Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, kardelen5233+, DerinSu, swcnprlk, eecee+

ne güzel bi manzara

kardelenim,sevcanımmm sizi altta görüyorum selam ikinizede...ama kalamıyorum kızlar kötüyüm...hatta şimdi çıkarmaya gidiyorumm..stresten hep başıma ve mideme vuruyor :KK14:öptüm sizi.

a.s canım biras daha iyiyim sadece gündüzleri hep uyumak isityorum halsizlik var öksürükte gitti baya

ay tam sana yazdım,benim kocanın geçesi geldi pc başına,şimdi de yatıyoz diye tturdu ya,neyse
bu arada berrincim,uyku isteklerin hayra çıksın inşallah
selam alttakilerrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3:

kızlar ne güzel çok kişi olduk ama ben çıkıyorum belim çok ağrıyor.öpüyorum hepınızı iyi gecelerrr:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, berrin1985, swcnprlk, kardelen5233+, eecee+, aleyna84, DerinSu

ya gitmeyin tam toplaşmıştık:KK14:

aaa geçmiş olsun canım yaa.Dikkat et kendine.O işe bu işe yetişcem derken kendinide ihmal etme
sagol canım benim...tamam kuzum dikat etcem.öptüm seni:KK19:
ayyy canım ya kıyamam rabbim şifa versin valla bas agrısı cok fena oluyo üzüldüm şimdi ya insallah sabaha bişeiyn kalmaz rahatca uyuyabilirsin canım ya
canımm çokk sagol berrincim..inşAllah uyurum tatlım inş.üzülme öptüm senide
iyi geceler kıslarrrr iyisiniz inşallah kuzucum

cnmm yaa geçmiş olsunnn çok migrenli bırı olarak anlayabılıyorum senii arkadaşımmm :KK43:((
sevcanımm sagol canımmm...sorma valla..bende de kesin migren var da teşhisi eksik bitek..bide üstüne sinüzitimde var düşün:KK5:

hoşçakalın kızlar:KK55:

çok sagol kardeloşum:KK16:böyle posta posta görüp yazıyom ama idare edin...gidiyosun galiba bende gidiyom öptüm canım...

aleynaa son olarak da seni gördüm altta cnm h.g ben kaçtım.

sagol canım benim...tamam kuzum dikat etcem.öptüm seni:KK19:

canımm çokk sagol berrincim..inşAllah uyurum tatlım inş.üzülme öptüm senide

sevcanımm sagol canımmm...sorma valla..bende de kesin migren var da teşhisi eksik bitek..bide üstüne sinüzitimde var düşün:KK5:

hoşçakalın kızlar:KK55:

no problemm :) sen iyi olda canımm

ececim çok sagol canım amin inşAllah kocişimi rabbim koruusun sag salim gelsin vede tüm askerciklerimiziEn Büyük TÜRKİYE
geçmiş olsun dileklerin için sagol tatlım bakalım yarın kontrolümüz daha dogrusu kontrol geçeli çok oldu annecigim sagolsun ihmal etti :KK43:hep randevu alıcam dur şimdi alma yarın işim var,şu gün şu var diye diye aldırtmadı..hatta dün alıcam dedim dur şimdi öyle hemen gidemem dedi kızdım bende alıcam dedim zorla aldım da götürüyorum yaaa.bugünlerde iyi degil endişe ediyorum Allahım korusun:KK43:
amin canım inş...
canım annen bugün gidecek demiştin gittiniz mi dr nasıl durumu inş dr iyi bişiler demiştir
gunaydınnn kızlar ececim bende sizi cook özleddim:KK48:
canım paşamız nasıl
ayy cnm benim yaaaa kıyamam size benn.geçecek kavuşacaksınız birbirinize :'(( sabırrr

cnm hayrlısı bakalım senın nasıl olacak doğum yok ben yanlış yazdım sanırım 12 nısandı dogm tarıhım tek gebelık olsa idi 1 değil.hakkında hayrlsıı senın de cnmm

