Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hepinize iyi bayramlar kv kök söktürdüğü için arada sadece okuyorum temizlik yemek uğraşıyoruz Allah var oda uğraşıyo emre durmadığı için beraber koşturuyoruz biz iyiyiz eltimler burda olduğu için ve işlerden fırsat bulamadım hepinizin bayramı mübarek olsun öpüldünüz.tek tek cevap yazamadım kusuruma bakmayın :18:

Canım bende umutlanmıştım yaaHayırlısı hakkında.inşaallah gerçek olucak en yakın zamanda
inş canım hayırlı olsun artık napalım rabbim dualarımızı kabul eder inş seni ve bebişini öpüyorum...
kardeloşum aslında aşılamadan umudum yok o yüzden direk tüpe gecmek istiyorum ama haenüz tam karar vermiş degilim hayırlısı neyse o olsun öpüyorum seni yakışıklı ogluşunu canım...
canım ya baya zor zamanlar gecirmişsin ama şimdi her şeyin yolunda olmasına sevindim seni ve ikiz bebeişlerini öpüyorum...
amin canım...henüz tam karar vermedim derinim ama ben tüp bebek denemek istiyorum bakalıım hayırlısı...sanada kolay gelsin derinim cok yorma kendini öpüyorum cok...
canım ya kıyamam sana dedigin gibi saglık olsun inş en kısa zamanda gidersin aileni görmeye seni ve prensesimi cok öpüyorum...
amin eboşum gercekten kelimeler tükeniyo canım duadan başka elimizden bişey gelmiyo hepimizin hakkında hayırlısı olsun öpüyorum cok...
canım ne olur üzülmee herseyin hayırlısı olsun ne kadar üzüldüğü tahmin edebiliyorum insallah rabbim kucagına alacagın günleri de nasip edecek duamdasın her zaman
amin canım benim allah razı olsun sizlerde benim dualarımdasınız seni ve bebişini öpüyorum...
canım ya insan ne sinir oluyo dimi erkekler hep öyle benim annemde bana geliyo eve bir gidiyo baştan aşşagı temizlik tabii ben yakında olamadıgım icin yardım edemiyorum...senide cok öpüyorum selinacım...
daha iyiyim kardelenim sagol...aman canım cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et...

kolay gelsin canım bende seni kızını ve ogluşunu öpüyorum...

selam kızlar...bayramınız mubarek olsun... dualarımız kabul olsun inş...bidaki bayrama hamişler bebişleri kucagında... hamiş kalmak isteyenlerde hamile olarak gireriz inş...kızlar ben yarın anneme gidiyorum bir hafta kadar kalacam geldigimdede istanbula gidip tüp yada aşılama yaptırmayı düşünüyorum...biraz moral depolayım hepiniz allaha emanet olun her zaman dualarımdasınız

valla insallah kirlenmezz canım ya artık sayılı günler kaldı uğrasmak istemiyorumm

seninde bayramın mübarek olsun canımm çok çok kolay gelsin emreyi de kızını da öp yerime annesi

canımm valla mecburum bende gündüz zorla yapıyorum aksam yattığım yerden kalkamıyorum ama gelip yapacak kimse olmadığından iş bana düşüyo bide ben bastan beri hep hareketli olmaya calıştım onun da faydası var galiba :)

herkese hayırlı bayramlar arkadaslrrr rabbim nice bayramları agız tadıyla gecirmemizi nasip etsin inş. bu mubarek günlerde rabbim gönlümünzdeki bütün güzel dilekleri gerceklestirsinn hepinizi öpüyorum a.e.o

nasılsınız kızlar inş iyisinizdir geçmişe baktım ama hızlı geçtim bişey anlayamadım dilerim herşey yolundadır
benim internetim yok sölemiştim şmdi anneme bayram ziyaretine geldik size bakıyım dedim
özledim hepinizi ama biraz daha zaman var net gelmesine
inş bu bayram tüm güzel dualar kabul olur rabbim yar ve yardımcınız olsun
bayramınız mübarek olsun çok güzle geçsin inş
hepinizi öptüm sevdiklerinizle dolu bir bayram diliyorum

selamlar canlarımm canım arkadaslarım..bir mübarek kurban bayramına daha eriştik rabbimizin izini ileçok şükürrr...hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.saglıkla huzurla nice bayramlrda buluşmak dilegiyle inşaAllah...geçmişi okudum alıntısız yazmak istedim sizlerinde bayramı mübarek olsun canlarım. öpüyorum.yarın köye gidiyoruz kısmetse hoşçakalın

selam kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun paşamda öper ellerinizden

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olurcok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sankiama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylencelerikeske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibineyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olurcok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sankiama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylencelerikeske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibineyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..hepiniz allah'a emanet olun insallah.

