Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canlarım buyuk foto eklemeyı bırgun bırı anlatsın bana yapamadım cunku avatarıma koydum ama bu arada bızım köy mevsımı geldı ay sonuna kadar koydeyım optum sızlerı cok allaha emanet olun
canım pc nin içinde foto prog. olması lazım ordan fotonun bi kısmını kesip kaydedersen o kaydettiğini buraya koyduğunda olabiliyor.şimdi köydesindir zaten.iyi tatiller diyeyim.berenimize de maşallah diyorumanasının kızı çok tatlıııı.öptüm sizi.
aynen canım ya boşa geçen zaman gibi kendimi suçluyorum.yani 1 aşılama deniycem.inşallah tutunur Rabbim gerek bırakmaz inşallah ama olmazsa yazın tüp yolları ankara yolcusu kalmasın olucak.hayırlısı Rabbim hepimizin dileklerini kabul etsin inşallah.
evet canım kullan sen inciride klomeni de.klomen zaten iğne kadar aşırı yumurta üretmiyor.sen incirle onu iğne kullanmış kadar yapabilirsin inş.nasıl olsa çatlama iğneside vurulursun yumoşlarda çatlar bi problem olmaz canım.Rabbim bu ay yüzünü güldürsün inşallah.müjdeli haberlerle dolsun topiğimiz nisan yağmurunun bereketi gibi.amiiiiiinn.pelinim senin duanada amin diyorum.inşallah bu ay herkesten müjdeli haberler alırız.amiiiinnnnnn
geçmiş olsun ablam ya vallahi ne fırtınaymış haberlerde duydum çatıları fln uçanlar olmuş.Rabbim afetlerinden korusun herkesi.ben sana yağmur göndermiştim.öptm canım.
amin canım Allah korusun.baya korkmuşsunuz.Rabbim afetlerden korusun hepimizi.

saolasın canım amin inşallah.Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin dualarımızı dileklerimizi inşallah.

selam kızlar hayırlı günler hepinize.dün hepimiz için bol bol dua ettim.Rabbim kabul buyursun inşallah.Allahım hepimizin gönlündekini hayırlısıyla nasib etsin inşallah canlar.
derinim inş bahsettiğin iş güzel Rabbim hayırlısıyla orda çalışmanı nasib etsin canım.senin içinde çalışmak hem maddi hem manevi çok iyi olurcak.Allah gönlüne göre versin canım arkadaşım.öptüm.

kuzu bende özledim yaa buara sende yoğunsun galiba görüşemedik
iş olayı varmış hadi hayırlısı canım valla çok sevindim inşallah hayırlısıysa olsun canım enazından azcık kafanı dağıtırsın :))
anatolişlekonuşmadım bayadır ya rahatsız etmek istemiyorum aramadım bayadır yani kuzucuğuda kendide iyidir inşallah konuşursak iletirim selamını canım

selinam canım duaların için allah razı olsun bende dün bolca salavat getirdim ve dua ettim allahım kabul etsin gönlümüzdekileri nasip etsin
evet baya kötüydü ama çok uzun sürmedi allahtan allahım korusun hepimizi
aşılama inşallah vesilen olur kuzum allah yardımcımız olsun zor işler bunlar ya

selam hanımlar hepinize güzel haftasonları iyisiniz inşallah
peloşum sen duayı sormuştun canım yazıyım tekrardan
1 hafta yapıyosun hergün 786 besmele çekiyosun
1000 tane nas suresi ama bunu hergün değil 7 günde tamamlıycaksın
ve 313 ayetel kürsi buda 1 haftada tamamlanıcak bukadar .niyetni dile getirip başlıyosun canım .
FLANIM naaptın canım merak ettim seni inşallah müjde verirsin bize
GARİBİM senin kırmızılar gelmiş inşallah klomen bu ay vesilen olsun
ALEYNACIM sende uğramışsın dualarına amin diyorum tatlım
arkadaşlar hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

ebuşummm cnm sagol.bakalım inş hayırlısysa olur o iş...sen naparsn kuzum msn acamadım ne zamandır.

