Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar geçmişe fazla bakmadım sadece banumun haberini okudum inş rabbim sevindirsin onuda minigi tutunsun kendine ömür boyu bırakmasın in şşşşşşşşşş
kızlar bugün gökce naz ımın dogu günü 2 yaşına girdi dün erkenden bi dogum günü kutlamsı yaptık arkdaşlarla rabbim bu güzel günleri görmeyi herekse nasip etsin inşallhhhh

canımm nice saglıklı senelr güzel kızının ve sizin olsun mutlu yıllarrr

sgl canım inşallah senin sıkıntılarında geçmiştir oğluşunla eşinle mutlu yıllar geçirirsin
geçmiş olsun kardeloşum kız ahmetciği öp biizm için ben sana demiştim buraya gelmiyon bari orda hacamatcı var yaptırda kurtul şu baş boyun ağrılarından iyileşince birsen dediydi dersin

banum ya sen o kadının adresini verde bizde ağzının payını topikçe verelim inşallah bi embriyodan ikiz bile oluyo belkim senin sıpalar bu kadar beklettiler şimdi ikişer gelirler inşallah

gökçe kız doğum günün kutlu mutlu umutlu olsun kardeşinle annenle babnla yıllar boyu mutlu olun iyi doğdun :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

selam canım arkadaşlarım hepinize hayırlı günler
hepiniz iyisinizdir inşallah geçmişe bakamadım hiç vaktim yok
dün kurstaydım akşamda eşimin bi akrabasına ziyarete gittik bugünde anatolişime gidiyorum beratımı öpüp kokluycam kuzum kaç aylık oldu yeni görücem .güya yakınız ama olmadımı olmuyo işte .teyzeleri sizin yerinizede öperim kuzuyu
gelince hepinize tek tek yazıcam canlar kusura bakmayın görüşmek üzere hepinizi çok öptümmm

canımm nice saglıklı senelr güzel kızının ve sizin olsun mutlu yıllarrr

gökçe kız doğum günün kutlu mutlu umutlu olsun kardeşinle annenle babnla yıllar boyu mutlu olun iyi doğdun :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

çok çokkk teşekkür ederiz teyzeleri rabbim çok şükür bugünleridegösterdi inş saglıkla daha nice yaşlarını görmeyide nasip eder rabbim darısıda isteyen herkese olsun inşallah gökce nazda sizi öpyür teyzeleri

canım nice güzel doğum günlerine inşallah masallah kuzucuga benim yerime öp annesi

herkese slm kızlarrr her aksam girip girip cıkıyorum aksama kadar ortalıkta dolanıyorum aksamda dayak yemiş gibi oluyorum kusura bakmayınn yerimden bile kalkasım gelmiyo ama size bakmadan da edemiyorumm:)

canım yavruna nıce nıce saglık ve umut dolu yıllar dılıyorum darısı bızım basımıza ınsallah dogum gunu elbısesını hazır ettık beklıyoz bız de

ay kuzum benım ne guzel yaaaa bızde ıstıyoz teyzesı kıskandık valla

aaa cnmmm ne güzellll hadi iyi oturmalarrolsun snra görüşürüz inş cnm benim..öptüm
herkese slm kızlarrr her aksam girip girip cıkıyorum aksama kadar ortalıkta dolanıyorum aksamda dayak yemiş gibi oluyorum kusura bakmayınn yerimden bile kalkasım gelmiyo ama size bakmadan da edemiyorumm:)

cnm yaa ne kusuruu sen bak keyfineee.

haniii nerde herkeslerrrrr

slm herkeseeee
bugğn kimse ugramamış topigi ilk ben açıyorum hadi bismillah bereketli bi gün olsun inşallah:) gökceyle epey didiştik yaa sinir etti beni yok üstümü çıkar çıplak gezicem dye tutturdu şeker verdim yerleree serdi neyse şimdi az tv ye daldıda kafam rahatladı yaa allah ım bazen yalnız kalmak istiyorum ya:) neyse hepinize güzel bi gün diliyorum kib öptm

İnşallah derincim inşallah
Nice mutlu güzel yaşlar dilerim gökçe naza...Mutlu yaşa uzun yaşa sevgi dolu yaşa....

Kızlar bugün transferin 2.günü sabah duşumuda aldım sordum doktora yapabilirsin dedi kasıklarımda ve belimde ağrı var bu sabahta çok fazla baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım aman inşallah bir sorun yoktur kesinlikle takmıyorum topiklere bile girmiyorum bir öyle baktım tüpbebek sitesine ama okumuycam okuyunca stres oluyorum şimdilik huzurluyum inşallah böyle devam eder kızlar ne olur dualarında unutmayın benii rabbim isterse oluyor.

