Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam canım arkadaşlarım kaç gündür uğrayamadım ama rahatsızdım dün doktordaydım yine kanama şikayetiyle gittim malesef .cumartesi günü bir anda kanamam başladı daha adetimede vardı bide geçen aydan zaten adetim uzun sürmüştü yani arada nerdeyse 15 oldu olmadı tekrardan kanama başlayınca korktum .pazartesiye randevu verdi doktorum neyse dün gittim muayene oldum görünürde bişey yok ama nedenini araştırmamız gerek dedi .öncelikle tiroit tahlillerimi yaptırıcam eğer onlarda sorun çıkmazsa malesef rahimden parça alıncak rahimi temizliycekmiş .çok stres oldum yaa inşallah gerek olmaz gerçi sorun neyse çıkmasınıda istiyorumda korkuyorumda .yaa 3 ay adet olmuyorum oluncada böyle peş peşe anlamadım gitti .inşallah korkulcak bişey yoktur .ben önce kist vardır diye düşündüm ama kist filan yokmuş .moralim bozuk yaa çocuk çocuk diye bünyeyi bozdum sağlığımdan oldum resmen ama işte elden gelen bişey yok malesef .sabah gidip kan verdim bakalım tiroitler ne alem .duruma göre ne olucağı belli olcak .dualarınızda unutmayın beni lütfen canlarım .
ANATOLİŞİM gelmişsin kuzum iyi olmanıza sevindim demek kuzu seni yoruyo allah kolaylık versin canım .ben bildiğim için arayıp rahatsız etmek istemedim .bugünlerde geçicek canım yeterki sağlık olsun .seni ve kuzuyu öpüyorum .
RANACIM demek kuzunun resimlerini koydun hemen bakıcam yazma işim bitince :))baskıları nasıl yaptın canım ben yerim onun ellerini ayaklarını maşallah kuzuna ..
diğer canlar hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın hepinizi çok çok öpüyorum

ayy ablammm geçmiş olsun yaa inş bi sorun yoktur ...sana katılıyorum önce sağlık ..
evet albüm yapıtık kızımın resimlerini koydum bakarsın çirkine :KK1: baskıları babamız tuttu ben boyadım öyle yaptık çok zorladı sıpam heryerimiz boya oldu sonra hemen bıcı bıcı yaptırdık minik kuzuyu...:KK1:

ayy ablammm geçmiş olsun yaa inş bi sorun yoktur ...sana katılıyorum önce sağlık ..
evet albüm yapıtık kızımın resimlerini koydum bakarsın çirkine :KK1: baskıları babamız tuttu ben boyadım öyle yaptık çok zorladı sıpam heryerimiz boya oldu sonra hemen bıcı bıcı yaptırdık minik kuzuyu...:KK1:

saol canım inşallah sorun yoktur bakalım artık ..
ayy yerim ben onu zor olmuş ama başarmışsınız :))hatıra olur ilerde şaşırır baktıkca :))
albümünüze baktım çok tatlı maşallah :nazar::nazar::nazar:benim için öp buğlem hanımı

saol canım inşallah sorun yoktur bakalım artık ..
ayy yerim ben onu zor olmuş ama başarmışsınız :))hatıra olur ilerde şaşırır baktıkca :))
albümünüze baktım çok tatlı maşallah :nazar::nazar::nazar:benim için öp buğlem hanımı

inş yoktur ablacım...
evet zorda olsa başardık :KK1: dimi nasılda şaşırır büyüdüğünde...:KK53:
saol teyzesi öperim tabi ..:KK34:
bizde seni öptük hayırlı haberle gelirsin inş...:KK16:

hayırlı günler,hayırlı haftalar arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:anatolya canım,merak etmiştik seni,iyi olmanıza çok sevindim,Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin,tatlı yorgunluklar bunlar kuzum:KK71:ebrar kuzum çok geçmiş olsun canım,dualarımız seninle:KK71:bana gelirsek 15 günde bir kanama yaşayan bir bayan olarak hala kanamam yok,bat 12 nisandı,geçen hafta gelmek için çok çabaladı ama gelmedi,bu hafta hiçbir şey yok,lekelenme vs. vardı bitti,mümkün olduğunca test vs.yapmak istemiyorum ama sanırım ay başında gitmek zorundayım,erteleyip duruyorum ama eğer bu hafta kanama olmazsa mayıs başı herhangi bir gün gideceğim teste sanırım,herşeyin hayırlısı olsun:KK31:herkese tekrar hayırlı günler,müsait olunca yine geleceğim inşallah:KK16::KK16::KK16:

Pelosum sagol cnm bnm.ıns hayırlısı neyse o olur..
Sende carsamba gtceksn demek,ıns incir ve klomenle bomba gibi yumosların olur kuzum bebis gelır sonrada Allahın izniyle.
amin derinim inş hayırlısı olsun hakkımızda...canım gittinmi iş görüşmesine merak ettim hayırlısı olmuştur inş...
Canlarımmm yaa çok özledim sizi, sıpadan fırsat bulmuşken girip bakayım dedim geçmişe bakamadım doğal olarak herkesler iyidir inşaallahh...Bizde tahmin edersiniz hala alışma sürecindeyiz uykusuz gecelerrr,açç günler... geçen gün kahvaltımı öğlen4te yaptım o kadar yanii, e böyle olunca da sütte problem oluyor zaten iki hafta sonra başladım emzirmeye...Hamd olsun...
İnşaallahh sizlerde iyisiniz,eboşumm cnm bnm ben arıcam seni ama inan ki vaktim olmuyor çocugu birde sağolsunlar kucaga alıştırdılar gittiler lafda söyletmiyorlar, varya anlatsam roman olur yemek yemeye bile fırsatım olmuyor hemen paralıyor kendini...bugun eşim evde ona bırakabilirsem arıycam seni ben...

Hepinizii öpüyorum inş en kısa zamanda sizde hamiş kalır sağlıcakla kucağınıza alırsınız evlatlarınızı,hee doğumunuz da kolay olsun inşaallahhhhh...Hamiş hatunlar yemenize içmenize dikkat edin doğumdan sonra süt problem oluyor maalesef...
oy maşallah kücük paşamıza...tatlı yorgunluk bunlar canım biraz daha buyudugu zaman rahatllarsın inş seni ve paşamızı öpüyorum...
annem resimlerimi albüme ekledi ...
bende sizleri özledim haberiniz olsunnn ...!!!
:KK34::KK34::KK34:

Eki Görüntüle 398161 Eki Görüntüle 398162 bunlarda zorlukla yaptırdığım el ve ayak baskılarımmm .... :KK9::KK9::KK9:
ben yirim senimn ayaklarını ellerini maşallah kuzuma...ben resimlerini görmüştüm zaten güzel prensesimizin cok öpüyorum ikinizide:nazar::nazar:
selam canım arkadaşlarım kaç gündür uğrayamadım ama rahatsızdım dün doktordaydım yine kanama şikayetiyle gittim malesef .cumartesi günü bir anda kanamam başladı daha adetimede vardı bide geçen aydan zaten adetim uzun sürmüştü yani arada nerdeyse 15 oldu olmadı tekrardan kanama başlayınca korktum .pazartesiye randevu verdi doktorum neyse dün gittim muayene oldum görünürde bişey yok ama nedenini araştırmamız gerek dedi .öncelikle tiroit tahlillerimi yaptırıcam eğer onlarda sorun çıkmazsa malesef rahimden parça alıncak rahimi temizliycekmiş .çok stres oldum yaa inşallah gerek olmaz gerçi sorun neyse çıkmasınıda istiyorumda korkuyorumda .yaa 3 ay adet olmuyorum oluncada böyle peş peşe anlamadım gitti .inşallah korkulcak bişey yoktur .ben önce kist vardır diye düşündüm ama kist filan yokmuş .moralim bozuk yaa çocuk çocuk diye bünyeyi bozdum sağlığımdan oldum resmen ama işte elden gelen bişey yok malesef .sabah gidip kan verdim bakalım tiroitler ne alem .duruma göre ne olucağı belli olcak .dualarınızda unutmayın beni lütfen canlarım .
ANATOLİŞİM gelmişsin kuzum iyi olmanıza sevindim demek kuzu seni yoruyo allah kolaylık versin canım .ben bildiğim için arayıp rahatsız etmek istemedim .bugünlerde geçicek canım yeterki sağlık olsun .seni ve kuzuyu öpüyorum .
RANACIM demek kuzunun resimlerini koydun hemen bakıcam yazma işim bitince :))baskıları nasıl yaptın canım ben yerim onun ellerini ayaklarını maşallah kuzuna ..
diğer canlar hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın hepinizi çok çok öpüyorum
eboşum cok gecmiş olsun canım ya aklına kötü şeyler getirme inş bişey cıkmaz hayırlısı olsun...off ya sorma bebek düşünmekten saglıgımızdan oluyoruz ama bi aklımdan atabilsem o kadar cok istiyorumki düşünmememek ama elimde olmuyo...kendine dikkat et tatlım dualarım seninle öptüm...
hayırlı günler,hayırlı haftalar arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:anatolya canım,merak etmiştik seni,iyi olmanıza çok sevindim,Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin,tatlı yorgunluklar bunlar kuzum:KK71:ebrar kuzum çok geçmiş olsun canım,dualarımız seninle:KK71:bana gelirsek 15 günde bir kanama yaşayan bir bayan olarak hala kanamam yok,bat 12 nisandı,geçen hafta gelmek için çok çabaladı ama gelmedi,bu hafta hiçbir şey yok,lekelenme vs. vardı bitti,mümkün olduğunca test vs.yapmak istemiyorum ama sanırım ay başında gitmek zorundayım,erteleyip duruyorum ama eğer bu hafta kanama olmazsa mayıs başı herhangi bir gün gideceğim teste sanırım,herşeyin hayırlısı olsun:KK31:herkese tekrar hayırlı günler,müsait olunca yine geleceğim inşallah:KK16::KK16::KK16:
canım hakkında hayırlısı olsun inş güzel haberler verirsin...

selam kızlar hayırlı günler hepinize diger kızlar sizleride cok öpüyorum tek tek isim yazmıycam unuttugum olunca üzülüyorum kendinize iyi bakın canlarım...:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım arkadasım benim.nolursun sıkma canını.telde de konuştugumuz gibi...sebebinin bulunması şimdi önemli olan.öyle veya böyle bi arastrma olsnda şu sıkıntıdan kurtul canom.bakarsn bu tedavinin ardından gelır topıcımızın nazlı melegi...senı cok sevıyorum lütfen üzülme.kan sonuclarını doktora gösterınce ara benı cnm öptüm.
FLANCIM,sen adet olmadıkca normal olarak umutlarda cogalıyo.yazını her okudugumda ah inş hamileyım demıstr dıyorum.bence sen hamişsn cnm insALLAH.
PELİNİM Yarın doktora gtceksn dimi?ay bı bakmşın yumoslar daha ilk kontrolde bomba olmuş:)hadi hayırlısı cnm.is görusmesıne gtmedm daha cnm 23nisan tatili grdı araya,orda yoktur diye gtmedım.gidicem ama bazı düsüncelrımden dolayı gerı vitese basıyoru:)erken cıkma konusunda hastane isi süper .ama maas muhtemelen asgarı olur.tahsilimde yok.sırf babam rica ettigi icin gelsn demıstr o kadın,ben biliyorum ve byle şeylerıde sevmem sankı zorla olacakms gibi...ve hastane isi benı herzaman daha bı korkutuyo sağlıkla ilgili oldugu icin...en ufak bı yanlışı kaldırmaz.hosteslik yapacgmdr büyük ihtimalle ama olsun o bile bana ciddi geliyo korkuyorum.kendime güvenım yok sanırım bu konuda:KK43:tezgahtarlık olsa daha fazla maas alıp ödemeler hızlanıcak ama eşimde tezgahtarlgı istemıyo pek.durun bakalım,karşıma satıs isi de cıkarsa kocişi bunada ikna ederim inş.
Ranacımmm,ben telefon ekranından senin minigin el ve ayakını minnacık gördüm ama gördum genede :)MASALLAH cnm yaa.
SELİNOŞUM,neredesn cnm sen naptn gectımı rahatszlıgın?
KARDELOŞ Cnm anacıgınlasn şmdi,iyı oturmalar cnm.öptm.
KARDELENimmmm nerdesin canom ya özledim seni hee.
BANUŞKO şu pclerı bı halledemedık heee kavuşamadık of.özledım cok.ara beni:)
BONCUKUM fıstıkım ugramadın kac gundur ıyısndr ıns cnm.
BERRİNCİM nasl gidiyo cnm hamislik?miden ıyımı artık?

