Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşgeldin canımm ..çok sagolasın teyzesi insallahh bizde sni öpüyoruz

maşallah canım ya yolu yarılamışsınız hatta yarıyıda geçmişsiniz hayırlısıyla kucağına al oğluşunu inşallah .sıcakları sorma yaa bizde feci haldeyiz allah yardımcımız olsun
bu arada oğluşun isminide çok beğendim hatta eşim geçenlerde rüya gördü oğlumuz oluyomuş adıda yusufmuş artık nasip :))sen koy belki olursa bizde düşünüyoruz
buarada keşke tıker yapmayı bilseydim yapardım sana kardeloş fırsat bulursa yapar sana canım
ayy kıyamam ya öncelikle hayırlı olsun .naapcaksın sende iki canlısın gitmen zor olur ama aklında kalıcak eminim .üzülme bitanem yaa allah başka sıkıntı vermesin
canım gözünaydın sonunda bitti sınavlar gerçi şimdide uykuya yenik düşüyosun pek karşılaşamıyoruz .sağlık olsun sen ve bebiş iyi olunda
gözünaydın hayırlı olsun hamileliğin .ayrıca derinime katılıyorum biz kolay kolay unutmayız ama nedense unutuluyoruz yaa .(
oyy ben yerim küçük adamı maşallah gezmelerede gidermiş .benim için kokla kuzuyu .
selinoşum hoşgeldin demek kaçamak iyi geldi belkide bevişde gelir o kçamak sayesinde hadi bakalım dualarım seninle .
ayrıca evdeki gibi olmuyo gerçektende bitek yerde keyif alıyorum onuda yazmayım reklama girer şimdi :))
banuş ve derin iyi bilirler :)))
panpa evet biliyorum sağlık olsunda peki nasıl kavuşucaz telin tamir imkanı yokmu acep .öpüyorum seni panpa :))

peloşum hoşgeldin canım bende özledim seni yaa .tatil güzel geçmiş çok sevindim .sendende güzel haberler bekliyoruz haberin olsun .buara yine hislerim peloş hamiş kalıcak diyo :))

selamlar hepinize günümz güzelleklerle dolu olsun inşallah .ben uyuyamadım bu sabah feci sıcak istanbul .allahım kışı bunun için seviyorum yaa :))soğuğa çare oluyoda sıcağa bulamıyo insan .neyse hepinizi çok öpüyorum

Son düzenleme:
BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49 (TAZE HAMİŞİMİZ )

BONCUK(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (OĞLUŞ GELİYO )

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ (İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

TOSTİ (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ (AHMET )

teşekkür ederiz teyzesi,rabbim sizlerin de yavrularını görmeyi nasib eder inşallah
ben de bugün,bi ihtimal de yarın olabilir,annemlere gitcem,kalırım bi hafta on gün kadar heralde,merak etmeyin diye yazayım dedim.

kızlar kaç gündür neler çektiğimi bi ben bilirim,bir de rabbim
yazmadım çünkü hiç bişey kesin değildi
bize doğumdan 24 saat bile geçmeden işitme testi yaptılar ve bi kulak geçemedi testi,ayın 9 una tekrar gelmemizi söylediler(bi lohusa için geçmesi çok zor 19 gün)
neyse dün gittik kontrole ve çok şükür her şey yolundaymış.
aslında niye doğumdan hemen sonra bakıyolar anlamadım,çünkü bebeğin kulağına anne karnında su kaçabilir ve bebek onu hemen atamayabilirmiş,o yüzden de testi geçemeyebilirmiş,bizde de aynı bu durum oldu
19 gün çocuğa uyku uyutmadım,sürekli sesler çıkarıp çocuğu takip etcem diye,bazen(çoğu zaman) uykudan bile hopladı yavrum benim yüzümden
her ne kadar duyduğunu görsem de,testi geçene kadar çok zor zamanlar geçirdim
neyseki herşey yolundaymış ya,hepsini unutcaz inşallah
rabbim tüm yavrulara sağlık sıhhat versin inşallah

amin canım...evet herşey sıkıntıdan zaten..ne diyeyim Allahım bu günlerimizi aratmasın canım bunada şükür...
canım benim evet teli yaptırmak gerek yaa bide laptoba şarj aleti gerekmiş sorun ondaymışmüsait bi zamanda yaptırıcam inş ikisinide...evet kuzum kahve en iyi nerede gider bilirim:))bir sen bir ben birde banuşumla cevonun terasındaayy diger kıslar alınmasınn imkan olsada topluca içsek yaafff öyle daha bi başka olur eminim.bu arada peloş için ben de öyle düşünüyorum her an sürpriz yapacak gibi ve selinam için de öyle hislerim var inş gerçek olur yüzümü kara çıkarmaz bu hisler.

