Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde yapılan dualaraımızı kabul etsin inş...bu hafta giremedim rahatsızdım bide işlerim vardı duayı oyüzden yeni gördüm eboşum kusura bakma canım aslında okurum ama sen okuycam yazmışsın okumassan haber verirsin ben seve seve okurum öpüyorum seni...
banucum inan ne diycemi bilmiyorum üzülme demeklede olmuyo biliyorum rabbim inş normal yolla bebişini nasip eder en yakın zamanda canım... cok zor ya ne olur allahım sesimizi duysun ve sana bana eboşuma selinama derinime garipime ve isteyen herkeze hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin inş...kızlar hepinizi öpüyorum allaha emanet olun...

Son düzenleme:
herkese slmlar kızlarr ben yine hasta oluyorum galiba dün aksam baygın yattım resmen hiç gücüm dermanım yokk grip olmam inş.evde yanlız basına hasta olmak cooook kötüüü :KK43:
sağolasın canım bende dua için girdim dısarı cıkmıştık yemek yapamadaım bu gün yetişemedim diye korkmuştum .eşim eve gelmiş zili bile duymadım ter içinde kalmışım hiç terlediğimi görmedi eşim de panik yaptı ama şükür daha iyiyim canım hepinizden allah razı olsun
canım dikkat et kendine sebze meyve ağırlıklı beslen hastalık zamanı değil şimdi.öptm canım.

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah ben çok giremiyorum ama arada dua için açtım
duayı bu akşam değilde yarın yaparız inşallah cuma kuranım yok evdeyim oyüzden cuma vaktinde yapalım inşallah .
sadece peloşumdan haber alamadım galiba hiç girmedi girseydi dönerdi mutlaka onun yerinede ben okuycam .
hepinizi öpüyorum yarın cuma vaktinde yani 1 e doğru görüşmek üzere .
buarada berrinim geçmiş olsun kuzum inşallah çok kötü olmazsın .allahım şifa versin

olsun ablam misafirler gidince sık sık girersin yine.öptm.

anneannene de sana da geçmiş olsun çok canım...adet sancısı derken başka şeyden sancı olmaya kızz:emir_bebek:öptüm canım benim:KK16:

ayy cnm ya geçmiş olsun:KK43:(

tmm cano sen nasıl istersen öyle yaparız...
saoalsın canım annanem şimdilik iyi çok şükür.adet sancısı adetliyim canım :KK1:öptm canım
Kızlar kanda yaptırdım koca bir 0.35 yani gene herşey bitti.....
gününde yaptırmadığın için ben o testi saymıyorum canım.gününde yaptırdığın bile 25-50 arası bi değer çıkıcak.daha hcg salınımı başlamamış olabilir.senin yumoşta sonradan süpriz yaptı biliyon inşallah buda öyle olucak günün geçicek testle sevinicez.öptm canım hemen moralini bozma.Rabbim büyük eğer tutmadıysa bile belki öteki ay senin pes ettiğin vakit bebişin seninle olur.Rabbim mucizeleriyle yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek cuma günü duaların kabul olduğu vakitlerden eylesin inşallah Rabbim bu duamıda kabul buyursun inşallah.
selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde yapılan dualaraımızı kabul etsin inş...bu hafta giremedim rahatsızdım bide işlerim vardı duayı oyüzden yeni gördüm eboşum kusura bakma canım aslında okurum ama sen okuycam yazmışsın okumassan haber verirsin ben seve seve okurum öpüyorum seni...
banucum inan ne diycemi bilmiyorum üzülme demeklede olmuyo biliyorum rabbim inş normal yolla bebişini nasip eder en yakın zamanda canım... cok zor ya ne olur allahım sesimizi duysun ve sana bana eboşuma selinama derinime garipime ve isteyen herkeze hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin inş...kızlar hepinizi öpüyorum allaha emanet olun...

geçmiş olsun pelinim neyin vardı?şimdi iyisin inşallah.dualarına da canı gönülden amin diyorum.Rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasib etsin inşallah.öptm.

günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde gönlünüzden geçen tüm dilekleri ve dilinizden dökülen duaları kabul buyursun inşallah.

hayırlı cumlar canım aminnnnnnn

canım dikkat et kendine sebze meyve ağırlıklı beslen hastalık zamanı değil şimdi.öptm canım.

saoalsın canım annanem şimdilik iyi çok şükür.adet sancısı adetliyim canım :KK1:öptm canım

gününde yaptırmadığın için ben o testi saymıyorum canım.gününde yaptırdığın bile 25-50 arası bi değer çıkıcak.daha hcg salınımı başlamamış olabilir.senin yumoşta sonradan süpriz yaptı biliyon inşallah buda öyle olucak günün geçicek testle sevinicez.öptm canım hemen moralini bozma.Rabbim büyük eğer tutmadıysa bile belki öteki ay senin pes ettiğin vakit bebişin seninle olur.Rabbim mucizeleriyle yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek cuma günü duaların kabul olduğu vakitlerden eylesin inşallah Rabbim bu duamıda kabul buyursun inşallah.

