Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bizde seni öpüyoruzz canımm kolay gelsinnn .devamı da gelecek canımm inşş. hep dua edicem inş.

aynen cnm yaa söylemek gerek gerçekten ben hiç dayanamıyorum yaa...bazende tutuyorum kendimi sonrada keşke kızsaydım diye yiyom içimi:)klomen konusunda da haklısın cnm...tabiki incir destek oluyo.dozuna falan dikkat et diye dedim,bazen açırı yumurta oluşuyomuş.saracoglunun sitesinden iyice oku yinede tam orda dendigi gibi yap kuzum inş vesilen olur...çok yumurta çok şansss
valla haklısın canımm bende hiç dayanamam ne anlarlar ki herbirini elden gecirmektenn .al cek git evine dimi amaa

evettt sorma...

Karşılaşamadık beyaaaa::))))))))
Hadi ya benimki gibi olmuş senin laptopta.

tamam derinim cok sagol uyarıların icin zaten günde bir bardak iciyorum aşırı olmasın diye...amim canım inş rabbim hayırlısıyla nasip etsin hepimize... biz elimizden geleni yapalımda takdir allahımın...

hayırlı günler,hayırlı haftalar olsun inşallahgeçmiş olsun diyen tüm arkadaşlarıma çok teşekkürler,Rabbim herkese sağlık versin,hastalık zorselinacığım,pelinciğim özellikle kan testi yaptırmadım çünkü benim damarlarım maalesef çok ince ve kan vermek işkence oluyor bana,patlamadık damarım kalmıyor,birde bu kadar uzayacağını tahmin etmedim hastalığın,hafif ilaç verirse dr.geçirir diye düşündüm,bu kadar ağır atlatacağımı tahmin etmemiştimbu arada pelin canım adet olmuşsun,önümüzdeki aylarda verirsin inşallah canım bize güzel haberler ama çok moralini bozma kuzum olur mu?bebek zaten mucize,hepimiz mucize beklemiyor muyuz?yeni ay yeni umut derinim canım bulantılar çok rahatsız ediyordur seni,geçmiş olsun canımadet içinde dr.a bir git istersen,bir yol gösterir de düzene girer inşallah canım,Allah seni inandırsın ben hastalık,ilaç derken 2-3 gün geciktim,kafamın sol tarafı tutmuyor inanki,kadın olmak zor ne diyeyim kikardelen 5233,kuzum bir sıkıntı atlatmışsınız,şükür ki önemli bir şey yokmuş canım,Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin canımebrarım görümcenin sonuçları iyi çıkmış,çok sevindim arkadaşım,Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallahmüsait olunca gelirim inşallah yine

sağol cnm test konusunda kararsızım bı yanım yaptır dıyor bı yanım yaptırma dıyor sende ıyısındır umarım berenımızı öp yerımıze
sağol fıstıgım hasta olmussun kıyamam sana hasretlıkten hasta olmussundur sen kesın çok gecmıs olsun cnm

pelınım ınsallah gerek kalmaz cnm ozaman asılamaya verırsın güzel haberlerı

sağol selınam ah o mısafırler bendede coktu hıc bos kalmazdı evım yorgunluktan ölürdüm hep dört dörtlük agırlamaya calısırdım ama bı hamıle kaldı düştüm yataklara kımse kapımı calmaz oldu ıyı gün dostlarıymıs malesef sende yorma kendını cok fazla hasta olursun allah korusun

ebusum ben wc deyken telın caldıgını duydum gecen geldıgımde sarjı bıtıp kapanmıstı kımın aradıgını göremedım cnm senmıydın kusurabakma bak cok utandım:26: görsem dönerdım ben sanaen kısa zamanda arıcam bende özledım cnm senı buarada görümcenın sonucları ıyı cıkmıs cok sevındım gözünüz aydın allah daha ıyı etsın ınsallah elıfın babasınada cok üzüldüm allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun ınsallah..

hepinize hayırlı günleer .bugün evimdeyim sabahtan beri keyif yapıyorum :))dinleniyorum ohhh negüzelmiş yaa evde olmak
güzel dilekleriniz için hepinize çok çok teşekkür edyorum allahım herkesi sevindirsin inşallah .
selinam naaptın canım işleri kolayladınmı ?gerçi iş bitmezde bitincede insan nasıl rahatlıyor yaa
peloşum kıyamam niye ağlıyosun inşallah rabbim güldürsün yüzünü .hem mucize diyosunda hamile kalmak hepimiz için mucize canım başkalarını buluyosa o mucize bizide bulur elbet .bide sıkıldığını yazmışsın kitap okumayı severmisin bilmiyorum ama tavsiye ederim kuzum çok iyi geliyo ..
kardeloşum olsun yaa önemli değil canım sonuçta muhabbet için aramadın bişey söyleyip kapadık nolcak okadardan .
berrincim yavaş yavaş tamamen gidicek canım ozaman hamişliğin tadını çıkarıcaksın
derinim demek tepeni attırdı kadın iyi demişsin ben oyüzden genelde fırından alıyorum
kardelenim arkadaşlatında dediği gibi baya dengesizmiş adam sıkma canını napalım insanlar tuhaf olmuşlar .bide yaralıya sinek konar derler ya bizimkide o hesap işte :))
boncuğum önemli değil canım görseydin dönerdin zaten .misafir konusunda ve yardımlaşma konusunda hepimizin yaşadığı şey bende herkese koşarımda ama hamile olup yattığımda ailemden başka kimse olmuyodu yanımda .allah bilsin napalım
banumm nabersin yapılmadımı hala pc özledik seni yaa
flanım adetin geçti galiba öyle anladım ben hadi inşallah müjde verirsin canım .
buarada kızlar gökceyle konuşmuştum hala annesinin yanında hepinizi sordu ve çok selamı var .onunda bulantısı çokmuş malesef .inşallah geçer enkısa zamanda
kızlar keşke burda olsanızda muhabbet etsek

