Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sagol canım yaa ALLAH razı olsuninşşş ferahlarız biraz yaaa.

evet yaa hayırlısı kardelenim kızlarda çok tatlı oluyo beeebende erkek bebekleri çok severim normalde..ama kızlarada bayılırımmm ikisinden de istiyommmmmmmm

gönül ikisindende istiyo evet inşallah ikisindende olur

canımm dikkat et kendine yat dinlen yorma kendini inş.pıt pıtıları duyunca daha da iyi olursun canımm dualrımız seninle inş.

canım rabbim yardımcınız olsunn insan gelipbi işin ucundan tutmak istiyo inş.bütün sıkıntılarınızdan kurtulursunuz canımm

nasılsınız kızlarr cok özledim sizi
biz paşamla iyiyi< cok şükür azcık huysuzz bu aralar dişi cıkıcak heralde
boncukum hayırlı olsun bebğinin cok sevindim
herkez iyidir umarım hepinizi öpüyorum

sağol canımm evet öle olacak çook güzell ama seninki daha güzeell meleklerinizle birlikte rabbimm saglıkla evbinize getirmeyi nasip etsin kuzucuklarıı
amın cnm herkes yaşasın inşallah bu duyguyu...

ahh cnm tam yaramazlık dönemi çocukların.e yorgunluğun had safhadadır :)) tatlı yorgunluk dediğin gibi.
evet cnm tarıhımız belli allahın ıznıyle inşallah o gün gelır yavrular

ayy cnm evet özel günlerde ben de yazarım :))) sabah işe gıttıgınde 1 saat sonra bıle şiir geldıyse yazmak ıcımden yazarım sanki yeni ayrılan bız değiliz :)))) romantiğiz canoo =)))

sağol selinam eve tinşallah gerek kalmayacak dedi dr.umuz...evet ya eşim de diyo belki tıp yolunda ilerler diye bakalım sağlıkla o yaşlara ersinler de inşallah.
sen de duş alınca filan kendıne gelmişsin bıraz da olsa oh oh gidiyopis hastalık hadı cnmmm

Selamlar inşallah hepiniz iyisiniz boncuk eve çıkmana çok sevindim canım.
Sevcan geri sayım başlamış hadi bakalım hayırlısıyla al bebişkoları kucana...
sağol banucuğum evet artık bu akşamı saymazsak yarın şafak 6 allahın ıznıyle
bana da attı msnden :))))) kızımız büyümüşi bile yavrummmm

hadı cnmm benım gzün aydın yaaaa yüreğine su serpilmiştır kese görününce inşallah içindeki mercimeği de goreceksın 10 gün sonra ve pıt pıtları da duyacaksın

ayy cnm yuregını ferah tut şükür kurtulmuşsun o evdenn gözün aydın cnmmm.inşallah ferah günleriniz çok yakındır.yıne de şükretmek lazım cnm bunu yaptıgına da emınım...sınav dunyasındayız ne de olsa

herkese iyi akşamlar kızlar.bir bakayım dedim çok oturamayacağım.kımse yok zaten optum hepınızı canlaaarrr

sağol canımm evet öle olacak çook güzell ama seninki daha güzeell meleklerinizle birlikte rabbimm saglıkla evbinize getirmeyi nasip etsin kuzucuklarıı
amın cnm herkes yaşasın inşallah bu duyguyu...

ahh cnm tam yaramazlık dönemi çocukların.e yorgunluğun had safhadadır :)) tatlı yorgunluk dediğin gibi.
evet cnm tarıhımız belli allahın ıznıyle inşallah o gün gelır yavrular

ayy cnm evet özel günlerde ben de yazarım :))) sabah işe gıttıgınde 1 saat sonra bıle şiir geldıyse yazmak ıcımden yazarım sanki yeni ayrılan bız değiliz :)))) romantiğiz canoo =)))

sağol selinam eve tinşallah gerek kalmayacak dedi dr.umuz...evet ya eşim de diyo belki tıp yolunda ilerler diye bakalım sağlıkla o yaşlara ersinler de inşallah.
sen de duş alınca filan kendıne gelmişsin bıraz da olsa oh oh gidiyopis hastalık hadı cnmmm

