Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı hafta sonları.

Pelinim çooook üzüldüm yaa.Senin hamileliğin bana moral olucaktı neyse sağlık olsun.Bizim gibi hem zor hamile kalan kalıncada bebeklerini kaybetmiş hatunların işi herkesten zor.Allah yardımcımız olsun.
Kayram hoşgelmişsin iyiymişsin sevindim berenide merak ediyoruz resimlerini bekliyoruz
İstanbulda çok yağmur varmış Allah kolaylık versin

Benim hiç keyfim yok arkadaşlar yaa.Sebebi her zamanki şeyler.Bugün eşim ben ve eşimin 15 yaşındaki yeğeni bi mağazaya girdik.Yeğene bişeyler alıcaktık kıyafet denedi.Satıcı demesinmi " Oldu mu babası?" O an hiçbirmiz bozuntuya vermedik ama çıkınca iyi bi güldük.Tabi ben gülerken ağlıyodum aslında.Eşim demekki 15 yaşındaki bi çocuğun babası olacak durumda görünüyo artık.Büyük ihtimal benide annesi sandı adamGülsemmi ağlasammı?

ebroşum sevinçli haberi almanıza çok sevindim canım
ay sen bana perşembe dolaşıyoz dedin ama ben kocişinin izin günü olduğunu daha bugün farkettim malesef
elifin babasını ben de okudum face de,çok üzüldüm,rabbim geride kalanlara sabırlar versin
canım,tostiyi sabah ışığı yanarken gördüm,sanırım gebelik topiclerine falan yazıyo,nerde diye bakmadım ama,açtığım bi sayfada(bizim topic)ışığı yanıyodu
selam banuş,senide özledik kız,gel artık

bazen insanlar için yaş farketmiyo canım,dangalak dungalak konuşuyolar,otobüste falan otururken,yanımdaki hiç yüzüme de bakmıyo zaaar,teyze geçebilir miyim diyo bazen,oysa benden olsa olsa o na anca abla olur.
insanların dengesizlikleri yüzünden üzülmeğe değmez
ama keşke ben sizin yeğeniniz olsaydım,alsaydınız beni,bi mağazaya soksaydınız,baştan aşağı giyindirseydiniz feana olmazdı hani
peloşum adet olmuşsun,umutsuzluğuna kızıyodum,gerçi hayla kızıyorum da,genede senin dediğin çıktı,üzüldüm canımcım
selinacım,ay senle bari rastlaşırdık,artık seni de göremez oldum,hain misafirler,bi boş bırakın da biz gidelim selina ya di mi ama
kayra da gelmiş,hoş gelmiş,minik beren i öpüyoruz
rana cım,minik kuş ta iyiymiş maşallah,rabbim sağlıklar nasib etsin hep.

Merhaba Banucum bende özledim ama gerçekten bi karşılaşamadık yaa.İyiyim çok şükür canım nolsun bildiğin gibi aaynı be yaaaa:))
Kardeloşum bu adam yüzümüze bakmayı bırak dakikalarca sohbet ettikten sonra bunu dedi:)Gel kız manevi yeğenimiz ol girelim bi mağazaya canın sağolsun.Yalnız bu sene ne renkler çıkmış öyle yaa sarılar yeşiller maviler.Hele bi yüksek bel etek diye bişey çıkmış benim boyum azcık uzun gibi olduğu halde göğsüme geliyo biraz daha boyu kısa olanlar onu nasıl giycek aklım almadı
Ebrarım msn de konuştuk diye buraya yazmadım ama burdada belirtiyim uebesliye bende gerçekten çok üzüldüm,Allah sabırlar versin yakınlarına.Görümcenede çok çok sevindim en kısa zamanda toparlanır bişeyciği kalmaz inşallah

slm kızlar ben bekarım ancak ben de bir bebeğimin olmasını çok istiyorum hep onun hayalini kuruyorum hamile olduğumu öğrenmem daha sonra doğum falan filan işte beni çok seven bir eşimin olması gibi şeyler allah herkesin gönlüne göre versin

