Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

s.a kardelen nasılsın canımm eşim ders calışacakmış kalkmam gerek öpüyorum seni

canımm çok sükürrr ne güzel ya valla cok sevindim inş. kuzucuklar gelir neden bilmiyorum ama kuzucuklar diyesim geldi 2 tane mi olacak ne:)

saolasın canım inşallah Rabbim hayırlısı ile nasib etsin canım.öptm seni yeni gördüm yazdığını kusura bakma canım.

Canım yaa maşallah bi sürü yumoş olmuş.İkizler kervanına katılırsın sen bu yumoşlarla ben sana diyimİnşallah emeklerin sonuç versin bu ay hayırlı haberini alalım canım
Ara ara yoğunluk iyi oluyo gerçekten ebrarım.Bazende sakinlik istiyo insan insanoğlu sürekli değişiklik istiyo.Tesbihatı ben yaptım inşallah vesile olur.Adetimi bekliyorum bakalım
canım hayırlı olsun.Hiç şaşırmadım aslında bekliyodum bu haberi senden.Sağlıcakla kavuş yavruna inşallah
Başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin.Bazen üst üste geliyo gerçekten evet.Allah kolaylık versin böyle zamanlarda özellikle
Derinim hakkında hayırlısı olsun belli olmaz nasip bu işler

bi kardelen ismi geçmiş ama hangimiz bilemedim ben kendi adıma iyiyim diyim.Sende iyisin inşallah canım.

Kardeloş,sevcan,garip,birsen,pelin,nvbr ismini şu an hatırlayamadıklarım hepiniz iyisinizdir inşallah öpüyorum

evet berrincim,gece yarısı konuşuyo hain kızlar
selam kızlar,altta kimse yok ya,kendi kendime selam vermiş oldum

selam kızlar tutişim başın sağolsun yarın pazar kimse yok havalar iyi herkesler gezmelerdemii nerdesiniz bakem kız selina 6 solda 6 sağda futbol takımımı kuracan yoksam bide üçüz olsun topiğin ilk üçüzleri olurlar ne güzel demi valla okur okumaz dedimki selina yandı hayırlısı olsun iğnenide vurunmuşsundur diğer herkesler iyi arada bakıyom ama anca gelmeye çalışıyom sormayın kv geldi şimdi hiç bitmiyo işler bide hacamat başladı gene yandım o kadar badana yaptık temizlik yaptık beğenmiyolar içimden böyle olasım geliyo 11 senedir herşeylerine koştur bişey yapmasan hasta olsan yarımyapsan ne yaptın ki zaten diyolar Allah sabır versin herkese dilarada boğazları iltihap olmuş alerji içinde ilaç verdi kullanıyo teyzeleri emremde kendi başına tutunmadan 1 kaç adım atıyo hepinize bu duyguları yaşamak nasip olsun
inşallah hepiniz kendinize iyi bakın güzel haberlerle gelin

nasılsınzı kızlar
derinim altta gördüm seni nasılsın canım
canım ya ben cıkmıstım o sıra telden direk cktgm ıcın bı süre burada gösteriyo.iyim derdam senden nbr?
oh ohh yogunluk gercekten ıyı oluyo bazn ya zaman gecıyo cano.evet bol bol konuşuruk msnde kuzum
cnmmm cok sevındımmm hadı hayırlısı inş.minnoşların ikisi bebik olsun hehe.
amin kuzucummm.senınde tesbihatın kabul olsun ıns.bu ay mutlu haberı alalım ıns canım yaa .

dilaraya gecms olsn cnm ya...emrecık demek adım atar keltoşş

Kızlar hayırlı pazarlar herkes gezmelerdemi yoksaaa.Ben bu güzel pazar gününde yalnızım evdeyim maalesef.Arkadaşlar ben test yaptım ve silik bi ikinci çizgi çıktı inşallah hamileyimdir dua edin lütfen.

Kızlar hayırlı pazarlar herkes gezmelerdemi yoksaaa.Ben bu güzel pazar gününde yalnızım evdeyim maalesef.Arkadaşlar ben test yaptım ve silik bi ikinci çizgi çıktı inşallah hamileyimdir dua edin lütfen.

canımmmm msnde yazmşsn görmedım ama test yaptgnı anladım.hemen topıce bakayım dedım tüylerim kalkıştaaaaayy kardelenim ya hadi inş hamilesindir cnm benım dualarım senınle hemen kan ver nolurrrr

ayyy inş canım inş ya çok mutlu olurum testi koyabilmen mümkünmü benimde silik çıkmıştı inş balım inş

konuya direk daldım kızlar slm vermeyi unututm kusura bakmayın ama kardelencim çok sevindim mevlam herlkeze nasip eder inş

amam canım hayırlı haberlerini bekliyorum inş müjdeyle dönersin dularım seninle
eşim geldi şimdi çıkıcam görüşürz inş

A.selam derdam olsn cnmmm.
Ayy kızlar şuan hastayım ama kardelenımın silik cizgi demesı benı inanılmaz sevndrdı.galiba muhteşem halay'a az kaldı:)

kızlar ben eski sayfalara bakamıyorum giriş yaparkende bildrimlerimden bakıyorum ancak hergün aynı bildirimler okudugum halde duruyo ne yapabiklirim bu arada kardelenin testi silik mi cıkmış inş. derinimin dediği gibi büyük bi halay cekeriz benimkide siliktiii .

sen ne dersin yaffffffff
silik milik,orda bi çizgi varmış işte
biliyosun benimde ilk çok silik çıkmıştı
ne kadar sevindiğimi anlatamam kardelencim yaaaaa
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiahada sana 49:119::119::119::119:
:102::102::102::102:

:124::124::124::124:

eee yeter bana bu kadar hoplamak

canım beni de zamanında atıyodu kk,pc nin programdan dolayı olmuş sorun
o ara frefox yüklemiştik,düzeldi,sorda format atıldı zaten,öyle bişey olabilir mi

canım beni de zamanında atıyodu kk,pc nin programdan dolayı olmuş sorun
o ara frefox yüklemiştik,düzeldi,sorda format atıldı zaten,öyle bişey olabilir mi

canım eşim olabilir dedi önceden böyle bi sorun yoktu cünkü frefox yükleyince mi düzeldi eşim onu yüklerim dedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…