Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım daha erken bu gün 2. gün gecen de böle gecmişti test yapacaktım adet oldum cok üzüldüm ondan pazartesi ye kadar bekleyecem eger olmazsamm

inşallah canımm sen neler yapıyosun canımm

napıyım pazar günü sınavım var arada ona bakıyorum.Onun dışında ööle evde geziniyom hiçbişey yapasım yok.Klomen bitti kuluçkaya yattım:KK9:pazartesi gidicem bakalım yumoş olmuşmu.Kasıklarımda hissediyorum bi şişme ama hayırlısı.

napıyım pazar günü sınavım var arada ona bakıyorum.Onun dışında ööle evde geziniyom hiçbişey yapasım yok.Klomen bitti kuluçkaya yattım:KK9:pazartesi gidicem bakalım yumoş olmuşmu.Kasıklarımda hissediyorum bi şişme ama hayırlısı.

insallah oluşmustr canım hayırlısı ne sınavın var canım benimde sınavım vardaa

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)
SeLiNa23, berrin1985, kardelen49

selam kızlar nasılsınız?

canım ya niye tadın yok dicem.sende bilmiyosun..neyse Allah ferahlık versin ececim sıkma kendini...:KK31:gecede hemen uyudum burdan çıkınca.sabaha iyiydim şükür..bugün iyim cnm haffi agrı olsada önemli degil..regl de olamadım ben yine oda yapıyo olabilir:KK43:(
sagolasın cnm ..annemin tahlili yarın göstericez kısmetse.bakalım inş yükselme yoktur...

fıstıgımmmmmmm:21:ohhh MAAŞALLAH cnm benim..demek noktacık görüktüüü:KK1::emir_bebek:cnm yaa hadi kalp atısını da duyucan inş tatlımmmmm:nazar::nazar::nazar:

peloşumm iyi olmana sevindim ohh ana ocagı gibi yok dimi:))iyi oldu bak ne güzel...
valla cnm msnde de konustuk zaten az önce..diyorum ya.bunun için doktora hiç gitmedim .tuttumu tutuyo inş migren deigldir ama herkes sende migren var diyo..sinüzit oldugu kesin de.migreni bilmiyorum.

canımm seninlede konustuk ugramana sevindim tatlımmm:KK16:hep gel böyle.msnlerde de konusalım..ben bi yerleşiyim eve kısmetse.bol bol görüşcem herkesle inş.:KK16:

selam canlarım...dün bişy yapamadım ama bugün yeni evde yoruldum..aslında agrı iş yoktu ama salonun tavanını boyamaya kalktım.dün kp boyamış gece ama güzel olmamış çok ince sürmüş kv begenmedi...kendi yapacaktı ben atladım:KK70:ama boynumu kötü ettim bu sefer:KK5:napim dün herşeyi o yaptı kadına kalmasın dedim...benim odanın camını sildim kapısını yerlerini...badanasını kv yaptı fln odamın işte..öyylee.sonra zeynom çok yakın oldugu için ona geçtik çay içmeye.ordanda eve geldik...baş agrım bugün yok gibi ..baya baya iyiyim yani çok şükür...adet de olsaydım tam iyi olacaktım ama hayla yok yarın 2 ay oluyo:26::26::KK4::KK4::KK4:
sagol canım evet ya anne ocagıda farklı tabiki ama kocişide özledim yani :))anladım derinim bugun daha iyi olmana sevindim...dikkat et kendine yormadan yavaş ayavaş yap...
canım oh iyi olmuşşş hadiii anneciğinde güzel zaman geçir.cnm heyecan dorukta sorma 4 günümüz kaldı inşallah
sagol canım...hadi bakalım geri sayım başlamış maşallah paşalarıma...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
sagol canım amin...
herkese hayırlı cumalarr ama kimsecikler yokkk
hayırlı cumalar berrincim tet yapmamışsın inş bebişin göbüşündedir hayırlısıyla...
nasılsınız canlarım ???

kızıma yaptığınız yorumlar için hepinize teşekkür ediyoruz teyzeleri...RABBİM cümlenize böyle güzel evlatlar nasip etsin inş...hepiniz için minik gıdışından öptüm...:KK16::KK16::KK16:

şuan için bizde durumlar iyi gidiyor çok şükür...:nazar::nazar::nazar:
baya baya alıştık kızımla birbirimize...bugün annem gelcek bıcı bıcı yaptırcaz...:emir_bebek:

hepinizi tek tek öpüyoruz ... :KK54::KK54::KK54:
amin canım inş prensesini cok öpüyorum:nazar:

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize :KK16::KK16::KK16:

sagol canım evet ya anne ocagıda farklı tabiki ama kocişide özledim yani :))anladım derinim bugun daha iyi olmana sevindim...dikkat et kendine yormadan yavaş ayavaş yap...

sagol canım amin...

hayırlı cumalar berrincim tet yapmamışsın inş bebişin göbüşündedir hayırlısıyla...

insallah canım nedense kendimi çok rahat hissediyorum yaparsam cıkmazsa cok üzülürürm biras daha beklemek en iyisi

canım valla keske burda olsaydın yardım ederdim ne güzel kolay değil tabi canım hep üst üste geldii .canım inş. belkide hamilesindr ya belli mi olur istermisin teste cıkmasınn sadece
sagol cnm yaa.aslında yardım edecek çok söylesem ama istemiyorum..zaten evde bi agır iş badana vardı..kardeşimi dahi istemedim gelsin.bebiş yoktur cnm yaa ne bilim..inş tabi.
derinn bende sabırsızlkla bekliyorumm bu gün adet olacaktım olmadım ama agrım var olacam galibaa gecikmeli gelecekk
cnm yaa inş vardırr inşş.sabırsızlıkla bekliyorum şimdi test yapmanı inş gelmez.
Arkadaşlar bende sizin gibi hamile kalmak için uğraşıyorum benim 1.5 yıl oldu. ilk kez bu ay ovulasyon testi ve sasmar hamilelik jeli ile denedik. Yumurtlama günlerimi gördüm şimdi 14 mart adet tarihim fakat ben forumlarda okuyunca merakımdan biraz önce Ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün 22. günüm yani adete 6 günüm var acaba erken mi yaptım? yoksa silikte çıksa hamilelik belirtisimi? lütfen bi yorum yapın 6 gün varken bu zaten normal birşey mi yoksa hamilemiyim? Yumurtlama olmadığında tek çizgi mi çıkıyor bu testler?
Eki Görüntüle 363523
canım valla ne yalan diyim bana gebelik gibi geldi..ovulasyon olsa 6 gün kala çıkmaz..eger adetlerin düzenliyse ve geç yumurtlamıyosan hele hiç çıkmaz.umarım bebiş vardır.
ohhh hadi bakalım cnm benim..bu ay da senden alalım süper haberi inşşşşşşşşşşş.
Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)
SeLiNa23, berrin1985, kardelen49

selam kızlar nasılsınız?
selinamm iyilik kuzumm seni sormalı..iyi diyelim demişsin bi sorun yok umarım:KK31:

sagol canım amin...

oyy cnm kocişini özlemiş..olsun arada özlemek gerek.

sagol cnm yaa.aslında yardım edecek çok söylesem ama istemiyorum..zaten evde bi agır iş badana vardı..kardeşimi dahi istemedim gelsin.bebiş yoktur cnm yaa ne bilim..inş tabi.

cnm yaa inş vardırr inşş.sabırsızlıkla bekliyorum şimdi test yapmanı inş gelmez.

canım valla ne yalan diyim bana gebelik gibi geldi..ovulasyon olsa 6 gün kala çıkmaz..eger adetlerin düzenliyse ve geç yumurtlamıyosan hele hiç çıkmaz.umarım bebiş vardır.

ohhh hadi bakalım cnm benim..bu ay da senden alalım süper haberi inşşşşşşşşşşş.

selinamm iyilik kuzumm seni sormalı..iyi diyelim demişsin bi sorun yok umarım:KK31:

oyy cnm kocişini özlemiş..olsun arada özlemek gerek.

insallah canımm ama agrım var odan umutlanamıyorum hayırlısı canım yaa .insan kendi yapmak istiyo dimi canım ben eşime bile hiçbişey yaptrmıyorum

ay kaç gündür msn boş topik boş nerde bu millet nerde bu insanlar yahu.
Kardeloş kayıplardasın kuzum.
Garibim sende yoğunsun galiba
Ebrarın yoğunluğu var.
Bazı arkadaşlarında doğumu yakın
Berrin topik bize kaldı galiba:44:

X