geçmiş olsun pelinim neyin vardı?şimdi iyisin inşallah.dualarına da canı gönülden amin diyorum.Rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasib etsin inşallah.öptm.

günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde gönlünüzden geçen tüm dilekleri ve dilinizden dökülen duaları kabul buyursun inşallah.

haklısın canımm ama elimde değill hava hala çok sıcak camı acıp yatıyorum ondan mı oldu bilmiyorum ama hamileliğim boyunca hiç hasta olmadığım kadar hasta oldum inş. ilerlemeden gecer

bi taraftan sze bakıyorum bi taraftan da kahvaltı yapıyorum ne tembelim dimi kızlarr

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın? kahvaltı yapıyon herhalde ben öğle yemeği yicem :) afiyet olsun sana da :KK1:

cok sükürr canımm .evet canım ben hep bu satte kalkıyorum gece uyuyamıyorum cunku sabah ta erkenden uyanıyorum ama bilerek kalkmıyorum kalkarsam rahat durmuyorum cunku:)

cok sükürr canımm .evet canım ben hep bu satte kalkıyorum gece uyuyamıyorum cunku sabah ta erkenden uyanıyorum ama bilerek kalkmıyorum kalkarsam rahat durmuyorum cunku:)

aman yat uyu valla doğumdan sonra uykuyu mumla ararsın.:KK1::KK1:

hayırlı cumalar arkadaşlar.
Bende bi taraftan kahvaltı yaparak size yazanlardanım.Herkesler iyidir inşallah.

Banucum niye erkenden yaptın canım yaa.Selinaya katılıyorum başından beri sürprizlerle ilerliyo yine bi sürpriz olur inşallah
Selinacım ananene geçmiş olsun maşallahı varmış ama hee.Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
Pelinim geçmiş olsun
Nvbr cim geçmiş olsun

herkes öyle diyo valla ama şimdiden uyutmuyo zaten teyzesi benimki genelde gece mesaisi callışıyo :)

o normal canım sen hareket halindeyken o uyurmuş.sen uyurkende o uyanık.ona göre yorumlamayalım akıllı uslu bebiş olsun akşam olunca uyusun acıkmadan uyanmasın :)

Bende bi taraftan kahvaltı yaparak size yazanlardanım.Herkesler iyidir inşallah.

Banucum niye erkenden yaptın canım yaa.Selinaya katılıyorum başından beri sürprizlerle ilerliyo yine bi sürpriz olur inşallah
Selinacım ananene geçmiş olsun maşallahı varmış ama hee.Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
Pelinim geçmiş olsun
Nvbr cim geçmiş olsun

hayırlı cumalar canım hoşgeldin sana da afiyet olsun bakalım.
saoalsın evt cnm maşallah kemik erimesi vardı sadece önceden.ama bikaç senedir midem diyodu dr da endoskopi yapmadan bişey diyemiceği için hep kaçtıydı.şimdi dikkat edicek işte.Rabbim sağlıklı ömür versin 94 yaşında maşallahh..

o normal canım sen hareket halindeyken o uyurmuş.sen uyurkende o uyanık.ona göre yorumlamayalım akıllı uslu bebiş olsun akşam olunca uyusun acıkmadan uyanmasın :)

yok valla canım babanın geliş saati baslıyo hareketlenmeye babacı olacak galibaa :)aminnn insallahhh

aaa bunu bilmiyodum.O zaman bizimki çoğunlukla uyanık çünkü ben çok uyuyorum:KK1:

Pelinim geçmiş olsun
Nvbr cim geçmiş olsun

ooo sen benden de gec yapıyorsunn :)sağolsınn canımm

hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar Allahım mübarek saatler hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah hiçbirimizi darda brakmasın yar ve yardımcımız olsun

birazdan duayı yaparız ben şu erkekleri bir cumaya yollayım :)))

Kızlar kanda yaptırdım koca bir 0.35 yani gene herşey bitti.....
canım benim bende selinama katılıyorum dur bakalım adet olmadıkça ümit kesmeyelim canım arkadasım..

hee anladım cnm adet olmuşun geçmiş olsun selinam..
kızlar dualarınıza canı gönülden amin diyorum bu mübarek günde ettigimiz tüm dualarımız kabul olsun inş...ben bugün pek iyi dglim kusura bkmayın canlarım içim sıkılıyo aglayıp duruyorum herşey üstüme geliyo sanki:KK14:

X