Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hepinizden rabbim razı olsunn gönlünüzdeki bütün güzellşkleri nasip etsin inş. hepinize isim isim dua edicem iyiki varsınız ne desem bilmiyorum

burda şuanda başladı ezanlar ALLAHIM okuduğumuz ayetel kürsileri BERRİN arkadaşımızın sağlıkla kolaylıkla doğum yapmasına vesile kılsın .evladını hayırlı eylesin ana babasına dinine vatanına hayırlı bir evlat olsun inşallah
tüm hamişlerede vaktinde doğum hamile olamayanlarada hamile kalmayı nasip etsin dualara canı gönülden aminnn diyorum
hepinizin ağzına yüreğine sağlık dostlar

canım yüregine saglık beni çok mutlu ettiniz rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş. ben canı gönülden inanıyorumm ezanların hürmetine inşallahhh aminnn

canım haklısınn insan bazen okadar doluyo ki patlma noktasına geliyo ama sabır derinim inş. rabbim herseyin hayırlısını nasip etsinn inş. senin neye sıkıldığını azcok tahmin edebiliyorum takma herkesi kuzum
evet kuzum malesef...geçecek bu günler de inş napalım...sagol cnm.
berrinim duana canı gönülden amin diyorum Rabbim kolayca doğumunu sağlıkla yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah.aminn

canım ya konuşmak istersen msn açık.Rabbim kolaylık versin inşallah bu sıkıntıları atlatman için.
ayy cnm benim ya.Allah razı olsun selinam.şimdi biraz işim var hemen çıkıcam cano bi ara konusuruz dua için girmiştim...çok sagol arkadasım.çok önemli bi konu dgl zaten cnm..biliyosun az çok...eşimin ailesiyle yaşıyorum ve sıkıntılar oluyo haliyle.ve ben kaldıramıyorum bazı şeyleri....offfff.

ebuşum canım sen de takma çok kafaya sakın hasta oluyoz sonra...bak çarpıntım var dün geceden beri şimdidde aynıyım.nefesim kesiliyo aglamak istiyorum hep:KK14:neyse canlar sizide sıkmıyım daha fazla...rabbim hepimize ferahlıklar versin..ben kaçtım.

neyse kızlar..ben şimdi çıkayım.öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun.

berrinim duana canı gönülden amin diyorum Rabbim kolayca doğumunu sağlıkla yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah.aminn

canım ya konuşmak istersen msn açık.Rabbim kolaylık versin inşallah bu sıkıntıları atlatman için.

aminnn canım çok sağolasınn en kısa zamanda rabbim sizede nasip etsin inş.

hepinizden rabbim razı olsunn gönlünüzdeki bütün güzellşkleri nasip etsin inş. hepinize isim isim dua edicem iyiki varsınız ne desem bilmiyorum

canımsın yaa sendende allah razı olsun berrinim çok çok sonralardan katıldın aramıza ama hiç bırakmadın bizleri asıl sen iyki varsın kuzum

ayy cnm benim ya.Allah razı olsun selinam.şimdi biraz işim var hemen çıkıcam cano bi ara konusuruz dua için girmiştim...çok sagol arkadasım.çok önemli bi konu dgl zaten cnm..biliyosun az çok...eşimin ailesiyle yaşıyorum ve sıkıntılar oluyo haliyle.ve ben kaldıramıyorum bazı şeyleri....offfff.

ebuşum canım sen de takma çok kafaya sakın hasta oluyoz sonra...bak çarpıntım var dün geceden beri şimdidde aynıyım.nefesim kesiliyo aglamak istiyorum hep:KK14:neyse canlar sizide sıkmıyım daha fazla...rabbim hepimize ferahlıklar versin..ben kaçtım.

gececek inşallah derinim ben bosuna kendimi yıpratmısım diyeceksin inşallahhh

valla cano gerçekten yorgunum yaa allahım sağlık sıhhat versinde çok sıkıldım çokk neyse zaten seninde sıkıntın var
banu için bende aynını düşünüyorum ama dinlemedi yaptırdı nasip kuzu nasip
evet cano değişik bu selinoşum hazırlamıştı saolsun
canım benim ya tahmin ediyorum Allah kolaylık versin vallahi...:KK19:evet erken yaptı canım ya inş umdugumuz gibi olur.selinoşun ellerine saglık seninde ellerine saglık baştan sona okudum duayı tüm kalbimle aminnnn.

