Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, kardelen5233+, DerinSu, swcnprlk, eecee+

ne güzel bi manzara

kardelenim,sevcanımmm sizi altta görüyorum selam ikinizede...ama kalamıyorum kızlar kötüyüm...hatta şimdi çıkarmaya gidiyorumm..stresten hep başıma ve mideme vuruyor öptüm sizi.

a.s canım biras daha iyiyim sadece gündüzleri hep uyumak isityorum halsizlik var öksürükte gitti baya

ay tam sana yazdım,benim kocanın geçesi geldi pc başına,şimdi de yatıyoz diye tturdu ya,neyse
bu arada berrincim,uyku isteklerin hayra çıksın inşallah
selam alttakilerrrrr

kızlar ne güzel çok kişi olduk ama ben çıkıyorum belim çok ağrıyor.öpüyorum hepınızı iyi gecelerrr

toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, kardelen5233+, derinsu, swcnprlk, eecee+

ne güzel bi manzara

evet güzel bi manzara ama ben gidiyorum kardelencim yaaaa,dün akşam da bekledim bekledim kimse gelmedi
derincim geçmiş olsun canım.

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, berrin1985, swcnprlk, kardelen5233+, eecee+, aleyna84, DerinSu

ya gitmeyin tam toplaşmıştık

aaa geçmiş olsun canım yaa.Dikkat et kendine.O işe bu işe yetişcem derken kendinide ihmal etme
sagol canım benim...tamam kuzum dikat etcem.öptüm seni
ayyy canım ya kıyamam rabbim şifa versin valla bas agrısı cok fena oluyo üzüldüm şimdi ya insallah sabaha bişeiyn kalmaz rahatca uyuyabilirsin canım ya
canımm çokk sagol berrincim..inşAllah uyurum tatlım inş.üzülme öptüm senide
iyi geceler kıslarrrr iyisiniz inşallah kuzucum

cnmm yaa geçmiş olsunnn çok migrenli bırı olarak anlayabılıyorum senii arkadaşımmm ((
sevcanımm sagol canımmm...sorma valla..bende de kesin migren var da teşhisi eksik bitek..bide üstüne sinüzitimde var düşün

hoşçakalın kızlar

çok sagol kardeloşumböyle posta posta görüp yazıyom ama idare edin...gidiyosun galiba bende gidiyom öptüm canım...

aleynaa son olarak da seni gördüm altta cnm h.g ben kaçtım.

no problemm :) sen iyi olda canımm

amin canım inş...
canım annen bugün gidecek demiştin gittiniz mi dr nasıl durumu inş dr iyi bişiler demiştir
gunaydınnn kızlar ececim bende sizi cook özleddim
canım paşamız nasıl
canım benim doğum belli değil bende astım var o yüzden bu ay dr a gideceğim konuşacağız bakalım ona göre doğum dr um karar verecek onun için belli değil ..... hımmm demek 12 nisan idi demekki aramızda 10 var imiş şimdi senin paşaların kesin günü ne zaman
ablam ben iyiyim şükür bebişimde iyi yaramaz olacak sanırım yerinde durmuyor
görümcene allah acil şifa versin inş çabuk iyileşsin
bu arada kendine dikkat et oralarda hasta olma malüm grip salgını var öptük seni teyzesi
ya buarada çoklu alıntı alınca atıyo site beni yine bidünya uğraştım sorun bendemi acep yoksa sizlerdede oluyomu yaa
sorma kac gündür bendede var zorla gönderiyorum yazdıklarımı
ah canım çok geçmiş olsun ne fena ya daha da devam ediyormuş inş çabuk gecerde geceyi rahat gecirirsin ben girdiğimde çıkacaktın sanırım kib aeo
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

kardelen49, kardelen5233+, DerinSu, swcnprlk, eecee+

ne güzel bi manzara
ewet canım ya ne zamandır kimsecikler yoktu ama bende kalamayacağım kusura bakmayın .... bu arada nasılsın canım
kızlar ne güzel çok kişi olduk ama ben çıkıyorum belim çok ağrıyor.öpüyorum hepınızı iyi gecelerrr
canım çıkıyormuşsun kib aeo ii geceler
mrb ben yeniyim benide aranıza alırmısınıızz? :)

hsg canım aramıza kendinden bahset de tanıyalım seni

kızlar nasılsınız benim bugün pek tadım yok hasta olacağım sanırım evdende çıkmıyorum hasta olmayayım diye ama nedenini bilmiyorum hiç keyfim yok işte neyse kızlar bende çıkıyorum kib aeo ii geceler öptük sizleri teyzeleri bayyyyyyy

iyi geceler berrincim herkes gitti bende kaçıyorum sonra görüşürüz.hepiniz aeo

çok sağolun kızlar ıyı dıleklerınız için
dün yine hastanedeydim doktorumu değiştirdim içimi rahatlattı sağolsun keseyı ve ıcındekı noktayı gördük lekelenmeden korkma kırmızı ve pıhtı olmadıgı sürece bol bol dınlen dedı ıkı tane serum takıldı yine haftayada kalp atışlarınızı duyarız ınsallah dedı kıstım ıcın zamanla bakıcaz ona dedı 3.5 cm ne zormus ne stresli bi dönemmiş kızlar dua edin sağlıklı bi gebelik olsun kalp atışlarınıda duyabilim
buarada ranam allah nazrlardan korusun yavrunu cnm maşallah çok tatlı

Son düzenleme:
senın de astımdan dolayı normal doğum olmaz sanırım cnmm.kısmetse carsamba gunu cnm14 mart dogum...

ay cnm bak gormuşsun pıtırcığı allahın ıznıyle MAŞALLAH Nazar Nazar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…