Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

valla nasıl girdim bilmiyorum careyi böyle buldum ama yine sorun yapıyo cıldrcammmmm

Berrinnnnn :)bende diyorum nvbhr kim:)olsn cnm alısırız bunada..bebişe de kocaman MASALLAH

yaa PELOŞUM ugramadın ya.dun gtcektn doktora.
EBUŞUM sende gttn bugun.arayacaktm ama eşin bugun evde diye aramadım cnm.ins hayrlı haberler verirsn.

nasılsınız kızlar gerçi hepinizin haberlerini alıyorum arada yazamasamda bakıp çıkıyorum bu ara kaynanm yok biraz rahat ediyim dedim gerçi kp evde herzaman erken gidip geç gelen adam kv yok diye geçgidip erken geliyo yemekti çaydı işti emreyle uğraşmak okul derken akşam oluveriyor azcık kafa dinleyelim dedik ama olmadı bi yandanda badana temizlik bide hacamat için gelen giden oluyo bende kafayı yememe az kaldı sanırsam hepiniz iyisiniz sanırım aksi bi durum yok bende 25 gündür süren kanama vardı şuan progestan kullanıyorum dr 10 gün kullan dedi bitince adetmi olurum tekrar kullananlar haber versin Allahtan kp cumartesi 3 günlüğüne adanaya gidiyo azcık dinlenmeye çalışacam kendinize iyibakın hepinizi öptük

bebişinin iyi olmasına çok sevındım berrıncıgım kız kac haftalık oldu senınkı benımkınw cınsıyet falan demıyor hala benım 13 bıtcek pazara daha
selam kızlar kaçgündür ugrayamadım mıdemden yataga yapısk kaldım umarım hepınız ıyısınızdır bızımde ıkı hafta gectı cumartesı gıtcem doktora ınsan nasıl korkuyo gıttıgımde kötü bısıyle karsılasmam umarım ıyılerdır
ebusum hasta olmussun balım cok üzüldüm sebebını öğrenmıs olcan düzene gırıcek en azından ıyı tarafından bakalım ınsallah en kısa zamanda gecer cnm bütün sıkıntılar
derınım bırdayım balım ama kımse yok sende ıyısındır umarım cok özledım msn sohbetlerını
kendınıze ıyı bakın kızlar

napiimmm kuzum ya mecbur kaldımmm .alışınn beni arada unutmayın :)sagol teyzesiiii

sağolasınn canımm senin kuzucuklarr nasılll .benim gittiğimde 11+1 di canım zaten kesin demedi ama bana öyle geliyo dedi :)

boşver mızmız...doğru bi yaklaşım.ALLAHINselamını aldım işte...sadece selam vermşsn daha ne yazayım ki?

bosverıyorum bendeeeeee bana sebebsız yere trıp atmanı anlamıs degılım anlamakda ıstemıyorum gercı

ıcınden kesın benı yargılıyorsundur ama benım neler yaptıgımı neler yasadıgımı bılmeden bunu yapamazsın

eevet kısa yazdım o anlık kımse varmı varsa hemen donus yapıp yazacaktım ama yazan olmadı senı ve ebrarı merak etmıstım

Allah bılıyorkı ben dogum yaptıgım zaman bıle ıkınız aklımdan gectınız dua ettım he rne kadarda bana hanı unuttun gelmedın yada kısacık bır slm yazmıssın desen bıle neyse yaaaaaaa neyse

Hayırlı cumalar kıslaaaar nasılsınız?

Selinam bugün gelmemişsin canım hayırdır
Birsenim kolay gelsin tahmin ediyoruz yoğunluğunu.
Eboşum bişey çıkmamış şükür inşallah ilaç iyi gelicek tekrarlamayacak bu kanamalar
Berrincim nvbhr cım hayırdır nettemi sorun var hesabındamı yaa.Bebişde iyiymiş maşallah kuzucuğa.
Boncuğum kontrol zamanı gelmiş cinsiyetleride öğrenirsin bu sefer inşallah.Bizede haber etmeyi unutma hee
Kardeloooş gelmedinmi daha bacım özledik
Aaa pelini unutuyodum az kalsın yumurtlama günlerinmi pelincim görünmüyosun hadi bu ay olur inş

