Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyi aksamlar arkadaslar,ben evime geldim cok sukur,haberdar etmek istedim sizleri,söyle bir gecmise göz attim da herkes iyi anladigim kadari ile,allah iyilik versin her daim.suan cikmam gerek daha musait bir zamanda görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hoşgelmişsin canım:KK16:iyiyiz şükür en kısa zamanda görüşmek dilegiyle:KK19:

iyi aksamlar arkadaslar,ben evime geldim cok sukur,haberdar etmek istedim sizleri,söyle bir gecmise göz attim da herkes iyi anladigim kadari ile,allah iyilik versin her daim.suan cikmam gerek daha musait bir zamanda görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hoşgeldin canımm çok sükür bı yaramazlık yok kimsede görüşürüz inss

selam canım arkadaşlarım nasılsınız
ben artık evimdeyim çok şükür sizleri çok özledim inşallah bundan sonra muhabbet ederiz gerçi kimsecikler yok ama herkes yavaş yavaş toplanıcak inşallah .tam 21 gündür evimden uzaktım çok özlemişim insanın evi gibisi yok .bide tatil dinlenmedir ama ben yoruldum düğünler koşturmacalar derken .ama yinede çok keyifliydi .bu yıl hem eşimin hemde benim memleketimdeydik herşey çok güzeldi .sizler neler yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla değişiklik yok inşallah bundan sonra olur .daha sonra görüşürüz okadar çok işim arki geldiğimden beri çamaşır yıkıyorum :))neyse hepinizi öptüm canlaım görüşmek üzere
Bende çok özledim ebuşum o eski günleri inşallah artık toplaşalım yaa çok özledimmmmm...
Günaydınnnnnn mı diyeyimm tünaydın mıı bilemedimm saat 11 çünkümm:KK1:

kızlarrrrr çok özledim toplu muhabbet etmeyiiiii dün mmsnde bekledim kimseler gelmedi:KK43:((
Bendeeeeeeeeeeeeee özledimmmm.
İyi akşamlar kızlar nasılsınız?
Nvbr cim hastaneye karar vermişsiniz gözünaydın şimdi hazırlıklar kaldı herhalde geriye.O da en keyifli tarafı zaten.Bayrama doğurmuşmu olcan kız o zaman sen
Ebrarcım Konya şuracıkta ama bana nasip olmadı gezmek yaa.Gece gittik bi kere müze kapanmıştı hemen dibinde bi yemek yiyip yola çıkmıştık yeniden inşallah nasip olur bizde gideriz bigün.
Boncuğum bebişler hızla büyüyo maşallah.4 haftaya kadar baya ele avuca gelcek şekilde olurlar sağlıkla gelsinler inşallah vaktinde
Selinacım sen naparsın her fırsatta kaçamak sizi siziiiii.

Bizde iyiceyiz kızlar gittikçe tombalaklaşıyorum.Bide sokağa çıkınca karşı apartmandaki kadınlar bile hamilemisin çok sevindik çok dua ediyoduk falan diyolar şaşıyorum hee.Tanıdık tanımadık herkes meğer ne çok istiyomuş benimde çocuğumun olmasını.Ya da geç olunca mı böyle oluyo anlamadım.Ama bi komşumun kızı var ki akşam kötü etti beni.Pazara giderken karşılaştık.Kendisi 40 yaşlarında çocuğu yok henüz.Görünce sordu söyledim hamile olduğumu.Çok sevindiğini söyledi konuştukçada gözleri doldu ağlamaya başladı duygulandım çok sevindim gerçekten dedi.Benimde gözler gidiyodu ama tuttum kendimi sarılıp ağlayasım geldi doyasıya.Sürekli saydığım isimler arasında inşallah onada nasip olur en kısa zamanda ve isteyen herkese.
Derdi yaşayan bilir zuzuş dimiii....Allah hepimize versin inşallah bir bebişşş.
canım ya geçmiş olsun gerçi dün msnde azda olsa konuştuk .
sorma bende dün turşuyu kurduktan sonra bir anda boynum tutuldu dün feciydim eşim masaj yaptı yağla bugün daha iyiyim .

selamlar hanımlar güzel bir haftasonu diliyorum size :KK5:
Geçmiş olsun arkadaşım ellerine sağlık isterim turşuyu.
Hoşgeldin garipcim inşallah en kısa zamanda toplaşalım.

merhaba kızlar

nasılsınız ?arasırada olsa takip ediyorum hepinizi eski dostlarım :KK16:

güzel haberler getirdim size dün gebe oldugumu ögrendim değerim 160 sizinle paylaşmak istedim

rabbim hepimize en hayırlılarını versinn hepinizi kocamn öpüyorum

ebrar ablam kardelenim derin su garip birsen ugurboncugum pelin selina hepinizi kocamn öpüyorum unuttugum varsa kusura bakmasın

