Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam arkadaşlarım...ozur dılıyorum oncelıkle gıremıyorum hiç.laptop elıme alamıyorum 2 erkek beni esir aldı hep onlarlayım gun ıcınde hep oyun ıstıyorlar.herkes ıyıdır ınşallah degışıklık war mı?
herkesın berat kandılı mubarek olsun,ıbadetlerınız kabul olsun canlar...

canım bende nerelerde bu diyodum demek gittin ailenin yanına .geçmiş olsun boncuğum ya inşALllah gerek kalmaz sağlıkla kucağına alırsın kuzucuklarını öpüyorum seni canım

canım yaz geldi herkesde bir rehavet herkes iyi olsunda böyle arada haberleşiyoruz işte .öpüyorum seni kuzum

selinoşum demek sizinde tatil bayramda ohh aynı zamanlarda tatilde olucaz :))öpüyorum seni kuzum

yerim ben onu yaa kuzum benim .benim için kokla mis gıdısından kuzuyu .buarada konuştuk ama geçmişler olsun canım

saol panpa geçti gitti çok şükür şimdi daha iyiyim .sende daha iyisin biliyorum çünkü dün bolca muhabbet ettik dimi panpa :))))))))))))))))))))))))))

canımmm geçmiş olsun berenime allah şifa versin inşallah şimdi çok daha iyidir .kıyamam hemende solarlar çiçek gibi .
ben iyiyim canım saol sen nasılsın öpüyorum seni ve bereni

çok şükür canım inşallah tahlil sonuçlarıda iyi çıkıcak .

bende yiğenimi görmek istiyorum inşallah enkısa zamanda görüşürüz kuzum
ya ne güzel bir tevafuk olmuş beratım ismiyle hayırlı ömrü olsun ikinizide öpüyorum

selamlar canım arkadaşlarım BERAAT KANDİLİMİZ mübarek olsun .RABBİM bu gece BERAATİNİ alanlardan eylesin hepimizi .dualarımız kabul olsun inşallah .
hepiniz iyisiniz gördüğüm kadarıyla
BİRSOŞ uğramamış bayadır inşallah oda iyidir .
hepinizi öpüyorum canlarım görüşmek üzere .tekrardan hayırlı kandiller dualarda buluşalım inşallah
panpam benim ya:)ay koptum gene,kelimeye gel panpaaa puff:)cnm benim Allah daha ıyı etsn kuzum hayırlı kandiller.
Bu konuda Resul-u Ekrem şöyle buyurmuştur:

"Şaban ayının on beşinci gecesi olduğu zaman, gecesinde ibadete kalkın. Ve o gecenin gündüzünde (kandilden sonraki gün)

oruç tutunuz. Çünkü o gece güneş batınca Allah Teâlâ o andan fecir oluncaya kadar: 'Benden mağfiret dileyen yok mu, onu

mağfiret edeyim. Benden rızık isteyen yok mu, onu rızıklandırayım. (Bir belâ ile) müptelâ

olan yok mu, ona kurtuluş vereyim' buyurur." (İbn Mâce)

kandiliniz mubarek olsun kızlar ALLAHIM bugun kaderimize hayırlısyla hamile kamamızı yazar İNŞALLAH tüm isteyenlere içindede bana
sagol aleynam senin de mübarek olsun cnm.
selam arkadaşlarım...ozur dılıyorum oncelıkle gıremıyorum hiç.laptop elıme alamıyorum 2 erkek beni esir aldı hep onlarlayım gun ıcınde hep oyun ıstıyorlar.herkes ıyıdır ınşallah degışıklık war mı?

sagol sarı kuşum senin de mubarek olsun.özur ne dmek aşkolsn cnm.arada iyız biz de o yeter.öptm bebisleride senide.

selam kızlar hepinizin kandili mübarek olsun Allahım bugünün yüzü suyu hürmetine hepinize sağlıklı hayırlı bebkler versin hepinizin göbüşü dolsun hamişler bebişlerini sağlıcakla zamanında doğursunlar hastalar iyileşsinler hep mutlu umutlu olun gözünüzden sevinç gözyaşları hariç gözyaşı akmasın bütün dualarımız sizinle hayırlı akşamlar :nazar::KK70:

Kardeloşum hoşgeldin tatlı koşturmacan başladı ne güzel.O genize gitme olayı çok korkutuyo yaa insanı yeğenlerde görmüştüm zamanla alışırsınız inşallah.Evet beklenen 12.haftayı bugün doldurduk tabi pıtırcık iyiyse bakalım yarın kontrol var inşallah herşey yolundadır.Yarın o ekrana nasıl bakıcam kalbim durmadan bilmiyorum dua edin bana:18:
Boncuğum böbrek büyümesini duymuştum.Dr a kontrole gittiğimde başka bi hamile bayanın eşiyle telde konuşuyodu bu konuyla ilgili.Hem bebeğin hem annenin sağlığı için gerekli ve basit bi işlem olduğunu söylemişti.Acılı kısmını duymadım inşallah sende gerek de kalmaz canım.
Selinam Ankara ya gel püfür püfür esiyo bu sene üşüyoruz bile.Gündüz bikaç saat sıcak onun dışında sonbahar gibi bu sene Ankara.Buraya gelince iştahında açılır benim işlerede bi el atarsın belkim:KK9:
ben gelip okuyana kadar zaten gidip gelmişsin,her şey de yolunda şükür,inşallah böyle devam eder kardelencim
koşturmaca kelimesi az kalıyo şu anda benim için ama keyifli bi durum aynı zamanda,rabbim isteyen herkese yaşatır inşallah
ıyısınızdır ınsallah hepınız
son sayfadan anladıgım kadarıyla kardelosum bıtanem dogum yapmıs hayırlı ugurlu analı babalı buyusun ınsallah kuzucuk kardelen49um yarın cok guzel haberlerle donersın ınsallah, boncugum masallah yarıyı gecmıssın canım ıkız annelerınde oluyor malesef bu ınsallah gerek kalmaz ama bebıslere zarar vermeyecegınden emın olabılırsın cnm
ebosumm cnm ablam sen nasılsın
derınım sana da gecmıs olsun cnm
bana gelınce berenın atesını dun geceden berı dusuremedık dustuk yollara bugun cocuk dr una goturmeme ragmen ıslak carsafa sar duser dedı yolladı beyın kıtı doktor tobe tobe yaaaa aksam dogru buldukmu acılı neyse kı bıraz dustu antıbıyorık verdı bogazı sısmıs de kendı doktoru da yurt dısına gıdecek zamanı bulmus yarın eger dusmesse konya yolu benı bekler ınsallah yarın kavusur saglıgına mınıgım buyukler derdını anlatıyor da kuzucuk agız var dılı yok ınleyıp duruyor sımdılık bole burada oldugum sure zarfında yazarım canlarım cumartesı sınav var tırsıyorum anacımmmmm
allaha emanet olun canlar optum hepınızı teker teker

evet berencik,doğum gerçekleşti çok şükür
biz de geçen gün ateşlendik,iki gün baya yüksekti,dr a gittik,sütüm yetmemiş,bebek susuz kalmış falan falan,neyseki iyileştik ama altıncı hastalık denilen şeye yakalandık,ateşten sonra döküntü oluyomuş,onun için ilaç veremem,bebek çok küçük,endişelenme geçer dedi
şu gaz için neler yapıldığını da anlatsanız bana,tabi vakit bulup,gelip okuyabilirsem
beş dak, uyuyos,gazdan viyak viyakız yaaaaaa,çok kıvranıyo yavrucak
derincim,berrincim,eboşum hepinize teşekkürler kızlar,özledim sizleri ama beni anlayacağınızı biliyorum

selam kızlar hayırlı geceler.kandiliniz mübarek olsun,Rabbım gonlumuzdekı tüm dıleklerımızı dualarımızı kabul etsın ınsallar,hastalara sıfa,dertlılere deva,borclulara yardım,ve bızım gıbı evlat ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıb etsın ınsallah.hepınız tek tek dualarımdaydınız Rabbım kabul etsın ınsallah.bu guzel gecenın hurmetıne evlatlarımız gelsın ınsallah hayırlısıyla.telefondan gırdım esımde gec geldıydı 2kelıme edemedık daha.o yuzden kalamıycam.hepınızı optum Allaha emanetsınız yol arkadaşlarım...

