Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım daha erken bu gün 2. gün gecen de böle gecmişti test yapacaktım adet oldum cok üzüldüm ondan pazartesi ye kadar bekleyecem eger olmazsamm

inşallah canımm sen neler yapıyosun canımm

napıyım pazar günü sınavım var arada ona bakıyorum.Onun dışında ööle evde geziniyom hiçbişey yapasım yok.Klomen bitti kuluçkaya yattımpazartesi gidicem bakalım yumoş olmuşmu.Kasıklarımda hissediyorum bi şişme ama hayırlısı.

insallah oluşmustr canım hayırlısı ne sınavın var canım benimde sınavım vardaa

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)
SeLiNa23, berrin1985, kardelen49

selam kızlar nasılsınız?

sagol canım evet ya anne ocagıda farklı tabiki ama kocişide özledim yani :))anladım derinim bugun daha iyi olmana sevindim...dikkat et kendine yormadan yavaş ayavaş yap...
canım oh iyi olmuşşş hadiii anneciğinde güzel zaman geçir.cnm heyecan dorukta sorma 4 günümüz kaldı inşallah
sagol canım...hadi bakalım geri sayım başlamış maşallah paşalarıma...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
sagol canım amin...
herkese hayırlı cumalarr ama kimsecikler yokkk
hayırlı cumalar berrincim tet yapmamışsın inş bebişin göbüşündedir hayırlısıyla...
amin canım inş prensesini cok öpüyorum

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize

insallah canım nedense kendimi çok rahat hissediyorum yaparsam cıkmazsa cok üzülürürm biras daha beklemek en iyisi

canım valla keske burda olsaydın yardım ederdim ne güzel kolay değil tabi canım hep üst üste geldii .canım inş. belkide hamilesindr ya belli mi olur istermisin teste cıkmasınn sadece
sagol cnm yaa.aslında yardım edecek çok söylesem ama istemiyorum..zaten evde bi agır iş badana vardı..kardeşimi dahi istemedim gelsin.bebiş yoktur cnm yaa ne bilim..inş tabi.
derinn bende sabırsızlkla bekliyorumm bu gün adet olacaktım olmadım ama agrım var olacam galibaa gecikmeli gelecekk
cnm yaa inş vardırr inşş.sabırsızlıkla bekliyorum şimdi test yapmanı inş gelmez.
canım valla ne yalan diyim bana gebelik gibi geldi..ovulasyon olsa 6 gün kala çıkmaz..eger adetlerin düzenliyse ve geç yumurtlamıyosan hele hiç çıkmaz.umarım bebiş vardır.
ohhh hadi bakalım cnm benim..bu ay da senden alalım süper haberi inşşşşşşşşşşş.
Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)
SeLiNa23, berrin1985, kardelen49

selam kızlar nasılsınız?
selinamm iyilik kuzumm seni sormalı..iyi diyelim demişsin bi sorun yok umarım

oyy cnm kocişini özlemiş..olsun arada özlemek gerek.

insallah canımm ama agrım var odan umutlanamıyorum hayırlısı canım yaa .insan kendi yapmak istiyo dimi canım ben eşime bile hiçbişey yaptrmıyorum

ay kaç gündür msn boş topik boş nerde bu millet nerde bu insanlar yahu.
Kardeloş kayıplardasın kuzum.
Garibim sende yoğunsun galiba
Ebrarın yoğunluğu var.
Bazı arkadaşlarında doğumu yakın
Berrin topik bize kaldı galiba:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…