kıs sen doğurmadın he hala heee yavrun şişko şişko gelcek galıba :))))) 2-3 gune 40 oluyorsun dr bekleyelım mı dıyor.benden once doğururusun sanıyordum
canım benim doğum belli değil bende astım var o yüzden bu ay dr a gideceğim konuşacağız bakalım ona göre doğum dr um karar verecek onun için belli değil ..... hımmm demek 12 nisan idi demekki aramızda 10 var imiş şimdi senin paşaların kesin günü ne zaman
ayy kıyamam ben sana ya demek buruk oldu ee kolay değil ama bak kaç ün geçti bilem inşallah diğer günlerde sağlıkla çabucak geçicek
evet benim misafir yarın gidiyo ama ben yine pek giremişycem görümcem yarın ameliyat oluyo hatta bugeceden oraya gidebilirim biraz daha ayrı kalıcaz yani :KK43:(

aaa negüzel demek geliyo ama niye bukadar erken cano acemilik 3 ay değilmi şaşırdım ama senin adına sevindim .mektubunda eline ulaşır inşallah canım ne keyiflidir mektup yazmak :))

berrincim hakkında hayırlısı olsun canım ağrılarda inşallah bebişe delalettir
ya nekadar yakın olursa olsun misafir zor ben çok sık yaşadığım için :))

saol sevcanım biliyorum unutmazsın allah bir avazda kurtarsın sağlıkla gelsin paşaların

kanka ben iyiyim hemde çok iyi sen nasılsın gökçe nasıl oldu gerçi dün telde konuştuk emme :))nedemek dua okuruz tabi şimdi boncuğuma okuycaz tabi ben fırsat bulup liste yapabilirsem sonrada okuruz fethiye ablaya .allahım onunda gönlüne göre versin yez vakitte evladına kavuşsun

canım yaa kıyamam çok geçmiş olsun allah şifa versin şimdi daha iyisindir inşallah adette gelmiş son olsun bu umarım

boncuğumm ay hadi hayırlısı valla heyecanlandım cano yaa inşallah hiçbir olumsuzluk yaşamazsın hayırlısıyla kalp atışlarınıda doğduğu günüde görrürsü kuzum
ya dua işini bi ayarlıyamadım cano kusura bakma okadar yoğunumki dün mesajını bile saat 1de gördüm inşallah önemli bişey değildi aradım ama kapalı telin .

cano allah yardımcınız olsun inşallah bu sıkıntılar hayırlısıyla biticek takma kafaya neler geldi geçti öyle değilmi
anneciğinede mevalm şia versin inşallah

avatarına bayıldım seni böyle heyecanlı görmek beni çok mutlu ediyo her daim böyle ol kuzum herşeyin engüzellerine layıksın öptümm

cicili iyi olmanıza sevindim mert paşayı öp benim için canım

kuzum dün gece yatağa yattım aklıma düştün ve hep hayal kurdum ben hastanedeyken tutişim gelicek doğum yapıcak bebişkoyu görücem bende diye valla hayırlısı olsun ama ben çok istiyorum yarın doğum yapmanı yada cuma farketmez ben birkaç gün oralarda olucam zaten :))allahım bir avazda kurtarsın kuzum ...

