Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım regline az kalmış inş bebişin göbüşündedir hayırlısıyla...
selam cnm ıyı sennasılsın??? gez bakalım iyi gelır sana da.
evet cnm gün sayıyıoruz hayrlısıyla gelır yavrular inşallah

derınccıgım altta goruyorum senı nasılsın bıtanem?
bende iyiyim sevcanım hemde cok iyi geldi degişiklik ya iyiki gelmişim anneme...inş canım dualarım seninle valla bende heycanlamıyorum ya paşalarımız icin...
canım benim ya cok gecmiş olsun migren olunca mide bulantısı cok oluyo rabbim şifa versin...bende de sumizit var başım agrıımı duramam ama inş sedekide migren degildir canım...
mrb ben yeniyim benide aranıza alırmısınıızz? :)
selam canım h.g aramıza...
canım ya salgın var dikkat et kendine bencede bu soguklarda dışarı cıkma seni ve bebişini öpüyorum...
ayy canım maşallah ya rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin

selam kızlar ya hic karşılaşamıyoruz gec vakittede giremiyorum hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın

nasılsınız kızlar ben annemdeğdim ordada net yok uğrayamadım nasılsınız iyisiniz inş
anladığım kadarıyla boncuğum hamile çok ama çok sevindim mevlam kuıcağına almayı nasip etsin inş
dileri,m her açışımda böğle haberler görürüm mevlam güzel haberler almayı nasip etsin inş hep

canım ya niye tadın yok dicem.sende bilmiyosun..neyse Allah ferahlık versin ececim sıkma kendini...gecede hemen uyudum burdan çıkınca.sabaha iyiydim şükür..bugün iyim cnm haffi agrı olsada önemli degil..regl de olamadım ben yine oda yapıyo olabilir(
sagolasın cnm ..annemin tahlili yarın göstericez kısmetse.bakalım inş yükselme yoktur...
fıstıgımmmmmmmohhh MAAŞALLAH cnm benim..demek noktacık görüktüüücnm yaa hadi kalp atısını da duyucan inş tatlımmmmm
peloşumm iyi olmana sevindim ohh ana ocagı gibi yok dimi:))iyi oldu bak ne güzel...
valla cnm msnde de konustuk zaten az önce..diyorum ya.bunun için doktora hiç gitmedim .tuttumu tutuyo inş migren deigldir ama herkes sende migren var diyo..sinüzit oldugu kesin de.migreni bilmiyorum.
canımm seninlede konustuk ugramana sevindim tatlımmmhep gel böyle.msnlerde de konusalım..ben bi yerleşiyim eve kısmetse.bol bol görüşcem herkesle inş.

selam canlarım...dün bişy yapamadım ama bugün yeni evde yoruldum..aslında agrı iş yoktu ama salonun tavanını boyamaya kalktım.dün kp boyamış gece ama güzel olmamış çok ince sürmüş kv begenmedi...kendi yapacaktı ben atladımama boynumu kötü ettim bu sefernapim dün herşeyi o yaptı kadına kalmasın dedim...benim odanın camını sildim kapısını yerlerini...badanasını kv yaptı fln odamın işte..öyylee.sonra zeynom çok yakın oldugu için ona geçtik çay içmeye.ordanda eve geldik...baş agrım bugün yok gibi ..baya baya iyiyim yani çok şükür...adet de olsaydım tam iyi olacaktım ama hayla yok yarın 2 ay oluyo:26::26:

Son düzenleme:
canım yorma kendini ya biliyorum insan boş duramıyo kendini kötü hissediyo ama biliyosun hasta oluyosun iştee dikkat et kendinee adetin niye gelmedi ki ya acaba

canım yorma kendini ya biliyorum insan boş duramıyo kendini kötü hissediyo ama biliyosun hasta oluyosun iştee dikkat et kendinee adetin niye gelmedi ki ya acaba

canım,evet ama işte,dün öyle olunca herşey kv ye kaldı.vicdanı elvermiyo insanın.onun da astımı var boya badana tıkıyo ztn.bide çamasırsuyunda kaldı şimdi kadın yattıgı yeri bilmiyo çok yorgun...bunun daha yerleşmesi var bide berrinimmm ahhhh ahhh nasıl durayım kuzumadetim hep geçer benim.ilaçsız zor oluyorum böyle..2 ay doluyo yarın..2 ay'ı çok geçerse bilemem belki bişy vardır dicem ama ne bilim..geçen hafta test yaptım.onca gçmeye çıkardı heralde...bu ay streste çok fazla zaten o da girdi devreye vay halime yani

canım valla keske burda olsaydın yardım ederdim ne güzel kolay değil tabi canım hep üst üste geldii .canım inş. belkide hamilesindr ya belli mi olur istermisin teste cıkmasınn sadece

derinn bende sabırsızlkla bekliyorumm bu gün adet olacaktım olmadım ama agrım var olacam galibaa gecikmeli gelecekk

Arkadaşlar bende sizin gibi hamile kalmak için uğraşıyorum benim 1.5 yıl oldu. ilk kez bu ay ovulasyon testi ve sasmar hamilelik jeli ile denedik. Yumurtlama günlerimi gördüm şimdi 14 mart adet tarihim fakat ben forumlarda okuyunca merakımdan biraz önce Ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün 22. günüm yani adete 6 günüm var acaba erken mi yaptım? yoksa silikte çıksa hamilelik belirtisimi? lütfen bi yorum yapın 6 gün varken bu zaten normal birşey mi yoksa hamilemiyim? Yumurtlama olmadığında tek çizgi mi çıkıyor bu testler?
Eki Görüntüle 363523

canım oh iyi olmuşşş hadiii anneciğinde güzel zaman geçir.cnm heyecan dorukta sorma 4 günümüz kaldı inşallah

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.

nasılsınız canlarım ???

kızıma yaptığınız yorumlar için hepinize teşekkür ediyoruz teyzeleri...RABBİM cümlenize böyle güzel evlatlar nasip etsin inş...hepiniz için minik gıdışından öptüm...

şuan için bizde durumlar iyi gidiyor çok şükür...
baya baya alıştık kızımla birbirimize...bugün annem gelcek bıcı bıcı yaptırcaz...

hepinizi tek tek öpüyoruz ...

ay canım sen doğum yaptınmı hayırlı olsun ya klomen topi.ğindeydin bi ara hamile kalınca gittin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…