selam kızlar hayırlı geceler.kandiliniz mübarek olsun,Rabbım gonlumuzdekı tüm dıleklerımızı dualarımızı kabul etsın ınsallar,hastalara sıfa,dertlılere deva,borclulara yardım,ve bızım gıbı evlat ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıb etsın ınsallah.hepınız tek tek dualarımdaydınız Rabbım kabul etsın ınsallah.bu guzel gecenın hurmetıne evlatlarımız gelsın ınsallah hayırlısıyla.telefondan gırdım esımde gec geldıydı 2kelıme edemedık daha.o yuzden kalamıycam.hepınızı optum Allaha emanetsınız yol arkadaşlarım...

canım bende nerelerde bu diyodum demek gittin ailenin yanına .geçmiş olsun boncuğum ya inşALllah gerek kalmaz sağlıkla kucağına alırsın kuzucuklarını öpüyorum seni canım

canım yaz geldi herkesde bir rehavet herkes iyi olsunda böyle arada haberleşiyoruz işte .öpüyorum seni kuzum

selinoşum demek sizinde tatil bayramda ohh aynı zamanlarda tatilde olucaz :))öpüyorum seni kuzum

yerim ben onu yaa kuzum benim .benim için kokla mis gıdısından kuzuyu .buarada konuştuk ama geçmişler olsun canım

saol panpa geçti gitti çok şükür şimdi daha iyiyim .sende daha iyisin biliyorum çünkü dün bolca muhabbet ettik dimi panpa :))))))))))))))))))))))))))

canımmm geçmiş olsun berenime allah şifa versin inşallah şimdi çok daha iyidir .kıyamam hemende solarlar çiçek gibi .

ya ne güzel bir tevafuk olmuş beratım ismiyle hayırlı ömrü olsun ikinizide öpüyorum

selamlar canım arkadaşlarım BERAAT KANDİLİMİZ mübarek olsun .RABBİM bu gece BERAATİNİ alanlardan eylesin hepimizi .dualarımız kabul olsun inşallah .
hepinizi öpüyorum canlarım görüşmek üzere .tekrardan hayırlı kandiller dualarda buluşalım inşallah

aminn canım rabbim bu güzel gecededualrımzı kabul eder günahlarımızı affeder insallah

aminn canım rabbim bu güzel gecededualrımzı kabul eder günahlarımızı affeder insallah

herkese hayırlı kandiller canlarım rabbim bu mübarek gecenin hürmetine hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin kucaklarımızı doldursun inş. gönlünüzdeki bütün güzelliklerin en güzelini nasip etsin hepinize .alıntı yapamadım kusura bakmayın nedense sorun var yine kk da .hepinizi öpüyorum allaha emanet olun inş.

günaydın arkadaşlar

Dün evde olmadığım için yazamadım.Hepimizin duaları kabul olsun inşallah hayırlara vesile olmuştur gecemiz.

anam,nerde bu millet kız,ben gelemeyince üç beş bişey yazmış gitmişiniz cık cık cık cık:KK20::KK20::KK20:

kızlar geçen akşam bi geldim,tam yazdım,netim kesildi,yollamadı,sonra da bi kaç gün yoktu zaten
ve ben gerçekten yoğunum,daha yeni yeni kendimize geliyoz,aklım hep sizde kalsada gelemedim işte
şu an bile sayfayı açtım,bi posta emzirdim,geri geldim
yalnız şu emerken bolca çekip,genize kaçma işini çözemedik,onu bi atlatabilseydik iyi olcaktı
genel durumumuz iyi,biraz havaların dengesizliğinden üşüttük,ateşlenip dr a falan gitttik işte
bizde durumlar böyle
sizler de iyisiniz inşallah
derincim selinanın yazısından okudum,işten ayrılmışın,hayırlısı olsun
eboşum o akşam senle yazışırken gittiydi net canım,anlamışın zaten
kardelen bugün 12 haftayı doldurdunuz,maşallah size
banucum tedavin eylül e kalmış,inşallah gecikmiş ama güçleşmemiş olur bu defa
garipcim sen de rahatsızlanmışsın geçmiş olsun
peloş annenlerdeymişsin ama dönmüşündür belkide şimdiye
diğer kızlar sizlerde iyisiniz inşallah,hepinize selamlar
geçmiş olsun canım yaa ahmet hastalığın siftağını yaptı hee.anam kuzum daha minnacık hasta olmasalar keşke.Rabbim şifa versin hasta olmasın bi daha.kokluyorum gıdışından.ehh seni de öptüm özledik ama normal artık eskisi gibi uğrayamaman.siz bebişle iyi olun canım arada iyiyiz de yeterli.Allaha emanetsiniz.
Kardeloşum hoşgeldin tatlı koşturmacan başladı ne güzel.O genize gitme olayı çok korkutuyo yaa insanı yeğenlerde görmüştüm zamanla alışırsınız inşallah.Evet beklenen 12.haftayı bugün doldurduk tabi pıtırcık iyiyse bakalım yarın kontrol var inşallah herşey yolundadır.Yarın o ekrana nasıl bakıcam kalbim durmadan bilmiyorum dua edin bana:18:
Boncuğum böbrek büyümesini duymuştum.Dr a kontrole gittiğimde başka bi hamile bayanın eşiyle telde konuşuyodu bu konuyla ilgili.Hem bebeğin hem annenin sağlığı için gerekli ve basit bi işlem olduğunu söylemişti.Acılı kısmını duymadım inşallah sende gerek de kalmaz canım.
Selinam Ankara ya gel püfür püfür esiyo bu sene üşüyoruz bile.Gündüz bikaç saat sıcak onun dışında sonbahar gibi bu sene Ankara.Buraya gelince iştahında açılır benim işlerede bi el atarsın belkim:KK9:
ohh dr dan güzel haberlerle gelmişsin canım çok şükür.Rabbim sonuna kadar hep güzel haberler duymak nasib etsin canım.hep dualarımızdasın.valla canım gezentiyim çekiyom işte.dışarı çıkmasam ev iyi.ama hep bişeyler oluyo sıcaklarda çıkmaktan nefret etsemde çıkmak zorunda kalıyorum sonra akşama kadar ayılıp bayılıyorum.bide yaz geldi ben iyice zayıfladım yaa 47-48 lerde geziyorum.bünyemde zayıflıyo direncim yok.yakın olsak yapardım canım ne demek keşkeee.öptm sizii..
herkese slmlarr kızlarr burası cok sıcak hiç iştahım yok bu gün temizlik yaptımm biras fazla yormusum kendimi belimden kımıldayamıyorumm
canım aynen yaa iştah yok bide temizliğe girişiyoruz vücut iyice çöküyo.hele sen bide hamilesin 1 günde 1 oda hallet.yorma kendini.öptm canım.
Selamlarrr canlarım benim.gecmıs olsun dilekleriniz icin sagolun kızlar...ilaclara devam 1ay boyunca,bakalım kontrolde ne dicek.aman ztn ameliyat dese de olmam ki ben de korkuyorum ebuşum ve gökçem:)ama varya onlar bi yana en cok baş agrılarını taktım kafaya.orda da ilk sordgm o oldu.baş ağrısı yaparmı bu durum dedım.yapar dedi.öncekı gece yine sol tarafım tuttu yalvardım Allaha gecsın nolur diye,böyle bi agrı yok ya:KK43:sabaha kdr uyutmadı...bugun braz daha iyidim...
Boncugum ya gecmıs olsun cnm.umarım basıt bi işlemdır.sen de bebişler de rahat edersnz.
Ebuşkom cok gecmıs olsun...bi ara telde göruşelim canom dun banuş dedı rahatszlanmşsn:KK43:
Kardeloşummmmm guzel anniş öptm senı ahmeti de ôptum cano.
Kardelenım yarın doktor kontrolu varmş ay cnm yaa helecan olmakta haklısın,bebış Allahn ıznyle iyidr ins kuzucum.
Selinam cnm sen neler yapıon?tatıle mı gdyosnz cnm?
Ay kzlar alıntısız kafam karıstı gene,kime ne yazcgmı unuttum mazur görun emı...bugun kontr aldım yenı grdım nete.ablamda da net azizlik yaptı giremedım kac gun özledim hepınızı.
canım yaa baş ağrısından ne bu senin çektiğin.Rabbim şifa versin inşallah kurtul bu ağrılardan.iyiyim çok şükür.hayat telaşesine ayak uyduruyoruz be canım.sen nasılsın?dinlenmek iyi geldimi? tatil nasipse bayramda canım inşallah.ama bu pazarda kaçamak var :KK1::KK1:
ıyısınızdır ınsallah hepınız
son sayfadan anladıgım kadarıyla kardelosum bıtanem dogum yapmıs hayırlı ugurlu analı babalı buyusun ınsallah kuzucuk kardelen49um yarın cok guzel haberlerle donersın ınsallah, boncugum masallah yarıyı gecmıssın canım ıkız annelerınde oluyor malesef bu ınsallah gerek kalmaz ama bebıslere zarar vermeyecegınden emın olabılırsın cnm
ebosumm cnm ablam sen nasılsın
derınım sana da gecmıs olsun cnm
bana gelınce berenın atesını dun geceden berı dusuremedık dustuk yollara bugun cocuk dr una goturmeme ragmen ıslak carsafa sar duser dedı yolladı beyın kıtı doktor tobe tobe yaaaa aksam dogru buldukmu acılı neyse kı bıraz dustu antıbıyorık verdı bogazı sısmıs de kendı doktoru da yurt dısına gıdecek zamanı bulmus yarın eger dusmesse konya yolu benı bekler ınsallah yarın kavusur saglıgına mınıgım buyukler derdını anlatıyor da kuzucuk agız var dılı yok ınleyıp duruyor sımdılık bole burada oldugum sure zarfında yazarım canlarım cumartesı sınav var tırsıyorum anacımmmmm
allaha emanet olun canlar optum hepınızı teker teker
anam kuzuma geçmiş olsun canım ya.inşallah çabucak toparlanır.sütün antibiotik gibi iyileştirsin yarasın inşallah canım.öptm ikinizide.sınav içinde Allah zihin açıklığı versin atlatırsın inşallah canım.
merhaba arkadaşlar
Ben kontrole gittim bugün iyi geçti çok şükür ense kalınlığı da iyi dedi dr.İkili test için kan verdim.Yaptırmayı düşünmüyodum ama dr önerince yine yaptırmaya karar verdim inşallah iyi çıkar bizden böyle şimdilik öptüm hepinizi
maşallahhh:nazar: 9 ay sorunsuz tamamlansın sağlıkla yavrunu kucağına al inşalah canım:nazar:
Selam kızlar nasılsınız,herkesler iyidir inşaallahh...