canımsın çok saol inşallah bitecek bu gözyaşları napalım allahın sevgili kullarıyızki imtihanımız azcık ağır geçiyo allahım beterlerinden korusun inşallah
bayramın mübarek olsun seninde evde yanlız kalmışsın kıyamam inşallah diğer bayrada oğluşun olcak yanında :))
canım bayramın mübarek olsun allah kolaylıklar nasip etsin öptümmm
peloşum hakkında hayırlısı neyse o olsun canım bayramında mübarek olsun anneciğine gitmişsn tadını çıkar öpüyorum seni
canım hayırlı bayramlar dualarına amin diyorum allahım seninde gönlüne göre versin .
derdam seninde bayramın mübarek olsun inşallah enkısa zamanda netin bağlanır esmayı ve seni öpüm canım
derinim seninde bayramın mübare olsun canım allahım gönlüne göre versin öpüyrum seni
selam kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun paşamda öper ellerinizden
canım seninde bayramın mübarek olsun mert beyi bende çok öptüm tabi senide

garibim yaa kıyaam gurbet elde bayramlar zordur allah yardımcınız olsun
sağlık olsun kuzum sıkma canını inşallah vatanınızdada bayramlar yaşarsınız evlatlarınızla ailenizle öpüyorum seni hayırlı ayramlar canım

selam canım arkadaşlarım bayramınız güzel geçiyordur inşallah
ben biraz rahatsızım bugün kocişimde çalışıyo evdeyim yani bayram bitti bizde :))
hepinizi öpüyorum alllaha emnet olun

Ebrarcım geçmiş olsun soğuk algınlığı falan mı dikkat et kendine canım
Garibim ordaki türklerle falan bayramlaşmıyomusunuz gidip gelme yok mu?Yakınlar uzakta olunca biraz buruk olur bayram tabi ama herkes yerinde sağlıklı iyi olsun napıcaksın herkes doyduğu yerde.Buralardada eskisi gibi değil zaten pek bayramlar
Pelincim hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah bizi de habersiz bırakma merak ederiz dualarımız seninle canım

Bayramda bitiyo ekim ayıda..Günlerde iyice kısalıyo yaşasınnn:))Geçiver 2 ay geçiveeeer sağlıkla

pelinim Allah hayırlısını versin ama tüp düşünüyosan lütfen şu gebelik aşısınıda düşün araştır onunla hamile kalan çokmuş kendine iyi bak

seninde bayramın mübarek olsun canımm çok çok kolay gelsin emreyi de kızını da öp yerime annesi
hadi berrincim az kaldı artık ayakta dolanmaya başla bolca hurma ye kolay gelsin senin bebiş
kız dünür nerelerdesin el öpmye gelinide getirmedin aşk olsun emre öpüyo haberin olsun
derinim köye gidiyon demek sağlıcakla git gez gel ama mümkünse hamiş gel belki değişik yer hava su temiz gelir

garibim garip olma biz orda olmasakta yanındayız bayramın kutlu olsun

kardelencim gün sayıyon hayırlıısyla geçsin zaman sağlıcakla gelsin oğluşun

ebuşum gerçi geçen aramıştım ama olsun seninde bayramın mübarek olsun öptüm kendini yorma

ah cnm ya kıyamam haklısın valla.oralarda kimbilir noel bilmemne nasıl kutlanıyor üzüme kendini cnm gurbet işte.senin de bayramın mübarek olsun kuzum

aman yok kıss 1 gece kaldık delü ben daha adet bile olmadım yaww 2 ay dolcak gene galiba

Ebuşum alıntı çıkmamış kuzum çok geçmiş olsun bebem yaa.dikkat ol seviyom senisagol bu arada.Allahım senni de gönlüne göre versin herrrşeyiii

kıslarr.köyden bugün döndük akşam 8 gibi...anneme gittik yemek fln yedik oturduk geldik.ama ben yine yollarda fenalaştıgım için oturdugumdan da köyden de bişy anlamadım...anneme geldim direk istifraaaaaköyde de aynıııı offff.otobüse bindigim gibi başlıyo çok fena bişy bu yaaaa...bide köyde misafir bastırdı şansımaaa kv demişti kimse glemez degiş üstünü anammmm bi baktık gelen gelene zaten iyi degildim bide hizmett offf neyse bayramın da tadı orada tabi...bu gecede kalıp kalmama konusunda yaşadıgımız kaoslardan sonra nihayet evimizdeyizhepinizi öpüyorum canlarım.Allaha emanet olun...

gecmiş olsun derinim otobüs mü tutuyo senii valla çok zor allah yardım etsinn .nasipliymişsin derinim bak bi süsü kişi gelmiş :)

canım benim hiç oturdun mu desene :)hep ayaktayım zaten ama bu gün baya halsizim dua edin bana

hadi inş. cabucak gecer canımm az kaldı inş. benim de son 10 günn hayırlısıyla sag salim atlatmayı nasip etsin rabbim inşallah

hayırdır canım neyin var cok gecmiş olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…