Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar,bı ara okudum yazamadım.smdı geldm ama hemen ckmam lazım.zeynodayım,enistecık malatyaya gttı iş icin bızde basbasayız kardescımle.
Flancm ıns ıyılesrn bıan önce bu sknlarn bıter.bebıste gelsn ıns en yakın zamanda.
Kardelos annene gdyomşsn gule gule cnm.
Selınam cnm haklısnz doktora gtmem konusnda.ddgm gibi hep gecıyo dıye önemsemedım basta.şmdı gtmeye karar verdm ama maddı olarak uygun dglm şuan cnm.ben byle sylerı pek demem ama acıklama yapmam şart oldu.evet bzn inat edıom kendm sallıyorum ama bu sefer maddıyattan cnm,kan testı flnda ıstıcek cnku,baya bı tutucak.
kardelenım kpss var demek hadı kolay gelsn.
Kızlar bu gece msn e flnda gelemıcem çnku telefonun sarj aletı yok,evde gôrumcemle ortak kullanıyoduk burda şarj yok.neyse öptm hepınızı iyi geceler.

Son düzenleme:
bu saat oldu,ancak gelebildim,hayırlı günler arkadaşlarkızlar bana kızacaksınız biliyorum ama hala test yapmadım yada kan testi yaptırmadım:96:bu hafta sonu gidelim diye karar verdik eşimle dr.a,eğer tabii kanama başlarsa gerek kalmayacakfazla kalamıyorum,müsait zaman bulunca yine geleceğim inşallah

hepinize hayırlı günler
istanbulda feci fırtına var korkudan öldüm yaa gözgözü görmüyordu toz bulutundan .ALLAHIM korusun dışarda olanları çatılar filan uçmuş hemen eşimi aradım çok şükür sorun yok .RABBİM afetlerden korusun hepimizi .
PELOŞUM canım hadi bakalım tedaviye başladın hayırlı olsun canım incirde ilaçlarda şifa olsun bebişine vesile olsun canım bide benim yazdığım tesbihatı yapsana kuzuminşallah vesile olur .
SELİNAM seninle konuştuk zaten ordada fırtına varmış :))yolladın buraya valla
KARDELOŞUM güle güle gidip gel canım anneciğine kavuşmuşsundur çoktan :))özletme kendini
KARDELENİM senlede konuştuk dün zaten öpüyorum seni
BERENİM diyelim artık dimi :))demek köye gidiyosunuz güle güle gidip gel .ayrıca berenim çok tatlı kardelene katılıyorum aynı sen :))ikinizide öpüyorum canım
DERİNİM demek kardeşciğinde kaldın ohh iyi yapmışsın canım hasret gidermişsinizdir
arkadaşlar hepinizi çok çok öptüm sabah beri giremedim nette sorun vardı inşallah yazdıklarımda gelir

kimsecikler yokkk yineee....
ankarada da hava çok kötü heryer toz göz gözü görmüyorrr... valla bende korktum ne yalan söyleyim ...:18:
kızlar yaa şöyle uzun uzun konuşmayı özledim ....bizim bu küçük cadının uykusu hiç yok desek yeridir...uykuyu hiç mi hiç sevmiyor yaaa...
hepinizi çok çoookkkk öpüyoruz ...

Selam canlar...ayy heryer fırtına Allahım hepimizi korusun.cok korkunçtu.rabbim beterınden korusun...anneme çaya geldım benım ıcın toplandı herkes Allah kavuştursuna...daha misafırler gelmemıstı bende makyaj yapıyorum,babam yemege geldı.sonra dedı berrayı terasa cıkarayım bi ust kata.aman yarabbım babam cktı ardından bi gürültü bı fırtına.elimdekı rimelı fırlattm kostum yukarı berrayı almayabaktm babam iniyo kucagnda berra.yengemle aglıyoz nasıl amainsanın canı yaa...bi yandan babam tekrar cıktı enistemın güvercınlerın koca kafes uçmuş kuşlar gtmişbabam üzüldü beklıyo kuşları.in baba dıye bagrıyorum yukarı off cok fenaydı yaa hayatmda böyle bsy yasamadım ben.yarın gene varmıs haberınız olsun dikkat edın kızlar.heryerde catılar uçtu camdan bı baktk hersey ordan oraya savrulmus...evet ranam ankarada fenaymş...diger ıllerde can kaybı da varmışhepımıze geçmiş olsun Allah hepinizi korusun felaketlerden.

selam kızlar kimseye rast gelemedim bugun...
eboşum amin canım cok sagol inş vesile olur hayırlısıyla...bu arada o duaları yeniden yazarmısın tatlım şimdiden cok teşekkür ederim...
flanım inş güzel haberler alırsın doktorundan bizlerde mujdeli haberi verirsin hayırlısıyla canım...
ranacım prensesini ve seni öpüyorum maşallah kuzuma benim inş uykusu düzene girer..
derinim altta seni gördüm canım nasılsın...

hayırlı günler arkadaşlarsizde bahsetmişsiniz fırtına,rüzgar bizim buralarda da çok etkili son 2 gündürderinciğim korkmuşsunuz,geçmiş olsun canımkardelen5233,canım güle güle git gel anneciğinepelinciğim hayırlısı kuzum,dr.sonucunu Allah'tan bir mani olmazsa yazarım kuzum