Fırsattan istifade ettim geldim ama kimse yok şimdiden hepinizin Kandilini kutluyorum Rabbim Berat kandilinin yüzü suyu hürmetine mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm dualarınızı kabul etsin inşaallahh en kısa zamanda göbişleriniz dolar...
Eboşumm bilmem girip okur musun ama müsait oldugun bi gün oglum teyzesini görmek istiyor knt yok arayamıyorum ben arada nete girebiliyorum hala annemde olsugum için :):)
He bu arada geçen sene 4temmuzda test yapmıştım tam br sene geçti ve yarında Berat kandili ya oğlusun adı da berat ne tesadüf değil mi?:KK16::KK16:
Oğluşum hepinizi öpüyorr şapur şupurrrr:KK54::KK54:
a.selam canım hoşgeldin.bizler iyiyiz.sen nasılsın berat nasıl?duaların için Allah razı olsun canım amin inşallah.isim olayı harika olmuş canım.bu şekilde olup denk gelmesi.maşallah.ismi gibi kaderide güzel olsun.amin.bende onu öpüyorumm.

ablacım seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh.öptm
saolasın canım seninde kandilin mübarek olsun.2 erkek mi kocişin uslu herhalde.genelde çocuklar ve koca da devreye girer.arada yorulan hep kadın olur.Allah kolaylık versin canım yaa.kuzular nasıll.özledik valla son resimlerini görsek.öptm canım sizleri.
günaydın arkadaşlar

Dün evde olmadığım için yazamadım.Hepimizin duaları kabul olsun inşallah hayırlara vesile olmuştur gecemiz.

günaydın canım.Amin inşallah canım.seninde kandilin mübarek olsun.bugunun açılışı senden olmuş.öptm canım.

selamlar kızlar hayırlı günler herkese.

