Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?

Ben bugün kpss yi de atlattım şükür daha sınavım kalmadı bir ohhh çektim.Fenada değildi bakalım inşallah iyi gelir.İkili test sonucumda iyi çıktı şükürler olsun üçlü falan yaptırmak istemiyorum bu sefer beni ikna edemez galiba dr.
Birsencim yazını okuyamadım çok etkilenicemi ve kötü olucamı biliyorum.malum bu tür düşüncelerden uzaklaşmaya çalışıyorum
Kardeloşum ne güzel dilediğin gibi oldu normal doğum yaptın azimli hatunsun vesselam.O anı yaşamayı Rabbim hepimize nasip etsin
Nvbr cim levotiron piyasadan kalkıyomuş duydunmu.Benim dozumu yükseltmem gerekiyo ama bulamıyorum levotiron.Eutrox a geçicem galiba pazartesi senin bilgin var mı

kızlarr galiba en sonun da oğluşumun adını bulduk tabi değişmezse yusuf bera vermek istiyoruz sizce nasıl teyzzeleri sizinde onayınızı alalımm

Ben bugün kpss yi de atlattım şükür daha sınavım kalmadı bir ohhh çektim.Fenada değildi bakalım inşallah iyi gelir.İkili test sonucumda iyi çıktı şükürler olsun üçlü falan yaptırmak istemiyorum bu sefer beni ikna edemez galiba dr.
Birsencim yazını okuyamadım çok etkilenicemi ve kötü olucamı biliyorum.malum bu tür düşüncelerden uzaklaşmaya çalışıyorum
Kardeloşum ne güzel dilediğin gibi oldu normal doğum yaptın azimli hatunsun vesselam.O anı yaşamayı Rabbim hepimize nasip etsin
Nvbr cim levotiron piyasadan kalkıyomuş duydunmu.Benim dozumu yükseltmem gerekiyo ama bulamıyorum levotiron.Eutrox a geçicem galiba pazartesi senin bilgin var mı

canım ben duymadım benim daha bi kutu var niye kalkıyo ki acaba doz hamilelikte yetersiz geliyo canım ya ben yarım kullanırken bir gün 1 birgün 1.5 kullanıyorum tam iyi geldi bana

beni hatırlayan arkadaşlar vardır bu topiğeeski zamanlarda katılıyodum şimdi güzel bi haber aldım ve eski arkadaşlarımla paylaşmak istedim haberi daha bu gün aldım hamileyimmmmmmmmmm allah olmayan herkeze bu mutluuğu taddırsın her keze selam ii akşamlar
:21:

canım ben duymadım benim daha bi kutu var niye kalkıyo ki acaba doz hamilelikte yetersiz geliyo canım ya ben yarım kullanırken bir gün 1 birgün 1.5 kullanıyorum tam iyi geldi bana

Bilmiyorum sebebini.Dozunu kendinmi ayarladın yoksa dr mu öyle söyledi.Ben 125 e çıktım ama oda yetmedi şimdi 150 ye geçicem

kardelen canım bu arada sınavıda atlatmışsın hadi gözün aydın in. alırsınn.kuzucukta sağlıklıymış şükür rabbim kucagına da almayı nasip etsin inş.

Bilmiyorum sebebini.Dozunu kendinmi ayarladın yoksa dr mu öyle söyledi.Ben 125 e çıktım ama oda yetmedi şimdi 150 ye geçicem

valla ben kendim ayarladım canım doktor da farklı yapmadı zaten gidiyorum test yapıyo okadar kendi doktoruma her ay gittiğimde test yaptırıryorum normal şükür ama ilk 2 ay 3 lerdeydi inş. bi zararı olmamıştr senin kaç canım

valla ben kendim ayarladım canım doktor da farklı yapmadı zaten gidiyorum test yapıyo okadar kendi doktoruma her ay gittiğimde test yaptırıryorum normal şükür ama ilk 2 ay 3 lerdeydi inş. bi zararı olmamıştr senin kaç canım

benim 5.90 dı 100 kullanırken.125 e çıktım 3.17 olmuş.Şİmdi 150 kullanmaya başladım.Sağol bu arada atlattım bakalım sonuçta iyi olur inş