canım Allah bilir artık ne gün dostu olduğunu.geneli ilk okuldan beri arkadaşlarım ama tabiki yinede bilinmez.öptm canım.
ay abla ne kolaylaması fitil kullanıyordum daha 3 tane kalası kaşıntı başladı felaket hemde.bugun dr u aradım.gel dedi kültür mü neyse işte ondan aldı.1 seferlik daha fitil verdi.inş geçer adetim bittiğinden beri hiç rahat yok bana.adetim de önceside zaten pek rahat değildim.öyle işte bugun çamaşır ütü hariç bi iş yapmadım zaten.bende geldim ama benimde şansıma denk gelemedim kimseyle:) hayırlı akşamlar herkese.

canım ya bende kan verirken cok kötü oluyorum bide hep acemi hemşireler beni buluyo mosmor oluyo kollarım allah yardımcımız olsun...amin canım inş rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür...hakkımızda hayırlısı olsun
amin boncugum inş hayırlısı olsun canım belkide aşılamadadır benimde kismetim bundan sonra daha pozitif olmaya calışcam
canım benim cok sagol şimdi daha iyiyim kızlarında dedigi gibi yeni ay yeni umut hepimiz icin hayırlısı olsun...kitap okumayı seviyorum eboşum iyide geliyo gercekten...yaa keşke karşılaşsaydık bende özlemiştim muhabbet etmeyi

Selam canlarımmm.yine telefon ekranına hapsoldum of.laptop ayvayı yedı galıba.şarj olmuyor.ama sarjda mı yoksa laptoptamı sorun anlamadım.kaynıma diyim de bu aksam bi götursun servise fln.
EBUŞUM cnm ya oh evinde keyif yaptın he ne güzel,bayadır yapamadın cnm.gökçecime benden de slm syle konusursan cok öptm onu da senide.
PELOŞ daha iyi olmana cok sevindim hep pozitif olalım.
SELİNAM gecmiş olsun cnm ya.öpuyorum seni kuzum.
FLANcım sanada gecmıs olsun cnm,kız belkimde hamişsndir.beni sorma aynen ddgn gibi kafam agrıyo artık hergün.hep gecıyo dıye önemsemedım ama baya oldu yanı.
Boncugum sagol cnm gecms olsn dleklern ıcın.evet koray gttgnden berı kiloda verdım iştahm yok midem kötu.
Kızlar unuttgm yok inş bugun yazılanlardan.malum,alıntı alamadım çoklu.bi ara alıyodu şmdi almıyo gene.

güzel ve güneşli bir gün,kocaman kocaman merhabalar arkadaşlarebrarcığım,derinciğim geçti günüm ama pek ümitli değilim ben bu aydan çünkü malum ağır bir soğukalgınlığı geçirdim,hafif olsada ilaç kullandım,bunlar etki etmiş olabilir diye düşünüyorumtek bildiğim geciktikçe başımda ciddi ve geçmeyen bir ağrı oluştuğu

derinimm sağol canım benim.geçer inşallah bugunde tahlili bıraktım hastaneye.perşembe akşamüstü alıp dr a götürücem.bişey çıkmasın tek.önümüzdeki ay aşılama yapılıcak 1 ay daha ilaç kullanıcağım bi durum olmaz inşallah.canım dr a gitmedinmi sen dahaaa
ben miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hiç görmemişim
kızlar ben bi kaç gün yokum,annemdeyim inşallah,haber edeyim dedim
canım güle güle git güle güle gel inşallah.anneciğinide iyileştirde gel.Rabbim annene acil şifalar sanada güç kuvvet versin inşallah.öptm canım.
merhabalar canım..ay bi test yaptır valla derinde sende dayaklık oldunuz.niye merakta bekliyonuz delsinler damarı nolcak 1 hafta kolun morarır sadece.doğuracak olsan damarım zor bulunuyo diye doğurmıcanmı merakta bırakmayın bizi gidin test yapın test yapmadan da gözüme görünmeyin

selam hanımlar hayırlı günler hepimize.peygamberimizin kutlu doğum haftası hepimize hayırlara vesile olsun inşallah bol bol salavat getirelim hanımlar.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.öptüm hepinizi.hoşçakalınn.

