Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Arkadaşlar hepinize selamlar. Ben yeni evliyim, rahmimin sağ kısmında bir kaç gündür bir sızı var ve vücut ısım yüksek. Hamilelik belirtileri bir kaç günde görülür mü öğrenmek istiyorum. Belki soğuk almış da olabilirim. Birkaç günlük ya da bir haftalık hamilelik nasıl anlaşılır bilgisi olan ?
:126:

slm kızlarrr...

banumm cnm benim...üzülme diyemicem çok zor bi süreç gerçektende..inş yarın ararlarda güzel bişyler derler yaaaa.teldede konustuk zaten kuzum çok öptüm seni...

ebuşum evet tam bitireydi iyiydide bakalım nasıl olacak..uzayacaksada uzayacak napalım...oralarda ilaçları aksatırdı o kesin..burda olup içmesi daha iyi olacak inş...

Mrb kızlar,
Banucum inşaallahh yarın güzel hbrler alırsın cnm dualarım seninle..
Birsencim Rabbim sıkıntılarını tez zamnda gidersin inşaallah..
Zuzum iki isimde çok güzel :)
Eboşum faceden msj attım inş görürsün...
Kardeloşum geçmiş olsun çok,maske takıyormsn?Paşamı öp yerime...
Selinam,pelinim söptk sizi şapşupp
Diğer arkadaşlar sizlerde iyisiniz inşaallahh...
:KK54::KK54::KK54:

Kızlarrrrrr günaydınnnnn hemde çokk aydınnnn:KK16:

Gözümü açtıgım gibi güzel haberi aldımmm BANUŞUMUZUN ALTIN YUMURTASI DÖLLENMİŞŞŞŞŞŞŞŞ ÇOK ŞÜKÜRRRRR:KK52::KK52::KK52::KK76::21::KK9::KK9: yarın sabahta transferi olcak kısmetseee çok sevindim yaaaaa.size haber etmemi istedi hepinizi çok öpüyorumm.inş bi 12 gün snrada bebiş haberini de alıcaz kuzumunnn:emir_bebek::nazar:

Kızlarrrrrr günaydınnnnn hemde çokk aydınnnn:KK16:

Gözümü açtıgım gibi güzel haberi aldımmm BANUŞUMUZUN ALTIN YUMURTASI DÖLLENMİŞŞŞŞŞŞŞŞ ÇOK ŞÜKÜRRRRR:KK52::KK52::KK52::KK76::21::KK9::KK9: yarın sabahta transferi olcak kısmetseee çok sevindim yaaaaa.size haber etmemi istedi hepinizi çok öpüyorumm.inş bi 12 gün snrada bebiş haberini de alıcaz kuzumunnn:emir_bebek::nazar:

bencede süper haber derinim yaa cokkk şükür inş. rabbim güzel haberler almamızı nasip eder

canımmm çok güzel yaaa çok beğendim ben valla hem farklı hem kulağa hoş geliyor umarım koyarsınız :))

canım valla dün msndede konuştuk baya karışık bir durum hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah bitirip gelmesi engüzeliydi ama bundada vardır bir hayır sıkma tatlı canını

nerdesin sen delüüüü meraklandırdın bizi .geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah ahmet kuzusuna geçmeden atlatırsın

canımmmm inşallah bugünde güzel haberler alıcaksın ee sonrasındada gün sayıcaz hayırlısıyla konucak yavrlar göbüşüne

canım sanada geçmiş olsun allah şifa versin iki günü iyi değerlendir bolca dinlen kuzum

peloşum saol kuzum allah razı olsun inşallah diyorum hayırlısı olsun .sanada kolay gelsin çok yorma kendini tatlım

kuzennnn inşallah müjdeli haberi alıcaksın benide geç aramışlardı yaa insana kafayı yediriyolar ..