Selam kızlar iyi geceler...
Ebrarım,elifimizin babasını kardeloştan ögrendm bende...cok üzüldüm ya.rabbim sabır versin elife ne dicegmı bilemiyorum.ztn ne desek teselli vermez...ALLAH nurlar içinde yatırsın,mekanı cennet olsun...hayat işte biyanda sevnç bı yanda uzuntuler..görumcen icinde cok sevndım cnm ya çok şükür.
Selinam haklısın tatlım...ya ben bastan ertelemıcektm aslnda.kendı gelsn dıye bekledım ama ıyıce gecıktı meret.smdı de gtmek ıstıyorum ama anneme yuk olmak ıstemıyorum .ztn harçlık fln hep verıyolar bide doktor islerı ıstemıom ama dedım gıdelm mecbur,tmm ddı müsaitse gtcez inş.
Banuşum cnm benım ugramana cok sevndım özledim ya,yarın konusalım kuzi.
Yenı gelen bı ark.vardı hll adı,hg cnm.daha ilk deneme he hadı hayrlsı ıns rabbm cok bekletmez.ama adetıne cok var,belırtı olması imkansz.rahat ol.ıns gunun gecer.
Kızlar,kaldım telefona gene ya.laptopun şarj aletı bozuk.napsam yapamadım.of.

amin canım cok sagol moral bozsam ne olcakkı selinam ya diyorum ya benim icin hayalı bile uzak artık...ayy canım ya su misafirlerde bi rahat bıraksa seni bizde özlüyoruz onlar yuzunden görüşemiyoruz ama olsun insanlarrın gidip gelmesinide kafa dagıtmamıza neden oluyo valla ben bu aralar cok sıkılıyorum hic bişey yapasım gelmiyo...
öncelikle aramıza hoşgeldin...inş hamişlik belirtileridir hakkında hayırlısı olsun...rabbim cok bekletmeden nasip eder inş...
off eboşum ya inan yazını okurken yine agladım...evet rabbimin takdiri hayırlısı olsun elimizden dua etmekten başka bişey gelmiyo işte tedaviler sonuc vermeyincede daha bi umutsuz oluyorum...hakkımızda hayırlısı olsun inş...canım görücenin sonuclarının iyi cıkmasına cok sevindim allahım butun hastalara şifa versin...elif arkadaşımızada cok üzüldüm başı sagolsun babasının mekanı cennet olsun geride kalanlara allah sabır versin eger konuşursan söylersin tatlım başsaglıgı diledigimi...bende seni öpüyorum karşılaşamıyoruz özledim seni...
amin canım inş listediki herkez hayırlısıyla hamiş kalıp bebişini kucagına alır...bizde seni özlemiştik tekrar hoşgeldin...beren bebegimizide merak ediyoruz :))
sagol canım benim aminn... bende üzüldüm ama yapacagımız bişey yok biz elimizden geleni yapıyoruz ama zamanı var demekki rabbim ol diycek olcak inş..ay kardelenim ya o adamın gözü bozuk heralde daha yaşın kacki senin 15 yaşında cocugun olsun ama gercekten hem komik hem sinir bozucu olmuş..
evet kardeloişum ya eger ben adet olcam diyosam siz inanaın cünkü ben anlıyorum hamiş kaldımmı belirti veriyo cünkü...aslında umutsuzluk degil de icime doganı söylüyorum ama bundan sonra benim icin bir mucize hamiş kalmam hayırlısı olsun hakkımızda canım...
banucum senide epeydir görmüyodum iyi olmana sevindim canım...
selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize...ben yine doktordan randevu aldım salı gününe pazartesi günü doluydu randevular inş gec olmaz...ben bu ay yine klomen tedavisine devam etcem incir kürünede başladım rabbimden hayırlısı eger yine olmassa aşılamaya geccez inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün...hepinizi öpüyorum...

selamlarrrrrrrr

kıssss kardelenim dün yazmayı unutmuşum ssana...ay öyle tezgahtarlara nsl sinir oluyom anlatamam kesin laf olsun beri gelsin diye demiştir boş kafasenin daha yasın kaç başın kaç:))ayyy sinir...iyi sen bişy dememişsin ben dayanamazdım heralde

peloşum mucize deme yaa olurmu öyle şey..inş bu ay gelir melegin cnm..hee bu arada inciri dikkatli kullan cnm çok yumurta oluşmasıda iyi dgl hem klomen hem incir iyi düşün.