Diğer arkadaşlarım sizlerde iyisiniz inşallah hepimizin cuması mübarek olsun

kardelenim sanada hayırlı cumalar canım.Rabbim bütün dileklerini kabul etsin inşallah. sorma bugun işlerim vardı anca girdim ama çok kalamıycam.canımda sıkkın zaten dr beyfendi yine yurt dışındaymış.sekreteride bana diyo sen asistana baktır sonra ilacı dozunu ben söylicem sana.gerek yok önceden kullandım ben bildiğim şeyi kendimde yaparım ne işim var o zaman doktorla dedim.aylık düzenli yurt dışına gidiyosa tarihini belirtmesi lazımdı bende önceden kendimi ayarlardım.aşılama yapılacak olsa burda yok diye ben napcam.eşimde uyuz oldu zaten.gitmem bi daha prof diye gittim zaten.öyle işte hiç keyfim yok 2 seferdir bana aksilik yaptı.öptm kızlar hepinizi.görüşürüz geçmişe hiç bakmadım kusuruma bakmayın burnumdan soluyorum çünkü.

ebrar ablam seni gördüm altta çıkamadım.nasılsın? hayırlı cumalar,Rabbim tüm dualarını kabul etsin inşallah.dr a gittinmi?

[ çok saol canım allah razı olsun .sendede değişiklik yokmuş hadi hayırlısı inşallah müjde verirsin bize .fırsat bulup bizimle olduğun için çok saol kuzum
saol peloşum allah razı olsun canım inşallah bişey çıkmaz bu kanamaların altından .valla elde değil kuzum farkındayımda yinede keşke unutabilsek azcık rahat olabilsek .buarada sen doktora gittinmi durumlar nasıl kuzum
saol derinim allah razı olsun msnde sohbet ettik dün zaten güzel duaların için allah razı olsun bitanem sende bişeye takma kafanı rahat ol inşallah herşey güzel olur
selinam saol kuzum inşallah öyle olur valla bu sorunlar beni çok sıktı inşallah yoluna girer herşey .
Tek Dileğim Var Oda Sağlıklı HayırLı Evlat sahibi olmak.. Allahım isteyen herkese versin inş :)
inşallah en kısa zamanda anne olursunuz hayırlısıyla
ayy maşallah kuzuya yaa yerim ben onu allahım bağışlasın canım demek erkek gibi dedi hayırlı salih bir evlat olsun bitanem .
ayrıca ikili test konusunda aynı fikirdeyim bende hamiş olsam yaptırmıycam valla
selinam hadi hayırlısı canım aşılamaya sıtart verdiniz demek allahım hayırlısıyla sağlıkla sıpanın gelmesini nasip etsin herşey güzel gönlünce olsun
slmlarr Arkadaslarr ben berrinn malesef baska türlü olmadı nasılsınızzzz
ay ay ben bu nikide sevdim :))hoşgeldin tekrardan
bisenim konuştuk seninle allah kolaylık versin canım inşallah kanamanda kesilir hayırlısıyla inanın psikolojisini bozuyo valla
buarada ben progestanı kanama için değilde hep tedavilerde kullandım ama bitince sen yine adet olursun canım ben teldede söyledim sana gerçi
boncuğum maşallah kuzum ya hayırlısıyla bugünler geçicek azcık daha sabır .herşey güzel olucak inşallah
duaların için saol canım hamişlerini duası makbuldur unutma bizleride şuanda sadece sağlık diliyorum rabbimden .özledim buarada inşallah karşılaşırda konuşuruz kuzum
mızmızcım duaların için allah razı olsun canım unutmaman hoşuma gitti seninde herşey dilediğince olsun