Selamlar inşallah hepiniz iyisiniz boncuk eve çıkmana çok sevindim canım.
Sevcan geri sayım başlamış hadi bakalım hayırlısıyla al bebişkoları kucana...
sağol banucuğum evet artık bu akşamı saymazsak yarın şafak 6 allahın ıznıyle
bana da attı msnden :))))) kızımız büyümüşi bile yavrummmm

hadı cnmm benım gzün aydın yaaaa yüreğine su serpilmiştır kese görününce inşallah içindeki mercimeği de goreceksın 10 gün sonra ve pıt pıtları da duyacaksın

ayy cnm yuregını ferah tut şükür kurtulmuşsun o evdenn gözün aydın cnmmm.inşallah ferah günleriniz çok yakındır.yıne de şükretmek lazım cnm bunu yaptıgına da emınım...sınav dunyasındayız ne de olsa

herkese iyi akşamlar kızlar.bir bakayım dedim çok oturamayacağım.kımse yok zaten optum hepınızı canlaaarrr

canım rabbim yardımcınız olsunn insan gelipbi işin ucundan tutmak istiyo inş.bütün sıkıntılarınızdan kurtulursunuz canımm
canım ya sagolasın gelmiş kadar oldun:)öptüm seni...aminnn inş kurtuluruz.herkese ferahlık versin rabbim.

oyy aynen yaaa bende işyerindeyken mesela her aradıgında şımarırız falan eve geldiginde masanın üstünde yada banyo aynasında notlar buluronunda bana böyle sürprizleri olur hep Allah razı olsun canım kocişimden çok özledim onubugün telde az şımardım illa aglatcanmı beni diyo

hşb canım...ewet canım allah nasip ederse kızım olacak sağol cümlemize inş
selam kızlar,ben malesef çokk kotu oldum grıbı cok agır gecırıyorum bıde bugun kırmızılar tesrıf ettı berbat durumdayım mmerak etmeyın dıye haber vereyım dedım tlfndan.hoscakalın
canım benim ya daha düzelememişsin çok pis bi hastalık buuuuu yaaaaaaaaaa
yaaa demek 1 nisan dı benim normal de 20 veya 22 nisan diyor dr ama normail olursa daha kesin değil ben doğuma karar verile bilmesi için başka dr a da gitmem gerekiyor yani benimde 1 veya 2 hafta belli olacak sanırım doğumum nasıl olacağına hayırlısı bakalım
ewet canım az kaldı allah herkezlere nasip etsin inş .... güle güle git gel canım kib aeo
amin ablam inş hep güzel haber alırız aminnnnnnnnnnnnnnn
canım ne güzel ya hatıra olacak size okuyunca çok hoşuma gitti eşin izne gelecekmiş inş en sağ sağlim bitirip de döner .... ewet ya böyle iş yapanlar insanı çok sinir ediyor ama boş ver sinir olma sen ok
canım çok geçmiş olsun inş çabuk iyileşir bu dişlerde çok zor oluyormuş ya allah kolaylık versinnnn
canım hep öle olur zaten soğuklarda hasta olunmaz ama havalar biraz düzelince yakalar hastalık insanı ... iğne iyi gelmiş sevindim inş hastalık çabuk gecer canım dikkat et kendine öptüm
ayyyyy maşallah allah nazarlardan saklasın çok tatlı yaaaaa
canım hsg derinin dediği gibi 3 gün gecmiş bi test yap adet gününden önceki testte çıkması imkansız gibi bişi zaten onu sayma testi yeni bence inş hamilesindir
tatlım bak keseyi görmüşsün ne güzel 10 gün sonrada pıt ğıtları duyacaksın inş bunları düşün ve tadını çıkar böyle kendini yiyip bitirme lütfen ok herşey çok güzel olacak inş
güzelim annene çok geçmiş olsun inş iyileşir ... evini taşıyormuşsun kolay gelsin canım

canım benim nasılsın özledim seni ya paşamızda büyümüştür oy oy dişlerimi çıkacak maşallah ya ne güzelllllll............

