Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım ben 5.5 haftalıkken keseyi gördüm sadece 7 haftada gittiğimde duydum kalp atışını 1 hafta daha bekle en azından

canım ben 5.5 haftalıkken keseyi gördüm sadece 7 haftada gittiğimde duydum kalp atışını 1 hafta daha bekle en azından

Tamam çok teşekkürler canım benim inanamiyorum hala ben ya baksana karaciğeri oluşmakta gözleri bile oluşmuş diyo 5. Haftada duygulanmamak elde mi her okuduğum öğrendiğim bilgide gözlerim doluyo hemen ne güzel birşey bu ya değil mi

Selinammmm ama ama ben yoktum kiiüsüldüm şmdi gördum yazdıgını canım...adetı beklıyosn dimek hadi hayırlısı.

Ceylancık,hosgeldin.hamileligin hayırlı olsun.Allah sağ salim kucagına aldıgın günü de göstersin

eylem,sen de hosgeldin...ins.en kısa sürede hamile kalırsn hayırlısıyla.

Hoşbulduk çok sağol doğru söylüyorsun yeter ki sağlıklı olsun herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için Allah yardımcımız olsun

Selamlar,hayırlı gunler kızlar...bugün canım hicbisey yapmak istemiyor.galiba günlerdir orda burda kaldıgım icin ve gezdigim icin.suan kv de yok amca kızına gitti,gel dedi orayada istemedim.kardeşcim cagrdı gitmedim.az öncede kociş aradı mutlu oldum ama içim cok buruk...off neyse.az dolanayım nette.

slmlar arkadaslar kaç gündr ben buraya giremiyorum giriş yapıyorum ama tekrar tekrar şifre filan istiyo neden olur ki

slmlar arkadaslar kaç gündr ben buraya giremiyorum giriş yapıyorum ama tekrar tekrar şifre filan istiyo neden olur ki

kız dün girmişsin yaaa:)şaka bi yana,benimde abimin laptopta bide yegenımın pc de yapıyo öyle.hicbi fikrim yok.

Herkese iyi geceler canlar...
Mızmız selamını atlamışım.aslında bşy yazmak istemedim ama Aleykümselam...ALLAH' ın selamını almamak olmaz diiimi?

Son düzenleme:
selam canım.demek büyümüş bıdık maşallahh.kız erkek sağlıklı olsun inşallah.bişey çıkmaz inşallah canım takma sakın kafana.bizim topiğin bebişleri her zaman turp gibidir maşallah.Allahın izniyle seninkide öyledir ok öptüm sizi.
olsun canım önemli değil üzülme.zaten ışığın yanıyodu altta görmedim yani.adetim bugun teşrif etti.sancım var hatta.
hayır olsun derinim gripte böyle keyifsizlikle başlıyor dikkat et kendine hasta fln olma canım.öptm.Rabbim ferahlık versin inşallah.

selam kızlar hayırlı günler hepinize.benim kırmızılar bugun geldi.zaten %95 geleceğini biliyordum.cumartesi dr a gidicem hayırlısıyla aşılamamızın başlangıcını yapıcaz.

hayırlı günler arkadaşlaryine birkaç gündür yoğunluğum var,çok gelemez oldum siteyedün bir ara geldim,acil bir işim çıktı,apar topar çıkmak zorunda kaldım biraz geçmişi okuyayım,düzenli yazamasam da düzenli olarak okumak istiyorumbana gelirsek,hala adet olmadım ama dediğim gibi artık mayıs başında herhangi bir gün gitmek zorundayım,bebek varsa vardır,yoksa da neden bu kanamaların birden bire kesildiğini öğrenmiş olurum:26:inşallah ciddi bir sağlık sorunu çıkmaz:44:aklımdasınız,dualarımdasınız

umarım mutlu haberler alırsın :)

Selinam adet oldun demek.olsun,simdi hepimiz icin yenı bı heyecan baslıyor.inş,aşılamayla gelir yavrun dualarımdasn ... cnm ya bilmiyorum,boğazım yanıyor,sesin arada kısılıyo bide içten göğsumden boğaza kadar kaşıntı oluyo gıcık yapıyo cnm.alerjik bronşitte var da cok agır dgl.ama şua anki öncekilerden farklı.bu kadar kasıntı olmuyodu.bende faranjit başlangıcıda olmuştu gecen seneler.ama şu an ne alem bilmiyorum.doktora gitmeye kalksam önce hangi bi tarafıma baktırcam acep:)hee diş ve sinuzit de cabası...
FLANCIM,ins 3beş gun snra senden alırız guzel haberi...bu arada hep dıyorum,onca isinin arasnda bizlerı merak edıp ugruyorsun,kendınden de haber verıyosn sağol cnm.calısırken zor oluyo bilirim.

canım büyümüşş çok sükürrr inssallah canımm üzülme olur mu insallah aşılamayla olur bize de güzel haberler verirrsin insallaaahhhhhh
bizde seni kocaman öptük teyzesiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…