Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?

Ben bugün kpss yi de atlattım şükür daha sınavım kalmadı bir ohhh çektim.Fenada değildi bakalım inşallah iyi gelir.İkili test sonucumda iyi çıktı şükürler olsun üçlü falan yaptırmak istemiyorum bu sefer beni ikna edemez galiba dr.
Birsencim yazını okuyamadım çok etkilenicemi ve kötü olucamı biliyorum.malum bu tür düşüncelerden uzaklaşmaya çalışıyorum
Kardeloşum ne güzel dilediğin gibi oldu normal doğum yaptın azimli hatunsun vesselam.O anı yaşamayı Rabbim hepimize nasip etsin
Nvbr cim levotiron piyasadan kalkıyomuş duydunmu.Benim dozumu yükseltmem gerekiyo ama bulamıyorum levotiron.Eutrox a geçicem galiba pazartesi senin bilgin var mı

kızlarr galiba en sonun da oğluşumun adını bulduk tabi değişmezse yusuf bera vermek istiyoruz sizce nasıl teyzzeleri sizinde onayınızı alalımm

canım ben duymadım benim daha bi kutu var niye kalkıyo ki acaba doz hamilelikte yetersiz geliyo canım ya ben yarım kullanırken bir gün 1 birgün 1.5 kullanıyorum tam iyi geldi bana

beni hatırlayan arkadaşlar vardır bu topiğeeski zamanlarda katılıyodum şimdi güzel bi haber aldım ve eski arkadaşlarımla paylaşmak istedim haberi daha bu gün aldım hamileyimmmmmmmmmm allah olmayan herkeze bu mutluuğu taddırsın her keze selam ii akşamlar

canım ben duymadım benim daha bi kutu var niye kalkıyo ki acaba doz hamilelikte yetersiz geliyo canım ya ben yarım kullanırken bir gün 1 birgün 1.5 kullanıyorum tam iyi geldi bana

Bilmiyorum sebebini.Dozunu kendinmi ayarladın yoksa dr mu öyle söyledi.Ben 125 e çıktım ama oda yetmedi şimdi 150 ye geçicem

kardelen canım bu arada sınavıda atlatmışsın hadi gözün aydın in. alırsınn.kuzucukta sağlıklıymış şükür rabbim kucagına da almayı nasip etsin inş.

Bilmiyorum sebebini.Dozunu kendinmi ayarladın yoksa dr mu öyle söyledi.Ben 125 e çıktım ama oda yetmedi şimdi 150 ye geçicem

valla ben kendim ayarladım canım doktor da farklı yapmadı zaten gidiyorum test yapıyo okadar kendi doktoruma her ay gittiğimde test yaptırıryorum normal şükür ama ilk 2 ay 3 lerdeydi inş. bi zararı olmamıştr senin kaç canım

benim 5.90 dı 100 kullanırken.125 e çıktım 3.17 olmuş.Şİmdi 150 kullanmaya başladım.Sağol bu arada atlattım bakalım sonuçta iyi olur inş

Selam hanımlar hayırlı akşamlar.merak etmeyin diye ınternet buldugum llk fırsatta haber edeyım dedım.bıkac gundur yakın arkadasın dugun telası vardı ondan gıremedım,dugunu yaptık bu sabah 5te cıktık yola 1gunluk kacamak ıste.sabah erkenden dönucez yıne.hepınızı optm hayırlı aksamlar...

selam kızlar
biz bugün ahmet i de alıp dışarı çıktık,kaç gecedir çektiğimiz uykusuzluktan sonra iyi geldi
burdan kalkıp hemen yatmaya gitcem inşallah
pestilim çıkmış durumda bu bile şeklimi anlatmaya yetersiz ya neyse
acaba bizim derin kız nerdekine?
berrincim ben yusuf ismini çok severim,bera da güzel,o yüzden beğendim ismi
hayırlısıyla doğsun,büyüsün,o na her isim yakışır annesi

sünger,hayırlı olsun hamileliğin
keşke arada hamile kalmadan da gelip,halimizi,hatrımızı kontrol etseydin daha memnun olurduk ya

kızlar bizim bi semra vardı,naptı acaba,o benden önceydi sanırım değil mi?

selam kızlar hayırlı günler herkese.çok şükür evimdeyim.yorucuda olsa güzel bir kaçamak oldu.
kardelenim sınavı atlatmışsın hadi gözün aydın.2li testte güzel çıkmış çok şükür hep böyle güzel geçsin doğuma kadar inşallah.sonrasında sağlıkla kucağına al canım yavrunu.öptm
nvbr canım yusuf bera ismi çok güzel.sağlıkla gelsin artık yavrucuk ismide hazır :) öptm sizide
kardelencim demek ahmet gezmelere çıktı yavrum yaa bu arada resimlerine bayıldım.Rabbim nazarlardan saklasın.kendini sakladığı kadar varmış yakışıklım benimm
ebrar ablam ne güzel olurdu valla kendi kahvem gibi olmadı orda içtiğimde hiç zevk alamamıştım.gelir gelmez kahve içim bende sabah öptm seni.
derinim nerelerde özledik valla.iyidir inşallah.
eee benden böyle kızlar.görüşürüz sonra.sağlıcakla kalın.

