Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar
akşam banuş a dua yepılmış ama benim misafirim vardı,gelemedim malesef,inşallah rabbim duaları kabul eder ve banuş da kavuşur mucizesine
ay geçmişi heç okuyamadım desem yeri,çünkü burnum şarıl şarıl akıyo,çok kötü nezle olmuşum,çocuğa geçmeden iyileşirim inşallah

Sağolasın selinacım Allah razı olsun tüm dualarınızdan.İnşallah selinacım bıraktık yumoşcukları geldik inşallah yarın sabah arıycaklarmış güzel haberler alırım...
Canım çıkıtım ağrım çok vardı arıyamadım ama şimdi iyiyim evdeyim hemen açtım yazıyım dedim.
Koray içinde haerşeyin hayırlısı olsun arkadaşım inşallah içsin ilaçlarınıda düzelsin biranönce.
Canım geçmiş olsun dikkat et kendine.
Tüm iyi dileklerin ve duan için sağol kardeloşcum.

Canım arkadaşlarım eve şimdi geldik uzanmadan hemen yazıyım dedim saat 08.00 de hastahanedeydik özel bir oda yatırdılar saat 09.30 da geldiler ameliyat elbidselerini giydirip sedyeyle aşaşağa indirdiler acayip heyecan yaptım ayaklarım zangır zangırdı orda hazırladılar narkozütör geldi doktıor geldi bu arada kendi doktorum yurtdışındaymış düzgün bey yaptı opuyu narkozu verdiklerinde çok tuhaf oldum sonra hop gitmişim çok şükür iki yumurtamda sağlam çıktı şimdi artık yarın sabah haber vericekler inşallah Rabbimin izniyle ikiside döllenirde Rabbim onlara can versinde benim minik yavrum olsunlar.Biraz ağrım oldu hala nile var ama dayanılmıycak gibi dğil sağolsun bir arkadaşımda bizle gel çok yardımcı oldu en güzelide destek oldu canlarım benden şimdilik bu kzadar şimdi biraz yatıyım kafamın sersemliği gitsin.Allahım bu güzel günlerin Peygamber Efendimizin yüzü suyu hürmetine inşallah o embriyolara can versinler yavrumuz olsunlar....

amin amin binlerce milyonlarca amin
canım benım kıyamam sana yaaa hade rabbım ınsallah yuzunu guldursun
ıste bır ayının sayılması kotu ama bır ay bır aydır bosver yaaaa esın yanında olacak ya ona bak
al benden de o kadar berene yaklasamıyorum korkumdan allahtan hafta sonu geldı de bıraz dınlenebılırım
canım benım ınsallah ıkızın olur saglıkla ınsallah

inşallah canım yaa rabbim bu sefer benimde yüzümü güldürür inşallahhh.

hayırlı cumalar diliyorum,
banucum opu yapılmış hadi hayırlısı bi an aklıma benim tüp maceram geldi sabah 6 da gitmiştik bi üşüme bi korku rabbim sizinkini sonunu hayırlı etsin o yumoşlara can versin inşallah canım
derinim demekkocişe degişim gene vermişler hakkında hayırlısı aslında askerligini tümden yapıp gelebilseydi sizin için daha iyi olurdu belki de yada hayırlsı budur sizin için neyse
kardelencim çok geçmiş olsun cnım inş bebişe geçmeden atlatırsın hastalıgını

hayırlı cumalar diliyorum,
banucum opu yapılmış hadi hayırlısı bi an aklıma benim tüp maceram geldi sabah 6 da gitmiştik bi üşüme bi korku rabbim sizinkini sonunu hayırlı etsin o yumoşlara can versin inşallah canım
derinim demekkocişe degişim gene vermişler hakkında hayırlısı aslında askerligini tümden yapıp gelebilseydi sizin için daha iyi olurdu belki de yada hayırlsı budur sizin için neyse
kardelencim çok geçmiş olsun cnım inş bebişe geçmeden atlatırsın hastalıgını

canım geçmiş olsun bizde seni merak etmiştik...yavruşa geçmez inş.
sagol banum benim öpüyorum
canım arkadasım ALLAHIN iziniyle bebişin gelecek ben inanıyorum çok.dinlen güzelce.geçmiş olsun kuzum.bakalım ne zaman arayacaklar:18:
canım şimdi 2 ay kullandı ya,4 daha verirseler onun sadece 1 ayı askerlikten düşülecek.geri kalan 3 ay uzamış olcak..mayısta bitecegine agustosta bitecek

sagol canom bakalım nasıl olcak yaa.daha kesin vermediler bekliyoz bakalım

onlar bıcırlıktan cıkmışlar canım:)allah kolaylık versin...oy kıyamam ben ona diş cıkarmasıda zordur bebişler icin öpüyorum berenimi ve seni...
birsencim ben sana yazıyorum canım ya gözden kacırmışsındır buyuk ihtimal...sagol canım ayy yakın olsam emrecige bakmak isterdim tam yaramazlık zamanları öpüyorum kızını ogluşunu ve seni...
canım erkenden yapmışsın yine testi belkide vardır erken diye cıkmamıştır hayırlısı olsun derinim...
eboşum seni boyle rahat görmek beni cok mutlu etti inş kafan rahatken bebişte surprız yapar hayırlısıyla...öpüyorum seni canım
iyiyim canım sagol seninde doguma az kalmış rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamanı nasıp etsin inş...prensesini seni ve ogluşunu öpüyorum...
derinim üzülme canım aklına kotü şeyler getirme hayırlısı olsun hakkınızda inş her şey yolunda gider öpüyorum cok...
aminnn inşallah canım sırayla dernime selinoşuma peloşuma garibime tüm evlat hasreti çekenlere olsun
amin eboşum aminnn inş rabbim tez zamanda hepimizin yüzünü güldürür zaten az kalmışız inanıyorum bizlerde teker teker mujdeli haberi vercez inş...
Gönlümüzdekileri hayırlı kılsın nasip etsin Rabbim kızlar.Kız isteyene kız oğlan isteyene oğlan çifter çifter.Kızlar size bi isim sorucam yaa arkadaş önerdi.Muhammed yekta nasıl
amin canım amin...ben isimleri begendim kardelencim hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişimiz inş...

