Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese slmlarr kızlaarr maleseff ben yine grip oldum gecede kaç kez üzerimi değiştiriyorum her yerim agrıyo bu sefer daha agır tuttu galiba hamileliğim boyunca bu üç etti üçünde de baskasından gecti hemen etkileniyorum yaa bende anlamadım gittti

iyi akşamlar kızlar

2 gündür giremedim dolaştık biraz gelincede devrildim yattım.DÜn kontrol vardı iyi geçti şükürler olsun.1100 gr olmuştu tosuncuk.
Nvbr cim geçmiş olsun.Bende çok korkuyorum hasta olucam diye dikkat etmeye çalışıyorum ama bakalım
Pelincim inşallah adet olmazsın canım bayram müjdesi verirsin
Derincim kolay gelsin arkadaşınada geçmiş olsun
Banum daha iyisin inşallah.Tedavisiz gelsin inşallah minik kuşun konsun göbüşüne
Ebrarcım nerelerdesin merak ettim arayamadımda
Garibim iyiyiz canım sağol kontrolde iyi geçti çok şükür
Berenim inşallah kolay geçer kalan günlerde sağol

oooooo,kiminle karşılaştım,çok şükür yaaaa,birisiyle denk geldik nihayet
kardelencim iyisin inşallah,tosuncukta iyi maşallah

pelincim iyi olmana sevindim
berrincim çok geçmiş olsun
derincim bayramüstü çalışıyon sanırım
ebroşum sen yorgunsundur,bütün evi kırkladın bugün
kociş yatalım diyo ama oyalayabilirim inşallah
haha

kardelencim inşallah artık korkuların biraz biraz azalmıştır canım,rabbimin izniyle sağlıkla gelecek paşa inşallah

bencede ne zamandır denk gelemiyoduk.Eboş temizlikmi yapıyo yaa.Hiç sesi çıkmıyo 2 gündür merak ettim bende.tam sen geliyon kocişin yatalım diyo hee erken gel sende bacım biraz

kardelencim inşallah artık korkuların biraz biraz azalmıştır canım,rabbimin izniyle sağlıkla gelecek paşa inşallah

Valla her kontrolden sonra tamam diyorum rahat olucam bebeğimi üzmiycem artık.Ama pat bişey oluyo ya aynı gün ya ertesi gün.Hadiii ben yine aynı.Rabbim evladımıza iyilik banada ferahlık versin dua edin

Valla her kontrolden sonra tamam diyorum rahat olucam bebeğimi üzmiycem artık.Ama pat bişey oluyo ya aynı gün ya ertesi gün.Hadiii ben yine aynı.Rabbim evladımıza iyilik banada ferahlık versin dua edin

amin canım amin
erken gelemiyorum işte,bazen açıyorum pc,saatlerce oturamıyorum başına,anca bu saatlerde gece moduna geçiyo beyefendi
sonrada babası başlıyo gerçi
eboş ev temizliyodu bugün,temizliyo basit kalabilir,kırklıyodu

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233, kardelen49+
göstermesem olmazdı

kardelencim çıkıyorum canım,senle karışalşmak güzeldi,inşallah yakın zamanda diğer yol arkadaşlarımla da karşılaşırız

canımm cok gecmiş olsun nasıl patlamış ya rabbim korusunn.bu arada ne işi canımm işe basladınn senn allah yardımcın olsun kuzum dinlenn
sagol cnm ya.tezgaha indirirken kendi kendine patlamış (işe yardım için gidiyorum cnm 3 günüm kaldı sagolasın.geçmiş olsun sanada

sagolasın cnm benimi öpüyorum.senin dek ontrol iyi geçmiş.kasma kendini artık rabbim sonuna kadar sorunsun gitmesini nasip etsin saglıcakla alıcan inş bebişi kucagına kuzumm

bende bende bende geldimmmmmm ama gidiyommmm çokk yorgunumm etlerim keisldi sankimm oyy oyyyy ayaklarım belimmmmm

