Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sağolasın canım rabbim razı olsunn haklısın canım kilo okadar önemli değil saglıklı olsunda inş.sende canını sıkma canım anlasılan pek gitmek istemiyorsun ama ne yapacaksın eşin için mecbursun belki umduğundan güzel gecer bayramda burnundan gelmezzz inş.

sapolasın teyzesi allah razı olsunn .kısmet canım kim bilir belki bi gün bulusuruz belki yaza ist. gelebiliriz kuzenim varda orda gelmeyi düşünüyoruz inş.

nasılsınız kızlar ben iyim şükür mevlam hepimize iyilik versin inş
ben kısa bir süre internete giremicem evden neti kapattırdık bir süreliğine şimdi annemdeğim haber veriyim dedim dularım sizinle
hepinizi çok özliycem ama inş görüşürz anneme geldikçe
rabbim yar ve yardımcınız olsun dilerim tekrar buluştuğumuzda şu an ezan okunuyo rabbim ezanın hürmetine hepinizi hamile ve sağlıklı bebeklerle ve tüm güzelliklerle bulışturur
kendinize iyi bakın

herkeze selam inş herkez iyidir biz mertikoyla iyiyiz cok şkr geçtiğimiz pazar günü
doğum gününü kutladık mertikonun artık mertinde 1 yası var
öper elleriizden

evet canım geldi..sagolasın bende öpüyorum seni
sagol kuzummmçok şükür cnm ya evet dedigin gibi hava degişimiyle geçiriyoz valla
canım iyi olmana sevindim yaa.alışveriş de yapmışsın iyi günlerde giyinsin inş.
aşkolsun banuşum yaa lütfen canımm olumsuzluga sürükleme kendini.agrıların var ve iltahap olmuş o yüzden kendini iyi hissetmiyosun kuzum bebişle bi ilgisi yok Allahın izniyle..1 haftamız kaldı inş müjdeli haberler olur.dualarım seninle kuzum
sagol cnm benim..evet bakıyorum sorma..tuz vermiyorum hapını içiyo erkenden sabahları iyi hissediyo kendini şükür..ama dün sadece yolda kötü oldu buz gibi ter attı birden ve titreme geldi tüm vücuduna yaaa(((
Selinoşummm hoşgelmişin cnm merak etmeye başlamıştım bende ...ah canım benim..eşlerimiz için herşey.aranızdaki soguklugun sebebini bilmiyorum ama ben de zamanında çok şeyler yaşadım bir daha yüzlerine bakmıcam dedim ne büyük konusmalar yaptım bilsen..ama bi şekilde hayat beni onların yanına itti...eşler için bu fedakarlıklar zaten.sen de stres yapma cnm bayramdır işte naapıcan.az durur gelirsiniz inş.sıkma canını.bilirim o sıkıntıyı ben şuanda da yaşıyorum bunu malesef
annen gelmedi demek dahaaa.tüh yaa.en yakın zamanda gleir inş cnm.sıkma canını anlıyorum seni.
derdamm hoşgelmişsin cnm..tamam hamer verdigin için sagol tatlım...dualarınada canı gönülden AMİNNN diyorum..bebişsiz kalmasın hiçbirimiz inş saglıcaklaaa

herkeslere selamlar iyi geceler kızlarrr...eşim türkiye maçını izliyor bende takılıyorum.kimseler de yok yaw.

Bir bebeğimiz daha oldu GÖKÇEM doğum yaptı azcık erken geldi kuzucuk ama olsun
Şuanda küvezde bebiş kilosu filan normal ama solunum sıkıntısı çekiyormuş inşallah bir an evvel annesinin kucağına gelir
Dün gece sancısı olmuş gökçemin sonra bir anda suyu gelmiş şaşırmış tabi hastaneye gittiklerinde 6 cm açılma varmış ama sezeryana almışlar ilki sezeryan olduğu için aslında belkide olurdu normal neyse gökçem iyi hepimizeçok dua etmiş sancı çekerken tek tek saymış isimlerimizi bizlerdende dua istiyo kuzucuk hayırlısıyla küvezden çıkar inşallah
Aslında bu yazıyı ikinci yazışım halay çekmek istedim ama olmadı bide yazdıklarım gitti
Bende smıle çıkmıyo siz halay çekebilirsiniz
Küçük paşa hoşgeldi sefalar getirdi hayırlı bir evlat olsun inşallah
Allahım analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
Olmuyo ya sinir oldum valla neyse lay lay lay lom
Ohhhhhhhh paşamıza hoşgeldin diyorum

rabbim gökçenin oğluşuna hayırlı uzun ömürler nasib etsin inşallah
ebroşum,lay lay lom dicene tey tey tey deseydin teşke
yorgunum,bissürü ütü yaptım,misafir gelcekti ona hazırlandım,yetmedi bide onlar gelene kadar gezmelere gittim
e artık benim pestilim çıkmasın da kimin çıksın

canoooo bende şimdi faceden gördüm şokkk geçirdim erken gelmiş minikkkkkk geldim haber ediyim diye ama dedim eboşumun kesin haberi vardır yazmıştırolleyyy hoşgeldin bebekkkkkkkkkkkkkkkkk ben çekim halay sen catlaaaa:&4:
delüüü çıkarmışın pestilini gerçekten
beni de aranıza alırmısınız.. :)

bende geldim :)))

hoşgeldiniz kızlar..biraz kendinizden bahsederseniz daha iyi tanırız.

