Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canlarım buyuk foto eklemeyı bırgun bırı anlatsın bana yapamadım cunku avatarıma koydum ama bu arada bızım köy mevsımı geldı ay sonuna kadar koydeyım optum sızlerı cok allaha emanet olun
canım pc nin içinde foto prog. olması lazım ordan fotonun bi kısmını kesip kaydedersen o kaydettiğini buraya koyduğunda olabiliyor.şimdi köydesindir zaten.iyi tatiller diyeyim.berenimize de maşallah diyorum:nazar:anasının kızı çok tatlıııı.öptüm sizi.
Flancım biz bu tür hastalıkların arkasından hamişlik haberi alıyoruz genellikle inşallah seninde öyle olacak

Ay maşallah berenee.Foto küçük ama ben yinede sana benzettim, hoş babasını görmedik ama:KK1: Sağlıcakla git gel canım görüşürüz inşallah.Münasebetsizden bol bişeyde yok memlekette maalesef canım ama gel gör ki onlarla beraber yaşamayı öğrenmek lazım galiba
Kardelencim sende güle güle git gel
Selinam aşılama deniyceksin demek.Ya aslında bende çok takiple vakit kaybetmek istemiyorum aşılama denemek istiyorum bakalım.İnşallah tutar miniğin gelir hayırlısıyla
Pelinim incirede başlamışsın şifa olsun vesile olsun inşallah canım

Merhaba hatunlar nasılsınız ne var ne yok?Ay benim bide kpss sınavım çıktı bi eksiğim o vardı:KK1:Bizim topikten biri daham gircem demişti benmi yanlış hatırlıyorum:26:
aynen canım ya boşa geçen zaman gibi kendimi suçluyorum.yani 1 aşılama deniycem.inşallah tutunur Rabbim gerek bırakmaz inşallah ama olmazsa yazın tüp yolları ankara yolcusu kalmasın olucak.hayırlısı Rabbim hepimizin dileklerini kabul etsin inşallah.
sagol derinim bu ay pozitif olmayı deniyorum inş başarabilirim...doktora gittinmi canım ihmal etme lütfen...

hayırlısıyla git gel kardeloşum haber verdigi icin sagol...

off canım ya bi test yapsana cıkmassada icin rahat eder...kardelen 49 dedigi gibi biz bu hastalıkların sonunda hep hamiş haberi alıyoruz inş sende de oyle olur...

selinam bende bidaki ay aşılama yaptırcam ayy ikimiz aynı anda ne güzel inş rabbim vesile eder...amin canım bende seni öpüyorum...

canım bu ay incir kurunu yapıyım dedim doktorumada sordum bişey olmaz ilacla kullanabilirsin dedi ama sogan suyunu hic icebilcemi sanmıyorum rabbim hayırlısını nasip etsin...oyy maşallah berenimize cok tatlı foto kucuk ama bu kadar görmek bile mutlu etti beni...tamam canım sende güle güle git gel hayırlısıyla berenimizi ve seni öpüyorum...