Son düzenleme:
valla 2 günde ne yazılır derinim ya bide ilkögretim okulunda sınava girecem nasıl sıgacaksam bu göbekle o sıralara :)
:KK1:girersin girersin cnm..benim arkadas da son ayında lise sınavlarına girmişti koca göbüşünle:))şimdi mezun oldu...başarılar sanada.
Bende çok özledim ebuşum o eski günleri inşallah artık toplaşalım yaa çok özledimmmmm...

canımmm gel bi öpimm güzel yüzünü kızzz :KK19::KK19::KK19:görüşcez en kısa sürede kuzişim:KK16:bu arada geçen face de amma güldüm hee:))gerçek kuzen sordu yaa hangilerine diyon diye:KK60:
merhaba kızlar

güzel haberler getirdim size dün gebe oldugumu ögrendim değerim 160 sizinle paylaşmak istedim

ebrar ablam kardelenim derin su garip birsen ugurboncugum pelin selina hepinizi kocamn öpüyorum unuttugum varsa kusura bakmasın
canım hayırlı ugurlu olsun Allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar:bende öpüyorum cicim sagolsasın..ama sen nerelerdesin ki ne zamandır yoktun:KK4:
herkese hayırlı cumalar rabbım dualarımızı kabul etsin insallahhh

sagol canım amin:KK16:

selammm canlarımm naberlerrr:KK1:kimseyle karşılaşamadım gene yawww:KK14:

merhaba, umudum azalıyoşbatın 17sınde kürtaj oldum bebeğimin kalbı durdu, çoook ama çok üzüldüm ılk bebeğimdi ilk heyecanımdı, herkez kurtaj sonrası çok cabuk gebe kalınıyo dedıler bı nebze içim rahatlıyodu 7 aydır her ayy umutla bekledım olmadı hüsran,gecen ay rahım fılmı çektırdım çok şükür ki herşey normal çıkdı, rahım fılmı çektırenler çok cabuk gebe kalınıyo dedıler,,,bılmıyorum nıye böyleyım eskısı gıbı umudum yok sankı olmayacak hiç gelmeyecek hiç evımıze meleğimiz,herşey normall nıye gelmıyo nıye

merhaba, umudum azalıyo şubatın 17sınde kürtaj oldum bebeğimin kalbı durdu, çoook ama çok üzüldüm ılk bebeğimdi ilk heyecanımdı, herkez kurtaj sonrası çok cabuk gebe kalınıyo dedıler bı nebze içim rahatlıyodu 7 aydır her ayy umutla bekledım olmadı hüsran,gecen ay rahım fılmı çektırdım çok şükür ki herşey normal çıkdı, rahım fılmı çektırenler çok cabuk gebe kalınıyo dedıler,,,bılmıyorum nıye böyleyım eskısı gıbı umudum yok sankı olmayacak hiç gelmeyecek hiç evımıze meleğimiz,herşey normall nıye gelmıyo nıye

:KK1:girersin girersin cnm..benim arkadas da son ayında lise sınavlarına girmişti koca göbüşünle:))şimdi mezun oldu...başarılar sanada.

canımmm gel bi öpimm güzel yüzünü kızzz :KK19::KK19::KK19:görüşcez en kısa sürede kuzişim:KK16:bu arada geçen face de amma güldüm hee:))gerçek kuzen sordu yaa hangilerine diyon diye:KK60:

canım hayırlı ugurlu olsun Allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar:bende öpüyorum cicim sagolsasın..ama sen nerelerdesin ki ne zamandır yoktun:KK4:

sagol canım amin:KK16:

selammm canlarımm naberlerrr:KK1:kimseyle karşılaşamadım gene yawww:KK14:

sağolasınn canımm gerci benim umudqum yokta bakalım hayırlısı

kızlarrrrr nerdesinizzzzzzzzzz:KK55:

yeni bir ark gelmiş...hoşgelmişsin...fakat 7 ay için baya bi umutsuzsun..benim 7 yıldır olmuyor desem:KK31:

kızlar ne dicem yaaa...ben ve eşim dün gece garip bir ses duymuştuk dışarıdan gelen..kurt ulaması gibi mi diyimm garip ürkütücü bi sesti...şaşırdım,hatta ilk aklıma kıyamet geldi..dedim sur mu üfleniyo:KK43:((uzun sürmeyince üstünde pek durmadık...ama az önce face de bi arkadasım paylaşmış istanbuldaki garip ses diye...çok kişi duymuş.izmirde de duyulmuş çok ilginç ya.var mı duyan onu soracaktım?