geçmiş olsun canım yaa ahmet hastalığın siftağını yaptı hee.anam kuzum daha minnacık hasta olmasalar keşke.Rabbim şifa versin hasta olmasın bi daha.kokluyorum gıdışından.ehh seni de öptüm özledik ama normal artık eskisi gibi uğrayamaman.siz bebişle iyi olun canım arada iyiyiz de yeterli.Allaha emanetsiniz.

ohh dr dan güzel haberlerle gelmişsin canım çok şükür.Rabbim sonuna kadar hep güzel haberler duymak nasib etsin canım.hep dualarımızdasın.valla canım gezentiyim çekiyom işte.dışarı çıkmasam ev iyi.ama hep bişeyler oluyo sıcaklarda çıkmaktan nefret etsemde çıkmak zorunda kalıyorum sonra akşama kadar ayılıp bayılıyorum.bide yaz geldi ben iyice zayıfladım yaa 47-48 lerde geziyorum.bünyemde zayıflıyo direncim yok.yakın olsak yapardım canım ne demek keşkeee.öptm sizii..

canım aynen yaa iştah yok bide temizliğe girişiyoruz vücut iyice çöküyo.hele sen bide hamilesin 1 günde 1 oda hallet.yorma kendini.öptm canım.

canım yaa baş ağrısından ne bu senin çektiğin.Rabbim şifa versin inşallah kurtul bu ağrılardan.iyiyim çok şükür.hayat telaşesine ayak uyduruyoruz be canım.sen nasılsın?dinlenmek iyi geldimi? tatil nasipse bayramda canım inşallah.ama bu pazarda kaçamak var :KK1::KK1:

anam kuzuma geçmiş olsun canım ya.inşallah çabucak toparlanır.sütün antibiotik gibi iyileştirsin yarasın inşallah canım.öptm ikinizide.sınav içinde Allah zihin açıklığı versin atlatırsın inşallah canım.

maşallahhh:nazar: 9 ay sorunsuz tamamlansın sağlıkla yavrunu kucağına al inşalah canım:nazar:

a.selam canım hoşgeldin.bizler iyiyiz.sen nasılsın berat nasıl?duaların için Allah razı olsun canım amin inşallah.isim olayı harika olmuş canım.bu şekilde olup denk gelmesi.maşallah.ismi gibi kaderide güzel olsun.amin.bende onu öpüyorumm.

ablacım seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh.öptm

saolasın canım seninde kandilin mübarek olsun.2 erkek mi kocişin uslu herhalde.genelde çocuklar ve koca da devreye girer.arada yorulan hep kadın olur.Allah kolaylık versin canım yaa.kuzular nasıll.özledik valla son resimlerini görsek.öptm canım sizleri.

günaydın canım.Amin inşallah canım.seninde kandilin mübarek olsun.bugunun açılışı senden olmuş.öptm canım.

selamlar kızlar hayırlı günler herkese.

canım bi oda bi oda yapmayıda sevmiyorum diğerleri tozlu olunca oraya da bulasır :)gercekten halsizleşiyo insan dün misafirim vardı sanki bu gün bir yığın dayak yemş gibyim :)

selam kızlar hepinizin kandili mübarek olsun Allahım bugünün yüzü suyu hürmetine hepinize sağlıklı hayırlı bebkler versin hepinizin göbüşü dolsun hamişler bebişlerini sağlıcakla zamanında doğursunlar hastalar iyileşsinler hep mutlu umutlu olun gözünüzden sevinç gözyaşları hariç gözyaşı akmasın bütün dualarımız sizinle hayırlı akşamlar :nazar::KK70:
amin birsoş sagol cnm senin de.
ben gelip okuyana kadar zaten gidip gelmişsin,her şey de yolunda şükür,inşallah böyle devam eder kardelencim
koşturmaca kelimesi az kalıyo şu anda benim için ama keyifli bi durum aynı zamanda,rabbim isteyen herkese yaşatır inşallah