kerdelenim amin canım inş...sınavda başarılar diliyorum...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben bugun doktora gittim klomen verdi bu ayda takip yapalım eger olmassa daha beklemeyilim aşılamaya gecelim dedi bakalım hayırlısı olsun bu ay cok rahat olcam adetle ilgili hic bişey konuşmıycam inş...olmassada rabbim aşılamayı vesile eder inş...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...:KK16::KK16:
evet canım kullan sen inciride klomeni de.klomen zaten iğne kadar aşırı yumurta üretmiyor.sen incirle onu iğne kullanmış kadar yapabilirsin inş.nasıl olsa çatlama iğneside vurulursun yumoşlarda çatlar bi problem olmaz canım.Rabbim bu ay yüzünü güldürsün inşallah.müjdeli haberlerle dolsun topiğimiz nisan yağmurunun bereketi gibi.amiiiiiinn.pelinim senin duanada amin diyorum.inşallah bu ay herkesten müjdeli haberler alırız.amiiiinnnnnn
hepinize hayırlı günler
istanbulda feci fırtına var korkudan öldüm yaa gözgözü görmüyordu toz bulutundan .ALLAHIM korusun dışarda olanları çatılar filan uçmuş hemen eşimi aradım çok şükür sorun yok .RABBİM afetlerden korusun hepimizi .
PELOŞUM canım hadi bakalım tedaviye başladın hayırlı olsun canım incirde ilaçlarda şifa olsun bebişine vesile olsun canım bide benim yazdığım tesbihatı yapsana kuzuminşallah vesile olur .
SELİNAM seninle konuştuk zaten ordada fırtına varmış :))yolladın buraya valla
KARDELOŞUM güle güle gidip gel canım anneciğine kavuşmuşsundur çoktan :))özletme kendini
KARDELENİM senlede konuştuk dün zaten öpüyorum seni
BERENİM diyelim artık dimi :))demek köye gidiyosunuz güle güle gidip gel .ayrıca berenim çok tatlı kardelene katılıyorum aynı sen :))ikinizide öpüyorum canım
DERİNİM demek kardeşciğinde kaldın ohh iyi yapmışsın canım hasret gidermişsinizdir
arkadaşlar hepinizi çok çok öptüm sabah beri giremedim nette sorun vardı inşallah yazdıklarımda gelir :KK53:
geçmiş olsun ablam ya vallahi ne fırtınaymış haberlerde duydum çatıları fln uçanlar olmuş.Rabbim afetlerinden korusun herkesi.ben sana yağmur göndermiştim.öptm canım.
Selam canlar...ayy heryer fırtına Allahım hepimizi korusun.cok korkunçtu.rabbim beterınden korusun...anneme çaya geldım benım ıcın toplandı herkes Allah kavuştursuna...daha misafırler gelmemıstı bende makyaj yapıyorum,babam yemege geldı.sonra dedı berrayı terasa cıkarayım bi ust kata.aman yarabbım babam cktı ardından bi gürültü bı fırtına.elimdekı rimelı fırlattm kostum yukarı berrayı almaya:KK43:baktm babam iniyo kucagnda berra.yengemle aglıyoz nasıl ama:KK43:insanın canı yaa...bi yandan babam tekrar cıktı enistemın güvercınlerın koca kafes uçmuş kuşlar gtmiş:KK43:babam üzüldü beklıyo kuşları.in baba dıye bagrıyorum yukarı off cok fenaydı yaa hayatmda böyle bsy yasamadım ben.yarın gene varmıs haberınız olsun dikkat edın kızlar.heryerde catılar uçtu camdan bı baktk hersey ordan oraya savrulmus...evet ranam ankarada fenaymş...diger ıllerde can kaybı da varmış:KK43:hepımıze geçmiş olsun Allah hepinizi korusun felaketlerden.
amin canım Allah korusun.baya korkmuşsunuz.Rabbim afetlerden korusun hepimizi.
gunaydin arkadaslar:KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah?benim bu aralar cok yogun gunlerin,(gerci ne zaman yogun olmadi ki):KK53::KK9:misafirlerim vardi.neyseki ugurladim cok sukur,bugun yine misafirim var,ögle sonu arkadasim gelecek.17 nisan adet tarihimdi benimde,dun gece adet oldum,neyse saglik olsun insallah.bu ayda klomen kullanacagim bu arada,insallah vesilem olur.benden haberler bu kadar:KK9:

ebrarim görumcenin sonuclari temiz cikmis,cok sevindim.
kardelencim sende annene gitmissin,gule gule git gel insallah.
selinacim sende asilama yaptiracakmissin,vesilen olsun bu sefer canim.
derinim seninde cok gecmis adet canim yaa,ihmal etme git bir doktora.belki supriz olmus gelmistir bebis insallah.
flancim sanada cok gecmis olsun,sende gecikmissin insallah bebisin seninledir.
kardelencim sende ders calisiyormussun,allah yardimcin olsun canim.
pelincim sende adet olmussun,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,insallah bu ay olur.
elifin babasi vefat etmis,rabbim mekanini cennet eylesin insallah.