gecmiş olsun kardoşum dikkat et kendine inş ogluşuna gec,rmeden atlatırsın opüyorum yakışıklımı ve seni...

banucum dun duanda bulanamadım canım ya misafirim vardı yürekten amin diyorum inş rabbim hayırlısıyla saglıklı bir yada iki tane bebiş nasip eder...oh ne güzel her şey yolunda gitmiş inş inş döölenirler ve senin rahmine sıkı sıkı tutunurlar canım sakın stres yapma ben inanıyorum inş güzel haberler alacaz senden...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin ve yüzlerimizi güldürsün inş...bende bugun kendi evimde temizlige başladım daha cok işim var yagmur yagmadan bitirebilirim işlerimi inş...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

amin diyorum canı gonulden tatlım
olsun kuzum ya hasta hasta aklın orada kalacaktı sen sevınmedınmı yoksa

evet cnm baya zor sımdı de grıp olma rıskınden korumaya calısıyoruz bakalım rabbım hepımızın yardımcısı olsun sen nasılsın

evet 1-2 gün erken yaptım ya geneinş peloşum sagol..sanada kolay gelsin kuzum.
tabiki cnm evet yanımda olması daha iyi..yooo sevindim de ne bilim ya.bi acaipim..

bende anne olmak istiyorum allaha şükür bütün tetkikler yapıldı bir problem yok ama hamile kalamıyorum 2 yıldır önerilerinizi bekliyorum tşkler

Sağol pelincim inşallah Rabbim onlara can versin.

Kızlar yaa aramadılar daha ebriyolar için acayip gerginim hadi artık arayın yaaaaa ben aradım onlar sizi arıyacak dediler Allahım ne olur güzel haberler ver Rabbim çok heyecanlıyım inanın tarifi sanki yok...

bende anne olmak istiyorum allaha şükür bütün tetkikler yapıldı bir problem yok ama hamile kalamıyorum 2 yıldır önerilerinizi bekliyorum tşkler

soğan la incir kürü yapsana faydasını görürsün.ben gördüm. ha bide stres yapma calışmalarada devam..Allah a dua etmeyide untmamak gerek tabi :)

Gönlümüzdekileri hayırlı kılsın nasip etsin Rabbim kızlar.Kız isteyene kız oğlan isteyene oğlan çifter çifter.Kızlar size bi isim sorucam yaa arkadaş önerdi.Muhammed yekta nasıl
canımmm çok güzel yaaa çok beğendim ben valla hem farklı hem kulağa hoş geliyor umarım koyarsınız :))
canım valla dün msndede konuştuk baya karışık bir durum hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah bitirip gelmesi engüzeliydi ama bundada vardır bir hayır sıkma tatlı canını
nerdesin sen delüüüü meraklandırdın bizi .geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah ahmet kuzusuna geçmeden atlatırsın
canımmmm inşallah bugünde güzel haberler alıcaksın ee sonrasındada gün sayıcaz hayırlısıyla konucak yavrlar göbüşüne
canım sanada geçmiş olsun allah şifa versin iki günü iyi değerlendir bolca dinlen kuzum
peloşum saol kuzum allah razı olsun inşallah diyorum hayırlısı olsun .sanada kolay gelsin çok yorma kendini tatlım
Kızlar yaa aramadılar daha ebriyolar için acayip gerginim hadi artık arayın yaaaaa ben aradım onlar sizi arıyacak dediler Allahım ne olur güzel haberler ver Rabbim çok heyecanlıyım inanın tarifi sanki yok...

kuzennnn inşallah müjdeli haberi alıcaksın benide geç aramışlardı yaa insana kafayı yediriyolar ..

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler
dün hiç giremedim misafirim vardı akşamda nişan vardı oraya gittim .bugün feci yorgun bir halim var akşama kadar yatmak istiyorum ama işlerde beni bekliyo .
buarada berrinim sen nasılsın canım havalar serinledimi azcık ??
görüşmek üzere

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır gelemiyorum kusyra bakmayın çok kötü günler geçiriyoruz evde doğru düzgün kalalamıyorum onun için gelemedim ravza hastalandı hastanede yattık çok şükür şimdi iyi kayın pederimde hastanede yatıyor neyse kendi dertlerimlerimle sizide sıkmayayım sizler nasılsız canlarım herkes iyidir umarım öptüm hepinizi k.i.b a.e.o

slmm kızlar nasılsınz hafta sonunuz guzel gecer ınsallahh ben gunduz gırıyorum topıge kımse olmuyoo yaaa herkes akşamları toplanıyo galıbaa..

Kızlar aradılar ne yazıkki bir döllenme gelişmemiş yarın tekrar arıycaklar ama fazla bir ümit yok dediler çok canım acıyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…