aaaa gördünmü afacanı bayramı içerde geçirmek istemedi demek.İnşallah bi an önce çıkar küvezden sağlıkla hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütsün Gökçe.:119::119::119:

kızlarr selamlarrr canlarım benim...

ebuşumla konustum daa.misafirleri varmış 1 hafta kadar rahat giremicek merak etmeyin canlar haber edersin dedi

Komşumu hiç sorma çok üzdü beni ki ben kimseyi kıskanmam....İnşallah selinacım ama hiç ümidim yok içimdeki bir ses yok diyor yok
herkeze selam inş herkez iyidir biz mertikoyla iyiyiz cok şkr geçtiğimiz pazar günü
doğum gününü kutladık mertikonun artık mertinde 1 yası var
öper elleriizden
Canım bir yaşında oldumu vay zaman nasıl geçiyor nice mutlu güzel seneklere.
Allahım analı babalı büyütsün inşallah tez amandada küvezden sağlıkla çıksın bizim zeynoda girdi aynı sebebten şimdi maşallahı var küçük cadının..

Kızlar hormonlar tavan yaptı herşeye her dakika ağlıyorum ne oluyor bana anlamıyorum bunu yazarkende ağlıyorum uff birde olmadını hissediyorum sanki hiçte olmıyacak gi hiçbir zaman bugün test yaptım negatif bir ufacık ışık bile yok ya aslında ben bu kadar çok çocuk için ağlamıyodum hem tedavinin umudu hemde bu ilaçlar beni mahvetti bu sefer çok ilaç verdiler duygularım sürekli değişiyor insanlara anlatamııyorum kendimi çok kötü durmdayım aslında biliyorum okuyup üzülüceksiniz ama elimde değil.
Ebuşumda aradı konuştuk ama kappatınca gene ben aynı bennnn içimden geçenleri yazmak istiyorum ne oldunu bilmiyorum Allahım bu ilaçlar bana naptı bu kadar duygularımı delirttii
Çok özür dilerim kızlar ama kötüyüm sonuç almadan diyosunuz ama bu tedavi çok zor geçti şimdi düşünüyorum tekrar 3.tedaviyi benim vücudum psikolojim kaldırabilimi bana göre hayırrrr
Ne zormuş bir evlada kavuşmak hem maddi hem manevi olanlarda kıymet bilmiyor Allahım ne olur duy sesimizi bu kadar isteyene nasip et ne olur Allahımmmmmm
Off çıkıyorum kızlar çok kötüyüm ben durmuyor yaşlarımmmmm.

rabbbim hayırlı uğurlu etsin inş.bir an önce annesinin kucagına versinler kuzuyu saglıkla evlerine gitsinler inş. ayyy bende korkmaya basladım şimdi

banu canım lütfen olumsuz düşünme dediğin gibi ilaçların etkisi bizi üzmen öenmli değil önemli olan senin iyi olman kuzum

kızlar herkese slmlar alıntı yapamadım fazla felakat yorgunum sabah kahvaltıya misaifirim geldi 7 gibi gittiler daha sonrada baska misaifrim geldi onlar da şimdi gittiler her taraf darma dagın yarın toparlayacam artık gücüm kalmamışş hepinizi cok öpüyoru m

canım benimmm yeni kapadık teli ama burdan da yazayım..kuzum çokk çokk erken yaptın testt onu yapmadın farzett delüüü beni geçtin haaaaa aglamak yok banuşum inş tutunmuştur yavrun.bak olmama ihtimalide var tabi ama dünyanın sonu degil canım arkadasım..eger olmadıysada rabbim güç verdikçe elinden geleni yapıcaksın yılmayacaksın banum.bu da bizim sınavımız..yani öyle bi daha olmayacak hiç olmayacak gibi düşüncelere asla kapılma olumsuz olursa...ben yine diyorum hislerini düşünme senin duyguların ilaçlardan dolayı karışık şimdi.sakin ol rahatına bak.test gününü bekleboşu boşuna yapmışsın varsada çıkmaz kiiiii sende biliyosun ama işte anlıyorum seni...hakkında hayırlısı canım inş bi 5 gün sonra coşarız rabbim izin verirde.
ah cnm benim yaaa.tahmin ediyorum..sal gitsin evi yaa.yeni de temizlik yapmıştın neyse dagınıklık toparlanır bşaka yorucu şyler olmasında yavas yavas yaparsın.

BANUCUM BU KARAMSARLIK SANA YAKIŞMIYO lütfen kendine gel karamsar olursan bebiş küser bak hadi yavrucum çabuk büyü gezmeler gidelim sana mama alacam diye kandır seni seviyoruz ve öpüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…