Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amiinnnnnnnnnn canım inşallahhh hayırlı cumalar sanada canım

Rabbim ferahlık bu mübarek cuma günü Derinim.Mevsimdenmi neden banada oluyo arada

hayırlı cumalar ablacım hoşgeldin.sen gönder onları biz burdayız.dualarına canı gönülden amin diyorum.Rabbim kabul buyursun inşallah..
amin canım.hayırdır sen adet oldunmu bakim ???

hayırdır canım neyin varr bişeye mı sıkıldı canın

EVET geldim pc başına ayy valla bu yoğunluk beni mahvetti evimin halini bir görseniz hergün yap hergün aynı çok sıkıldım yaaa
çok şikayet ettim ama valla yorgunum kızlar yaa ((
neyse sizler nasılsınız herşey yolunda inşallah
ben dün akşam duayı tamamladım ALLAHIM kabul etsin inşALLAH
PELOŞUM olsun canım önemli değil hallettik sanada çok geçmiş olsun

hayırdır canom noldu yaaa neye canını sıktın yine allahım ferahlıklar versin
bende dün banumun haberinden beri iyi değilim onun teldeki ağlayışı mahvetti beni offfffffffffffff

abla valla dikkat et kendine yorgun düşme zaten tam mevsim geçişi Allah kolaylık versin birazda sen git şu misafirlerine hep sana hep sana olmaz böyle

hoşgeldin eboşum.Duamı bitirdim bende.İnşallah Berrincim sağlıklı sıhhatli yapar doğumunu kolaylıkla.Dualarımızda vesile olsun

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN BERRİN ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

kardelenim bilm,iyom mevsimden mi neyden belki onunda etkisi vardır cnm..amin sagol kuzumm

selinam adet olmadım 15 gün geçti cnm.dün test yaptım bişy yok...zaten dün banuşla konuştum üzüldüm.ondan öncesi ben test yapmıştım negatif..başka şeylerde var tabi canımı sıkan

berrinim aynen yukarıda dedigim gibi cnm ya..canımı sıkıyolar...üst üste negatiflerde üzdü biraz..ben kendim için böyle üzülmezdim ama bazen patlama yaşıyorum aglamaktan mafoldum dün Allahım hayırlısını nasip etsin hepimize.

ebuşum hoşgeldin canım...

valla masallah ebrarım ya gercekten çok yogunsun allah yardımcın olsun benim evde aynı durumda vallaa

burda şuanda başladı ezanlar ALLAHIM okuduğumuz ayetel kürsileri BERRİN arkadaşımızın sağlıkla kolaylıkla doğum yapmasına vesile kılsın .evladını hayırlı eylesin ana babasına dinine vatanına hayırlı bir evlat olsun inşallah
tüm hamişlerede vaktinde doğum hamile olamayanlarada hamile kalmayı nasip etsin dualara canı gönülden aminnn diyorum
hepinizin ağzına yüreğine sağlık dostlar

berrinim duana canı gönülden amin diyorum Rabbim kolayca doğumunu sağlıkla yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah.aminn

canım ya konuşmak istersen msn açık.Rabbim kolaylık versin inşallah bu sıkıntıları atlatman için.

Allah kabul etsin.Berrincim sağlıkla sıhhatle vaktinde evladını kucağına al inşallah.Kolay bi doğum nasip etsin Rabbim.

hoşgeldin eboşum.Duamı bitirdim bende.İnşallah Berrincim sağlıklı sıhhatli yapar doğumunu kolaylıkla.Dualarımızda vesile olsun
saol canım ağzına yüreğine sağlık allahım kabul etsin senin içinde okuduğumuz günleri göstersin bize hayırlısıyla az kaldı zaten inşallah
abla valla dikkat et kendine yorgun düşme zaten tam mevsim geçişi Allah kolaylık versin birazda sen git şu misafirlerine hep sana hep sana olmaz böyle
selinoşum valla bilmem kendimi çokda iyi hissetmiyorum ama naparsın böyle gelmiş böyle gidiyo anlayan yok malesef
hoşbuldum canomm bende dün aynı oldum yaa banuşuma offff
valla masallah ebrarım ya gercekten çok yogunsun allah yardımcın olsun benim evde aynı durumda vallaa

allah razı olsun canım allah sanada kolaylıklar nasip etsin

hayırdır canom noldu yaaa neye canını sıktın yine allahım ferahlıklar versin
bende dün banumun haberinden beri iyi değilim onun teldeki ağlayışı mahvetti beni offfffffffffffff

canım benim sen de yoruldun dimi çok kıyamam...
sorma canım sormaa...ah banuşum...ama ben hala ümidimi kesmedim banu için cnm yaaa günündeo lmadı ya test ne bilim işte...

BERRİNİM inş RABBİMİN izniyle çok kolay saglıklı güzel bir dogum yaparsın..evladını sag salim kucagına alırsın inş tatlım ettigimiz dualar kabul olsun inş...canı gönülden amin...

ebuşum duanın sonu degişik dimi cano çok güzel bi duaymış.

amin ablacım seninde yüreğine sağlık.Rabbim kabul buyursun inşallah dualarımızı.

valla cano gerçekten yorgunum yaa allahım sağlık sıhhat versinde çok sıkıldım çokk neyse zaten seninde sıkıntın var
banu için bende aynını düşünüyorum ama dinlemedi yaptırdı nasip kuzu nasip
evet cano değişik bu selinoşum hazırlamıştı saolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…