slm kızlar nasılsınız bugün topik boş bir tek derinimi görmüştüm belki oda çıkmıştır nasılsın derinim ....
neyse kimse yoksa çıkarım kib aeo öptük sizleri teyzeleri iyi geceler bayyyyy

ececim çok sagol canım amin inşAllah kocişimi rabbim koruusun sag salim gelsin vede tüm askerciklerimizi
geçmiş olsun dileklerin için sagol tatlım bakalım yarın kontrolümüz daha dogrusu kontrol geçeli çok oldu annecigim sagolsun ihmal etti hep randevu alıcam dur şimdi alma yarın işim var,şu gün şu var diye diye aldırtmadı..hatta dün alıcam dedim dur şimdi öyle hemen gidemem dedi kızdım bende alıcam dedim zorla aldım da götürüyorum yaaa.bugünlerde iyi degil endişe ediyorum Allahım korusun

hanımlarr size RANA BUĞLEMkızımızın resimlerini koydum.
ranam gönderdi msn den ben küçülttüm öyle koydum.umarım çok küçülmemiştir.
[/QUOTE]
aslında ben de resimleri kopyalamıştım ama,herkezin alıntıda çıkmış,daha fazla eklemek istemedim,nazar değmesin yavruya,maşallah,barekallah,rabbim hayırlı bi evlat eylesin inşallah rana sultanı
yani boncuk helal sana,başkada bişey yok
merhaba boncuğum tebrikler keseyi görmüşsün.Ben bu kadar cümlenin içinden sadece bunu alıyorum ve 10 gün sonrası için heyecanlanmaya başlıyorum

tıpkı sen gibi düşünüyorum,kese görünmüş,devamıda gelcek inşallah
bu arada avatarına ben de çok çok bayıldım
şu saatte sırf sizin için kaçtım yataktan ve kimse yokkkkkkkkkkk

Selam kızlarrr ben geldim,Krdeloşum altta gözüküyordun çıktın galibaa
Derinim onlinesın ama niirdesssiinnn...
Geçmişe bakamadm son iki sayfaya baktm sadece Selinam çok geçmiş olsn cnm dikkat et kendine...
Derinim evi mi taşıyosn cnm bulabildin mi ev Rabbim sıkıntılarını gidersn inş tez zmnda annenede şifa versin inşaallaaahhhh
Sevcanım kızz geliyor mu oğluşlar yakındaa vaaayy beee ne cabuk geçti zamann :)
RaNam kızın çok tatlı yaaa maşallah senle aramızda pek bişe yoktu sen büyüttün bnmki hala gelmedi hiç niyeti yok sıpanın yaaa:)
Eboşummmm perşembe hastanedeymm hahahaha:):)
Boncuğumbol bol dinlen cnnm Allah ın izniyle bişe olmaz sıkıntı stres yapmaa olur mu...
Krdelen49um sen nasılsn cnm sınav sonucları ne oldu bakem?
Kızlarrr aklımda kalanları yazdm kim bilir bi daha ne zaman girerim gerçi gecen de öyle dedim ama yine geldim
Allah a emanet olunn...

ayy cnm benim yaaaa kıyamam size benn.geçecek kavuşacaksınız birbirinize :'(( sabırrr

cnm hayrlısı bakalım senın nasıl olacak doğum yok ben yanlış yazdım sanırım 12 nısandı dogm tarıhım tek gebelık olsa idi 1 değil.hakkında hayrlsıı senın de cnmm

kıs sen doğurmadın he hala heee yavrun şişko şişko gelcek galıba :))))) 2-3 gune 40 oluyorsun dr bekleyelım mı dıyor.benden once doğururusun sanıyordum