kuzu bende özledim yaa buara sende yoğunsun galiba görüşemedik :KK53:
iş olayı varmış hadi hayırlısı canım valla çok sevindim inşallah hayırlısıysa olsun canım enazından azcık kafanı dağıtırsın :))
anatolişlekonuşmadım bayadır ya rahatsız etmek istemiyorum aramadım bayadır yani kuzucuğuda kendide iyidir inşallah konuşursak iletirim selamını canım

selinam canım duaların için allah razı olsun bende dün bolca salavat getirdim ve dua ettim allahım kabul etsin gönlümüzdekileri nasip etsin
evet baya kötüydü ama çok uzun sürmedi allahtan allahım korusun hepimizi
aşılama inşallah vesilen olur kuzum allah yardımcımız olsun zor işler bunlar ya

selam hanımlar hepinize güzel haftasonları iyisiniz inşallah
peloşum sen duayı sormuştun canım yazıyım tekrardan
1 hafta yapıyosun hergün 786 besmele çekiyosun
1000 tane nas suresi ama bunu hergün değil 7 günde tamamlıycaksın
ve 313 ayetel kürsi buda 1 haftada tamamlanıcak bukadar .niyetni dile getirip başlıyosun canım .
FLANIM naaptın canım merak ettim seni inşallah müjde verirsin bize
GARİBİM senin kırmızılar gelmiş inşallah klomen bu ay vesilen olsun
ALEYNACIM sende uğramışsın dualarına amin diyorum tatlım
arkadaşlar hepinizi öpüyorum görüşmek üzere
saol ablacım Rabbim seninde dualarını kabul etsin inşallah.amin.inşallah ablacım vesile olurda kavuşurum sıpaya.Rabbim hepimize sağlıklı bir hamilelik ve hayırlısından sağlıklı bir evlat nasib etsin inşallah.
ebuşummm cnm sagol.bakalım inş hayırlısysa olur o iş...sen naparsn kuzum msn acamadım ne zamandır.