Selinam sanada alıntı yaptm ama çıkmamıs.telden yazınca byle oluyo bzn..sagol cnm.ALLAH hepımız ıcın hayrlsnı versn.evet ıyı olacak calısırsam.basta kafam daglcak.maddı konuda elim bos kalmıyo şükürki ama bi takım borclarım var onları ödeyemedım o yuzden en azndan bı sure calssam ıyı olcak.
Selam herkese canlar. Iyı hafta sonları.

hayırlı günler arkadaşlar,ancak gelebildim kusuruma bakmayınderinim canım,iş durumun varmış canım,anladığım kadarıyla sende bir süre çalışayım diyorsun,hayırlısıysa başlarsın inşallah canım hem arkadaşların da dediği gibi biraz da kafan dağılır,iyi olur inşallah canımbana gelirsek cidden kızmayın bana ne olur ama hala dr.a gitmedim,test de yapmadım,gitmek istemiyorum dr.aolumsuz çıkarsa diye değil,eğer varsa ve kaybedersem diye bir korku var sanırım içimdeoğlumda iki ay hatta daha fazla bir zaman kanamam olmuştu,hamileliği öğrendiğimizde riskli dönemleri atlatmıştık,bunda da öyle olsun istiyorum aslındabiraz daha beklersem, o aradada eğer kanama başlarsa gecikmeli adet oldum der geçerim,hamileliği öğrenip,ardından kaybetmek çok üzüyorbekledim bekledim bir hafta daha durayım,geçen hafta çok bekledim aslında adet olmayı,lekelenmem oldu ama arkası gelmedi,şimdi kesildi ama bulantı vs. yok birazda yoktur diye düşündüğümden erteliyorum,benden şimdilik bu kadar,ilk fırsatım olduğunda yine gelirim inşallah,herkese kucak dolusu sevgiler

Flancım sagol cnm ya evet ıns hayırlısı bakalım olacakmı.sana gelincee kuzu anlıyorum seni,sen nasl rahat hissetceksen öyle yap cnm.umarım vardır bebis ve öncekı gibi bi durum yasanmaz hıc skma canını.

canım nasılsın baya oldu görüşmeyeli herşey yolundadır inşallah

cokkk sağol ebrarımm iyiyim şükürr ama net yoktuu 1 haftadr tlfdan girip heber vereyim dedim beceremedim sinir oldumm.bu arada bende unutulmuşum diye üzülmüştümm :)sen nasılsın canımmm iyisin inşallahhh özledim hepinizii çokk öpüyorumm

canım iyi olmana sevindim karşılaşamıyoruz epeydir ara sıra msn de görüşüyoduk yogun oldugun icin gelemiyosun heralde saglık olsun öpüyorum seni ve prensesisini...
canım hakkımızda hayırlısı olsun zamanı var demekki rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zmanda inş...
derinim hakkında hayırlısı olsun güzel bir işe benziyo inş anlaşırsınız...hem senin icinde iyi olur kafanı dagıtmış olursun cok öpüyorum seni canım...
selinam kullanıyorum canım bakalım inş bi faydası olur carşamba günü randevum var rabbim inş cabalarımızın mukafatanı verir hayırlısıyla...şimdi eboşumun yazdıgı dualarıda okuycam elimizden başka bişey gelmiyo dua etmekten başka rabbim kabul etsin inş...canım bende senin dualaraına yürekten amin diorum...öptüm cok...
eboşum cok sagol canım tekrar yazdıgın icin hemen kagıda yazdım başlıycam inş vesile olur hayırlısıyla cok öpüyorum seni...
flanım hayırlısı olsun canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yap tabi...inş bebişin vardır ve bu sefer hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...
herkese slmlarr canlarr kaç gündr net yoktu giremedim hepiniz iyisiniz inş.

berrinim bende seni merak etmiştim iyi olmana sevindim seni ve bebişini öpüyorum...

selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize

Pelosum sagol cnm bnm.ıns hayırlısı neyse o olur..
Sende carsamba gtceksn demek,ıns incir ve klomenle bomba gibi yumosların olur kuzum bebis gelır sonrada Allahın izniyle.

sağolasınn canımm giremedim netten dolayı maleseff carsamba kontrolun varmış inş. güzel haberlerle gelirsin bende salı günü gidcem inş. canımm bizde seni öpüyoz teyzesi

Canlarımmm yaa çok özledim sizi, sıpadan fırsat bulmuşken girip bakayım dedim geçmişe bakamadım doğal olarak herkesler iyidir inşaallahh...Bizde tahmin edersiniz hala alışma sürecindeyiz uykusuz gecelerrr,açç günler... geçen gün kahvaltımı öğlen4te yaptım o kadar yanii, e böyle olunca da sütte problem oluyor zaten iki hafta sonra başladım emzirmeye...Hamd olsun...
İnşaallahh sizlerde iyisiniz,eboşumm cnm bnm ben arıcam seni ama inan ki vaktim olmuyor çocugu birde sağolsunlar kucaga alıştırdılar gittiler lafda söyletmiyorlar, varya anlatsam roman olur yemek yemeye bile fırsatım olmuyor hemen paralıyor kendini...bugun eşim evde ona bırakabilirsem arıycam seni ben...