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
KARDELOŞ(ERKEK)
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ )
TOSTİ(KIZ)
SEMRA(ERKEK)
ECE(KIZ)
ELİF(KIZ)
BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)
DERDANUR(ESMA SUDE )
CİCİLİ(MERT)
KAYRA (BEREN)
RANA (RANA BUĞLEM )

ayy kıyamam ben sana ya demek buruk oldu ee kolay değil ama bak kaç ün geçti bilem inşallah diğer günlerde sağlıkla çabucak geçicek
evet benim misafir yarın gidiyo ama ben yine pek giremişycem görümcem yarın ameliyat oluyo hatta bugeceden oraya gidebilirim biraz daha ayrı kalıcaz yani (
aaa negüzel demek geliyo ama niye bukadar erken cano acemilik 3 ay değilmi şaşırdım ama senin adına sevindim .mektubunda eline ulaşır inşallah canım ne keyiflidir mektup yazmak :))
berrincim hakkında hayırlısı olsun canım ağrılarda inşallah bebişe delalettir
ya nekadar yakın olursa olsun misafir zor ben çok sık yaşadığım için :))
saol sevcanım biliyorum unutmazsın allah bir avazda kurtarsın sağlıkla gelsin paşaların
kanka ben iyiyim hemde çok iyi sen nasılsın gökçe nasıl oldu gerçi dün telde konuştuk emme :))nedemek dua okuruz tabi şimdi boncuğuma okuycaz tabi ben fırsat bulup liste yapabilirsem sonrada okuruz fethiye ablaya .allahım onunda gönlüne göre versin yez vakitte evladına kavuşsun
canım yaa kıyamam çok geçmiş olsun allah şifa versin şimdi daha iyisindir inşallah adette gelmiş son olsun bu umarım
boncuğumm ay hadi hayırlısı valla heyecanlandım cano yaa inşallah hiçbir olumsuzluk yaşamazsın hayırlısıyla kalp atışlarınıda doğduğu günüde görrürsü kuzum
ya dua işini bi ayarlıyamadım cano kusura bakma okadar yoğunumki dün mesajını bile saat 1de gördüm inşallah önemli bişey değildi aradım ama kapalı telin .

cano allah yardımcınız olsun inşallah bu sıkıntılar hayırlısıyla biticek takma kafaya neler geldi geçti öyle değilmi
anneciğinede mevalm şia versin inşallah
gönül ikisindende istiyo evet inşallah ikisindende olur
avatarına bayıldım seni böyle heyecanlı görmek beni çok mutlu ediyo her daim böyle ol kuzum herşeyin engüzellerine layıksın öptümm
cicili iyi olmanıza sevindim mert paşayı öp benim için canım

kuzum dün gece yatağa yattım aklıma düştün ve hep hayal kurdum ben hastanedeyken tutişim gelicek doğum yapıcak bebişkoyu görücem bende diye valla hayırlısı olsun ama ben çok istiyorum yarın doğum yapmanı yada cuma farketmez ben birkaç gün oralarda olucam zaten :))allahım bir avazda kurtarsın kuzum ...

selam hanımlar hepinize hayırlı günler
öncelikle RANA BUĞLEMİ gördüm maşallahbarekallah çok tatlı kuzumuz yesin teyzesi onu .ranacım ALLAH bağışlasın canım hayırlı bir evlat olsun ..
BİRSOŞUM uğramamış merak ettim herşey yolundadır inşallah
BANUM kuzenim sen nasılsın
KARDELOŞ sen nasılsın canom herşey yolunda inşallah
ECECİM amin tatlı hep iyi haberler almak enbüyük dileğimiz .sn nasılsın ufaklık nasıl
hanımlar ben buara acayip yoğunum hem miafir hemde görümcemin ameliyatı karıştık hepten az önce aradı eğer bugün refakatcı kabul ederlerse çağırıcak ve bugünden itibaren yanında kalıcam arada eve gelirim tabiki uyumaya ama fırsat bulup girebilirmiyim bilmiyorum şimdiden kusurma bakmayın .sizlerden dua istiyorum hayırlısıyla ameliyatını atlatır inşallah bide inşallah sonuçlar temiz çıkar .dua ederseniz mutlu olurum .valla okadar yoğunumki koşturmacada 2 kilo vermişim hoşuma gitmedi değil:))
hepiniz RABBİME emanet olun görüşmek üzere öpüyorum sizi

ya buarada çoklu alıntı alınca atıyo site beni yine bidünya uğraştım sorun bendemi acep yoksa sizlerdede oluyomu yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…