Selinam sanada alıntı yaptm ama çıkmamıs.telden yazınca byle oluyo bzn..sagol cnm.ALLAH hepımız ıcın hayrlsnı versn.evet ıyı olacak calısırsam.basta kafam daglcak.maddı konuda elim bos kalmıyo şükürki ama bi takım borclarım var onları ödeyemedım o yuzden en azndan bı sure calssam ıyı olcak.
Selam herkese canlar. Iyı hafta sonları.
inşallah canım her konuda senin için çok iyi olurcak.Rabbim gönlüne göre versin canım.
hayırlı günler arkadaşlar,ancak gelebildim kusuruma bakmayın:KK71:derinim canım,iş durumun varmış canım,anladığım kadarıyla sende bir süre çalışayım diyorsun,hayırlısıysa başlarsın inşallah canım hem arkadaşların da dediği gibi biraz da kafan dağılır,iyi olur inşallah canım:KK31:bana gelirsek cidden kızmayın bana ne olur ama hala dr.a gitmedim,test de yapmadım,gitmek istemiyorum dr.a:KK50:olumsuz çıkarsa diye değil,eğer varsa ve kaybedersem diye bir korku var sanırım içimde:KK31:oğlumda iki ay hatta daha fazla bir zaman kanamam olmuştu,hamileliği öğrendiğimizde riskli dönemleri atlatmıştık,bunda da öyle olsun istiyorum aslında:KK31:biraz daha beklersem, o aradada eğer kanama başlarsa gecikmeli adet oldum der geçerim,hamileliği öğrenip,ardından kaybetmek çok üzüyor:KK31:bekledim bekledim bir hafta daha durayım,geçen hafta çok bekledim aslında adet olmayı,lekelenmem oldu ama arkası gelmedi,şimdi kesildi ama bulantı vs. yok birazda yoktur diye düşündüğümden erteliyorum,benden şimdilik bu kadar,ilk fırsatım olduğunda yine gelirim inşallah,herkese kucak dolusu sevgiler:KK16::KK16::KK16:
canım ya olumsuz düşünme lütfen inşallah bebiş gelmiştir ve 9 ay sorunsuz bir hamilelikten sonra sağlıkla mutlulukla yavrunu kucağına alırsın inşallah canım dualarımdasın güzel haberlerini duymak ümidiyle öptm cnm.
canım iyi olmana sevindim karşılaşamıyoruz epeydir ara sıra msn de görüşüyoduk yogun oldugun icin gelemiyosun heralde saglık olsun öpüyorum seni ve prensesisini...

canım hakkımızda hayırlısı olsun zamanı var demekki rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zmanda inş...

derinim hakkında hayırlısı olsun güzel bir işe benziyo inş anlaşırsınız...hem senin icinde iyi olur kafanı dagıtmış olursun cok öpüyorum seni canım...

selinam kullanıyorum canım bakalım inş bi faydası olur carşamba günü randevum var rabbim inş cabalarımızın mukafatanı verir hayırlısıyla...şimdi eboşumun yazdıgı dualarıda okuycam elimizden başka bişey gelmiyo dua etmekten başka rabbim kabul etsin inş...canım bende senin dualaraına yürekten amin diorum...öptüm cok...

eboşum cok sagol canım tekrar yazdıgın icin hemen kagıda yazdım başlıycam inş vesile olur hayırlısıyla cok öpüyorum seni...

flanım hayırlısı olsun canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yap tabi...inş bebişin vardır ve bu sefer hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...

berrinim bende seni merak etmiştim iyi olmana sevindim seni ve bebişini öpüyorum...

selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize:KK16::KK16::KK16:
canım ya inşallah hepsi vesile olur bu ay gelir yavrucuk.öptm seni.
Canlarımmm yaa çok özledim sizi, sıpadan fırsat bulmuşken girip bakayım dedim geçmişe bakamadım doğal olarak herkesler iyidir inşaallahh...Bizde tahmin edersiniz hala alışma sürecindeyiz uykusuz gecelerrr,açç günler... geçen gün kahvaltımı öğlen4te yaptım o kadar yanii, e böyle olunca da sütte problem oluyor zaten iki hafta sonra başladım emzirmeye...Hamd olsun...
İnşaallahh sizlerde iyisiniz,eboşumm cnm bnm ben arıcam seni ama inan ki vaktim olmuyor çocugu birde sağolsunlar kucaga alıştırdılar gittiler lafda söyletmiyorlar, varya anlatsam roman olur yemek yemeye bile fırsatım olmuyor hemen paralıyor kendini...bugun eşim evde ona bırakabilirsem arıycam seni ben...