kızlarrr anamdayım ben.geç kalktım 11 gibi...zeynoyla kahvaltıya gelelim dedik ama zeyno hala gelcek:))tuanayla çabuk çıkmak mümkün mü diyogelirken markete ugradım ekmek almaya,kadının biri önümde ekmek seciyo ama nasıl elliyo hepsini anlatamam...bende bu manzarayı nerdeyse her gördügümde söyleniyorum...bu sefer de bekledim biraz bakalım napcak.elimde poşet bekliyorum arkasında...sonunda dayanamadım "ohhoooo dedim;herkes senin gibi hepsini ellerse yandıkne anlıyosunuz ekmekleri iki saat secip almaktan dedim" o esnada üstten kaptım ilk elime geleni hala söyleniyom.millet yemege ekmek bulamıyo siz bulmuşsunuz seciyosunuz dedim...sinirim zıpladı yaa.normalde anam yaşında insanlara çıkışmayı sevmem ama bu konuda ders verme mahiyetinde yani bidahakine yaparken düşünür belki dedim...terbiyemi bozmadan bi sürü laf dedim .PİŞMAN DEĞİLİM

canım öncelikle hoşgeldin.Rabbim fazla bekletmeden göndersin bebeğini inşallah.bahsettiğin belirtiler bana yumurtlama gibi geldi adetine de 10 gün var.geç yumurtluyor olabilirsin.
ablacım çok sevindim görümcenin sonuçları iyi çıkmış.Rabbim tüm hastalara böyle iyi haberler nasib etsin.elifimizin babasına çok üzüldüm.Allah sabır versin hepsine mekanı cennet olsun inşallahh.içim çok burkuldu torununu göremeden gitmesine
iyiyim canım çok şükür.nasıl olalım listedede gördüğün gibi aldık elimize gitarı dıngırdatıyoruz işte.berenide senide öptüm.en kısa zamanda fotolarını görmek istiyorum.
canım ne ağlıcan gül bence.sessiz kalmıcaktın.hayır o dedesi bende babaannesi dicektin o satıcıda anlardı anlıcağını.densizzz.demekki satıcı kendi çocuğundan başka akrabası eşi dostu yeğeni fln onları götürüp gezdirmek gibi bi incelik yapmayan biri olunca algılamada sorun yaşar.salla gitsin bizlere hiç lazım değil bu tip şeylere üzülmek sıkılmak.öptm canım seni.
valla canım ya bende şikayet etsemmi etmesemmi bilemedim misafirler varken çok mutluyum ama,hazırlanması telaşı derken çok yoruluyorum.bide temizliğe de giriştim her gün bi yeri hallediyorum iç temizlik,havalar düzelsin camlar da olacak.inş denk geliriz bi ara canım.öptüm sizi.
canım benim klomen vesilen olsun bu sefer inşallah.hayırlısı canım karamsarda olma tabiki hayal fln,zamanında herşey hayal değilmiydi hayatta yaşadıkça gerçekleşti,elbet buda gerçekleşecek canım öpüyorum senide.

canım yaa iyi demişsin.bende çok kızarım öyle şeye.bi kerede pazarda azarlamıştım böyle domates seçerken hepsini mıncırıyo dedim bende herkes senin yaptığını yaparsa adam akşama bunu salça niyetine satar.tut eline sağına soluna bak çürük ezik varmı diye ama ne sıktırırsın domatesi.ağzına sağlık canım hakedene vericen cevabını.

selam kızlar mutlu pazarlar herkese.kocişin uyduyla işleri vardı bende pc başına geçtim hemen fırsat varken yazayım dedim ama şansıma derinimi bile kıl payı kaçırmışım.neyse sağlık olsun öptüm herkesii.

