Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inş boncugum sagol ya icimi rahatlattıncanım stres yapma sakın inş bebişin seninle kalcak degerinde güzel gidiyo bence hayırlısıyla saglıklı kucagına alacaksın nasipse kendine dikkat et dualarım seninle tatlım...

cnm boncugakatılıyorum yumurtlamışsındır ve catlama ztn daha snra oluyo ya kuzum bugün tammm zamanı kacırma sakın
derinim selam canım nasılsın...
iyim cnm napim anneme geldim. burda klacam bikaç gün..

fıstıgım demin konustuk ama olsn cnm benim dualarım seninle inşş bebiş sıkı sıkı tutundu hiç korkma..

tamam derinim sagol cevap verdigin icin cok üzülmüştüm ya yumurtlama dönemini kacırdım diye...aslında tek tüpüm acık sansım az ama allahtan umut kesilmez inş bi mucize olur...iyi yaptın canım...

Liste baya valla düştü inşallah bizlerde alt listeye geçeriz.
Maşallah emrecimize demek emekliyor yavlum.
Canım ya saat koyun en iyisi.
İyiyim garipcim gerçekten görüşemez olduk ya.
İnşallah hiçbişey olmıycak boncukcum güzel haberler ver bize.

Kardelencim tedaviye başlıyomuşsun hadi bakalım canım çok sevindim umarım iyi haberler alırız sendende.

selam herkeze
şimdilik netteki problem aşıldı sanırım,burdayım yani
yokluğumu farkeden arkadaşlarıma özellikle selamlar
tabi bu arada çok sevinçli bi haber aldım,boncuk kız hamileymiş,rabbim sağlıkla devam eden bi hamilelik nasib etsin inşallah:119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
fazla hareketten enerji kaybettim,durun bi kapatim açığı:131::131::131::131::131::131:
ah boncuk,ah boncuk,ben sana dememiş miydim demekten hoşlanmasamda demem gerek:90::90::90::90::90::90::90::76::76::76::76::76:

boncugum cok swvindim INSALLAH keseyide kalp atisinida duyarsiniz beni. icimden ikiz geciyo INSALLAH hayirlisi olur bizede dua et olurmu

bide bisi sorcam benim esimde varikoael amaliyati oldu senin esinde olmustu amaliyattan sonra ilac kullandiniz mi kullandinis sa ilacin adini yazarmisin esim sadece evikap kullaniyor

pelin ovulasyonun yeni olmus bu 3 gunu cok iyi deyerlendir canim

kardelen 49 yeni tedaviye basliyosun hayirli olsun canim sonu bebek olur INSALLAH sen amh testi yaptirdin mi

tamam derinim sagol cevap verdigin icin cok üzülmüştüm ya yumurtlama dönemini kacırdım diye...aslında tek tüpüm acık sansım az ama allahtan umut kesilmez inş bi mucize olur...iyi yaptın canım...
canım şansın az olur mu hiç öyle düşünme..biliyosun tek tüpte oluyo ztn şart degil yani 2 tüp...bizim makbuş örnek.1 yılda tek tüple kaldı.
Kızlar inşallah bugece msn de buluşuruz özledim sizi yaa.
ben burdayımmmmama sen yoksun

selammmm napıyon kuzu

selam canım,napayım buralardayım işte
sen napıyon?gene başlamışın test yapmaya

demiştin cnm sziin dualarınız sayesınde oldu ınsallah saglıklı bı sekılde devam eder ne zormus 2 gündür hastanelerdeyim dua edın bana kardeloş keseyi kalp atışLARINI duyum
etmez olurmuyum aleynam siz benım burdakı en yakın sandıgım arkadaslarımdan bıle yakınsınız bana ınankı allahım hepınzıın haberını en kısa zamanda duymayı nasıp etsın ınsallah cnm
eşime gelince eşim yaklaşık 3 aydır mustafa eraslanın panax ve e1 dıye bı ılacını kullanıyor moroloji 1 ken 5 e yüksletmiş harketlilikte en son bayramda %1 di %20 ye yükseltmıstı onun da faydası olmustur kımbılır cnm umarım sızede faydası olur ınsallah

Herkese selamlar hayırlı gunler canım arkadaslarım.
Kardeloşş evet cnm basladım testlere:)ama benımkı gelecek gibi bugun yarın.karnım agrıyo.
Boncugummmmm umarım ıyısndr cnm.bugun eve gectın sanırım.hadı ıns kalp atısınıda duyucan keseyıde gorucen kuzum.

kardeloşum hoşgeldin canım seni gördügüme sevindim...
pelin ovulasyonun yeni olmus bu 3 gunu cok iyi deyerlendir canim

kardelen 49 yeni tedaviye basliyosun hayirli olsun canim sonu bebek olur INSALLAH sen amh testi yaptirdin mi
degerlendiriyorum canım...hayırlısı olur inş...

inş derinim bende cok beklemeden hamişler listesine girerim tabi sizlerde...sanada hayırlı günler canım inş gelmez kırmızularda bebiş gelmiş olur...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...ama bi türlü karşılaşamıyoruz ya özledim hepnizi...eboşum gitmedimi misafirlerin...

Merhaba kızlar iyi pazarlar nasılsınız?Ankara yine karlı ve eşim bu havada pikniğe gitti.Banada yine oturup paşa paşa ders çalışmak düştü.Herkes bi yerlerde galiba kimsecikler yok.Pelinim seni görüyorum ama sende kk da geziniyosun galiba.Hepimiz bi toplaşamadık gitti gerçekten yaa

geldim canım geldim nasılsın... bende sizleri bekliyorum ya... canım sıkılıyo oyle geziniyim dedim k.kda...

Selam kızlarrr doğurdum geldim dermişimmmm ama hala tık yok...
Nasılsınız ne var ne yok?

Boncuğum cnm hamiş hbrini aldım Rabbim inşaallah sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir
Darısı da sizlere kızlar inşaallah,kaç aydır hamiş hbri alamıyorduk sonunda şeytanın bacağı kırıldı artıkpeşpeşe Rabbimin izniyle haberleri alırız

sağol canım akkah razı olsunn insallah canım ama çok kötüyüm bildiğimiz üşütmeye döndü öksürük mide bulantısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…