Hepinizii öpüyorum inş en kısa zamanda sizde hamiş kalır sağlıcakla kucağınıza alırsınız evlatlarınızı,hee doğumunuz da kolay olsun inşaallahhhhh...Hamiş hatunlar yemenize içmenize dikkat edin doğumdan sonra süt problem oluyor maalesef...
hoşgeldin canım.bizde seni özledik.oy oy demek fırsat vermiyor kerata.yerim yaa.çok bunalmışsın sen canım ya.bazen bazı şeyleri duymamak lazım yoksa kendini yıpratırsın.bak derinim anlatmış he he de yinede kendi bildiğini yap.canım benim seni ve yeğenimi öpüyorum gıdışından koklaya koklaya öp benim için.Allah kolaylık versin canım yemene içmene de dikkat et.
hoşgeldin cnm bizde seni çok özledikkkk...
tekrar gözün aydın RABBİM sağlıkla büyütmeni nasip etsin inş..uzun ömürler versin yavruna..
seni çok merak ediyorduk saolsun EBRAR ABLAM hep haber verdi bizi rahatlattı...
söylediğin herşeyi hemen hemen bende yaşıyorummm ...benim kuzumda kucağa alıştı uykuda uyumuyor ciyak ciyak dolaşıyoruz hep...
süt konusunda yemene çok dikkat et bak dereotu rezene falan cidden çok iyi geliyor tabi bide bol su ....
inş bundan sonra sıkça gelirsin fırsatın oldukça ...
senide paşayıda öpüyorummm...sende bizim için öp onu kokla şöyleee mis gıdışından...:KK16:

KIZLARRR,,,
nasılsınız ???
biz yine annanemizdeydik :KK1:
geçen hafta cuma günü kızıma mevlüt okuttuk RABBİM kabul eder inş..
şimdi evimizdeyiz... bu kız çok cadı yaa ...resmen oynuyor bizleee :KK1:
dün 2 AYLIKKKK OLDUKKKKK :nazar::nazar::nazar:
çarşambada aşımız var şimdiden korkuyorum valla çok zor bi süreç bizi bekliyor sanırım ....
bizden bu kadar...
hepinizi öpüyoruz tek tekkkk....:KK16::KK16::KK16:
maşallah kızımıza 2 ay ı devirmiş bile.Rabbim kabul etsin canım mevlüdünüzü.albüme bakmadım daha birazdan bakıcam.ama burdaki eller ayaklar süper yaa.çok güzel bir hatıra ayrıca.büyüyünce elini koyup ayağını koyup bakar artık ayy minnacıkmış diye.Rabbim uzun ömürler versin.öptm canım.
ahh ablam yaa çok geçmiş olsun.inş parçaya fln gerek kalmaz ablam ya.troittirde ilacıyla halledersiniz.Rabbim hep güzel haberler duymak nasib etsin ablacım.dualarımız seninle.kendine de iyi bak ablacım sağlık herşeyden önemli öptm çok.

canım yukardada yazmıştım inşallah bebiş gelmiştir güzel haberle coşturursun topiği.Allahım hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik nasib etsin inşallah canım.öptm

selam hanımlar hayırlı akşamlar hepinize.ben bugun güzelce dinlendim sonrasındada temizlik yaptım birazdan da kociş gelir.öptm hepinizi.hayırlı akşamlar.

derinim hoşgeldin canım nasılsın?
çok şükür benim bişey kalmadı şimdilik.adeti bekliyom işte.

iyi akşamlar arkadaşlarr bende dün hamile olduğumu öğrendimm hemen katıldım bilgi toplamak içinn inş herkez dileklerine kavuşur:KK17:

iyi akşamlar arkadaşlarr bende dün hamile olduğumu öğrendimm hemen katıldım bilgi toplamak içinn inş herkez dileklerine kavuşur:KK17:
gözünüz aydın tebrik ederim.Rabbim sağlıklı bir hamilelik nasib etsin inşallah.aminn.
Tek Dileğim Var Oda Sağlıklı HayırLı Evlat sahibi olmak.. Allahım isteyen herkese versin inş :)

amin canım hoşgeldin.Rabbim inşallah çok bekletmeden gönderir meleğini.