canım çok geçmiş olsun allah şifa versin ravza zayıf heralde çok sık hasta oluyo allahım beterlerinden korusun kuzucuğu öp benim için
slmm kızlar nasılsınz hafta sonunuz guzel gecer ınsallahh ben gunduz gırıyorum topıge kımse olmuyoo yaaa herkes akşamları toplanıyo galıbaa..
ezgicim malesef eskisi gibi toplanamıyoruz canım ama yinede kopmadık herşekilde girip haberdar ediyoruz birbirimizi inşallah karşılaşırda konuşuruz
derinim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım buarada hiçbişey yazmamışsın ultrason filan çekilmişti sonuçlar iyidir inşallah
yoğun arkadasım benim ya hiç işi de bitmezz :)çok şükür canım iyiyim eskisine göre daha iyi ama hala damla düşmedi geceleri cam acık yatıyorum hala
canım benim kıyamam az kaldı ha gayret :))
garipcim hayırdır kuzum ya msnyede uğramıyosun özlettin iyce kendini inşallah enkısa zamanda görüşürüz
buarada saol kurs güzel gidiyo tatlım
telde konuşmuştuk zaten sinir bozucu bir durum insanları tanıyoruz işte böylelikle banum sıkma canını terbiyesiz insan çok etrafımızda tavrını koyarsın olur biter .
berrinciğim tam çıkıyodum geldin canım,hayırlı geceler,görüşmek üzere
bu arada ebroş nerelerde acep recep?
ebroş burdaaaaa :))))sen nerdesinnnnnnnnnn
kuzumun doğum günü kutlu olsun nice güzel yaşlara inşallah zaten konuştuk telde Ama burdanda kutlayım dedim
canım yaaa zorlanıyosun demek allahım kolaylkılar nasip etsin buarada sanada dua yapalım ne zaman istersen haber et tatlım
ah yollar ah uzaklık olunca olmuyo işte keşke nasip olsada berenimide öpüp koklasaam
delüüüüüü geldiler galiba sana gebertirim hee seni hamile filan dinlemem :))))allahım yokluklarını vermesin kanka ...öpüyorum sizi

banummm canım benim dualarım hep seninle inşallah herşey çok güzel olucak .o baş dönmeleri progestandan haberin olsun tabi kuzuckda yer arıyodur kendine :))
stres yok rahat ol relakssss öptümmm seni

selam canım arkadaşlarım herkesler iyi gördüğüm kadarıyla allahım daha iyi etsin
bende dün anatolişimdeydim berat kuzusunu tüm gün sevdim oyy nasıl bal nasıl bal teyzeleri maşallah kuzuma allahım anatolişime bağışlasın .anlatmaya kelimeler yetmez teyzesinide çok sevdi bütün gün öptüm gıdışından ilk kez topikden bir arkadaşımın evladını sevdim başka oluyomuş yaa .ordan çıktığım andan itibaren özledim kuzuyu .inşallah enkısa zamanda oda bana gelicek ozamanda koklaşırız beratımla .yanlız feci yaramaz bir dk yerinde durmuyo zıp zıp sürekli .buarada alttan dişi çıkmış ve teyzesi gördü hemen :))bidahaki görüşmede ısırmaya başlar artık .anatolişime dedim giremiyo olman çok normal çünkü gerçekten haylaz berat paşa bide sadece 15 dakika uyuyor yaa resmen kuş uykusu .allahım korusun kuzumu hepinizin kuzularını inşallah .keşke yakın olsada hepsini öpüp koklasam .
benden bukadar hepinizi öptümmmm

ohh ne güzell canım ya bendee beklerimm biras yakınız ama olsunn :)canım yavastan sallanmaya basladım dün misafirim vardı 2 yasında ikizleri vardı senin de deiğin gibi zıp zıp larr .bu gün zor kalktım valla ögle ezanı okumuyodu eşimin yemeğini yapabilirsem aksama ne mutlu .canım dua konusunda cok sevinirim en uygun zamanı sen bilirsin kuzum sana bırakıyorumm seni öpüyorumm canım

kızlarrr bu gün iyi değilim karnım agrıyo adet agrısı gibi korkuyorumm kimsem de yok yanımdaa eşimde cokk uzakk evee

Selam kızlar nasılsınız bakalım?
Ben bikaç gün annemlere gitmiştim yine.EŞim şehir dışına çıkmıştı.Neler yaptınız bakalım ben yokken

Banucum çok sevindim transfer gerçekleşmiş.Yalnız çok ilginç ilerliyo gerçekten sürecin.Senin minik şimdiden annesini oynatıyoHayırlısıyla tutunsun inşallah bebeğin dualarım seninle.Komşuna bende gıcık oldum insan içinden geçirse bile öyle bişey insanın yüzüne söylenmez ki yaa densizlik yani başka bişey değil.Kardeloşun dediği gibi pek muhatap olma bencede sen onunla.Senin iyiliğini istese gerçekten öyle bişey söylemez

Nvbr cim hayrolsun en son senin mesajını okudum heyecanlandım doğummu acaba yoksa bu haftalarda olağan bişeymi yaz mutlaka son durumunu
Ebrarcım Anatolişe gitmişsin ne güzel demek zıp zıp bizim berat Allah kolaylık versin Anatolişe.Ondan giremiyo demek fazla topiğe.Sağlık olsun bizim içinde öpseydin bol bol gıdıştan
Gökçecim kızının doğum günü kutlu olsun.Allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin beraberce
Eceecim geçmiş olsun kızına Allah iyilik versin.

Sağol kardelencim gerçekten başından beri bir sürü üzüntü ve gözyaşı yaşadım umarım sonunda sevinçten ağlarım.
Zaten koydum mesafemi oda yaptının yanlış oldunu anladı ama geç oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…