canımm karşılaşamadık tühh...iyiyim ya nolsun...yok cano leke meke yok gelmiyo artık..öyle 2-3 gün az az oldu bi daha gelmedi...ama agrım var hep tam ortası kasıklar bide..
ohhh turşularıda kurdunnnnn misssssssssss:KK56:
ebru kursun da hayırlı olsun canommmm bende bende bi kursa gitmek isteyimmm bananeeee:KK19:
kocişe dedim işe göndermiyosun,bari kursa gidim yakın biyere yaaaa kuaförlük falan ne bilimmm.hem geç saatlerde olan bişey degil erkenden evde olurum haftanın belli günleri gidilir diiimi amaaaa:KK31:küflendim evde:KK14:
aman iyi sevindim canım geçmesine demeki yumurtlamaydı :))değerlendirdinde hadi hayırlısı
saol canım inşallah benim için iyi olur kafa dağıtmaya ihtiyacımız var hepimizin :)))keşke seninde gitme imkanın olsa da gitsen canım
haklısın karadenizde kolu olup da bilmeyen yokturr :)AYY ne güzel canım hep merak etmişimdr inş.güzel gecer kursunn
saol canım inşallah
herkese slmlar kızlarr hafiften haraketlenmişiz cok şükürr .bide bir birimize denk gelebilsek ne güzel olurr.bende sıkılıp duruyorum eşim 2 gündr evde hafta sonu kpss var ya ders calışıyo güya bende girecem ama elime kitap almadım diyorum benim yerimede calış :)hiç halim yok valla
canım başarılar diliyorum sana inşallah güzel geçer sınavın oğluşda sınava gircek senle beraber :))
garibim hoşgeldin canım merak etmiştik seni müsayit vaktinde muhabbet edelim inşallah anlat türkiye maceralarını :))

kuzennnn ne demek turşular feda olsun :)))bende özledim bende
merhaba kızlar

cicimm hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al canım .çok sevindim inanki kutluyorum seni canımmm
kızlarrrrr nerdesinizzzzzzzzzz:KK55:

yeni bir ark gelmiş...hoşgelmişsin...fakat 7 ay için baya bi umutsuzsun..benim 7 yıldır olmuyor desem:KK31:

kızlar ne dicem yaaa...ben ve eşim dün gece garip bir ses duymuştuk dışarıdan gelen..kurt ulaması gibi mi diyimm garip ürkütücü bi sesti...şaşırdım,hatta ilk aklıma kıyamet geldi..dedim sur mu üfleniyo:KK43:((uzun sürmeyince üstünde pek durmadık...ama az önce face de bi arkadasım paylaşmış istanbuldaki garip ses diye...çok kişi duymuş.izmirde de duyulmuş çok ilginç ya.var mı duyan onu soracaktım?

canımmm bende okudum ama duymadım öyle bir ses ama netten dinlediğim kadarıyla çok ürkütücü bir sesmiş .hayrolsun diyelim

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükürler olsun .
buara hem benim tarafımdan hemde eşimin tarafından misagirler var valla ikiye bölündüm .koşturup duruyorum :KK9:bugünde baya işim var :))
buarada kardelenim doktora gidicek hayırlı haberlerle dönersin inşallah canım
hepinizi öpüyorum

aman iyi sevindim canım geçmesine demeki yumurtlamaydı :))değerlendirdinde hadi hayırlısı
saol canım inşallah benim için iyi olur kafa dağıtmaya ihtiyacımız var hepimizin :)))keşke seninde gitme imkanın olsa da gitsen canım

saol canım inşallah

canım başarılar diliyorum sana inşallah güzel geçer sınavın oğluşda sınava gircek senle beraber :))

garibim hoşgeldin canım merak etmiştik seni müsayit vaktinde muhabbet edelim inşallah anlat türkiye maceralarını :))

cicimm hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al canım .çok sevindim inanki kutluyorum seni canımmm

canımmm bende okudum ama duymadım öyle bir ses ama netten dinlediğim kadarıyla çok ürkütücü bir sesmiş .hayrolsun diyelim

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükürler olsun .
buara hem benim tarafımdan hemde eşimin tarafından misagirler var valla ikiye bölündüm .koşturup duruyorum :KK9:bugünde baya işim var :))
hepinizi öpüyorum

ya cano degerlendirdik de lekeden önce:)sonrası inş iyi olmuştur:KK1:
amanınnn ev dolu demek hadi kolay gelsin canım :))
sesi duymadın demek.duyma zaten çok ürkütücüydü:18:hayır olsun inş.