oyy kıyamam size ben yaa tahmin ediom canım benim nasıl korktugunu..ama çok şükür rabbim korktuguna ugratmamış:

selam kıslarr.ananişe geldim giriyim dedim...

HAMİŞLERİMİZ

BANU (ismi daha belli degil:)
EBRAR(ismi daha belli degil:)
DERİN (ismi daha belli degil:)
ALEYNA(ismi daha belli degil:)
GARİP(ismi daha belli degil:)
PELİN(ismi daha belli degil:)
SELİNA(ismi daha belli degil:)
KARDELEN49 (TAZE HAMİŞİMİZ )

BONCUK(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (OĞLUŞ GELİYO )

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ (İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

TOSTİ (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ (AHMET

bu liste birgün böyle olacak canlar5

Son düzenleme:

evet yarıyı gectik teyzesi çok şükürr begendiğine sevindim teyzesi insallah eşinin rüyası gercek olur rabbim nasipp eder bizimde yusuf kardeşimiz olurr .sağol canım düşünmeniz bile yeter artık kardelen müsait olursa yapar inşallah :)nasip değilmiş hamile kalmadan da diyodum kesin kardeşimin düğününe denk gelecek diye her seyde vardır bi hayır

insallaaaaaaaaah canım

neler yasadığını tahmin edebiliyorm canım çok sükür birşeyi yokmuşş .aminnn canımm insallah

hoşbulduk derinim evet sonunda geldim hepinizi cok özlemiştim...nasılsın görüşmeyeli telefonun bozulmuş galiba en kısa zamanda yaptırda özletme kendini öpüyorum cok...
oh ne güzel canım iyigectiğine sevindim tatilinin baya moral olmustr sana .tesekkeür ederiz teyzesi begenmenize cok sevindim
sagol canım benım gercekten cok güzel moral oldu insanın ailesi gibisi yok burda tek başına cok bunalmıştım...yer onu teyzesi ben zaten yusuf ismini cok seviyorum hatta o isim aklımda vardı seni ve bebişini cok öpüyorum...
hoşbulduk canım ya şükür kavuşturana bide karşılaşsak hepinizle cok güzel olur...ayy eboşum inş hislerin dogru cıkar derinimde oyle yazmış inş olur hayırlısıyla bende sizler icin öyle düşünüyorum rabbim hepimize nasip etsin adetim yeni bitti calışmalar başlıycak :))bakalım nasip...bu arada eşinin rüyası hayırlara cıksın inş hayırlısıyla gercek olur cok öpüyorum seni...
kardeloşum gercekten zor zamanlar gecirmişsin ama her şey yolundaymış cok şükür cok sevindim maşallah bebişimize annecigine gidiyuomuşsun hayırlısıyla git gel canım bebişi benim yerimede kokla şimdi cok kücüktür o öpülmezki ayy yanımızda olsada biraz sevebilsydik senide öoüyorum cok...

derinim cok duygulandırdın beni ya inş rabbim o listeye gecmeyi hepimize nasip eder hayırlısıyla amiiiiinnn...

selam kızlar hayırlı günler hepiize bugun benim evlilik yıldonumum...üc yıl oldu hayırlısyla inş rabbım bana ve isteyen herkeze gönlündekini nasip eder...

selam canım hoşgeldinn.tatilin güzel geçmesine sevindim moral depolamışsın gelsin bebişlerr hayırlısıyla inşallah canım.öptmm

canım ablam yaa evet 1 güncük de olsa evden uzaklaşmak iyi geldi kocişle bana.kaçamak öncesinde gelen geldiyse gelmiştir.adetime 1 hafta var çünkü.hayırlısı inşallah.

teşekkür ederiz teyzesi,rabbim sizlerin de yavrularını görmeyi nasib eder inşallah
ben de bugün,bi ihtimal de yarın olabilir,annemlere gitcem,kalırım bi hafta on gün kadar heralde,merak etmeyin diye yazayım dedim.

kızlar şimdi çıkmam lazım gelince yazıcam acil işim çıktı.öptüm herkesi hayırlı günler inşallah.

