Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah.öptm hepinizi.

sevcanım demek iki ufak erkek yoruyo seni allah kolaylık versin canım iyi olunda arada haber etsen yeter .öpüyorum seni ve paşaları
kop panpa kop bayılıyorum bu lafa yaa panpa panpa
canım ya dün sıkıntılıymışsın hayırdır ya karşılaşamadıkda konuşamadık aklım kaldı sende inşallah şimdi daha iyisindir kuzum
amin canım allah razı olsun
kıyamam ben ona yaa şimdi daha iyisiniz çok şükür dün konuştuk zaten :))
aminn canım rabbim bu güzel gecededualrımzı kabul eder günahlarımızı affeder insallah
amin canım inşallah .sen nasılsın kuzucuk nasıl atık hissediyormusun canım
amin selinoşum inşallah kuzu nasılsın gezmelere devammı benim gibi :))
günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah.öptm hepinizi.

seninde cuman hayırlı olsun canım

selam canım arkadaşlarım cumamız mübarek olsun Allahım gönül muratlarımızı versin hamiş olmayanlara hamile kalmayı hamile olanlara hayırlı bir doğum evladı olanlarada hayırlı uzun ömürler inşallah .rabbim hiçbirimizi darda bırakmasın .
hepinizi öpüyorum canlarım görüşmek üzere

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49 (TAZE HAMİŞİMİZ )

SEMRA(ERKEK)

BONCUK(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

CİCİLİ (İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

TOSTİ (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ (AHMET )

Ağlama Anneee,
henüz küçücüktüm elleri ayakları kucucuk bır bedendım ben kucuk bır bezelye tanesıydım. mucizevi bir seydim anne… senın gözlerinden görünüşüm kapkaranlık bır fotoğraf karesınde kucuk bır keseydim… mutlu muydun şaşkın mıydın ?bilmiyorum belki anıden karsına cıkmıştım belkide uzun süre beklenılmiştım .sana bu kocaman dünyada kucuk bır hedıyeydim.
Canım annem sana tutunmam gerekıyordu sımsıkı sarılmam gerekıyordu büyümelıydım karnında daha da buyuyup kucuk ayaklarımla kucuk tekmelerımı hıssetmeliydin. senı ve sevgılı babamı mutlu etmelıydım. Ellının sıcaklığını yuregının sevgısını hıssedıyorum anne cok kucuk olabılırım ama benım kalbım kocaman anne…
Uykularını kaçıran sorular var aklında şimdi . sürekli nedeni düşünüyorsun, kendinii suçluyorsun ,herkesin gözlerinden gözlerını kaçırıyorsun ne konuşmak geliyor ne de cıglık cıglıga kalmış yüreğinle susmak….gögüslerinin sızısı hala benı sana hatırlatıyor , gece anıden uyanıp artık bos kalan karnında elini gezdırıyorsun sonra derın bır nefes alıp göz yaslarına boğuluyorsun sessiz sessiz aglıyorsun gidişime. senın her göz yasın benım yüreğime damlayan bir ateş anne.yanağından süzülen gözyaşlarını kucucuk ellerımle siliyorum ve dualarına dualarımı ekliyorum güzel annem.
ağlama artık anne, üzülme senden kopuşuma.kucucuk meleğinim artık senın için dualar eden.cennetin kapısından birlikte huzurla girmek için seni bekleyen VUSLAT BEBEĞİNİM.yüregindeki acını bıtır artık anne. ben en savunmasız halimle en güvenli yerdeyim...ne olur artık ağlama tebessüm et bana anne.güçlü ol benim için, mutlu ol ve seni cok seven cennetteki bebegini unutma gülümse anne
melegin selam şekerler başka bi topikte buldum sizlerle paylaşmak istedim cennet meleklerimizin yüreklerindeki