Selam hanımlar hayırlı akşamlar.merak etmeyin diye ınternet buldugum llk fırsatta haber edeyım dedım.bıkac gundur yakın arkadasın dugun telası vardı ondan gıremedım,dugunu yaptık bu sabah 5te cıktık yola 1gunluk kacamak ıste.sabah erkenden dönucez yıne.hepınızı optm hayırlı aksamlar...

selam kızlar
biz bugün ahmet i de alıp dışarı çıktık,kaç gecedir çektiğimiz uykusuzluktan sonra iyi geldi
burdan kalkıp hemen yatmaya gitcem inşallah
pestilim çıkmış durumda:KK53: bu bile şeklimi anlatmaya yetersiz ya neyse
acaba bizim derin kız nerdekine?
berrincim ben yusuf ismini çok severim,bera da güzel,o yüzden beğendim ismi
hayırlısıyla doğsun,büyüsün,o na her isim yakışır annesi:emir_bebek:

sünger,hayırlı olsun hamileliğin
keşke arada hamile kalmadan da gelip,halimizi,hatrımızı kontrol etseydin daha memnun olurduk ya

kızlar bizim bi semra vardı,naptı acaba,o benden önceydi sanırım değil mi?

selam kızlar hayırlı günler herkese.çok şükür evimdeyim.yorucuda olsa güzel bir kaçamak oldu.
kardelenim sınavı atlatmışsın hadi gözün aydın.2li testte güzel çıkmış çok şükür hep böyle güzel geçsin doğuma kadar inşallah.sonrasında sağlıkla kucağına al canım yavrunu.öptm
nvbr canım yusuf bera ismi çok güzel.sağlıkla gelsin artık yavrucuk ismide hazır :) öptm sizide
kardelencim demek ahmet gezmelere çıktı yavrum yaa bu arada resimlerine bayıldım.Rabbim nazarlardan saklasın.kendini sakladığı kadar varmış yakışıklım benimm :KK1:
ebrar ablam ne güzel olurdu valla kendi kahvem gibi olmadı orda içtiğimde hiç zevk alamamıştım.gelir gelmez kahve içim bende sabah:KK1: öptm seni.
derinim nerelerde özledik valla.iyidir inşallah.
eee benden böyle kızlar.görüşürüz sonra.sağlıcakla kalın.

önemli değil canım da neyin var hayırdır bi sorun mu var neden canın sıkkın bu kadar
aman ne olsun tatlım ya eşimi çok özledim onun dısında çok önemli bişy yok.rahatsızlanıyorum sık sık bide:KK43:
diğer yazıştığım topiclere yazmıştım ama buraya yazmak ancaya nasib oldu kızlar