Allah kabul etsin canım mevlidinizi.
Canım konuşmuştuk gerçi ama zor bi durum gerçekten ama bebişler sağlıkla gelsinde napalım fedakarlık edicez artık
kızlarr galiba en sonun da oğluşumun adını bulduk tabi değişmezse yusuf bera vermek istiyoruz sizce nasıl teyzzeleri sizinde onayınızı alalımm
isim bencede güzel canım ama yusuf çok yaa.Belki bizim çevrede çok bilmiyorum ama gerçi erkek isminde çok alternatif yok ama güzel bi isim bencede.
sağol canım.Senin kaçamakta güzel geçmiş sevindim.Ay böyle kaçamak kaçamak diyoruz bilmeyen biri okusa başka bişey zannetcek töööbe töbebende öpüyorum canım
ay Pelinim siz böyle kaçamaklar yapıyosunuz tatillere gidiyosunuzya ben gitmiş gibi oluyorum ohh.Güzel geçmiş sevindim ablanlar döndümü Fransa ya.

Kardeloşum aynı gün işitme testi yapıldığını ilk kez duydum ben yaa.1 hafta sonra falan götürmüştük eltimin çocuklarını biz.Boşuna sıkıntı vermişler ama neyse ki iyi çıkmış.Artık rahat rahat uyusun yavrucak.Gezmelerede çıkmışsınız oh maşallah.Annene gitcekmişsin güle güle git gel canım
Derincim listen süper inşallah görürüz öylece.Geçen sene ramazandan sonra patlama oldu topikte.İnşallah bu senede öyle olcak bir bir güzel haberler gelicek
Eboşummm msn sohbetlerimizi çok özledim.Ama dediğim gibi 11 oldumu artık hayır yok benden.Eskiden gündüz uyuyabilirdim şimdi uyuyamıyorum.Öylede olunca akşam sızıp kalıyorum.İnşallah daha sık karşılaşırız öpüyorum

selam kızlar yine ben :)) kaldığım yerden devam edeyim yazmaya.
kardelenim 19 gün yaşadığın stresin hiçbir açıklaması yok yaa.hayret çok şükür ki herşey yolundaymış canım.Ahmetimizi de öpüyorum.annene gidicekmişsin.sağlıkla git gel canım hayırlı yolculuklar.ahmet bizden çok gezer oldu valla
derinim nasılsın canım? pc tlfn elden geçecek sanırım.hallette gel artık özledik valla.umarım hislerin çıkar canım.Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah canım.seni de tez zamanda kocana kavuştursun Rabbim.öptm canım.
pelincim evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun.Rabbim ömür boyu sağlıkla mutlulukla bebeciklerle geçinmek nasib etsin inşallah canım.
kızlar ben berat kandili günü namaza başladım.Rabbim kabul buyursun inşallah.artık namazlarımı kaçırmıcam.çok şükür hepsini vaktinde kılıyorum bu yüzdende küçük bir çocuğa şeker verilmişcesine sevinçliyim.hepinizi öptüm.her daim dualarımdasınız.

inşAllah hisler dogru çıkacaktır canım.o listede hepimiz olacagız bigünevet telefon bozuk şimdi teyzemlerdeyim ama yarından sonra giremicem yine.merak etmeyin.
tamam kuzum öptüm
inşAllah canım benim..öyle bi içimden geldi ekleyiverdim hepimizi:))
sen erken uyuyosun artık hee olsun daha iyi canım yorma kendini iyi degil geç uyumak zaten

canımm Allah kabul etsin çok sevindim yaaa inş hiç bırakmadan devam edersin
duaların için sagol selinam Allah razı olsun canım ne muradın varsa hayırlısıyla nasip etsin rabbim.

canımm Allah kabul etsin çok sevindim yaaa inş hiç bırakmadan devam edersin
duaların için sagol selinam Allah razı olsun canım ne muradın varsa hayırlısıyla nasip etsin rabbim.

amin canım inşallah.amin derinim Rabbim cümlemizin muradını nasib etsin canım ya.kimse kalmasın artık bebek isteyen.herkes karnı burnunda olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…