ranacim,cicili,sevcan,birsen,boncuk ve unuttugum tum dostlar hepinize selam olsun insallah

saolasın canım amin inşallah.Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin dualarımızı dileklerimizi inşallah.

selam kızlar hayırlı günler hepinize.dün hepimiz için bol bol dua ettim.Rabbim kabul buyursun inşallah.Allahım hepimizin gönlündekini hayırlısıyla nasib etsin inşallah canlar.
derinim inş bahsettiğin iş güzel Rabbim hayırlısıyla orda çalışmanı nasib etsin canım.senin içinde çalışmak hem maddi hem manevi çok iyi olurcak.Allah gönlüne göre versin canım arkadaşım.öptüm.

Herkese selam kızlar.gunduz girdım ama yazamadım ya...ilk önce canımızın canı biricik Efendimiz Hz.MUHAMMED s.a.v'in dogum gunu tüm islam alemıne,onun dogdugu gün kadar kutlu olsun.rabbim gül yüzlü efendımızın yüzü suyu hurmetıne bizi bagıslasın ve muradlarımızı versın ins.
GARİPCIM hosgelmşin cnm.adet olmusun üzülme dıcem ama ıyı gördum seni.yazını okurken hızlı hızlı okudum belkim hamistir ddm:)
yenı bir arkadas gelmiş yanlıs hatırlamıyosam ismi SEDEF.hosgelmisin cnm.
EBUŞUM özledım senı cnm benım.vakıt olmuyo demek olsn ya sıkma canını kuzum öptm cok.he bu arada anatoliş napıyo kız konusursan slm syle.

SELİNAM,PELOŞUM,BANUM,KARDELENIM,FLANCM,BONCUGUM,KARDELOŞUM sizleride cok öptüm canlarım.
Kızlar ne dicem...kocişimi çalışma konusunda ikna ettim.ama tabi yindee heryere izin yok.bi bakın dedi,erken cıkabılecegn temız bıyer he bıde yakın olursa eve:)bende babama sylemştm aklnda olsn diye.bugun bizim bi tanıdgı görmuş.amcamın eşinin yegeni hastanede bashemşrelık yaptı yıllarca.şmdı genel koordinatörmüş.benı söylemis babam.ugrasın bana demiş:)cok sevındım.cok buyuk ve guzel bi hastane.ıns hayırlıysa bana uygun bıyer vardır.cokda heveslenmek ıstemıyorum ama bakalım.
kuzu bende özledim yaa buara sende yoğunsun galiba görüşemedik :KK53:
iş olayı varmış hadi hayırlısı canım valla çok sevindim inşallah hayırlısıysa olsun canım enazından azcık kafanı dağıtırsın :))
anatolişlekonuşmadım bayadır ya rahatsız etmek istemiyorum aramadım bayadır yani kuzucuğuda kendide iyidir inşallah konuşursak iletirim selamını canım
canım pc nin içinde foto prog. olması lazım ordan fotonun bi kısmını kesip kaydedersen o kaydettiğini buraya koyduğunda olabiliyor.şimdi köydesindir zaten.iyi tatiller diyeyim.berenimize de maşallah diyorum:nazar:anasının kızı çok tatlıııı.öptüm sizi.

aynen canım ya boşa geçen zaman gibi kendimi suçluyorum.yani 1 aşılama deniycem.inşallah tutunur Rabbim gerek bırakmaz inşallah ama olmazsa yazın tüp yolları ankara yolcusu kalmasın olucak.hayırlısı Rabbim hepimizin dileklerini kabul etsin inşallah.

evet canım kullan sen inciride klomeni de.klomen zaten iğne kadar aşırı yumurta üretmiyor.sen incirle onu iğne kullanmış kadar yapabilirsin inş.nasıl olsa çatlama iğneside vurulursun yumoşlarda çatlar bi problem olmaz canım.Rabbim bu ay yüzünü güldürsün inşallah.müjdeli haberlerle dolsun topiğimiz nisan yağmurunun bereketi gibi.amiiiiiinn.pelinim senin duanada amin diyorum.inşallah bu ay herkesten müjdeli haberler alırız.amiiiinnnnnn

geçmiş olsun ablam ya vallahi ne fırtınaymış haberlerde duydum çatıları fln uçanlar olmuş.Rabbim afetlerinden korusun herkesi.ben sana yağmur göndermiştim.öptm canım.