cnm ya ne demek senden de Allah razı olsun...umarım herşey istedigin gibi gider çok iyi bi dogum olur.ebuşun dedigi gibi sonradan katılmıştın ama hep varmış gibisin seni seviyoruz sen de iyi ki varsın:KK16:

canım yüregine saglık beni çok mutlu ettiniz rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş. ben canı gönülden inanıyorumm ezanların hürmetine inşallahhh aminnn
canımsın nedemek allahım kabul etsin inşallah

off cano yine bişeyemi sıkıldın yapma böyle yaa kendini düşün allahım ferakhlık versin öpüyorum çok seni

amin canım hepimizin yüreğine sağlık ayrıca seninde ellerine sağlık bu duayı sen hazırlamıştın
evet ablacım hatırladım.vesile olursa ne mutlu bana.
amin canım inşallah Allah razı olsun.

biliyorum canım yaa ne diyimki ben aynı binada tahammül edemiyorum.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.üzme kendini canım benim.öptüm kendine iyi bak.
aminnn canım çok sağolasınn en kısa zamanda rabbim sizede nasip etsin inş.
amin canım Allah razı olsun.

canımsın yaa sendende allah razı olsun berrinim çok çok sonralardan katıldın aramıza ama hiç bırakmadın bizleri asıl sen iyki varsın kuzum

daha cooook basınızdaayım inşallahh benden kurtuluş yok ebrarım sizin sayenizde canım sizin içtenliğiniz arkadaslıpınız sayesinde cok sağolun canım

canım benim ya tahmin ediyorum Allah kolaylık versin vallahi...:KK19:evet erken yaptı canım ya inş umdugumuz gibi olur.selinoşun ellerine saglık seninde ellerine saglık baştan sona okudum duayı tüm kalbimle aminnnn.

cnm ya ne demek senden de Allah razı olsun...umarım herşey istedigin gibi gider çok iyi bi dogum olur.ebuşun dedigi gibi sonradan katılmıştın ama hep varmış gibisin seni seviyoruz sen de iyi ki varsın:KK16:

canom inşallah düşündüğümüz gibi olur hayırlısı inşallah
hepimizin yüreğine sağlık canım :KK54:

bende sizi seviyorum canımm aminnn canımm insallahhh

evet ablacım hatırladım.vesile olursa ne mutlu bana.

amin canım inşallah Allah razı olsun.

biliyorum canım yaa ne diyimki ben aynı binada tahammül edemiyorum.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.üzme kendini canım benim.öptüm kendine iyi bak.

amin canım Allah razı olsun.
inşallah selinoşum inşallah senin doğumundada yaparız bu duayı inşallah mevla ogünleride göstercek bize inanıyorum
daha cooook basınızdaayım inşallahh benden kurtuluş yok ebrarım sizin sayenizde canım sizin içtenliğiniz arkadaslıpınız sayesinde cok sağolun canım

herzaman beraberiz canım gönüller bir

ben temizlik yapacam ama hiç yapasım yokk yaa kızlarrr kaç gündür saldım iyice :)

Derincim seninki mevsimsel değilmiş belli.Rabbim bu mübarek günde feraha çıkarsın.
Nvbr cim gerçekten hayırlı bi arkadaşsın sağol.
Selinacım dua çok güzelmiş gönlüne sağlık.
Bende kaçıyorum kızlar komşuda Kur'an okunacak ona çıkıcam hepiniz Allah a emanet olun Rabbim istediklerimizi hakkımızda hayırlı kılarak nasip etsin en kısa zamanda

inşallah selinoşum inşallah senin doğumundada yaparız bu duayı inşallah mevla ogünleride göstercek bize inanıyorum

herzaman beraberiz canım gönüller bir

aynen öyle canım valla bazen en yakının bile yanında olmyu ama biz bi aradayız sükürler olsun

Derincim seninki mevsimsel değilmiş belli.Rabbim bu mübarek günde feraha çıkarsın.
Nvbr cim gerçekten hayırlı bi arkadaşsın sağol.
Selinacım dua çok güzelmiş gönlüne sağlık.
Bende kaçıyorum kızlar komşuda Kur'an okunacak ona çıkıcam hepiniz Allah a emanet olun Rabbim istediklerimizi hakkımızda hayırlı kılarak nasip etsin en kısa zamanda

canımm asıl siz hayırlı arkadassınız allaha emanet ol canım aminnnn

neyse bende kaçayım birazdan damlarlar enazından yatak yorgan toplayım :))
hepinizi öpüorum terardan allahım kabul etsin inşallah görüşmek üzere allaha emanetsiniz dostlar

X