Selam kızlar
Kontrolden geldim yazıyım dedim.Bebiş iyiydi çok şükür herşey yolundaymış.650 gr olmuş bende 1 kg vermişim.Pek yüzünü göstermedi bu sefer net olarak göremedim son halini ama iyi olduğunu bilmek yetti zaten şükürler olsun.
Garibim evine dönmüşsün inşallah güzel geçmiştir tr ziyareti öpüyorum
Derincim sesten haberim yoktu haberlerde falanda görmedim.Değişik yorumlar var hayrolsun inşallah bazıları bi afetin habercisi falan olabilir demişler Allah korusun yaa.Zaten sıkıntılı günler geçiriyoruz ülke olarak inşallah öyle bişey olmaz
Nvbr cim sınavında başarılar.Kardeloşta son zamanlarında sınava girmişti.Oğlanları şimdiden alıştırıyosunuz sınavlara:)
Eboşum sağol canım iyi geçti bu kontrolüde atlattık şükür salimen darısı önümüzdeki aylara
Cici tebrikler.Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.Ama sadece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde uğramayın lütfen her zaman görmek isteriz aramızda

Selam kızlar
Kontrolden geldim yazıyım dedim.Bebiş iyiydi çok şükür herşey yolundaymış.650 gr olmuş bende 1 kg vermişim.Pek yüzünü göstermedi bu sefer net olarak göremedim son halini ama iyi olduğunu bilmek yetti zaten şükürler olsun.
Derincim sesten haberim yoktu haberlerde falanda görmedim.Değişik yorumlar var hayrolsun inşallah bazıları bi afetin habercisi falan olabilir demişler Allah korusun yaa.Zaten sıkıntılı günler geçiriyoruz ülke olarak inşallah öyle bişey olmaz
Nvbr cim sınavında başarılar.Kardeloşta son zamanlarında sınava girmişti.Oğlanları şimdiden alıştırıyosunuz sınavlara:)
Eboşum sağol canım iyi geçti bu kontrolüde atlattık şükür salimen darısı önümüzdeki aylara
Cici tebrikler.Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.Ama sadece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde uğramayın lütfen her zaman görmek isteriz aramızda

masallah canım kuzucuga büyüdü artık annesi.bende kontole gitmek istiyorum ama doktor 1 ay sonraya cagırmıştı daha 20 gün var cok uzun geldi son zamanlarda daha erken cagırması gerek ama bilmiyom ya .evet canımm alıştı sınava ama sıralar berbattı iki kat oldu yavrum yarım saat önce cıktım .

saol canım inşallah

hepinizi öpüyorum

sağolasınn canımm evet ogluşta girdi ama okul baya eskiydi cok zorlandım sırada canım ya .ohh misafirin mı var yine canım ne berekerlisin masallah ya

ya cano degerlendirdik de lekeden önce:)sonrası inş iyi olmuştur:KK1:
amanınnn ev dolu demek hadi kolay gelsin canım :))
sesi duymadın demek.duyma zaten çok ürkütücüydü:18:hayır olsun inş.

ayy nasıl bi ses bu böyle derinim yaa iyiki ben duymamışım aksam tektim evdee

masallah canım kuzucuga büyüdü artık annesi.bende kontole gitmek istiyorum ama doktor 1 ay sonraya cagırmıştı daha 20 gün var cok uzun geldi son zamanlarda daha erken cagırması gerek ama bilmiyom ya .evet canımm alıştı sınava ama sıralar berbattı iki kat oldu yavrum yarım saat önce cıktım .

ay sınav bugünmüş ben yarın sanıyodum.Neyse atlatmışsın geçmiş olsun canım.Sorma o sıralar gerçekten berbat.Bende aynı şeyi yaşadım sınava girdiğimde ki o zaman küçüktü bebiş.Zamanında nasıl oturmuşuz o sıralarda şaştım

Selam kızlar
canım bebişko iyimiş şükürrr:nazar::emir_bebek:uyuyomuydu yoksam yüzünü göstermedigne göre:)
aman cano sorma yaa ben duydugumda ürktüm baya ama ertesi gün nette okuyunca daha kötü oldum..Allah hayıra çıkarsın:KK43:(
ayy nasıl bi ses bu böyle derinim yaa iyiki ben duymamışım aksam tektim evdee

ya canım sizi korkutmak istemezdim valla ama garip bi sesti...hayır olsun inş.bu arada sınavı atlatmışsın inşş sıkıntına deger cnm sıra da batmış kıyamam:KK14:

X