derinim haklısın ama benim gecen ay klomenle bi tane yumoş oluşmuştu şimdi incir kurunude yapıyorumki biraz fazla yumoşum olussun diye inş bana daha fazla şansım olur gibi geliyo sankiayy canım ya bende sinir olurum oyle butun ekmekleri niye elliyolarsa onuda anlamış degilim iyi yapmışsın kalp kırmadan bişeyler söylemek gerekiyo bazen
amin selinam inş bu sefer vesile olur hayırlısıyla...evet canım ya karamsar olmamak lazım aslında bu ay aklıma takmamaya calışcam oluruna bırakacam ve oldumu olmadımı diye konuşmıycam bakalım bide bunu deneyelim... hepimiz icin hayırlısı olsun bende seni öpüyorum

pelinimm canımm hayırlısı olsun en önemlisi o üzülme ne olur kuzumm neden mucize olsun canım sadece bi zamanı varr

valla haklısın canımm bende hiç dayanamam ne anlarlar ki herbirini elden gecirmektenn .al cek git evine dimi amaa

pelinimm canımm hayırlısı olsun en önemlisi o üzülme ne olur kuzumm neden mucize olsun canım sadece bi zamanı varr

canım benimm amin inşşş...berrinim evet zamanı var biliyorum ama hep hüsran olunca boyle oluyorum.... her adet oldugunda bir yıkım yaşıyorum...yeni ay yeni umut bizim icin hayırlısıyla...sen napıyosun tatlım bebişimiz nasıl bulantıların gecmiştir inş

canım ya üzülmee ögle göründüğünüzden değilll bundan 3 ay kadar önce eşimin halası geldi 2 tane de cocuğu var ikiside inat etti benim elimden tuttuar halam dedi yengenizi rahat bırakın benim elimi tutun birinizz o sırada kadının biri diyo ki çocuklar annelerinden baskasının elini tutmuyolarr bende dedim anneleri değilim sonra diyo teyzelerini de cok severler dedim ben yengeleriyim sölemesem kaç tahmin yapacaktı allah bilirr :)

canım bende öyleydim biliyosunn inş. olacakk canımm etrafımda okadar örnek varki inanmalıyız canım ümitsizlik bize göre değil.bizde iyiyiz teyzesi daha doktora gitmedik sabırsızlıkla bekliyoruzz mide bulantım değişip duruyo dün çok fenaydım lavabodan cıkamadım ama bu gün iyiyim hayırlısı bakalımm

Her insanın morale ihtiyacı vardır ...
Katlanılamayacak olanlara katlanabilme, sürdürülemeyecek olanları sürdürebilme ve bitmesinden korktuklarımızın da devam edebilme umudunu taşımak gibi...
Her insanın ilgi görmeye ihtiyacı vardır...
Evrende yalnız olmadığını hissedebilme, özlendiğini duyabilme, sevildiğine tanık olabilme gibi ve her insanın bir şeylere ihtiyacı vardır;
Yazabilme, okuyabilme, paylaşabilme gibi...

Umut ettiklerinizin gerçekleşeceği bir gün olsun...

biliyorum canım benim hayırlısı olsun hakkımızda...maşallah benim yigenimebulantılarda hamişligin cilvesi canım:))bi kac ay sonra gecer inş...yeterki sen bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına al inş...

canım bulantıları bende cözemedim bi gün beni süründürüyo diğer gün hiç bişi yok.canım görümcene cok sevindim çok gecmiş olsunn .elifin babasına cok üzüldüm ya içim bi acayip oldu rabbim rahmet eylesin

öyle diyoruz bizde dediğin gibi razıyım canımm yeterki iyi olsunn deli gibi hep konuşup duruyom eşim diyo abartmıyomusun bu erkekler niye böyle yaa

öyle diyoruz bizde dediğin gibi razıyım canımm yeterki iyi olsunn deli gibi hep konuşup duruyom eşim diyo abartmıyomusun bu erkekler niye böyle yaa

aman boşver canım ya erkekler anlamıyo oyle şeyleri konuş tabi sen bebişler dinler annelerini bende hamiş kalır kalmaz konuşmaya başlıyodum ama devamı gelmedi napalım hayırlısı olsun...ben cıkıyorum berrincim akşama yemek yapcam sonra görüşürüz ikinizide öpüyorum

hoşgeldinn canımm.aminn canımm inşallah cok sağoll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…