kuzum saol allah razı olsun inşallah geçicek cano inşallah

selamlar canım arkadaşlarım uğrayamadım kaç gündür ama moralim sıfırın altındaydı okadar keyifsizdimki anlatamam .
dün doktordaydım kanamamı sordu bende azda olsa devam ediyo dedim ozaman alalım parça dedi ama öncesinde muayene edeyim tekrardan dedi .neyse geçtik muayeneye baktı baktı baktı hayatımın en uzun muayenesini geçirdim diyebilirim :))tabi insan uzun sürmesindende korkuyo dedim heralde bişey varki bukadar inceledi .buarada yumoşlarıda gördüm yine öyle güzel görünüyolarki ama bi işe yaramıyolar malesef :))işin şakası şükürler olsun rabbime ya hiç olmasaydı .neyse hadi kalk gel dedi bende almıycakmısınız dedim yok dedi .ama o anki mutluluğumu göreniz gerekti .neyse ben giyinesiye eşimle konuştular bende duyuyorum .geçtim yanlarına .dediki enufacık bir şüphem olsa bir dk durmam rahimin çok temiz pırıl pırıl ne bir kalınlık ne başka bişey gözükmüyo takip edelim dedi .yani şu durumda ben senden parça alsam çok düşük bir ihtimal sorun çıkması yani 1000de bir gibi bişey onun içinde beklemek istiyorum dedi .ben tabi bi oh çektim .ilaç yazdı iki kutu kullanıcam duphaston diye bişey .ilk kutuda kanaman kesilmezse ozaman mecburen alıcaz parça dedi .ama kesilirse takip edicez dedi .bide ben şeyi demiştim 3 ay adet olmadım ben onun etkisindendir yüksek ihtimal dedi .ama buda önemli bir sorun dedi .ayrıca eşimede banada tüp bebek yapın dedi .zaman hızla geçiyo artık yapılcak bişey yok tüp dedi .ee tabiki durumun farkındayız yaş geçiyo ama hazır hissetmekte çok önemli diye düşünüyorum .bakalım gelecek günler nelere gebe ben herşeyden önce sağlığımın düzelmesini diliyorum rabbimden allah kimseyi korkutmasın kaç gündür hiçbişeyden zevk almaz haldeydim .şükürler olsun iyi şeyler duymak çok güzel şimdi tek düşüncem kanamamın kesilmesi .inşallah ilaç etki ederde biradaha bu sıkıntıyı yaşamam .dualarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum allah sizlerinde gönlüne göre versin hepiniz tez vakitte anne olun inşallah şu mübarek günün hürmetine .hepinize hayırlı cumalar görüşmek üzere

ebrar ablam seni gördüm altta çıkamadım.nasılsın? hayırlı cumalar,Rabbim tüm dualarını kabul etsin inşallah.dr a gittinmi?

slm kuzum nasılsın ?yabiraz geç oldu kusura bakma kk attı beni hep berrin haklı valla niye oluyo böyle anlamadım ..
allahtan alıntılarımı kopyalamıştım boşa gtse kafayı yerdim yani
yukarda anlattım canım doktor işini :))sende yarın gidiceksin hadi hayırlısı inşallah

ayy kuzum ben yeni gördüm yaa hay allah canıı sıkmış doktor allah akıl fikir versin valla naapcağımızı şaşırdık bu doktorların elinde .sıkma canını vardır herşeyde bi hayır kuzum allahım katından versin .

selinam ordasınmı kuzum şimdi çıkmam gerek benim kusura bakma olurmu .evim kalk gidelim diyor kaçgündür elimi sürmedim .sonra konuşuruz kuzum

buarada kardeloş kısa kalıcam dedi ama dönmedi hala özletti kendini delüş

ablacım çok şükür dr muayenede huylanmadıktan sonra Allahın izniyle hiçbişey çıkmaz.inşallah ilaç kanamayı keserde rahat bir nefes alırsın ondan sonrada tüp düşüncenizi gerçekleştirirsiniz yada daha düşünürken yavrucuk gelmiş olur.Allahım önce sağlık sıhhat ondan sonra muradımızı versin inşallah.güzel şeyler duymak insanı motive ediyor tabiki.hep mutlu ol ablacım inşallah sağlıklı günlerde.
a.slm ablacım tahmin ettim çünkü bi kapalı bi açık göründün.önemli değil ablacım bende selamlaşıp çıkmak istedim.
öyle ablada çok sinir oldum geçen ay da aynısı oldu tam arıyorum adet olunca 3.cü güne randevu için dr yurt dışında diyo.ilk bişey demedim bana göre mi gidicek yurt dışına diye ama 2.ci de de denk gelince demekki düzenli gidiyor yurt dışına bunu bana belirtebilirdi.hadi ben iğneleri kullandım çatlamayıda vuruldum aşılamanın yapılacağı saat bile kısıtlı yok yurt dışında yok hastanede diye ben ona mı koşucam.ki kullanıcağım ilaçlarda pahalı ilaçlar hep boşa mı gitsin yani.sorumsuz işte prof olmuş ama boşş.