önemli değil canım da neyin var hayırdır bi sorun mu var neden canın sıkkın bu kadar
aman ne olsun tatlım ya eşimi çok özledim onun dısında çok önemli bişy yok.rahatsızlanıyorum sık sık bide
ahmetçiki öp benim için annesi.rabbim saglıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin
cnm Allah kabul etsin

deme yaacan sıkıcı bi durum ama dedigin gibi yapacak bişey yok kuzum.güçlü olmaya çalış herşey bebiş içinkardeşine de mutluluklar diliyorum.
hadi inşAllah hayırlı sonuçlar alırsın canım benimikili testler de iyimiş çok şükürrrrabbim bu güzel haberlerin devamını nasip etsin canımmmm.
kızlarr galiba en sonun da oğluşumun adını bulduk tabi değişmezse yusuf bera vermek istiyoruz sizce nasıl teyzzeleri sizinde onayınızı alalımm
ooo ben çok severim yusuf ve yunus ismini..bence yusuf tek başına mı koysan aceprecep:26:bera da güzel ama.

anammm nereye gittinis kısss delüşkız sorma yaa telefonum bozuldu anlatcam(

hoşgeldin bebemmmgeldim merak etme cnmm

selam canlarım kuzucuklarımmmmm
kusura bakmayın kaç gündür giremedim.telefonum arızalandı dakorayın telefonu var Allahtan.ona taktım hattı ama neti hiç güzel kullanılmıyor deli oldum...sadece face rahat giriyorum.aradıgım şeylere erişiyorum goggldan ama kk da dahil bazı siteleri tamamen açmıyo ve atıyor...kk ya üye girişi yapamıyorum.sanırım geniş kapsamlı siteleri açmıyormu nedir anlamadım..face ile idare ediom o da zor zahmetşimdi teyzemlerdeyim de girdim hemen...merak etmeyin kuzular.daha iyiyim bu arada.baş agrıları arada gelsede azalma var.bazen çok daralıyorum kocişsiz zor duruyorum ama yinede rabbim güç veriyor..

ebuşkommm dün konustuk canomm özledim hepinizi..msn yok bişy yok sinir oluom yaaaa

gözn aydıın htırladım seni dkkat et kendinee

selam kızlar nasılsınız ben artık evimdeyim baya güzel bir tatil gecirdim iyi geldi bana sizlerde iyisinizdir inş gecmiş ecok bakamadım kusura bakmayın...kardeloşum dogum hikayeni okurken cok duygulandım rabbim bebişimize uzun omurler versin maşallah pıtırcıga cok öpüyorum ikinizide...berrincim ogluşun ismini begendim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder inş..kardelen 49 um bebiş baya buyumuş maşallah rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...selinam eboşum derinim sevcanım ranam birsenim garipim,gökceranam,cicilim ismini unuttugum butun kızlar hepinizi cok özledim kendinize iyi bakın

hoşgeldin kızz demin yazımı yazarken aklımdaydın sonunda geldin demek iyi hadi.

sunger evet tabiki hatırladık,biz kimseyi kolay kolay unutmuyoruz ki zaten.hayırlı ugurlu olsun.kardeloş dogru dedi ama hamile kalmadan önce de hal hatrımızı sormuş olsaydın çok sevinirdik neyseama cidden yürekten sevindim tekrar hayırlı olsun canım

ayy ayy dısarılara da cıkarmış ahmetcik yerim ben onu masallah .sağolasın canım allah razı olsunn öpüyoruz seni de abimizide :)

oh ne güzel canım iyigectiğine sevindim tatilinin baya moral olmustr sana .tesekkeür ederiz teyzesi begenmenize cok sevindim

sağolasın canım amin inş. mutlu olurlar .zaten babası ben sadece yusuf derim ikisini söyleyemem deyip duruyo :)canım üzme kendini sıkıntı yaptığın içinde sık sık rahatsızlanıyorsun çok zor biliyorum ama inş. gececek canım rabbim bundan sonra hiç ayırmasın sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…