evet berencik,doğum gerçekleşti çok şükür
biz de geçen gün ateşlendik,iki gün baya yüksekti,dr a gittik,sütüm yetmemiş,bebek susuz kalmış falan falan,neyseki iyileştik ama altıncı hastalık denilen şeye yakalandık,ateşten sonra döküntü oluyomuş,onun için ilaç veremem,bebek çok küçük,endişelenme geçer dedi
şu gaz için neler yapıldığını da anlatsanız bana,tabi vakit bulup,gelip okuyabilirsem
beş dak, uyuyos,gazdan viyak viyakız yaaaaaa,çok kıvranıyo yavrucak
derincim,berrincim,eboşum hepinize teşekkürler kızlar,özledim sizleri ama beni anlayacağınızı biliyorum
oy kıyamam ben ona ya minik şey gecmıs olsun cnm...tabiki anlıyoruz rahat ol kuzum.her dk burda olcak halin mi var artık:KK1:
amin canımmmm öptüm.
herkese hayırlı kandiller canlarım rabbim bu mübarek gecenin hürmetine hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin kucaklarımızı doldursun inş. gönlünüzdeki bütün güzelliklerin en güzelini nasip etsin hepinize .alıntı yapamadım kusura bakmayın nedense sorun var yine kk da .hepinizi öpüyorum allaha emanet olun inş.
amin berroşum .
günaydın arkadaşlar

ıns kuzum...
Ya sabah berı alıntıladım bı turlu yazma panosu gelmedi sinir oldum.şmdı de gonderır umarım.
Selinam demek bayramda gidiyosn ne guzel.şmdıden ıyı eğlenceler.kacamak nereye:KK1:
berrncım selamını alamadım öğlende cunku arıza yaptı tel k.bkma cnm..iyi diyelm iyi olalım cnm ya.bugun acaip keyifszm dokunsalar ağlıcam.hicbseye tahammulum yok.ıssız biyere gidip tum gücümle bagırmak istiyorum tek bildigim bu icim sıkılıyo cok fena:KK5:

geçmiş olsun canım yaa ahmet hastalığın siftağını yaptı hee.anam kuzum daha minnacık hasta olmasalar keşke.rabbim şifa versin hasta olmasın bi daha.kokluyorum gıdışından.ehh seni de öptüm özledik ama normal artık eskisi gibi uğrayamaman.siz bebişle iyi olun canım arada iyiyiz de yeterli.allaha emanetsiniz.

ohh dr dan güzel haberlerle gelmişsin canım çok şükür.rabbim sonuna kadar hep güzel haberler duymak nasib etsin canım.hep dualarımızdasın.valla canım gezentiyim çekiyom işte.dışarı çıkmasam ev iyi.ama hep bişeyler oluyo sıcaklarda çıkmaktan nefret etsemde çıkmak zorunda kalıyorum sonra akşama kadar ayılıp bayılıyorum.bide yaz geldi ben iyice zayıfladım yaa 47-48 lerde geziyorum.bünyemde zayıflıyo direncim yok.yakın olsak yapardım canım ne demek keşkeee.öptm sizii..

canım yaa baş ağrısından ne bu senin çektiğin.rabbim şifa versin inşallah kurtul bu ağrılardan.iyiyim çok şükür.hayat telaşesine ayak uyduruyoruz be canım.sen nasılsın?dinlenmek iyi geldimi? Tatil nasipse bayramda canım inşallah.ama bu pazarda kaçamak var :KK1::KK1:

anam kuzuma geçmiş olsun canım ya.inşallah çabucak toparlanır.sütün antibiotik gibi iyileştirsin yarasın inşallah canım.öptm ikinizide.sınav içinde allah zihin açıklığı versin atlatırsın inşallah canım.

a.selam canım hoşgeldin.bizler iyiyiz.sen nasılsın berat nasıl?duaların için allah razı olsun canım amin inşallah.isim olayı harika olmuş canım.bu şekilde olup denk gelmesi.maşallah.ismi gibi kaderide güzel olsun.amin.bende onu öpüyorumm.

ablacım seninde kandilin mübarek olsun.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh.öptm

saolasın canım seninde kandilin mübarek olsun.2 erkek mi kocişin uslu herhalde.genelde çocuklar ve koca da devreye girer.arada yorulan hep kadın olur.allah kolaylık versin canım yaa.kuzular nasıll.özledik valla son resimlerini görsek.öptm canım sizleri.

günaydın canım.amin inşallah canım.seninde kandilin mübarek olsun.bugunun açılışı senden olmuş.öptm canım.

Selamlar kızlar hayırlı günler herkese.

selına cnm benım yuklıycem yakında albume opuyorumm

X