saolasın canım amin inşallah.Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin dualarımızı dileklerimizi inşallah.

selam kızlar hayırlı günler hepinize.dün hepimiz için bol bol dua ettim.Rabbim kabul buyursun inşallah.Allahım hepimizin gönlündekini hayırlısıyla nasib etsin inşallah canlar.
derinim inş bahsettiğin iş güzel Rabbim hayırlısıyla orda çalışmanı nasib etsin canım.senin içinde çalışmak hem maddi hem manevi çok iyi olurcak.Allah gönlüne göre versin canım arkadaşım.öptüm.

selinam canım duaların için allah razı olsun bende dün bolca salavat getirdim ve dua ettim allahım kabul etsin gönlümüzdekileri nasip etsin
evet baya kötüydü ama çok uzun sürmedi allahtan allahım korusun hepimizi
aşılama inşallah vesilen olur kuzum allah yardımcımız olsun zor işler bunlar ya

selam hanımlar hepinize güzel haftasonları iyisiniz inşallah
peloşum sen duayı sormuştun canım yazıyım tekrardan
1 hafta yapıyosun hergün 786 besmele çekiyosun
1000 tane nas suresi ama bunu hergün değil 7 günde tamamlıycaksın
ve 313 ayetel kürsi buda 1 haftada tamamlanıcak bukadar .niyetni dile getirip başlıyosun canım .
FLANIM naaptın canım merak ettim seni inşallah müjde verirsin bize
GARİBİM senin kırmızılar gelmiş inşallah klomen bu ay vesilen olsun
ALEYNACIM sende uğramışsın dualarına amin diyorum tatlım
arkadaşlar hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
KARDELEN49..........7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

iş olayı varmış hadi hayırlısı canım valla çok sevindim inşallah hayırlısıysa olsun canım enazından azcık kafanı dağıtırsın :))
anatolişlekonuşmadım bayadır ya rahatsız etmek istemiyorum aramadım bayadır yani kuzucuğuda kendide iyidir inşallah konuşursak iletirim selamını canım

selinam canım duaların için allah razı olsun bende dün bolca salavat getirdim ve dua ettim allahım kabul etsin gönlümüzdekileri nasip etsin

ve 313 ayetel kürsi buda 1 haftada tamamlanıcak bukadar .niyetni dile getirip başlıyosun canım .

ebuşummm cnm sagol.bakalım inş hayırlısysa olur o iş...sen naparsn kuzum msn acamadım ne zamandır.

Selinam sanada alıntı yaptm ama çıkmamıs.telden yazınca byle oluyo bzn..sagol cnm.ALLAH hepımız ıcın hayrlsnı versn.evet ıyı olacak calısırsam.basta kafam daglcak.maddı konuda elim bos kalmıyo şükürki ama bi takım borclarım var onları ödeyemedım o yuzden en azndan bı sure calssam ıyı olcak.
Selam herkese canlar. Iyı hafta sonları.

hayırlı günler arkadaşlar,ancak gelebildim kusuruma bakmayın:KK71:derinim canım,iş durumun varmış canım,anladığım kadarıyla sende bir süre çalışayım diyorsun,hayırlısıysa başlarsın inşallah canım hem arkadaşların da dediği gibi biraz da kafan dağılır,iyi olur inşallah canım:KK31:bana gelirsek cidden kızmayın bana ne olur ama hala dr.a gitmedim,test de yapmadım,gitmek istemiyorum dr.a:KK50:olumsuz çıkarsa diye değil,eğer varsa ve kaybedersem diye bir korku var sanırım içimde:KK31:oğlumda iki ay hatta daha fazla bir zaman kanamam olmuştu,hamileliği öğrendiğimizde riskli dönemleri atlatmıştık,bunda da öyle olsun istiyorum aslında:KK31:biraz daha beklersem, o aradada eğer kanama başlarsa gecikmeli adet oldum der geçerim,hamileliği öğrenip,ardından kaybetmek çok üzüyor:KK31:bekledim bekledim bir hafta daha durayım,geçen hafta çok bekledim aslında adet olmayı,lekelenmem oldu ama arkası gelmedi,şimdi kesildi ama bulantı vs. yok birazda yoktur diye düşündüğümden erteliyorum,benden şimdilik bu kadar,ilk fırsatım olduğunda yine gelirim inşallah,herkese kucak dolusu sevgiler:KK16::KK16::KK16:

Flancım sagol cnm ya evet ıns hayırlısı bakalım olacakmı.sana gelincee kuzu anlıyorum seni,sen nasl rahat hissetceksen öyle yap cnm.umarım vardır bebis ve öncekı gibi bi durum yasanmaz hıc skma canını.

canım nasılsın baya oldu görüşmeyeli herşey yolundadır inşallah :KK19:

cokkk sağol ebrarımm iyiyim şükürr ama net yoktuu 1 haftadr tlfdan girip heber vereyim dedim beceremedim sinir oldumm.bu arada bende unutulmuşum diye üzülmüştümm :)sen nasılsın canımmm iyisin inşallahhh özledim hepinizii çokk öpüyorumm

nasılsınız canlarım ben annemdeğdim birkaç gündür biraz kafamı dinledim annemde net yok o yüzden giremedim inş kötü bişey yoktur geçmişe bakamadım evleri dağıtmış benim koca kaynanamda kızına gitmişti yokluğumuzda ebvi halletmiş bi,r sürü işim var bi görseniz onalr bana ben onlara bakıyorum esma uynamadan yapmam lazım ama benim canımistemiyo
akşam eşim büyük ihtimalo yok arkadaşlarıyayemeğe çıkıyo fırsat bulursam gelirim sohbetlerimizi çok özledim
hepinizi öpüyorum iyi bakın kendinize öptüm
canım iyi olmana sevindim karşılaşamıyoruz epeydir ara sıra msn de görüşüyoduk yogun oldugun icin gelemiyosun heralde saglık olsun öpüyorum seni ve prensesisini...
gunaydin arkadaslar:KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah?benim bu aralar cok yogun gunlerin,(gerci ne zaman yogun olmadi ki):KK53::KK9:misafirlerim vardi.neyseki ugurladim cok sukur,bugun yine misafirim var,ögle sonu arkadasim gelecek.17 nisan adet tarihimdi benimde,dun gece adet oldum,neyse saglik olsun insallah.bu ayda klomen kullanacagim bu arada,insallah vesilem olur.benden haberler bu kadar:KK9:

ebrarim görumcenin sonuclari temiz cikmis,cok sevindim.
kardelencim sende annene gitmissin,gule gule git gel insallah.
selinacim sende asilama yaptiracakmissin,vesilen olsun bu sefer canim.
derinim seninde cok gecmis adet canim yaa,ihmal etme git bir doktora.belki supriz olmus gelmistir bebis insallah.
flancim sanada cok gecmis olsun,sende gecikmissin insallah bebisin seninledir.
kardelencim sende ders calisiyormussun,allah yardimcin olsun canim.
pelincim sende adet olmussun,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,insallah bu ay olur.
elifin babasi vefat etmis,rabbim mekanini cennet eylesin insallah.

ranacim,cicili,sevcan,birsen,boncuk ve unuttugum tum dostlar hepinize selam olsun insallah
canım hakkımızda hayırlısı olsun zamanı var demekki rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zmanda inş...
Herkese selam kızlar.gunduz girdım ama yazamadım ya...ilk önce canımızın canı biricik Efendimiz Hz.MUHAMMED s.a.v'in dogum gunu tüm islam alemıne,onun dogdugu gün kadar kutlu olsun.rabbim gül yüzlü efendımızın yüzü suyu hurmetıne bizi bagıslasın ve muradlarımızı versın ins.
GARİPCIM hosgelmşin cnm.adet olmusun üzülme dıcem ama ıyı gördum seni.yazını okurken hızlı hızlı okudum belkim hamistir ddm:)
yenı bir arkadas gelmiş yanlıs hatırlamıyosam ismi SEDEF.hosgelmisin cnm.
EBUŞUM özledım senı cnm benım.vakıt olmuyo demek olsn ya sıkma canını kuzum öptm cok.he bu arada anatoliş napıyo kız konusursan slm syle.

