Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet cnm aynen ole de ınsallah oglu da o da untumaz ve bır daha bır araya gelmezler nefret edıyorum yaaa selınam var mı otesı

inş bian önce hamiş oolursun hayırlısıyla..hoşgeldin
hoşgeldin aramıza.inşallah bebeğin seninledir.ateşin güzel görünüyor eğer bugun düşüş olmadıysa gidişat güzel.

selam kızlar hayırlı sabahlar.bugun açılış benden
sagol selinoşum öpüyorum canımnoldu sana ki niye sancın var:26:benim kaçırdıgım bişy mi var kuzu hayırdır?geçmiş olsun çok çok..anneannenede de geçmiş olsun.
Selam kızlar çok şükür daha iyiyim Allahım en iyisini bilir herşeyi ona bıraktım dualarınızı eksik etmeyin insanın kendine değil başkasının ona ettiği dua daha makbulmuş...
ohhk uzen seni böyle gördügüme çok sevindim yaaa..dualarımdasın hep bebemmm öpüyorum
ya gerçekten ne isterler gelinlerden bende anlamıyorum cnm yaaa..sen üzme canını.eşinin gözü önünde olmuş herşey sonucta.seni de suclamadıgına göre vicdanın da rahatsa hiç üzülme yani.sonucta sen durup dururken kızmadın ona.tam olayı bilmiyorum tabi de neyse...selinoşun dedigi gibi evlatları unutur biz unutmuyoruz işte..Allah ıslah etsin ya.
canooo kolay gelsinn..demek misafirler gelmedi o kdrda hazırlık etmişsin neyse saglık olsun.
evet yaa az kaldı inş müjdeyeee banuşşşşş

amin canım inşallah
ya nedense bugün liste çok güzel geldi gözüme allahım yukarda olan bizleride alt katlara indirsin inşallah :))
evet yaa bi sürü hamişşşşşşinş hepimiz alt listede olacagız yakındA CANIMMMM
Merhaba hanımlar.. Benim de dileğim anne olmak
inş cnm..hoşgeldin
evet :))))amin herkesin :))) ilk önce senin bebiş gelir inşallahh :))))
amin ...benden çok bekleyen arkadaslarımın olsun inş en önce...sagol cnm.

aaa canım ALLAH razı olsun hepinizden cokk tsk ederim valla cok mutlu oldum iyiki varsınız

canım sıkma canını esine de moral ver bi kavga diye edilecek sözler değil evlada siniri gecince unutur

valla kim olsa kızar öyle sey mi olur ya yani bi zahmet yesinler.canım yoğunluk senden bana bulaştı galiba kaç gündür misafirim geliyo masallah :)azcık yoruluyorum ama olsun tatlı yorgunluklar

zaten bı bılsem ne ıstedıklerını neden hep kız annelerı ıyıdır onlarda kaynana sonucta onlar da kotu olsa ya off bıde varya cocuga bakıyor dıye bakıcı parası ıstedı onu da vermıstım yazıklar olsun artık ogluyla barısır yada barısmaz ne halı varsa gorsun bır oglu ve bır kızı daha var bekar allaha havale edıyorum
canım sıkma canını esine de moral ver bi kavga diye edilecek sözler değil evlada siniri gecince unutur
evet evlatları untuyor ama bız unutmuyoruz malesef ben daha ayak basmam o topraklara onu bılıyorum

evet en güzeli zaten ALLAHA havale etmek...Allah bizlerinde kendimizde görmedigimiz yanlışlarımız varsa bize de göstersin ben hep öyle dua ediyorum..karşımdakilere de akıl fikir versin huzur bozmasınlar...

Kızlar bu sabah uyandım hergünkü gibi bir gebelik testi yaptım fakat hergünkü gibi negatifi gördüm.
Bugün bir kanama yaşadım ama hemoraiddenmi ordanmı anlayamadım açıkçası ama çoktu Rabbime emanetiz Allahım inşallah bu sefer sesimizi duyar...

evet en güzeli zaten ALLAHA havale etmek...Allah bizlerinde kendimizde görmedigimiz yanlışlarımız varsa bize de göstersin ben hep öyle dua ediyorum..karşımdakilere de akıl fikir versin huzur bozmasınlar...
amin cnm amin ama sunu anladım kı herkes her zaman bır sınava tabı tutuluyor yanı bır sorunu atlattım derken yenısı cıkıyor allahım beterınden korusun saglıgımızla aılemızın huzuru ıle ımtıhan etmesın

canım kanama nasıldı yanı parlak kırmızımıydı ya sen neden hergun yapıyorsun bu testı zaten bellı bır suresı olmasa ıkı hafta sonra test yap demezlerdı degılmı lutfen olacaksa da olmayacaksada kendını defalarca uzmus oluyorsun canım benım nolur bole yapma dualarım senınle

canım benim saolasın.annem gitti işte mide ülseri varmış annanemde o kanama yapmış 90 yaş üstü olunca hastanede gözetimde tutuyorlar.bugun parça alınacak inşallah bişey çıkmada sağlığına kavuşur.hayırlısıyla annemle beraberde buraya gelirler inş.canım kaçırdığın bişey yok adet sancım herzamanki gibi kudurdu yine.neyse uzun zamandır bayramda temiz denk gelemiyordum bu yüzden mutluyum :).öptm canım.
ahhh banum bu test konusunda kardelenim olsa kesin oklavayı alırdı eline...tüp tedavisinde hiçbirzaman idrar testi önerilmez.senin kan testi günün bile cumartesi.idrarda ne çıkmasını bekliyorsun ki ayrıca kanama hemoroid varsa ondandır.bi bilgiyi paylaşmakta isterim gebelik hemoroidi kudurtur.inşallah güzel haberler alıcaz canım.testlerden uzak dur c.tesi hayırlısıyla kan testiyle güzel haberleri duyalım inşallah canım.öptm senide.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar...

herkese slmlar kızlarr ben yine hasta oluyorum galiba dün aksam baygın yattım resmen hiç gücüm dermanım yokk grip olmam inş.evde yanlız basına hasta olmak cooook kötüüü

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah ben çok giremiyorum ama arada dua için açtım
duayı bu akşam değilde yarın yaparız inşallah cuma kuranım yok evdeyim oyüzden cuma vaktinde yapalım inşallah .
sadece peloşumdan haber alamadım galiba hiç girmedi girseydi dönerdi mutlaka onun yerinede ben okuycam .
hepinizi öpüyorum yarın cuma vaktinde yani 1 e doğru görüşmek üzere .
buarada berrinim geçmiş olsun kuzum inşallah çok kötü olmazsın .allahım şifa versin

sağolasın canım bende dua için girdim dısarı cıkmıştık yemek yapamadaım bu gün yetişemedim diye korkmuştum .eşim eve gelmiş zili bile duymadım ter içinde kalmışım hiç terlediğimi görmedi eşim de panik yaptı ama şükür daha iyiyim canım hepinizden allah razı olsun

anneannene de sana da geçmiş olsun çok canım...adet sancısı derken başka şeyden sancı olmaya kızzöptüm canım benim
herkese slmlar kızlarr ben yine hasta oluyorum galiba dün aksam baygın yattım resmen hiç gücüm dermanım yokk grip olmam inş.evde yanlız basına hasta olmak cooook kötüüü
ayy cnm ya geçmiş olsun(

tmm cano sen nasıl istersen öyle yaparız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…