19 haziran salı günü sabah kalkınca nişanım gelmişti ama nişandan sonra sancınız olmadan dr a gitmeyin,bi kaç gün sürebilir doğum denildiği için dr a gitmek aklımın ucundan bile geçmedi
zaten arkadaşlar gelip evi temizleyeceklerdi ve geldiler,baya yoruldular,ben de onları izlerken yorulmuştum,biraz uzancam dedim,arkadaşım uzanmış halimi görünce,senin karnın inmiş,yarın doğurursun dedi,ben de sancım yok hiç demiştim
neyse ertesi gün,yani ayın 20 sinde sabah kalkınca gene nişan geldi,gene sancı yok ama bi ebeyi arayım dedim,o da ilk doğumum olduğu için,ne olur ne olmaz git dr una diye yönlendirdi
hemen dr u aradım ama hastanede değildi,asistanına ulaşmamda biraz zaman aldı ama o da hemen gel deyince gittim
muayeneye aldı,pazartesi iki parmak dedikleri açıklık,çarşamba üç parmak olmuştu(niye cm hesabı söylemedilerse)biraz da biz yardımcı olalım dedi asistan ve açılması için elinden geleni yaptı ama hala sancı yok
nst ye soktu beni,bakıyorum 30 dan yukarı çıkmıyo,oda bir iki defa 30 a ulaştı ama biraz sancı çoğaldı gibi geldi bana,dr geldi,nst de çıkmıyo ama senin karnın taş gibi,sancı başlamış,doğru yatışa dedi
ben hala bi eve gideyim,çantamı falan almadım diyorum,ne evi doğum başlamış,doğru doğumhaneye diye kışkışladı beni
doğumhaneye girer girmez beni yatırdılar,direk lavman ve akabinde serum ama benim sancılar bi çoğaldı,bırakın beş dk yı,üç dk,iki dk arayla giriyo.
serumda suni sancı var mıydı bilmiyorum,bana öyle bişey söylemediler(bu konuyu merak ediyorum doğrusu)
bebek tam aşağı inmemiş biraz yürü dediler,yaklaşık 15 dk yürüdüm sanırım(eboşum senle konuştuğum,daha doğrusu konuşamadığım zaman o zamandı işte)
sonra beni tekrar muayeneye aldılar,açılma 7 cm olmuş,orda suyumu patlattılar,ya da kendi patladı,sancıdan gözüm bişey görmüyo,kimseden bilgi de alamıyorum.
bu defa yatakta tekrar nst bağlıyım ve dr lar başımda bekliyolar,sancı geldikçe elle kontrol ediyolar,el yordamıyla artık nasıl yaptılarsa bebeği çevirdiler,yardımcı oldular,yürüyerek doğumhane bölümüne götürdüler,bi 15 20 dk da orda çok büyük sancı çektim ama gene de dayanılmıcak sancılar değildi
her sancı geldiğinde nefes tekniğiyle ıkındım,onlar da karnıma bastırmadan yardımcı oldular ve benim için dünyanın tüm tatlarından daha tatlı yavrum dünyaya gözlerini açtı
ilk ağzımdan çıkan çok şükür oldu,çünkü çok korkutmuştu drlar beni,normal doğum senin bebeğin için riskli olabilir,yaş faktörün var,çok uzun süredir beklediğin bi bebek,riske atmamalısın diye
ama rabbim yardım etti ve saat 16 da yatıp,21 de doğum gerçekleşmiş oldu.
hemen bebeğimi silip kucağıma verdiler,o kadar mutlu bi andı ki benim için,rabbim isteyen herkese nasib eder inşallah
doğumdan sonra dikişler biraz uzun sürdü sadece
ertesi gün de çıkışımız verildi ama daha öncede dediğim gibi,hem mutlulukla,hem de ilaçların etkisiyle kendimi çok iyi hissederek hem çocuk,hem iş koşturmacasına girince güçten düştüm,ağrılarım da arttı ve bi kaç gün hiç kıpırdayamadım
işte benim doğum serüvenim de böyle oldu
rabbim isteyen herkese,hamileliğimde ve öncesinde geçirdiğim sıkıntılı zamanlarda hep yanımda olan,acımı,mutluluğumu paylaşantüm canım arkadaşlarıma, hepinize en kısa zamanda nasib eder inşallah
:nazar::nazar::nazar:ahmetçiki öp benim için annesi.rabbim saglıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin:KK5:
slm kızlar nasılsınız ben yoğun bir haftanın ardından yorgun bitkin bi haldeyim perşembe günü mevlidimiz vardı allah kabul etsin çok güzel oldu bütün hafta sitresten öleceğim sandım neyse ama içime sindi yapılanlar edilen dualar size yazamadım çünkü pc de bozuktu giremiyordu umarım herkes iyidir hepinizi öptüm k.i.b a.e.o iyi akşamlar
cnm Allah kabul etsin :KK16:
gercekten anlıyo teyzesi hiç sesi çıkmıyo ama o zaman da ben korkuyorum.onu hazırlamayı bilmiyorum canım ya 22 haftalığız inş.canım benim evde tam tersi normalde bile sıcak bütün camlar kapılar acık ama üf bile demiyoo Allah yardımcımız olsun

herkese slmmlarr arkadaslar okuduğum kadarıyla herkes iyi şükür.benim biras canım sıkkın bu cuma kardeşimin düğünü var ve ben gidemiyorum eşim gidecekk benim yerime bir senedir görmüyorum nerdeyse hepsini okadar cok özledim ki.yazarken bile kötü oluyorum ama hayırlısı inş.yapacak birsey yok
deme yaa:KK31:can sıkıcı bi durum ama dedigin gibi yapacak bişey yok kuzum.güçlü olmaya çalış herşey bebiş için:emir_bebek:kardeşine de mutluluklar diliyorum.:nazar:

hadi inşAllah hayırlı sonuçlar alırsın canım benim:KK16:ikili testler de iyimiş çok şükürrr:nazar:rabbim bu güzel haberlerin devamını nasip etsin canımmmm.:nazar:
kızlarr galiba en sonun da oğluşumun adını bulduk tabi değişmezse yusuf bera vermek istiyoruz sizce nasıl teyzzeleri sizinde onayınızı alalımm
ooo ben çok severim yusuf ve yunus ismini..bence yusuf tek başına mı koysan aceprecep:26:bera da güzel ama.

selam kızlar
biz bugün ahmet i de alıp dışarı çıktık,kaç gecedir çektiğimiz uykusuzluktan sonra iyi geldi
anammm nereye gittinis kısss delüş:KK1:kız sorma yaa telefonum bozuldu anlatcam:KK43:(
selam kızlar hayırlı günler herkese.çok şükür evimdeyim.yorucuda olsa güzel bir kaçamak oldu.
kardelenim sınavı atlatmışsın hadi gözün aydın.2li testte güzel çıkmış çok şükür hep böyle güzel geçsin doğuma kadar inşallah.sonrasında sağlıkla kucağına al canım yavrunu.öptm
nvbr canım yusuf bera ismi çok güzel.sağlıkla gelsin artık yavrucuk ismide hazır :) öptm sizide
kardelencim demek ahmet gezmelere çıktı yavrum yaa bu arada resimlerine bayıldım.Rabbim nazarlardan saklasın.kendini sakladığı kadar varmış yakışıklım benimm :KK1:
ebrar ablam ne güzel olurdu valla kendi kahvem gibi olmadı orda içtiğimde hiç zevk alamamıştım.gelir gelmez kahve içim bende sabah:KK1: öptm seni.
derinim nerelerde özledik valla.iyidir inşallah.
eee benden böyle kızlar.görüşürüz sonra.sağlıcakla kalın.

hoşgeldin bebemmm:KK16:geldim merak etme cnmm:KK19:

selam canlarım kuzucuklarımmmmm:KK16:
kusura bakmayın kaç gündür giremedim.telefonum arızalandı da:KK31:korayın telefonu var Allahtan.ona taktım hattı ama neti hiç güzel kullanılmıyor deli oldum...sadece face rahat giriyorum.aradıgım şeylere erişiyorum goggldan ama kk da dahil bazı siteleri tamamen açmıyo ve atıyor...kk ya üye girişi yapamıyorum.sanırım geniş kapsamlı siteleri açmıyormu nedir anlamadım..face ile idare ediom o da zor zahmet:KK31:şimdi teyzemlerdeyim de girdim hemen...merak etmeyin kuzular.daha iyiyim bu arada.baş agrıları arada gelsede azalma var.bazen çok daralıyorum kocişsiz zor duruyorum ama yinede rabbim güç veriyor..:KK5:

ebuşkommm dün konustuk canomm özledim hepinizi..msn yok bişy yok sinir oluom yaaaa:KK4:

beni hatırlayan arkadaşlar vardır bu topiğeeski zamanlarda katılıyodum şimdi güzel bi haber aldım ve eski arkadaşlarımla paylaşmak istedim haberi daha bu gün aldım hamileyimmmmmmmmmm allah olmayan herkeze bu mutluuğu taddırsın her keze selam ii akşamlar
:21:

gözn aydıın htırladım seni dkkat et kendinee

selam kızlar nasılsınız ben artık evimdeyim baya güzel bir tatil gecirdim iyi geldi bana sizlerde iyisinizdir inş gecmiş ecok bakamadım kusura bakmayın...kardeloşum dogum hikayeni okurken cok duygulandım rabbim bebişimize uzun omurler versin maşallah pıtırcıga cok öpüyorum ikinizide...berrincim ogluşun ismini begendim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder inş..kardelen 49 um bebiş baya buyumuş maşallah rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...selinam eboşum derinim sevcanım ranam birsenim garipim,gökceranam,cicilim ismini unuttugum butun kızlar hepinizi cok özledim kendinize iyi bakın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kızlar nasılsınız ben artık evimdeyim baya güzel bir tatil gecirdim iyi geldi bana sizlerde iyisinizdir inş gecmiş ecok bakamadım kusura bakmayın...kardeloşum dogum hikayeni okurken cok duygulandım rabbim bebişimize uzun omurler versin maşallah pıtırcıga cok öpüyorum ikinizide...berrincim ogluşun ismini begendim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder inş..kardelen 49 um bebiş baya buyumuş maşallah rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...selinam eboşum derinim sevcanım ranam birsenim garipim,gökceranam,cicilim ismini unuttugum butun kızlar hepinizi cok özledim kendinize iyi bakın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin kızz demin yazımı yazarken aklımdaydın sonunda geldin demek iyi hadi.

sunger evet tabiki hatırladık,biz kimseyi kolay kolay unutmuyoruz ki zaten.hayırlı ugurlu olsun.kardeloş dogru dedi ama hamile kalmadan önce de hal hatrımızı sormuş olsaydın çok sevinirdik neyse:KK31:ama cidden yürekten sevindim tekrar hayırlı olsun canım:nazar:

selam kızlar

ayy ayy dısarılara da cıkarmış ahmetcik yerim ben onu masallah .sağolasın canım allah razı olsunn öpüyoruz seni de abimizide :)

oh ne güzel canım iyigectiğine sevindim tatilinin baya moral olmustr sana .tesekkeür ederiz teyzesi begenmenize cok sevindim

aman ne olsun tatlım ya eşimi çok özledim onun dısında çok önemli bişy yok.rahatsızlanıyorum sık sık bide:KK43:

:nazar::nazar::nazar:ahmetçiki öp benim için annesi.rabbim saglıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin:KK5:

cnm Allah kabul etsin :KK16:

deme yaa:KK31:can sıkıcı bi durum ama dedigin gibi yapacak bişey yok kuzum.güçlü olmaya çalış herşey bebiş için:emir_bebek:kardeşine de mutluluklar diliyorum.:nazar:

hadi inşAllah hayırlı sonuçlar alırsın canım benim:KK16:ikili testler de iyimiş çok şükürrr:nazar:rabbim bu güzel haberlerin devamını nasip etsin canımmmm.:nazar:

ooo ben çok severim yusuf ve yunus ismini..bence yusuf tek başına mı koysan aceprecep:26:bera da güzel ama.

anammm nereye gittinis kısss delüş:KK1:kız sorma yaa telefonum bozuldu anlatcam:KK43:(

hoşgeldin bebemmm:KK16:geldim merak etme cnmm:KK19:

selam canlarım kuzucuklarımmmmm:KK16:
kusura bakmayın kaç gündür giremedim.telefonum arızalandı da:KK31:korayın telefonu var Allahtan.ona taktım hattı ama neti hiç güzel kullanılmıyor deli oldum...sadece face rahat giriyorum.aradıgım şeylere erişiyorum goggldan ama kk da dahil bazı siteleri tamamen açmıyo ve atıyor...kk ya üye girişi yapamıyorum.sanırım geniş kapsamlı siteleri açmıyormu nedir anlamadım..face ile idare ediom o da zor zahmet:KK31:şimdi teyzemlerdeyim de girdim hemen...merak etmeyin kuzular.daha iyiyim bu arada.baş agrıları arada gelsede azalma var.bazen çok daralıyorum kocişsiz zor duruyorum ama yinede rabbim güç veriyor..:KK5:

ebuşkommm dün konustuk canomm özledim hepinizi..msn yok bişy yok sinir oluom yaaaa:KK4:

sağolasın canım amin inş. mutlu olurlar .zaten babası ben sadece yusuf derim ikisini söyleyemem deyip duruyo :)canım üzme kendini sıkıntı yaptığın içinde sık sık rahatsızlanıyorsun çok zor biliyorum ama inş. gececek canım rabbim bundan sonra hiç ayırmasın sizi

X