SELİNAM,PELOŞUM,BANUM,KARDELENIM,FLANCM,BONCUGUM,KARDELOŞUM sizleride cok öptüm canlarım.
Kızlar ne dicem...kocişimi çalışma konusunda ikna ettim.ama tabi yindee heryere izin yok.bi bakın dedi,erken cıkabılecegn temız bıyer he bıde yakın olursa eve:)bende babama sylemştm aklnda olsn diye.bugun bizim bi tanıdgı görmuş.amcamın eşinin yegeni hastanede bashemşrelık yaptı yıllarca.şmdı genel koordinatörmüş.benı söylemis babam.ugrasın bana demiş:)cok sevındım.cok buyuk ve guzel bi hastane.ıns hayırlıysa bana uygun bıyer vardır.cokda heveslenmek ıstemıyorum ama bakalım.
derinim hakkında hayırlısı olsun güzel bir işe benziyo inş anlaşırsınız...hem senin icinde iyi olur kafanı dagıtmış olursun cok öpüyorum seni canım...

selinam kullanıyorum canım bakalım inş bi faydası olur carşamba günü randevum var rabbim inş cabalarımızın mukafatanı verir hayırlısıyla...şimdi eboşumun yazdıgı dualarıda okuycam elimizden başka bişey gelmiyo dua etmekten başka rabbim kabul etsin inş...canım bende senin dualaraına yürekten amin diorum...öptüm cok...

eboşum cok sagol canım tekrar yazdıgın icin hemen kagıda yazdım başlıycam inş vesile olur hayırlısıyla cok öpüyorum seni...
hayırlı günler arkadaşlar,ancak gelebildim kusuruma bakmayın:KK71:derinim canım,iş durumun varmış canım,anladığım kadarıyla sende bir süre çalışayım diyorsun,hayırlısıysa başlarsın inşallah canım hem arkadaşların da dediği gibi biraz da kafan dağılır,iyi olur inşallah canım:KK31:bana gelirsek cidden kızmayın bana ne olur ama hala dr.a gitmedim,test de yapmadım,gitmek istemiyorum dr.a:KK50:olumsuz çıkarsa diye değil,eğer varsa ve kaybedersem diye bir korku var sanırım içimde:KK31:oğlumda iki ay hatta daha fazla bir zaman kanamam olmuştu,hamileliği öğrendiğimizde riskli dönemleri atlatmıştık,bunda da öyle olsun istiyorum aslında:KK31:biraz daha beklersem, o aradada eğer kanama başlarsa gecikmeli adet oldum der geçerim,hamileliği öğrenip,ardından kaybetmek çok üzüyor:KK31:bekledim bekledim bir hafta daha durayım,geçen hafta çok bekledim aslında adet olmayı,lekelenmem oldu ama arkası gelmedi,şimdi kesildi ama bulantı vs. yok birazda yoktur diye düşündüğümden erteliyorum,benden şimdilik bu kadar,ilk fırsatım olduğunda yine gelirim inşallah,herkese kucak dolusu sevgiler:KK16::KK16::KK16:
flanım hayırlısı olsun canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yap tabi...inş bebişin vardır ve bu sefer hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...
herkese slmlarr canlarr kaç gündr net yoktu giremedim hepiniz iyisiniz inş.

berrinim bende seni merak etmiştim iyi olmana sevindim seni ve bebişini öpüyorum...

selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize:KK16::KK16::KK16:

Pelosum sagol cnm bnm.ıns hayırlısı neyse o olur..
Sende carsamba gtceksn demek,ıns incir ve klomenle bomba gibi yumosların olur kuzum bebis gelır sonrada Allahın izniyle.