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler
dün hiç giremedim misafirim vardı akşamda nişan vardı oraya gittim .bugün feci yorgun bir halim var akşama kadar yatmak istiyorum ama işlerde beni bekliyo .
buarada berrinim sen nasılsın canım havalar serinledimi azcık ??
görüşmek üzere

yoğun arkadasım benim ya hiç işi de bitmezz :)çok şükür canım iyiyim eskisine göre daha iyi ama hala damla düşmedi geceleri cam acık yatıyorum hala

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,bir bosluktan istifade edip söyle bir topigi okuyayim demistim ama malesef girmem ile cikmam bir olucak:KK52:bari hal hatir sormadan cikmayayim dimi:KK37:aklimda kaldigi kadari ile bir hizla okunmus gecmisten cevaplar yazayim ins,umarim atladigim olmaz.

banucum topige gunlerdir giris yapmadigim icin duanda bulunamadim,kusura bakma olurmu?ama aklimda ve dualarimdasin su aralar,rabbim bu defa yuzunu guldursun insallah.
derincim esine cok gecmis olsun canim,dilerim hersey istediginiz gibi olur,uzme kendini.
kardelencim grip olmussun cok gecmis olsun.
nrvcim,sen nasilsin,bittimi temizlik?
selinacim sen neler yapiyorsun canim,islerin yogun sanirim cok ugrayamiyorsun benim gibi topige,allah yardimcin olsun.
kardelencim fikrimi sorarsan eger bahsettigin isim cok guzel,ayrica cicilerinide iyi gunlerde giysin pasa.
ebrarcim,sen nasilsin?kurs nasil gidiyor?
yeni arkadas gelmis nicki hatirlayamadim hosgelmis.
boncugum dogum yapmis,hayirli evlat olsunlar canim.uzme kendini yakinda iyilesip evinize gidersiniz canim.

ismini sayamadigim tum arkadaslar,hepinize slm olsun insallah.

Selam kızlar sabah banunun minişini merak etmiştim güzel hbri okudum ama bişe yazamadım telden baktıgım için sayfayı dualarla açtm:)İnşaallah transfer sonrasıda böyle güzel hbr alırız,dualarım seninle cnm Rabbim inşaallah kabul eder...
Hepinizi öpüyorum Allah'a emanet olun...

selam
dün akşam baktım ama banuşun yazısını görünce bişey yazamadım
bende dualarla açtım bugün sayfayı ve mutlu haberi gördüm çok şükür,inşallah transferden sonra da çok mutlu oluruz

tutiş maske takmıyorum canım,grip azaldı ama dün gece bi başağrısı çektim,ömrü hayatımda öyle bi ağrı görmedim ben
çocuk emiyo ya,o yüzden hastalanmıcak inşallah bu arada
garipcim teşekkür ederim,daha sık görmeyi arzu ediyoruz seni derincim güzel haberi yazdığın için ellerine sağlık canım

Yaa kızlar ağlattınız beni gene nasıl bir arkadaşlık var burda tüm dualarınıza iyi nyetlerine binlerce teşekkürler....Sabah 08.00de hastahanede olucaz inşallah transfer olucak Rabbim yardım etsin inşallah tutunsunlar bu kadar inatla savaşıyolar inşallah karnımdada o savaşı verirlerde bana tutunur minik embiyemmm::)))

Dün çok sinir oldum komşuma size yazdım yazdım pat elektrikler gitti şimdi eğer gene elektriğin gazabına uğramassam yazıyorum:)
Dün bildiğiniz gibi çok mutsuz ve bol ağlamaklı bir gün geçirdim 12.5 senedir uğraşıyorum bir evlada kavuşmak için yan komşumunda bir oğlu var 7 yaşında oda çocuk istiyor Allah versin ama ben tüpe başladığımdan beri kadında bir hamile kalma merakı başladı ay hamilemiyim gibi bol laflar dün ben ağlıyorum karşı komşumla konuşuyolar öteki ona diyo kız sen kesin hamilesin rüyamda gördüm seni öteki yaaa ayy ne mutlu diyor ama konuştuk ortam benim haberi aldığım ve mutsuz olduğum anlar her neyse bunuda geçtim dönüp bana demezlermi ayy ben hamileysem sen kötü olursun fena hissedersin kendini demezmi yuhh dedim tabi hemen çok belli etmeden dedim bune saçmalık yaa ben kısk
ansam kardeşimi kıskanırdım biz beraber tüp yaptık canım gibi seviyorum zeynomu ve dedim bir sürü arkadaşım var dedim ve Allahtan ilaç saatimdi kalktım ama insan böyle bişeyi hissetse bile bunu söylemez ki hadi söyledin bumuydu yeri saati neden insanlar bu kadar fesat ve kötü keşke deseydim ben kalsam sen kıskanıcanmı ama ona demedim sonra öteki kadına dedim akşam canım tabi içi burulur sen hamile kalsan dedi dedim bu nasıl bir duygudur ben yıllardır çabalıyorum milyarlar umutlarım harcadım nasıl ben kalsam burulur bumuda dostluk arkadaşlık yuhh dedim yuhhh sonrada dedim sakın ona bişey deme benim için bugünler çok önemli stres olmak istemiyorum tabi canım sende anladın tabi dedi dur dedim neyi anladım işte hormonların tavanda streslisin ya ondan böyle hissettin yokk ddeim söylkeme dityorum polemik istemiyorum çünkü yoksa burda hatalı olan oydu bana büyütüyosun diyor sizce benmi büyüttüm yoksa haklımıyım tarafsız söyleyin lütfen......