munasebetsız ınsanlar yaaaa canım benım sıkma canını hosbuldum canım hemen yorumlarımın ardından eklemeye calısıcam umarım basarırım opuyorum senı cok
o da sozlerı opuyor teyzesı mınık pasamızla bır sıkıntı atlatmıssınız ama atlatmıssınız sukurler olsun kı saglıkla gelsın mınıgın ınsallah annene gıdıyormussun selamlar
canım yaa uzulme lutfen ıncır den once bır ay sogan kurunu uygulamanı tavsıye edıyorum yanı hanı ıncır herkese farklı etkı yapıyor yaaa zaten yumurtlaman normalse fazla yumurtlamanı saglayabılıyor ama sen bılırsın umudunu kaybetme nolursun bır gun yavrunu kucagına aldıgında hersey guzel olacak allhın ıznı ıle
canım yaaa konusmayı nasıl osledım senle bılemessın bırazdan eklıyorum fotoları ınsallah becerırım
canım ben nacızane tavsıye etmıyorum cunku stres cok ıyı bırsey degıl hamılelıkte en ıyı bılenlerdenım ve moralım bozulmaz takmam dıyorsn sen bılırsın ama ıllakı takarsın bu yuzden ıcın rahat olsun dıye yaptırmaman gerektıgını dusunuyorum
canım gecmısler olsun rabbım sıfalar versın
elıfcıgıme de bas saglıgı dılıyorum bu acıyı anlamam mumkun degıl ama tahmın edebılıyorum rabbım sabırlar versın

canlarım buyuk foto eklemeyı bırgun bırı anlatsın bana yapamadım cunku avatarıma koydum ama bu arada bızım köy mevsımı geldı ay sonuna kadar koydeyım optum sızlerı cok allaha emanet olun

Flancım biz bu tür hastalıkların arkasından hamişlik haberi alıyoruz genellikle inşallah seninde öyle olacak
canlarım buyuk foto eklemeyı bırgun bırı anlatsın bana yapamadım cunku avatarıma koydum ama bu arada bızım köy mevsımı geldı ay sonuna kadar koydeyım optum sızlerı cok allaha emanet olun

Ay maşallah berenee.Foto küçük ama ben yinede sana benzettim, hoş babasını görmedik ama Sağlıcakla git gel canım görüşürüz inşallah.Münasebetsizden bol bişeyde yok memlekette maalesef canım ama gel gör ki onlarla beraber yaşamayı öğrenmek lazım galiba
Kardelencim sende güle güle git gel
Selinam aşılama deniyceksin demek.Ya aslında bende çok takiple vakit kaybetmek istemiyorum aşılama denemek istiyorum bakalım.İnşallah tutar miniğin gelir hayırlısıyla
Pelinim incirede başlamışsın şifa olsun vesile olsun inşallah canım

Merhaba hatunlar nasılsınız ne var ne yok?Ay benim bide kpss sınavım çıktı bi eksiğim o vardıBizim topikten biri daham gircem demişti benmi yanlış hatırlıyorum:26:

ılk goruste herkes bana benzetıyor ama ayrıntılar babasında saklı galıba:) ben gırcem cnm sınava htta su anda annemlerın evde olmamasını ve beren hanımın uyumasını fırsat bılerekten ınternet kacamagı yapıyorum ders calısmak yerıne ne de olsa yarından ıtıbaren koydeyız ama kımsecıkler yok

sagol derinim bu ay pozitif olmayı deniyorum inş başarabilirim...doktora gittinmi canım ihmal etme lütfen...
ben miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hiç görmemişim
kızlar ben bi kaç gün yokum,annemdeyim inşallah,haber edeyim dedim
hayırlısıyla git gel kardeloşum haber verdigi icin sagol...
off canım ya bi test yapsana cıkmassada icin rahat eder...kardelen 49 dedigi gibi biz bu hastalıkların sonunda hep hamiş haberi alıyoruz inş sende de oyle olur...
selinam bende bidaki ay aşılama yaptırcam ayy ikimiz aynı anda ne güzel inş rabbim vesile eder...amin canım bende seni öpüyorum...

canım bu ay incir kurunu yapıyım dedim doktorumada sordum bişey olmaz ilacla kullanabilirsin dedi ama sogan suyunu hic icebilcemi sanmıyorum rabbim hayırlısını nasip etsin...oyy maşallah berenimize cok tatlı foto kucuk ama bu kadar görmek bile mutlu etti beni...tamam canım sende güle güle git gel hayırlısıyla berenimizi ve seni öpüyorum...

kerdelenim amin canım inş...sınavda başarılar diliyorum...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben bugun doktora gittim klomen verdi bu ayda takip yapalım eger olmassa daha beklemeyilim aşılamaya gecelim dedi bakalım hayırlısı olsun bu ay cok rahat olcam adetle ilgili hic bişey konuşmıycam inş...olmassada rabbim aşılamayı vesile eder inş...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…