canım iyi olmana sevindim karşılaşamıyoruz epeydir ara sıra msn de görüşüyoduk yogun oldugun icin gelemiyosun heralde saglık olsun öpüyorum seni ve prensesisini...

canım hakkımızda hayırlısı olsun zamanı var demekki rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zmanda inş...

derinim hakkında hayırlısı olsun güzel bir işe benziyo inş anlaşırsınız...hem senin icinde iyi olur kafanı dagıtmış olursun cok öpüyorum seni canım...

selinam kullanıyorum canım bakalım inş bi faydası olur carşamba günü randevum var rabbim inş cabalarımızın mukafatanı verir hayırlısıyla...şimdi eboşumun yazdıgı dualarıda okuycam elimizden başka bişey gelmiyo dua etmekten başka rabbim kabul etsin inş...canım bende senin dualaraına yürekten amin diorum...öptüm cok...

eboşum cok sagol canım tekrar yazdıgın icin hemen kagıda yazdım başlıycam inş vesile olur hayırlısıyla cok öpüyorum seni...

flanım hayırlısı olsun canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yap tabi...inş bebişin vardır ve bu sefer hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...

berrinim bende seni merak etmiştim iyi olmana sevindim seni ve bebişini öpüyorum...
selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize:KK16::KK16::KK16:

sağolasınn canımm giremedim netten dolayı maleseff carsamba kontrolun varmış inş. güzel haberlerle gelirsin bende salı günü gidcem inş. canımm bizde seni öpüyoz teyzesi

Canlarımmm yaa çok özledim sizi, sıpadan fırsat bulmuşken girip bakayım dedim geçmişe bakamadım doğal olarak herkesler iyidir inşaallahh...Bizde tahmin edersiniz hala alışma sürecindeyiz uykusuz gecelerrr,açç günler... geçen gün kahvaltımı öğlen4te yaptım o kadar yanii, e böyle olunca da sütte problem oluyor zaten iki hafta sonra başladım emzirmeye...Hamd olsun...
İnşaallahh sizlerde iyisiniz,eboşumm cnm bnm ben arıcam seni ama inan ki vaktim olmuyor çocugu birde sağolsunlar kucaga alıştırdılar gittiler lafda söyletmiyorlar, varya anlatsam roman olur yemek yemeye bile fırsatım olmuyor hemen paralıyor kendini...bugun eşim evde ona bırakabilirsem arıycam seni ben...

Hepinizii öpüyorum inş en kısa zamanda sizde hamiş kalır sağlıcakla kucağınıza alırsınız evlatlarınızı,hee doğumunuz da kolay olsun inşaallahhhhh...Hamiş hatunlar yemenize içmenize dikkat edin doğumdan sonra süt problem oluyor maalesef...

Canlarımmm yaa çok özledim sizi, sıpadan fırsat bulmuşken girip bakayım dedim geçmişe bakamadım doğal olarak herkesler iyidir inşaallahh...Bizde tahmin edersiniz hala alışma sürecindeyiz uykusuz gecelerrr,açç günler... geçen gün kahvaltımı öğlen4te yaptım o kadar yanii, e böyle olunca da sütte problem oluyor zaten iki hafta sonra başladım emzirmeye...Hamd olsun...
İnşaallahh sizlerde iyisiniz,eboşumm cnm bnm ben arıcam seni ama inan ki vaktim olmuyor çocugu birde sağolsunlar kucaga alıştırdılar gittiler lafda söyletmiyorlar, varya anlatsam roman olur yemek yemeye bile fırsatım olmuyor hemen paralıyor kendini...bugun eşim evde ona bırakabilirsem arıycam seni ben...