banuşum kesinlikle hormondan değil,şu an benim yolasım geldi o kadını
mümin müminin aynasıdır derler,demekki kendi kıskancak ki seni öyle sanıyo
değil şu aşamada,hiç bi zaman söylenmeyecek bi söz söylemiş,kendi seviyesizliği ama ben olsam araya mesafe koyarım böyleleriyle bundan sonra
verende rabbim,alanda rabbim,kimsenin elindekinin garantisi yok.

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,bir bosluktan istifade edip söyle bir topigi okuyayim demistim ama malesef girmem ile cikmam bir olucak:KK52:bari hal hatir sormadan cikmayayim dimi:KK37:aklimda kaldigi kadari ile bir hizla okunmus gecmisten cevaplar yazayim ins,umarim atladigim olmaz.

banucum topige gunlerdir giris yapmadigim icin duanda bulunamadim,kusura bakma olurmu?ama aklimda ve dualarimdasin su aralar,rabbim bu defa yuzunu guldursun insallah.
derincim esine cok gecmis olsun canim,dilerim hersey istediginiz gibi olur,uzme kendini.
selinacim sen neler yapiyorsun canim,islerin yogun sanirim cok ugrayamiyorsun benim gibi topige,allah yardimcin olsun.
kardelencim fikrimi sorarsan eger bahsettigin isim cok guzel,ayrica cicilerinide iyi gunlerde giysin pasa.
boncugum dogum yapmis,hayirli evlat olsunlar canim.uzme kendini yakinda iyilesip evinize gidersiniz canim.

sağolasın canım iyiyim sükür temizlik bitti sükür ama evin işi bi türlü bitmmiyo ki sen nasılsın canım neler yapıyosun

berrinciğim tam çıkıyodum geldin canım,hayırlı geceler,görüşmek üzere
bu arada ebroş nerelerde acep recep?

Dün çok sinir oldum komşuma size yazdım yazdım pat elektrikler gitti şimdi eğer gene elektriğin gazabına uğramassam yazıyorum:)
Dün bildiğiniz gibi çok mutsuz ve bol ağlamaklı bir gün geçirdim 12.5 senedir uğraşıyorum bir evlada kavuşmak için yan komşumunda bir oğlu var 7 yaşında oda çocuk istiyor Allah versin ama ben tüpe başladığımdan beri kadında bir hamile kalma merakı başladı ay hamilemiyim gibi bol laflar dün ben ağlıyorum karşı komşumla konuşuyolar öteki ona diyo kız sen kesin hamilesin rüyamda gördüm seni öteki yaaa ayy ne mutlu diyor ama konuştuk ortam benim haberi aldığım ve mutsuz olduğum anlar her neyse bunuda geçtim dönüp bana demezlermi ayy ben hamileysem sen kötü olursun fena hissedersin kendini demezmi yuhh dedim tabi hemen çok belli etmeden dedim bune saçmalık yaa ben kısk
ansam kardeşimi kıskanırdım biz beraber tüp yaptık canım gibi seviyorum zeynomu ve dedim bir sürü arkadaşım var dedim ve Allahtan ilaç saatimdi kalktım ama insan böyle bişeyi hissetse bile bunu söylemez ki hadi söyledin bumuydu yeri saati neden insanlar bu kadar fesat ve kötü keşke deseydim ben kalsam sen kıskanıcanmı ama ona demedim sonra öteki kadına dedim akşam canım tabi içi burulur sen hamile kalsan dedi dedim bu nasıl bir duygudur ben yıllardır çabalıyorum milyarlar umutlarım harcadım nasıl ben kalsam burulur bumuda dostluk arkadaşlık yuhh dedim yuhhh sonrada dedim sakın ona bişey deme benim için bugünler çok önemli stres olmak istemiyorum tabi canım sende anladın tabi dedi dur dedim neyi anladım işte hormonların tavanda streslisin ya ondan böyle hissettin yokk ddeim söylkeme dityorum polemik istemiyorum çünkü yoksa burda hatalı olan oydu bana büyütüyosun diyor sizce benmi büyüttüm yoksa haklımıyım tarafsız söyleyin lütfen......