Son düzenleme:
canım çok geçmiş olsunyazdıklarını okuyunca acaba bahar nezlesi olabilir mi dedimbende bahar nezlesi varda ordan biliyorum,baharda ve özellikle rüzgarlı havalarda çiçek tozları beni rahatsız ediyor,boğazda ve burunda kaşıntı,hapşırma ne arasan varben bunu çocukluğumdan beri çekerim ama çaresini bulamadımtek yapabildiğim baharda özellikle rüzgarlı havalarda mümkün olduğunca çiçek tozları ile karşılaşmamaktekrar geçmiş olsun kuzum
selam arkadaşlar
hoşgeldin canım
slmlarr Arkadaslarr ben berrinn malesef baska türlü olmadı nasılsınızzzz
berrinciğim nasılsın canım,Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum
çok geçmiş olsun canım

kuzum sıkma canını diyeceğim ama çok üzülmüşsün,herşeyde bir hayır vardır,yine de sen moralini yüksek tutmaya çalış olur mu?

ebrarcığım şükür hiçbir sorun yok demiş dr.,inşallah ilaçlar etkisini gösterir,kanamanda kesilir canım,her zaman diyoruz ya sağlık çok önemli,çok doğrubirde haklısın insanın kendini hazır hissetmesi de çok önemli bir konu bence çünkü bebek için başlanan bir yolculuk bu,Rabbim hepimiz için sağlıklı,sıhhatli ve mutlu bir yol nasip etsin

Selam canlar,biraz gec girdim k.bkmayn hayırlı cumalar herkese...gecmışe pek bakamadım gunduz grdım ama yazmadan cıktım.neyse...
MIZMIZ,sana kırgınlıgımı anlamıs olman gerek.kötu bsyde demedm ayrıca...herkesın işlerı olabılır giremeyebilir herzaman.ama ugradıgında da bi soruşmanı beklerdım...duaların icin Allah razı olsun.zamanında guzel paylasmlarımız olmasaydı zaten hic yazmazdım...ben yine bu konuyu gundeme getırmek istemezdım ama hamile kalıp doğurduktan sonra ortadan kaybolunmasına cok kızıyorum.evet bizlern size göre daha cok zamanı oluyo girmeye o yuzden kıyaslamamak gerek tabiki,sizlerde böyle senede 1 ugramayın sinirim cıkıyo!

nasılsınız kızlar gerçi hepinizin haberlerini
canım bı rahat kalamamşsn ya.takma kafaya...ins dinlenrsn...progestanı 10gun ıcıcen,bitince 3-4 gun icinde adetlencen birsenim.
boncugum gecms olsun canım.olsun arada 1de olsa merak ettrmeyıp ugruyorsn sen iyi ol da cnm cok öptm.ins miniklern cinsyetıde bellı olur kız:)
iyim cnm sagol dun bol bol kaynattk zati öptm:)
ayy nasl gıcık oldum yaa!sana sonuna kdr katılıyorum bence yaptıgı sorumsuzluk.aşılamaya da denk gelse gidiom demıcektı heralde manyak.bı doktorun hastasını iyi takıp etmesı gerek...neyse skma canını selinam ya relaks ol bosver kullan ilacları şifa olsn.aşılamaya kdr döner ztn o da.
EBUŞUM sagol cnm takmamaya calısıyorum ıste napayım.senın adınada ne cok sevndm bılıyosn kuzum herseyın hayrlısı ıns.
Kızlar ben bıde SEMRAYI merak ettm ya naptı acep?dogum yaptımı kı:26:

Kızlar söylemeyi unuttum.pazartesi kısmetse doktorumla randevum var.yarın gidecektim ama yokmus orada...artık zamanı geldı de gectı ya bi baksn da,dogum kontrol hapı verir inş.kociş gelene kdr sürekli duzenlı olurum barim...he bu arada hastane için görusmeye gittim.form doldurdum nermin hanım baya ilgilendi sagolsun.zaten yakınımız yani.normal sartlarda ortaokul mezunu birinı hastaneye almazlar.tabı bsy bellı dgl daha.size uygun olan bölümle ilgilenen arkadas bugun yokmuş dedi.yarın burada olursa arıyacgm senı dedı.orada personele ihtıyac varmı bilmiyorum ınşAllah vardr dedi...siz'i derken zeynoyla ikimizi yanı.gitmisken onun ıcınde görustk.aslnda gtmeden önce konusacaklarmı kurmustm kafamda.yanı hastane isini pek ıstemedgmı sylıcektm daha önce yapmadgm ıcın yapablrmy bilmıyorum dıcektm ve sadece zeynom icin görusecektk ama oraya gittik agzım dilim bağlandı sanki.formu doldurdum geldım.bakalım hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…