selam hanımlar hepinize hayırlı günler
öncelikle RANA BUĞLEMİ gördüm maşallahbarekallah :nazar:çok tatlı kuzumuz yesin teyzesi onu .ranacım ALLAH bağışlasın canım hayırlı bir evlat olsun ..
BİRSOŞUM uğramamış merak ettim herşey yolundadır inşallah
BANUM kuzenim sen nasılsın
KARDELOŞ sen nasılsın canom herşey yolunda inşallah
ECECİM amin tatlı hep iyi haberler almak enbüyük dileğimiz .sn nasılsın ufaklık nasıl
hanımlar ben buara acayip yoğunum hem miafir hemde görümcemin ameliyatı karıştık hepten az önce aradı eğer bugün refakatcı kabul ederlerse çağırıcak ve bugünden itibaren yanında kalıcam arada eve gelirim tabiki uyumaya ama fırsat bulup girebilirmiyim bilmiyorum şimdiden kusurma bakmayın .sizlerden dua istiyorum hayırlısıyla ameliyatını atlatır inşallah bide inşallah sonuçlar temiz çıkar .dua ederseniz mutlu olurum .valla okadar yoğunumki koşturmacada 2 kilo vermişim hoşuma gitmedi değil:))
hepiniz RABBİME emanet olun görüşmek üzere öpüyorum sizi
ablam ben iyiyim şükür bebişimde iyi yaramaz olacak sanırım :KK1: yerinde durmuyor
görümcene allah acil şifa versin inş çabuk iyileşsin
bu arada kendine dikkat et oralarda hasta olma malüm grip salgını var öptük seni teyzesi:KK54:
ya buarada çoklu alıntı alınca atıyo site beni yine bidünya uğraştım sorun bendemi acep yoksa sizlerdede oluyomu yaa :KK37::KK37::KK33:
sorma kac gündür bendede var zorla gönderiyorum yazdıklarımı
kızzz daha buralarda mısın sen:KK1:hayırlı dogumlar canım inş dualarımızdasın hep:KK16:ben dün girmişimdir ama seni görmedim kuzu:26:

evet cnm 3 ay oluyo ama bizimkilerin 1 aymış:KK70:
sagol canım arkadasım neler yaşadıgımın en yakın şahidisin:KK43:(inş geçecek napalım.:KK31:canım görümcene acil şifalar diliyorum.inşAllah tüm tahliller temiz çıkar ameliyatı da çok iyi geçer inş ya...annecigimi götürdüm bugün cano kan verdi tekrar.cuma alıp göstericez.inş yükselme olmamıştır :KK5:

ah berrincim Allahım tez zamanda şifa versin canım.daha iyi olmanada sevindim..ama bu halsizlik falan da inş bebiştendir.:emir_bebek:

kardeloşum dün gece için k.bakma cano.msnde fazla konusamadık..hani sana okeye gircem dedim ya oynayamadan çıktım başım çok agrıdı:KK14:

ya ben peloşumla sevcanımada alıntı yaptım ama çıkmamış..sagolun kızlar annecigime ettiginiz dualar için..atladıgım olduysa sizlerde sagolun canlarım..başım çok agrıyor zor okudum zaten :KK43:(

herkese iyi geceler kızlar...bugün evi tuttu bizimkiler...kv ile temizlige gittik hazırlıgımız yapıp.giderken gecedden kalma çok başım agrıyodu...sonra gittik giyindim temizlige başlıcam ama bi türlü başlayamadım kusmaktan...başım yerinden çıkıcak sanki...bikaç kere istifra ettim kardeşim geldi o esnada bırakmadı nasıl durucan böyle diye...başımınagrısından gözümü açamadım yürüyemiyodum bile ki düşünün bide temizlige kalkışcam...gittim zeynoda da bikaç posta istifra:KK14:yokkkk geçmiyo başım.en son cıkarmamdan sonra bişyler yedim.biraz hafiflemiş gibi oldu yarım saat dalmışım.kalktım neyse kvnin yanına gittim.kadın tüm işleri yapmış:KK5:bana bişy kalmamış...snra dedi sen hasta hasta durma burda annene geç biz alırız seni gece...baban badana yapcak daha dedi...bende annemde kalim o zaman almayın sabah gene yeni eve gelceksin nasılsa dedim...şimdi annemdeyim yani..ay ne uzun anlattım...şuanda da çıkarmakla yutkunmak arası bi moddayım fenayım yani.başım da kötü duramıyorum.merak etmeyin diye girdim..herkesi öpüyorum Allaha emanet olun:KK5:
ah canım çok geçmiş olsun ne fena ya daha da devam ediyormuş inş çabuk gecerde geceyi rahat gecirirsin ben girdiğimde çıkacaktın sanırım kib aeo
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, kardelen5233+, DerinSu, swcnprlk, eecee+

ne güzel bi manzara
ewet canım ya ne zamandır kimsecikler yoktu ama bende kalamayacağım kusura bakmayın .... bu arada nasılsın canım
kızlar ne güzel çok kişi olduk ama ben çıkıyorum belim çok ağrıyor.öpüyorum hepınızı iyi gecelerrr:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
canım çıkıyormuşsun kib aeo ii geceler
mrb ben yeniyim benide aranıza alırmısınıızz? :)