canım özellikle takma öyle dengesizler okadar cok ki hayır büyütmüyorsun senin stresli olduğunu biliyo bu birincisi ikincici insan sevmediği birine bile böyle diyemez ya neyse boşver söylenecek cok sey varda inş. bu günler geride kalır banum inş. çok güzel haberler alırsın

Yaa kızlar ağlattınız beni gene nasıl bir arkadaşlık var burda tüm dualarınıza iyi nyetlerine binlerce teşekkürler....Sabah 08.00de hastahanede olucaz inşallah transfer olucak Rabbim yardım etsin inşallah tutunsunlar bu kadar inatla savaşıyolar inşallah karnımdada o savaşı verirlerde bana tutunur minik embiyemmm::)))

agla banum ama inşallah sevinçten agla inş. tutunurlar miniklerin bizde hepimiz burda bayram ederiz dualarımız seninle inş.
i

cok sagol tatlım benim öpüyorumm iyi bak kendine:KK19:
Selam kızlar sabah banunun minişini merak etmiştim güzel hbri okudum ama bişe yazamadım telden baktıgım için sayfayı dualarla açtm:)İnşaallah transfer sonrasıda böyle güzel hbr alırız,dualarım seninle cnm Rabbim inşaallah kabul eder...
Hepinizi öpüyorum Allah'a emanet olun...
olsun kuzum telefon melefon ugruyosun ya ona bakkk:KK16:
selam
dün akşam baktım ama banuşun yazısını görünce bişey yazamadım
bende dualarla açtım bugün sayfayı ve mutlu haberi gördüm çok şükür,inşallah transferden sonra da çok mutlu oluruz

tutiş maske takmıyorum canım,grip azaldı ama dün gece bi başağrısı çektim,ömrü hayatımda öyle bi ağrı görmedim ben
çocuk emiyo ya,o yüzden hastalanmıcak inşallah bu arada
garipcim teşekkür ederim,daha sık görmeyi arzu ediyoruz seni derincim güzel haberi yazdığın için ellerine sağlık canım
rica ederim cnm benim..sen nasıl oldun yaa kötüydün dün:KK43:(
inş inşşşşş:emir_bebek::emir_bebek:
kız varya o karıyı şuan verseler nasıl döverim yaa ne şuursuz ne kendini bilmez bunlar yaaa..ne abartısı cnm yaa oracıkta bozmadıgın hata.ver agızlarının payını.nasıl insan bu ya.gerçekten yuhh yani dedigin gibi...kardeloşun deidklerinede harfien katılıyorum..bu aşamayı bırak hiçbi zaman söylenmicek bişey bu..kendilerinin ikincileri olacak diye garanti imzaladı sanki tövbe yaaaa...ya bunlar herşeyi kendi ellrinde sanıyo galiba...offf ne diyim..Allah akıl fikir versin..takma kafana cano.yarın güzel bigün :KK16:

kızlar hayırlı günlerrrr:KK16:

Az önce Banum aradı,transferi gerçekleşmiş ve de doktoru tutunmaya çok elverişli görmüş herşey iyiymiş çok şükür.biraz daha hastanede kalıp eve gidecekmiş yatıyo kuzum şuanda:emir_bebek:inş topicimizin bi bebişi daha gelir..12 gün sonra test günü hadi h:emir_bebek:yırlısı inşaAllah:KK9:öptüm hepinizi:KK34:

ay bu ne sevıyesızlık nasıl bır buyuklenme ne kadar acız oldugumuzu gormemek nasıl bır kustahlık allahım bole laflar etmekten korusun bızlerı bosver banucum kardelosuma latılıyorum verende o alan da rabbım herkesı sevındırsın ınsallah yavrunun sana sımsıkı tutunmasını canı gonulden ıstıyorum bıtanem

X