Hepinizii öpüyorum inş en kısa zamanda sizde hamiş kalır sağlıcakla kucağınıza alırsınız evlatlarınızı,hee doğumunuz da kolay olsun inşaallahhhhh...Hamiş hatunlar yemenize içmenize dikkat edin doğumdan sonra süt problem oluyor maalesef...

hoşgeldin cnm bizde seni çok özledikkkk...
tekrar gözün aydın RABBİM sağlıkla büyütmeni nasip etsin inş..uzun ömürler versin yavruna..
seni çok merak ediyorduk saolsun EBRAR ABLAM hep haber verdi bizi rahatlattı...
söylediğin herşeyi hemen hemen bende yaşıyorummm ...benim kuzumda kucağa alıştı uykuda uyumuyor ciyak ciyak dolaşıyoruz hep...
süt konusunda yemene çok dikkat et bak dereotu rezene falan cidden çok iyi geliyor tabi bide bol su ....
inş bundan sonra sıkça gelirsin fırsatın oldukça ...
senide paşayıda öpüyorummm...sende bizim için öp onu kokla şöyleee mis gıdışından...:KK16:

KIZLARRR,,,
nasılsınız ???
biz yine annanemizdeydik :KK1:
geçen hafta cuma günü kızıma mevlüt okuttuk RABBİM kabul eder inş..
şimdi evimizdeyiz... bu kız çok cadı yaa ...resmen oynuyor bizleee :KK1:
dün 2 AYLIKKKK OLDUKKKKK :nazar::nazar::nazar:
çarşambada aşımız var şimdiden korkuyorum valla çok zor bi süreç bizi bekliyor sanırım ....
bizden bu kadar...
hepinizi öpüyoruz tek tekkkk....:KK16::KK16::KK16:

Selam canlar.
ANATOLİŞİM bende seni merak etmstm cnm ya ıyı oldu ugradıgın.demek aç kalıyosn kıyamam...ya yaşadgn streslerıde ıyı tahmın edıyorum,her kafadan bı ses herkes başka başka huylar edındırıyo.keske almayın kucaga dıye uyarsaydn herkesı cnm ya...kardesmde cok stres yasadı bu tür şeylerden dolayı.halada yemesine icmesıne herşeyıne karısıyolar daha dogrusu kardeşm nasl ısterse öyle bakıyo karıstgnla kalıyolar ama verdiklerı sıkıntı yetıyo..neyse ins bebişko daha sakinleşir herşeyin düzene girer kuzum.ama lütfen ac bekleme öyle geçlere kadar.

selam canım arkadaşlarım kaç gündür uğrayamadım ama rahatsızdım dün doktordaydım yine kanama şikayetiyle gittim malesef .cumartesi günü bir anda kanamam başladı daha adetimede vardı bide geçen aydan zaten adetim uzun sürmüştü yani arada nerdeyse 15 oldu olmadı tekrardan kanama başlayınca korktum .pazartesiye randevu verdi doktorum neyse dün gittim muayene oldum görünürde bişey yok ama nedenini araştırmamız gerek dedi .öncelikle tiroit tahlillerimi yaptırıcam eğer onlarda sorun çıkmazsa malesef rahimden parça alıncak rahimi temizliycekmiş .çok stres oldum yaa inşallah gerek olmaz gerçi sorun neyse çıkmasınıda istiyorumda korkuyorumda .yaa 3 ay adet olmuyorum oluncada böyle peş peşe anlamadım gitti .inşallah korkulcak bişey yoktur .ben önce kist vardır diye düşündüm ama kist filan yokmuş .moralim bozuk yaa çocuk çocuk diye bünyeyi bozdum sağlığımdan oldum resmen ama işte elden gelen bişey yok malesef .sabah gidip kan verdim bakalım tiroitler ne alem .duruma göre ne olucağı belli olcak .dualarınızda unutmayın beni lütfen canlarım .
ANATOLİŞİM gelmişsin kuzum iyi olmanıza sevindim demek kuzu seni yoruyo allah kolaylık versin canım .ben bildiğim için arayıp rahatsız etmek istemedim .bugünlerde geçicek canım yeterki sağlık olsun .seni ve kuzuyu öpüyorum .
RANACIM demek kuzunun resimlerini koydun hemen bakıcam yazma işim bitince :))baskıları nasıl yaptın canım ben yerim onun ellerini ayaklarını maşallah kuzuna ..
diğer canlar hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın hepinizi çok çok öpüyorum

X