisi uygulayacagini söyledi tabiki tüp bebekle beraber oluyor bu islem.6.tüp bebegime basladik ve allahima sükürler olsun suan 12haftalik hamileyim allah bu duyguyu herkeze tattirsin insallah benim sizlere diyecegim hic zaman kaybetmeden ankaraya timur hocaya gidin inanin bos dönmeyeceksiniz

saol canım Allah razı olsun.sen naptın nasılsın.son durumlar ne eşin morali fln düzeldimi bari.

evet kardelenim hayırlsı inşallah Rabbim en kısa sürede hepimizi sevindirir.beni aramadın misafirliğe gel diye :90::90:arasan gelirdim şimdi otur ye kendi başına :)))

banumm diyecek hiçbir sözüm yok ancak bundan sonrası için dualarımız seninle.inşallah Rabbim nasib edicek o günler gelicek bu günleri yad edicez inşallah.bak bi arkadaş paylaşımda bulunmuş yaşadıklarını.sende bir dahaki tedavini ankarada denesenmi? timur bey bu gebelik aşısından ötürü çok ünlü oldu.hakkında hayırlısı inşallah canım.

selam kızlar mutlu haftasonları inşallah hepinize.

selam'lar olsun benden sonra gelenlerebayram yogunlugu ve temizliginden olsa gerek kimseler yok bu aksam topikte,gerci ben uzun zamandir kimse ile denk gelemiyorum malesef,zamanlama hatasi yapiyorum galibaneyse saglik olsun gerisi önemli degil elbet birgun karsilasiriz insallah..

banu'cum inan ne söyleyecegimi bilmiyorum,su durumda tum kelimeler de manasiz kaliyor zaten.sadece ümit ediyorum altin yumurtaninin sana bir süpriz yapip ceee ben burdayim demesini

nevbhr'cim öncelikle dua zamaninda burda olamadim kusura bakmayasin,haberdardim aslinda sagolsun bir önce ki gun kardelenim msn de haber vermisti,ama benim o gun kuranim oldugu icin gidecegim yerde uzak olunca evden erken cikmak durumunda kaldim..rabbim bir avazda kurtarsin,evladini hayirli evlat eylesin insallah.

ebrar'cim yinemi misafirin var ayol,hic bitmiyor sende misafirlerneyse saglik olsun bakalim

kardelen'cim sen nasilsin canim?gittin mi doktora?guzel haberler ile gel insallah.

derin'cim sikintilarin ne bilmiyorum ama rabbim ferahlatsin canim yaa,allah sabirlik versin

kardelen'cim sen nasilsin,ahmet pasa nasil?

selina'cim sen nasilsin canim?görusemedik uzun süredir,bu arada annanene'de masallah yaniii,allah bizlerede saglikli uzun ömur versin insallah sevdiklerimiz ile

beren'cim kayinvaliden ile yasadiklarini okudum üzücü durumlar yasamissiniz,allah sabirlik versin.bu tarz olaylarda zaman herseyin ilaci oluyor,zamanla duzelir insallah..

gökce dogum yapmis,allah anali babali büyütsun insallah.umarim simdi durumlari iyidir bebis ile:26:

boncukda ugramamis onunda bebisler iyidir insallah:26:

pelin'cim sen nasilsin canim?karsilasamaz olduk artik,neyse kis geliyor hayirlisi ile bundan sonra bol bol görusuruz insallah..

birsen'cim sen nasilsin,hüseyin emre nasil?ugramiyorsun sende uzun süredir:26:

unuttuklarim varsa affola arkadaslar,görusmek dilegi ile

selam'lar olsun benden sonra gelenlerebayram yogunlugu ve temizliginden olsa gerek kimseler yok bu aksam topikte,gerci ben uzun zamandir kimse ile denk gelemiyorum malesef,zamanlama hatasi yapiyorum galibaneyse saglik olsun gerisi önemli degil elbet birgun karsilasiriz insallah..

banu'cum inan ne söyleyecegimi bilmiyorum,su durumda tum kelimeler de manasiz kaliyor zaten.sadece ümit ediyorum altin yumurtaninin sana bir süpriz yapip ceee ben burdayim demesini

nevbhr'cim öncelikle dua zamaninda burda olamadim kusura bakmayasin,haberdardim aslinda sagolsun bir önce ki gun kardelenim msn de haber vermisti,ama benim o gun kuranim oldugu icin gidecegim yerde uzak olunca evden erken cikmak durumunda kaldim..rabbim bir avazda kurtarsin,evladini hayirli evlat eylesin insallah.

ebrar'cim yinemi misafirin var ayol,hic bitmiyor sende misafirlerneyse saglik olsun bakalim

kardelen'cim sen nasilsin canim?gittin mi doktora?guzel haberler ile gel insallah.

derin'cim sikintilarin ne bilmiyorum ama rabbim ferahlatsin canim yaa,allah sabirlik versin

kardelen'cim sen nasilsin,ahmet pasa nasil?

selina'cim sen nasilsin canim?görusemedik uzun süredir,bu arada annanene'de masallah yaniii,allah bizlerede saglikli uzun ömur versin insallah sevdiklerimiz ile

beren'cim kayinvaliden ile yasadiklarini okudum üzücü durumlar yasamissiniz,allah sabirlik versin.bu tarz olaylarda zaman herseyin ilaci oluyor,zamanla duzelir insallah..