önemli değil canım da neyin var hayırdır bi sorun mu var neden canın sıkkın bu kadar

kuzucuk iyi teyzesi artık hissediyorum ben yorgun olunca o da hiç sesini çıkarmıyoo .aminn canımm inş. rabbim kimseyi darda bırakmaz herseyin hayurlısını nasip eder

kuzucuk iyi teyzesi artık hissediyorum ben yorgun olunca o da hiç sesini çıkarmıyoo .aminn canımm inş. rabbim kimseyi darda bırakmaz herseyin hayurlısını nasip eder

buarada doğumunu anlatmadın detaylıca vakit bulursan yaz canım olarmı
ben de tam onu yazcektim
ağlattın beni yaaaaaaaaaaaaaaaa

rabbimin bi hikmeti olmalı ki,anne yorulunca bebek hiç kıpırdamıyo,sanırım bide o kıpırdasa daha çok yorulacağı içindir
ben hala karnımı koruyorum farkında olmadan

diğer yazıştığım topiclere yazmıştım ama buraya yazmak ancaya nasib oldu kızlar

19 haziran salı günü sabah kalkınca nişanım gelmişti ama nişandan sonra sancınız olmadan dr a gitmeyin,bi kaç gün sürebilir doğum denildiği için dr a gitmek aklımın ucundan bile geçmedi
zaten arkadaşlar gelip evi temizleyeceklerdi ve geldiler,baya yoruldular,ben de onları izlerken yorulmuştum,biraz uzancam dedim,arkadaşım uzanmış halimi görünce,senin karnın inmiş,yarın doğurursun dedi,ben de sancım yok hiç demiştim
neyse ertesi gün,yani ayın 20 sinde sabah kalkınca gene nişan geldi,gene sancı yok ama bi ebeyi arayım dedim,o da ilk doğumum olduğu için,ne olur ne olmaz git dr una diye yönlendirdi
hemen dr u aradım ama hastanede değildi,asistanına ulaşmamda biraz zaman aldı ama o da hemen gel deyince gittim
muayeneye aldı,pazartesi iki parmak dedikleri açıklık,çarşamba üç parmak olmuştu(niye cm hesabı söylemedilerse)biraz da biz yardımcı olalım dedi asistan ve açılması için elinden geleni yaptı ama hala sancı yok
nst ye soktu beni,bakıyorum 30 dan yukarı çıkmıyo,oda bir iki defa 30 a ulaştı ama biraz sancı çoğaldı gibi geldi bana,dr geldi,nst de çıkmıyo ama senin karnın taş gibi,sancı başlamış,doğru yatışa dedi
ben hala bi eve gideyim,çantamı falan almadım diyorum,ne evi doğum başlamış,doğru doğumhaneye diye kışkışladı beni
doğumhaneye girer girmez beni yatırdılar,direk lavman ve akabinde serum ama benim sancılar bi çoğaldı,bırakın beş dk yı,üç dk,iki dk arayla giriyo.
serumda suni sancı var mıydı bilmiyorum,bana öyle bişey söylemediler(bu konuyu merak ediyorum doğrusu)
bebek tam aşağı inmemiş biraz yürü dediler,yaklaşık 15 dk yürüdüm sanırım(eboşum senle konuştuğum,daha doğrusu konuşamadığım zaman o zamandı işte)
sonra beni tekrar muayeneye aldılar,açılma 7 cm olmuş,orda suyumu patlattılar,ya da kendi patladı,sancıdan gözüm bişey görmüyo,kimseden bilgi de alamıyorum.
bu defa yatakta tekrar nst bağlıyım ve dr lar başımda bekliyolar,sancı geldikçe elle kontrol ediyolar,el yordamıyla artık nasıl yaptılarsa bebeği çevirdiler,yardımcı oldular,yürüyerek doğumhane bölümüne götürdüler,bi 15 20 dk da orda çok büyük sancı çektim ama gene de dayanılmıcak sancılar değildi
her sancı geldiğinde nefes tekniğiyle ıkındım,onlar da karnıma bastırmadan yardımcı oldular ve benim için dünyanın tüm tatlarından daha tatlı yavrum dünyaya gözlerini açtı
ilk ağzımdan çıkan çok şükür oldu,çünkü çok korkutmuştu drlar beni,normal doğum senin bebeğin için riskli olabilir,yaş faktörün var,çok uzun süredir beklediğin bi bebek,riske atmamalısın diye
ama rabbim yardım etti ve saat 16 da yatıp,21 de doğum gerçekleşmiş oldu.
hemen bebeğimi silip kucağıma verdiler,o kadar mutlu bi andı ki benim için,rabbim isteyen herkese nasib eder inşallah
doğumdan sonra dikişler biraz uzun sürdü sadece
ertesi gün de çıkışımız verildi ama daha öncede dediğim gibi,hem mutlulukla,hem de ilaçların etkisiyle kendimi çok iyi hissederek hem çocuk,hem iş koşturmacasına girince güçten düştüm,ağrılarım da arttı ve bi kaç gün hiç kıpırdayamadım
işte benim doğum serüvenim de böyle oldu
rabbim isteyen herkese,hamileliğimde ve öncesinde geçirdiğim sıkıntılı zamanlarda hep yanımda olan,acımı,mutluluğumu paylaşantüm canım arkadaşlarıma, hepinize en kısa zamanda nasib eder inşallah