Selammmm,hayırlı günler canlar..
Flancım sorma kabus gibiydi.sagol cnm hepımıze gecmıs olsun...

nasılsınız canlarım ben annemdeğdim birkaç gündür biraz kafamı dinledim annemde net yok o yüzden giremedim inş kötü bişey yoktur geçmişe bakamadım evleri dağıtmış benim koca kaynanamda kızına gitmişti yokluğumuzda ebvi halletmiş bi,r sürü işim var bi görseniz onalr bana ben onlara bakıyorum esma uynamadan yapmam lazım ama benim canımistemiyo
akşam eşim büyük ihtimalo yok arkadaşlarıyayemeğe çıkıyo fırsat bulursam gelirim sohbetlerimizi çok özledim
hepinizi öpüyorum iyi bakın kendinize öptüm

Selammmmm herkese ıyı aksamlar kızlar.
Derdam hgmsin cnm.ALLAH kolaylık versın sanada ya.görusmek uzere ins.
Kıslar zeynodayım hala.2 gundur tunişimle bol bol oynadık.hepınızı öpuyoruz canlar.

gunaydin arkadaslarhepiniz iyisiniz insallah?benim bu aralar cok yogun gunlerin,(gerci ne zaman yogun olmadi ki)misafirlerim vardi.neyseki ugurladim cok sukur,bugun yine misafirim var,ögle sonu arkadasim gelecek.17 nisan adet tarihimdi benimde,dun gece adet oldum,neyse saglik olsun insallah.bu ayda klomen kullanacagim bu arada,insallah vesilem olur.benden haberler bu kadar

ebrarim görumcenin sonuclari temiz cikmis,cok sevindim.
kardelencim sende annene gitmissin,gule gule git gel insallah.
selinacim sende asilama yaptiracakmissin,vesilen olsun bu sefer canim.
derinim seninde cok gecmis adet canim yaa,ihmal etme git bir doktora.belki supriz olmus gelmistir bebis insallah.
flancim sanada cok gecmis olsun,sende gecikmissin insallah bebisin seninledir.
kardelencim sende ders calisiyormussun,allah yardimcin olsun canim.
pelincim sende adet olmussun,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,insallah bu ay olur.
elifin babasi vefat etmis,rabbim mekanini cennet eylesin insallah.

ranacim,cicili,sevcan,birsen,boncuk ve unuttugum tum dostlar hepinize selam olsun insallah

bugun 20 nisan PYGAMBERİMİZİN DOGUM GÜNÜ KUTLU DOGUM GÜNÜMÜZ ALLAHIM BU MUTLU GÜNÜMÜZDE bizim gibi evladı olmasını isteyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip eder İNŞALLAH bu mubarek bu güzel ayda AMİN

kızlar nasılsınız herkes iyi MAŞALLAH beni sorucak olursanız aynıyım ALLAHIM bu ay hepimizi hamile kalarak sevindirir İNŞALLAH

hanımlar hayırlı cumalar
RABBİM bu mübarek günün hürmetine dualarımızı makbul ve kabul buyursun .efendimize layık bir ümmet olmayı nasip etsin inşallah
hepiniz iyisiniz inşallah gördüğüm kadarıyla öyle geçmişe çok bakamadım misafirim var .pc pek elime geçmiyo desem yeridir :))
hepinizi çok çok öpüyorum ALLAHIM hepinizin gönlündeki muradı versin canım arkadaşlarım

Herkese selam kızlar.gunduz girdım ama yazamadım ya...ilk önce canımızın canı biricik Efendimiz Hz.MUHAMMED s.a.v'in dogum gunu tüm islam alemıne,onun dogdugu gün kadar kutlu olsun.rabbim gül yüzlü efendımızın yüzü suyu hurmetıne bizi bagıslasın ve muradlarımızı versın ins.
GARİPCIM hosgelmşin cnm.adet olmusun üzülme dıcem ama ıyı gördum seni.yazını okurken hızlı hızlı okudum belkim hamistir ddm:)
yenı bir arkadas gelmiş yanlıs hatırlamıyosam ismi SEDEF.hosgelmisin cnm.
EBUŞUM özledım senı cnm benım.vakıt olmuyo demek olsn ya sıkma canını kuzum öptm cok.he bu arada anatoliş napıyo kız konusursan slm syle.

SELİNAM,PELOŞUM,BANUM,KARDELENIM,FLANCM,BONCUGUM,KARDELOŞUM sizleride cok öptüm canlarım.
Kızlar ne dicem...kocişimi çalışma konusunda ikna ettim.ama tabi yindee heryere izin yok.bi bakın dedi,erken cıkabılecegn temız bıyer he bıde yakın olursa eve:)bende babama sylemştm aklnda olsn diye.bugun bizim bi tanıdgı görmuş.amcamın eşinin yegeni hastanede bashemşrelık yaptı yıllarca.şmdı genel koordinatörmüş.benı söylemis babam.ugrasın bana demiş:)cok sevındım.cok buyuk ve guzel bi hastane.ıns hayırlıysa bana uygun bıyer vardır.cokda heveslenmek ıstemıyorum ama bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…