hsg canım aramıza kendinden bahset de tanıyalım seni

kızlar nasılsınız benim bugün pek tadım yok hasta olacağım sanırım evdende çıkmıyorum hasta olmayayım diye ama nedenini bilmiyorum hiç keyfim yok işte neyse kızlar bende çıkıyorum kib aeo ii geceler öptük sizleri teyzeleri bayyyyyyy:KK54::KK54::KK54::KK54:

çok sağolun kızlar ıyı dıleklerınız için:KK16::KK16:
dün yine hastanedeydim doktorumu değiştirdim içimi rahatlattı sağolsun keseyı ve ıcındekı noktayı gördük lekelenmeden korkma kırmızı ve pıhtı olmadıgı sürece bol bol dınlen dedı ıkı tane serum takıldı yine haftayada kalp atışlarınızı duyarız ınsallah dedı kıstım ıcın zamanla bakıcaz ona dedı 3.5 cm ne zormus ne stresli bi dönemmiş kızlar dua edin sağlıklı bi gebelik olsun kalp atışlarınıda duyabilim
buarada ranam allah nazrlardan korusun yavrunu cnm maşallah çok tatlı:KK16::KK16:

Son düzenleme:
amin canım inş...
canım annen bugün gidecek demiştin gittiniz mi dr nasıl durumu inş dr iyi bişiler demiştir

canım paşamız nasıl

canım benim doğum belli değil bende astım var o yüzden bu ay dr a gideceğim konuşacağız bakalım ona göre doğum dr um karar verecek onun için belli değil ..... hımmm demek 12 nisan idi demekki aramızda 10 var imiş şimdi senin paşaların kesin günü ne zaman

ablam ben iyiyim şükür bebişimde iyi yaramaz olacak sanırım :KK1: yerinde durmuyor
görümcene allah acil şifa versin inş çabuk iyileşsin
bu arada kendine dikkat et oralarda hasta olma malüm grip salgını var öptük seni teyzesi:KK54:

sorma kac gündür bendede var zorla gönderiyorum yazdıklarımı

ah canım çok geçmiş olsun ne fena ya daha da devam ediyormuş inş çabuk gecerde geceyi rahat gecirirsin ben girdiğimde çıkacaktın sanırım kib aeo

ewet canım ya ne zamandır kimsecikler yoktu ama bende kalamayacağım kusura bakmayın .... bu arada nasılsın canım

canım çıkıyormuşsun kib aeo ii geceler

hsg canım aramıza kendinden bahset de tanıyalım seni

kızlar nasılsınız benim bugün pek tadım yok hasta olacağım sanırım evdende çıkmıyorum hasta olmayayım diye ama nedenini bilmiyorum hiç keyfim yok işte neyse kızlar bende çıkıyorum kib aeo ii geceler öptük sizleri teyzeleri bayyyyyyy:KK54::KK54::KK54::KK54:
senın de astımdan dolayı normal doğum olmaz sanırım cnmm.kısmetse carsamba gunu cnm14 mart dogum...

çok sağolun kızlar ıyı dıleklerınız için:KK16::KK16:
dün yine hastanedeydim doktorumu değiştirdim içimi rahatlattı sağolsun keseyı ve ıcındekı noktayı gördük lekelenmeden korkma kırmızı ve pıhtı olmadıgı sürece bol bol dınlen dedı ıkı tane serum takıldı yine haftayada kalp atışlarınızı duyarız ınsallah dedı kıstım ıcın zamanla bakıcaz ona dedı 3.5 cm ne zormus ne stresli bi dönemmiş kızlar dua edin sağlıklı bi gebelik olsun kalp atışlarınıda duyabilim
buarada ranam allah nazrlardan korusun yavrunu cnm maşallah çok tatlı:KK16::KK16:

ay cnm bak gormuşsun pıtırcığı allahın ıznıyle MAŞALLAH Nazar Nazar

X