gökce dogum yapmis,allah anali babali büyütsun insallah.umarim simdi durumlari iyidir bebis ile:26:

boncukda ugramamis onunda bebisler iyidir insallah:26:

pelin'cim sen nasilsin canim?karsilasamaz olduk artik,neyse kis geliyor hayirlisi ile bundan sonra bol bol görusuruz insallah..

birsen'cim sen nasilsin,hüseyin emre nasil?ugramiyorsun sende uzun süredir:26:

unuttuklarim varsa affola arkadaslar,görusmek dilegi ile:16

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
garip

bir ziyaretci bile yok topikte yaa,kizlarrrr nerdesiniz?gelinde iki muhabbet edek beaaaa

selam kızlar hayırlı haftasonları hepinize...
eboşum misafirlerin gittimi canım girmemişsin bugun yogunsun heralde yine kolay gelsin öpüyorum seni...

berrincim duana yürekten amin diyorum rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin kolay bir dogum olur inş seni ve bebişini öpüyorum...

selinacım sagol canım sende adet olmuşsun olmuşsun inş bu son adetin olur en yakın zamanda müjdeli haberi verirsin hayırlısıyla senide öpüyorum..

derinim sıkıntılı gördüm seni canım inş şimdi daha iyisindir rabbim feraha ulaştırsın inş öpüyorum cok...

kardeloşum bi halsizlik vardı ustümde kacgündür ama şimdi iyiyim cok şükür seni ve ahmet bebişi cok öpüyorum...

kardelen 49 sagol canım sen nasılsın doktora gidip gördünmü paşayı maşallah ikinizide öpüyorum...

garipcim gercekten hic karşılaşamadık ya inş dedigin gibi kışın bol bol görüşürüz öpüyorum senide canım...

birsencim sen nasılsın canım iki cocukla günlerin yogun geciyodur...topigimizin ilk bebişini seni ve kızını öpüyorum...

gökceranacım seni ve ailenize yeni katılmış olan paşanı cok öpüyorum

cicilim sen nasılsın canım mert paşada baya buyudu maşallah...hamişlikte iyi geciyodur inş öpüyorum ücünüzüde...

sevcanım seni ve yakışıklı ikizlerini cok opüyorum...

ranacım sende iyisinidr inş epeydir görüşemedik...seni ve güzel prensesini cok öpüyorum...

berencim ben iyiyim canım şimdi halsizdim kolumu kaldırcak halim yoktu ama şimdi cok şükür iyiyim...seni ve güzel kızıznı öpüyorum...

banucum ne desek boş canım rabbim inş en yakın zamanda hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder...öpüyorum senide...
kızlar unuttugum varsa kusura bakmasın lütfen kısaca hepinizi cok öpüyorum...bu arada benim adet günümdü bugun ama olmadım tabi hic heveslenmiyorum yarında olabilirim cünkü hic bir belirti yok hakkımızda hayırlısı olsun...bu ayda olmassa bidaki aya tüp bebek yapmaya karar verdik inş rabbim nasip eder... en yakın zmanda yüzlerimizi güldürsün hayırlısıyla... allaha emanet olun...

cnm bunu yazdıgında çıkmıştım görmedim k.bkma...iyim yorgunum bugün...bayram yardımına gidiyoruz eski işyerinesen naptın kv konusunda bişyler oldumu gene...
aynen kendimize ediyoruz cnm...çok zaman boş versemde yinede içten içe yiyom kendimi..gelemiyorum haksızlıklara..görmezden gelemiyorum hiçbirşeyi...
amin cnmmm inşşş.hepimize ferahlık versin rabbim.
selam cnm benimmm sanada iyi haftasonları

PELOŞUM sanada laıntı yaptım ama niçin çıkmamış bilmiyorumm..umarım bebiş yoldadır canım..senni adet şaşmaz benim bildigim hAdi hayırlsııııı

kızlarr çokkk yorgunumm işten 11e dogru geldik eve...yemekti bulaşık yerleştirmekti banyoydu derken anca oturdum biraz demin...heryerim agrıyor hele belimbayram yogunlugu işte napalım..4 gün daha sabır.bu arada yakın bi arkadasımla konustum az önce.elinde borcam patlamışiki eli de dikişliymiş çok kötüyüm diyo çok üzüldüm...moralim bozuldu baya...Allah daha beterlerinden korusun herkesi yaa..4 yaslarında da kızı var nasıl ilgilenicem diyo...ben evde olsam hemen şurda oturuyo hergün gidicemde aksilik böyle denk geldi en çokda ona üzldüm yanında olamıcamdikkat edin sizlerde iş yaparken kızlar.ne olacagı belli olmuyo rabbim korusun...şimdi uyumaya gidiom herkese iyi uykular

sağolasın canım allah razı olsun önemli değil canım düşünmen lazımm denk gelemiyoruz bayadır iyisinn insallah

canımm cok gecmiş olsun nasıl patlamış ya rabbim korusunn.bu arada ne işi canımm işe basladınn senn allah yardımcın olsun kuzum dinlenn

canım allah razı olsuunnn insallah cok sagolasıın canım bizde seni öpüyoruzz.hadi canımm inşallahh güzel haberler verirrsin bize bayramda cifte mutluluk yasamayı nasip etsin rabbimm insalllllaaaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…