herkese slmlarrr canlarımm biz bu gün doktora gittik teyzeleri büyümüş kuzum hareket ediyodu doktor masallah cok hareketli olcak dedi .ense kalınlığı normal dedi belki kızacaksınız ama 2 li testi yaptrmamaya karar verdik eşimle .bideee dedi ki eger kordon değilse gördüğüm galiba erkek dedii .benim tsh da normale gelmiş 1.30 inmiş sükürr dua edin teyzeleri sizi çokk seviyoruz...bide sarılıktan süplendi kan tahlilinde yüksek cıktı yarın test yaptracamm

Son düzenleme:
canım arkadasım benim.nolursun sıkma canını.telde de konuştugumuz gibi...sebebinin bulunması şimdi önemli olan.öyle veya böyle bi arastrma olsnda şu sıkıntıdan kurtul canom.bakarsn bu tedavinin ardından gelır topıcımızın nazlı melegi...senı cok sevıyorum lütfen üzülme.kan sonuclarını doktora gösterınce ara benı cnm öptüm.
FLANCIM,sen adet olmadıkca normal olarak umutlarda cogalıyo.yazını her okudugumda ah inş hamileyım demıstr dıyorum.bence sen hamişsn cnm insALLAH.
PELİNİM Yarın doktora gtceksn dimi?ay bı bakmşın yumoslar daha ilk kontrolde bomba olmuş:)hadi hayırlısı cnm.is görusmesıne gtmedm daha cnm 23nisan tatili grdı araya,orda yoktur diye gtmedım.gidicem ama bazı düsüncelrımden dolayı gerı vitese basıyoru:)erken cıkma konusunda hastane isi süper .ama maas muhtemelen asgarı olur.tahsilimde yok.sırf babam rica ettigi icin gelsn demıstr o kadın,ben biliyorum ve byle şeylerıde sevmem sankı zorla olacakms gibi...ve hastane isi benı herzaman daha bı korkutuyo sağlıkla ilgili oldugu icin...en ufak bı yanlışı kaldırmaz.hosteslik yapacgmdr büyük ihtimalle ama olsun o bile bana ciddi geliyo korkuyorum.kendime güvenım yok sanırım bu konuda:KK43:tezgahtarlık olsa daha fazla maas alıp ödemeler hızlanıcak ama eşimde tezgahtarlgı istemıyo pek.durun bakalım,karşıma satıs isi de cıkarsa kocişi bunada ikna ederim inş.
Ranacımmm,ben telefon ekranından senin minigin el ve ayakını minnacık gördüm ama gördum genede :)MASALLAH cnm yaa.
SELİNOŞUM,neredesn cnm sen naptn gectımı rahatszlıgın?
KARDELOŞ Cnm anacıgınlasn şmdi,iyı oturmalar cnm.öptm.
KARDELENimmmm nerdesin canom ya özledim seni hee.
BANUŞKO şu pclerı bı halledemedık heee kavuşamadık of.özledım cok.ara beni:)
BONCUKUM fıstıkım ugramadın kac gundur ıyısndr ıns cnm.
BERRİNCİM nasl gidiyo cnm hamislik?miden ıyımı artık?

valla kuzum midem aynı doktor bu gün ilaç verdi ama kuzumu gördüm teyzesii sizee kocaman slm var eller ayaklar kalkıp kalkıp iniyoo :)canımm inş. güzel bi iş bulursun ama hastane daha iyi bence kuzum daha rahat edersinn

RANACIM demek kuzunun resimlerini koydun hemen bakıcam yazma işim bitince :))baskıları nasıl yaptın canım ben yerim onun ellerini ayaklarını maşallah kuzuna ..s

kuzumm cok gecmişş olsunnn inşallah bişey yoktur canımm sen kendini üzme sakınn bizim dualrımızdasın zaten canımm stres yapm olur muuu

birşey sormak istiyorum şimdi ben 5 haftalık oldum ya hastaneye gitsem görünür mu kalp atışını duyabilir miyim? Bilginiz var mi acaba şehirden uzaktayım çünkü her istediğimde gitme imkanım yok gitmişken kalp atışını da duyayim görebileyim istiyorum hayırlısıyla

X