kardeloşum canım o serumun içinde güçden düşmemen için şekerli su ve suni sancı var bu sayede doğum fazla sürmemiş Ahmet bebeğide öp benim için gerçi bugün sesi geliyodu yaramazın kendinede iyi bak iyi beslen sütün çoğalsın sende fazla yorulma humananın still tee çayı bende işe yaramıştı bide bol dereotu ve kayısı kompostosu bolcada su tekrar geçmiş olsun

maşallah kuzuya canım demek biliyo annesinin yorulduğunu :))ya kaç haftalık olduğunuzuda anlıyamıyoruz tıkerın olsaydı iyiydi :))

ahmet beyede sanada maşallah canım ALLAHIM bir ömür ayırmasın sizi hayırlı bir evlat olsun küçük adam çok duygulandım zaten biçok anını biliyorum ama burda okumakda hoşuma gitti doğrusu :))
dualarına amin diyorum çok saol canım arkadaşım

selam hanımlar hepinize hayırlı günler şu iki gündür sıcaklar mahvetti bizi nefes alınmıyor normalde benim evim serin olur ama yok yanıyoruz yaa .allahım ramazanda kolaylık nasip eder inşallah yoksa halimiz duman yani :))hepinizi öpüyorum

gercekten aynen canımm yaa rabbim okadar büyük ki

slm kızlar nasılsınız ben yoğun bir haftanın ardından yorgun bitkin bi haldeyim perşembe günü mevlidimiz vardı allah kabul etsin çok güzel oldu bütün hafta sitresten öleceğim sandım neyse ama içime sindi yapılanlar edilen dualar size yazamadım çünkü pc de bozuktu giremiyordu umarım herkes iyidir hepinizi öptüm k.i.b a.e.o iyi akşamlar

gercekten anlıyo teyzesi hiç sesi çıkmıyo ama o zaman da ben korkuyorum.onu hazırlamayı bilmiyorum canım ya 22 haftalığız inş.canım benim evde tam tersi normalde bile sıcak bütün camlar kapılar acık ama üf bile demiyoo Allah yardımcımız olsun

masallah ahmetciğe annesi rabbim hayırlı bi evlat olmasını nasip etsin inş.bende duygulandım şimdi bakalım biz ne yapacaz .benim yerime kokla annesi

herkese slmmlarr arkadaslar okuduğum kadarıyla herkes iyi şükür.benim biras canım sıkkın bu cuma kardeşimin düğünü var ve ben gidemiyorum eşim gidecekk benim yerime bir senedir görmüyorum nerdeyse hepsini okadar cok özledim ki.yazarken bile kötü oluyorum ama hayırlısı inş.yapacak birsey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…