Hepinizii öpüyorum inş en kısa zamanda sizde hamiş kalır sağlıcakla kucağınıza alırsınız evlatlarınızı,hee doğumunuz da kolay olsun inşaallahhhhh...Hamiş hatunlar yemenize içmenize dikkat edin doğumdan sonra süt problem oluyor maalesef...

hoşgeldin cnm bizde seni çok özledikkkk...
tekrar gözün aydın RABBİM sağlıkla büyütmeni nasip etsin inş..uzun ömürler versin yavruna..
seni çok merak ediyorduk saolsun EBRAR ABLAM hep haber verdi bizi rahatlattı...
söylediğin herşeyi hemen hemen bende yaşıyorummm ...benim kuzumda kucağa alıştı uykuda uyumuyor ciyak ciyak dolaşıyoruz hep...
süt konusunda yemene çok dikkat et bak dereotu rezene falan cidden çok iyi geliyor tabi bide bol su ....
inş bundan sonra sıkça gelirsin fırsatın oldukça ...
senide paşayıda öpüyorummm...sende bizim için öp onu kokla şöyleee mis gıdışından...

KIZLARRR,,,
nasılsınız ???
biz yine annanemizdeydik
geçen hafta cuma günü kızıma mevlüt okuttuk RABBİM kabul eder inş..
şimdi evimizdeyiz... bu kız çok cadı yaa ...resmen oynuyor bizleee
dün 2 AYLIKKKK OLDUKKKKK
çarşambada aşımız var şimdiden korkuyorum valla çok zor bi süreç bizi bekliyor sanırım ....
bizden bu kadar...
hepinizi öpüyoruz tek tekkkk....

Selam canlar.
ANATOLİŞİM bende seni merak etmstm cnm ya ıyı oldu ugradıgın.demek aç kalıyosn kıyamam...ya yaşadgn streslerıde ıyı tahmın edıyorum,her kafadan bı ses herkes başka başka huylar edındırıyo.keske almayın kucaga dıye uyarsaydn herkesı cnm ya...kardesmde cok stres yasadı bu tür şeylerden dolayı.halada yemesine icmesıne herşeyıne karısıyolar daha dogrusu kardeşm nasl ısterse öyle bakıyo karıstgnla kalıyolar ama verdiklerı sıkıntı yetıyo..neyse ins bebişko daha sakinleşir herşeyin düzene girer kuzum.ama lütfen ac bekleme öyle geçlere kadar.

selam canım arkadaşlarım kaç gündür uğrayamadım ama rahatsızdım dün doktordaydım yine kanama şikayetiyle gittim malesef .cumartesi günü bir anda kanamam başladı daha adetimede vardı bide geçen aydan zaten adetim uzun sürmüştü yani arada nerdeyse 15 oldu olmadı tekrardan kanama başlayınca korktum .pazartesiye randevu verdi doktorum neyse dün gittim muayene oldum görünürde bişey yok ama nedenini araştırmamız gerek dedi .öncelikle tiroit tahlillerimi yaptırıcam eğer onlarda sorun çıkmazsa malesef rahimden parça alıncak rahimi temizliycekmiş .çok stres oldum yaa inşallah gerek olmaz gerçi sorun neyse çıkmasınıda istiyorumda korkuyorumda .yaa 3 ay adet olmuyorum oluncada böyle peş peşe anlamadım gitti .inşallah korkulcak bişey yoktur .ben önce kist vardır diye düşündüm ama kist filan yokmuş .moralim bozuk yaa çocuk çocuk diye bünyeyi bozdum sağlığımdan oldum resmen ama işte elden gelen bişey yok malesef .sabah gidip kan verdim bakalım tiroitler ne alem .duruma göre ne olucağı belli olcak .dualarınızda unutmayın beni lütfen canlarım .
ANATOLİŞİM gelmişsin kuzum iyi olmanıza sevindim demek kuzu seni yoruyo allah kolaylık versin canım .ben bildiğim için arayıp rahatsız etmek istemedim .bugünlerde geçicek canım yeterki sağlık olsun .seni ve kuzuyu öpüyorum .
RANACIM demek kuzunun resimlerini koydun hemen bakıcam yazma işim bitince :))baskıları nasıl yaptın canım ben yerim onun ellerini ayaklarını maşallah kuzuna ..
diğer canlar hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın hepinizi çok çok öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…