Dileğim Anne olmak ..
ne güzel bir duygudur kimbilir..yılların verdiği onca özlemm ve 15 senemin hayal kırıklıkları...ve dünyama bir ısık gibi gelmesini istedğim O minicik bir yavru .. şimdilerde ise o miniciğe kavusmaya o kadar ihtiyacım var ki anlatamam .. şu hayalimi anlatırken bile gözlerim doluyo.. öyle yorgunum, o kadar doluyum ki, bunu anlatsam kaç kisi anlar ki beni ..ve O miniciğin senin, sadece senin olduğunu bilmek.. sadece saatlerce ona bakıp heycanlanmak ..gözlerinin içinin en derinden gülmesi ne hoş bir duygudur yarabbim ..kimsenin gücü yetemeyeceğine kanaat getirdiğimiz o yüce dygu..onun kokusunu hissetmek, onun acıktığında ona en yakın sen olucağının daha başka nasıl anlatılır ki .. heran aklında sadece onun huzurunun yerinde olmasını istemek .. ağladığında neden ağlıyor ki deyip üzülmek .. kendinden önce sadece onu düsünmek ...onu emzirirken, sadece onun sana kattığı heycanla, gözlerinin içine bakıp dalıp gitmekten de öte dünyalarının senin olduğunu bilip, o heyecanı yaşamak.. o mutlulğu tadmak Rabbim ne yüce bir duygudur .. kimbilir ?
bende bütün o duyguları yaşamak istiyorum yarabbim, ne olur güldür yüzümü, gözyaşlarım daha fazla akmadan, yıllar daha fazla geçmeden, bendeki + lar daha fazla - ye dönüsmeden... ANNE olmak istiyorummm.. bebeğim gelsin artık Allahımm ..

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, derinsu merhaba canımm:))size bi sorum olcak aranızda hiçbir sorun yokken progestan tedavisi görüp hamile kalan var mı yada cevresinde böyle bi olaya sahit olan bu ay 2. ayım bu ilacı kullanmaya başlayalı 16 aydır bekliyorum sizce umutlanmalı mıyım??

valla canımm bende olmamamya dikkat ettim ama hemen grip biri bana yaklasınca geciyo ne hikmetse bünye zayıf düştü galiba

öncelikle goşgeldinn yazını okurken cok duygulandımm rabbim inşallah yüzünü güldürür hayırlı bi evlat nasip eder rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucagını boş bırakmasın inş.

canım benim inş. bişey olmayacak kuzucugumuza masallah büyümüş artık annesii

Selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah herkesde bayram telaşı vardır benim gibi
Dün temizlik vardı evde bugünde kursum vardı ordanda alışverişe filan gittik kocişimle yeni eve geldim
Geçmişe bakamadım doğru düzgün kusura bakmayın
Berrinim hasta olmuşsun geçmişler olsun mevlam şifa versin
Derinim işe başlamışsın hadi hayırlı olsun geçicide olsa sevindim canım
Kardeloşum senle konuştuk zaten haberde vermişsin saol :))evi kırkladık çok doğru demişsin
Kardelenim senlede konuştuk herşey yolunda çok şükür hepde öyle olucak inşallah
Peloşum inşallah adetin gelmemiştir müjde verirsin canım
Hanımlar yarında kursta geziye gidicez aslında ebru sergilerini dolaşıcaz
Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

Selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah herkesde bayram telaşı vardır benim gibi
Dün temizlik vardı evde bugünde kursum vardı ordanda alışverişe filan gittik kocişimle yeni eve geldim
Geçmişe bakamadım doğru düzgün kusura bakmayın
Berrinim hasta olmuşsun geçmişler olsun mevlam şifa versin
Derinim işe başlamışsın hadi hayırlı olsun geçicide olsa sevindim canım
Kardeloşum senle konuştuk zaten haberde vermişsin saol :))evi kırkladık çok doğru demişsin
Kardelenim senlede konuştuk herşey yolunda çok şükür hepde öyle olucak inşallah
Peloşum inşallah adetin gelmemiştir müjde verirsin canım
Hanımlar yarında kursta geziye gidicez aslında ebru sergilerini dolaşıcaz
Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…