Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım öncekide 21 di sanırsam dimi biraz daha yükselmiş hata etti kullanmamaklA ya ah bu erkekler laf dinlemiyolar hiç
yapma böyle canım yaa hep kendine ediyosun valla prosüdür gereği yatırmışlardır eşinde yatmak istemediği için canı sıkılmıştır erkekler nazlıdır cano malesef bizim kadar güççlü değiller .üzülme

kızlar geçmişi okumadım ya tsh görünce birden yazmak istedim 26 çok yüksek bi değer ve asla ilaç kullanmadan düzene girmiyor

Üzülme derincim sağlıkla ilgili değildir canım prosödürdür çünkü daha ne tahlil ne film çekildi korkma arkadaşım.

kızlar geçmişi okumadım ya tsh görünce birden yazmak istedim 26 çok yüksek bi değer ve asla ilaç kullanmadan düzene girmiyor

evet canım yüksek bir değer arkadaşın eşinin sonucu inşallah ilaçla düşer
sendedemi problem var yoksa

evet cnm 21 di...ahh ahh ne diyim ki ben...bakalım nolcak bian önce başlar zaten ilaca.

eşimin tsh sonuçlarıilaca başlıcak zaten cnm sagol.

evet cnm 21 di...ahh ahh ne diyim ki ben...bakalım nolcak bian önce başlar zaten ilaca.

Selam canlar nasılsınız ben çok heyecanlıyım birde boğazım ağrıyo sanki birde korkuyorum sabah 08.00 de hastahanede olucaz..........şu an uykum var biliyorum gece gelmiycek.

kızlar birden agırlaştı kk sizde de oldu mu bin kere göndermişim yaaa kusura bakmayın.

banum sagol canım..tahliller yapıldı ona istinaden yatırdılar zaten.heyete çıkacagı için yattı sanırım.bakalım nolcak

kızlarr hoşgeldinizz dahada kalabalık oluruz inşaAllahhh

20 dk ya çıkmam lazım canlar eşim aradı gel dışarda yemek yiyelim dedi duayı yaparmıyız o zamana kadar.Allah hepinizden razı olsun canlar.

ben de hipotiroidiyim ondan zaten dikkatimi çekti. 1 senedir bu illetle uğraşıyorum onun yüzünden çocuğum olmuyor.
Rabbim şifa versin canım tam olarak ne sorunu var eşinin bilmiorum ama sadece tiroidse düzenli ilaç kullanması gerek

Selam canlar nasılsınız ben çok heyecanlıyım birde boğazım ağrıyo sanki birde korkuyorum sabah 08.00 de hastahanede olucaz..........şu an uykum var biliyorum gece gelmiycek.

selam canım heyecan dorukta desene hadi hayırlısı olsun inşallah sakin ol stres yok yarın güzel haberler vericeksin inşallah

huuu huu ses yok hanımlar hoşgeldiniz dedim yaaa

hoşbulduk canım banuşum inşallah kuzular gelir şöyle ikiz üçüz olurda bi kerede kurtulursun benim akrabam 2 yumurtası olmuş koymuşlar şimdi bi aylık üçüzleri oldu inşallah seninde olur.

ah cnm benimmm heyecan olman normal kuzumm..bak eşinde ne güzel rahatlatıcı bir jest yapmışş ohhh

20 dk ya çıkmam lazım canlar eşim aradı gel dışarda yemek yiyelim dedi duayı yaparmıyız o zamana kadar.Allah hepinizden razı olsun canlar.
yapılır sanırsam kuzum

sagol canım sanada şifa versin..hipotiroid eşim de

Canımcım sakin telaşlanma sadece tsh yüksek ötekilere dokunmamış bu iyi haber ilaçlarını düzenli aldımı kısa zamanda düşücek inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…